Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗМІ: "Гєнєрала" Рубана затримано СБУ. Мочянову і Гадє приготуватися B-)

Пишуть, що рубан зброєю торгував дуже давно
   
то що рубан нівінуват?
понять і простть?

Почему это "понять и простить"?
За перевезенную зброю - 15 лет, тут сомнений нет. За "деление Украины вместе с Медведчуком" - ещё накинуть 10. За сотрудничество с сепаратистами - ещё 10.

Я серьёзно.

И пусть на суде рассказывает о подельниках. Начиная с полиграфической деядельности с 2002-го года.
   
Почему это "понять и простить"?
За перевезенную зброю - 15 лет, тут сомнений нет. За "деление Украины вместе с Медведчуком" - ещё накинуть 10. За сотрудничество с сепаратистами - ещё 10.

Я серьёзно.

И пусть на суде рассказывает о подельниках. Начиная с полиграфической деядельности с 2002-го года.

ну так як ти думаєш для чого зброя?
   
Почему это "понять и простить"?
За перевезенную зброю - 15 лет, тут сомнений нет. За "деление Украины вместе с Медведчуком" - ещё накинуть 10. За сотрудничество с сепаратистами - ещё 10.

Я серьёзно.

И пусть на суде рассказывает о подельниках. Начиная с полиграфической деядельности с 2002-го года.
включи мозг и подумай, ск максимум дадут за оружие

и сколько дадут за теракты и покушение на Президента

подумал?сравнил?
   
"К победе, и главное после на сон будет очень мало времени. Цените то, что есть сейчас", — добавил Семенченко.



Забудьте о Порошенко. Это уже политический труп. Это уже понимает его окружение. Это уже понимают те, кто борется. Это завтра поймут все", — заявил он.

https://rian.com.ua/politics/20180105/1031049730/semenchenko.html



Нужно вначале в Киев ехать разбираться, а потом уже можно разбираться между собой. Потому что там сидят обезьяны, которые вообще не должны там сидеть. Они должны лежать в земле. Это мое мнение», – сказал Гиви.

http://rusvesna.su/news/1441687506
   
Глава СБУ говорил, что это случайно. Произошла огласка на КПВВ.

а как ей не произойти, если стали вязать на кпвв ?  :gigi:
   
ну так як ти думаєш для чого зброя?
Пусть сам Рубан расскажет.
   
"містер Кедр" з іншого боку:



Цитувати
Якщо вже пішла така п‘янка, то розповім і я свою історію про Кедра, він же Павло Балов, він же на момент нашої зустрічі майор 8 полку спецпризначення.

В ході розслідування по справі Ендрю (яке ще не опубліковано, проте всьому свій час) я дізналася, що військових прокурорів, у тому числі Кулика і Юхимовича, під час слідчих дій у сірій зоні супроводжував такий собі Кедр з 8 полку. І оскільки прокурорські на контакт не йшли, мені сказали, що в нього може бути багато інформації.

Хто такий Кедр, на той момент я не знала. Дивно, бо, як виявилося згодом, Кедр доволі відома лічность у певних колах.

Отже, роздобувши номер, я зателефонувала. Обережно запитала, чи могли б ми поговорити, і сходу дізналася, що взагалі-то Кедру журналісти за інформацію пропонують гроші, що залізні яйця тільки в нього (це майже цитата) і що мені в такі справи краще не лізти, бо відстрелять голову. Короче, в досить грубій формі в зустрічі мені Кедр відмовив.

Але через деякий час він зателефонував сам. «Тебе ещё нужна информация? У тебя есть 24 часа, чтобы приехать в Краматорск», - безапеляційно повідомив мені Кедр. Але я була в Херсоні, займалась іншою справою і Крам ну ніяк не входив в мої плани на найближчі 24 години.

Через кілька днів Кедр знову зателефонував. І дав мені вже 12 годин, щоб приїхати, бо через 12 годин він виїжджає на завдання.

На той момент я вже навела справки у тих самих вузьких колах, де Пашу знають як трохи балабола, трохи любителя підзаробити, але в тому, що в нього справді може бути цінна інфа, мало хто сумнівався.

Інформація мені була ну дуже потрібна, але я не люблю, коли мені ставлять ультиматуми. Я не поїхала в Крам, написала, що коли буду в зоні АТО, під‘їду у будь-який населений пункт, який він скаже.

І яким же було моє здивування, коли через день пізно ввечері прийшло повідомлення: «Ты в Киеве? Через два часа встретимся».

Це вже реально ставало цікаво, і я таки поїхала на зустріч десь у глухому готелі на Виноградарі. Подробиць спецоперації розкривати не буду)) Але сказати, що це було дивно і стрьомно, - нічого не сказати.

Ми години дві розмовляли з Кедром, за сусіднім столиком сиділи два озброєних чувака - підлеглі Кедра і контролювали ситуацію.

Але цікавіша все-таки наша розмова. Вочевидь, Кедр вважає себе офігєнним мачо і прекрасним маніпулятором. Бо він застосовував всі можливі прийоми: від мачєнського тримання за руку і заглядання в очі до демонстрації фото своїх 200 і напускання жаху, подивись, мовляв, що він може зробити з людиною.

А суть його промов зводилася до одного: не чіпай Матіоса і Юхимовича, вони нормальні рєбята, дай їм закінчити розслідування. І що майже всі винні у смерті Ендрю вже ліквідовані, лишилось ще трохи.

Кедр розповідав, що Матіос неодноразово допомагав із фінансуванням його групи і взагалі вони давно співпрацюють.

І так, Кедр визнав, що це він ліквідував Баггі (Армена Багіряна, командира 13 батальйону народної міліції «ЛНР»).

- Ти прибрав колючового свідка у справі Ендрю, - сказала я.
- Ещё раз скажешь, что он ключевой свидетель, я тебе проломлю голову, - без пєчалі сказав Паша.

Ще пізніше від одного високопосадовця я дізналася, що Баггі Кедру замовили Матіос і ще двоє людей, і коштувала ця операція 20 тис. баксів. Тобто оте інтерв‘ю, яке давали полонені в ЛНР з 8 полку, в якому казали, що Матіос замовив Баггі, - це не зовсім брєд.
https://www.youtube.com/watch?v=OZkBQfuL54g

Хоча, як стверджують мої джерела, перед Кедром стояла задача викрасти Баггі і притягнути на підконтрольну територію. Кедр каже, що так все і планувалося, але сталася перестрілка з людьми Баггі, він почав тікати і нібито в нього влучили свої.

У цю версію Кедра я не вірю, бо звучить вона якось неправдоподібно. Кажуть, що Матіос був дуже засмучений з приводу смерті Баггі. Але в це я теж мало вірю. Навряд чи військова прокуратура, яка тоді активно розвивала версію про причетність 92 бригади до гибелі Ендрю, хотіла тут бачити Баггі.

Пізніше в Краматорську я зустрілася з другом Кедра військовим прокурором, який вів слідство у справі Ендрю, Павлом Юхимовичем. Звісно, Юхимович знав, що ми з Кедром зустрічалися в Києві. І знав про нашу розмову в подробицях.

З огляду на близькість Кедра до Матіоса і військової прокуратури сил АТО. З огляду на любов цієї структури до феєричних піар-операцій. З огляду на те, що «тільки у Кедра залізні яйця» і «він єдиний виконує специфічні операції на тій стороні», його поява, звісно, в цій грубій роботі з Рубаном не випадкова.

Але, як казав класик, інших спеціалістів, інших спецслужб і іншої прокуратури у нас для вас нєт. Працювати тонко - це не про них. І точно не про Кедра).

P.S. Коли нарешті будуть по-справжньому реформовані спецслужби і прокуратура, готова надати слідству відповідні диктофонні записи на підтвердження всього тут написаного.
   


Цитувати
Ще вам трохи феєрії.

Кілька годин тому телефонує мені знайомий. Каже: "Оля,тут твій номер питає Артем Шевченко. Можна дати?" "Той Артем Шевченко, який з МВС? Та нє вапрос, - кажу, - обожнюю спілкуватися з усякими речниками недільними вечорами".

Через кілька хвилин дзвінок з невідомого номера.

"Оля, привет. Это Кедр". Ну і далі стандратно."Не делай этого, по-человечески прошу". "Ты не в курсе происходящего". "Написала - теперь принимай меры".

Я хочу сказати, що реально не знаю достовірно про роль Кедра в історії з Рубаном. Можливо, у нього і правда була благородна мета врятувати Порошенка від замаху. Цього ж теж не можна виключати, правда? І я розумію, що Паша зараз в тій неприємній ситуації, коли, що б ти не зробив, минуле наздоганяє...

Але, Паша, прасті, пост прибрати не можу, бо це викличе ще більше питань, передусім до тебе. А які ще мєри приймати, я не знаю. Ну хіба подумаю про заходи безпеки)

Але в цій ситуації в мене питання не до Кедра, з ним плюс-мінус все зрозуміло.

Я хочу запитати Artem Shevchenko: я правильно розумію, що ви, посадовець МВС, пробивали мій номер для Кедра, який дуже недвозначно вимагав від мене прибрати пост і натякав на наслідки? Ви у нього теж прес-секретарем підробляєте?

Я вже мовчу про те, що мій номер у нього мав бути і не виключено, що він вас задіяв для сили впливу, так сказать)

Це так дуже по-поліцеськи, да?))

Що ж ми маємо тепер? Я знала про зв'язки Кедра з прокуратурою і СБУ. Тепер я знаю про те, що і для МВС Пашка не чужа людина.

Ну що ж, "виконання специфічних завдань" - дуже рідкісний і дефіцитний сервіс на ринку послуг, який користується неабиякою популярністю.

А загалом хочу сказати, що мене трохи дістала ця каста вєршитєлєй судєб. І цьому треба покласти край.
   
включи мозг и подумай, ск максимум дадут за оружие

и сколько дадут за теракты и покушение на Президента

подумал?сравнил?

Ну если бы меня или тебя (не дай Бог, конечно) отловили с таким количеством зброї в бусе... лет по 15 мы бы получили точно. Без вопросов и буклетов.

Зачем ему написали в підозре столько всего - это конечно вопрос... Неужели хотят 25 или пожизненное впаять? :)
   
https://www.facebook.com/o.reshetylova/posts/1805442876154526
Вангую, шо завтра до неї Грицак зателефонує, а післязавтра Порошенко.
Чисто для того, щоб просити аби вона не писала, шо вони до неї дзвонили.
   
Ну если бы меня или тебя (не дай Бог, конечно) отловили с таким количеством зброї в бусе... лет по 15 мы бы получили точно. Без вопросов и буклетов.

Зачем ему написали в підозре столько всего - это конечно вопрос... Неужели хотят 25 или пожизненное впаять? :)
я сомневаюсь что за оружие дадут 15
а за те преступления что ему вменяют точно светит пятнашка
   
я сомневаюсь что за оружие дадут 15
а за те преступления что ему вменяют точно светит пятнашка

Ну пусть доказывают те преступления. Нет проблем.
Проблема в том, что мало кого из таких видных посадили. Может даже пока никого. Пусть садят по буклетам и підозрам. Посмотрим.

А вот меня или тебя (не дай Бог, конечно, извини, повторяюсь) за такое количество зброї в бусе - 15 лет без буклетов. Согласен?
   
Хтось може пояснити хто така оля решетилова і для чого її ліплять в цю гілку?
   
Ольга Решетилова
пуп землі.
цирк. можна подумати від неї щось залежить, і типу щось знає, у нас кожен в країні ЩОСЬ знає і не завжди правду, і не завжди знає -  як придумує.
   
Якщо вже хочуть відмазати Рубана, показавши всі гріхи Кедра, явні і уявні, то хочу сказати,
що оперативні ролі в таких операціях завжди грають люди з авантюрним складом характеру, а не святі з "чистими руками, холодною головою та гарячим серцем".
Бо робота ризикована і брудна. Це вам не серіал про Штірліца, плять.

І якщо Рубан купився, то це його проблеми, а не "провокатора" Кедра.
Його що, той Кедр силою в бусі через блок-пости тягнув ?  B-)
   
Якщо вже хочуть відмазати Рубана, показавши всі гріхи Кедра, явні і уявні, то хочу сказати,
що оперативні ролі в таких операціях завжди грають люди з авантюрним складом характеру, а не святі з "чистими руками, холодною головою та гарячим серцем".
Бо робота ризикована і брудна. Це вам не серіал про Штірліца, плять.

І якщо Рубан купився, то це його проблеми, а не "провокатора" Кедра.
Його що, той Кедр силою в бусі через блок-пости тягнув ?  B-)

кедр с такими повадками в нормальной армии не мог бы  продолжать службу

это не уголовная малина
   
кедр с такими повадками в нормальной армии не мог бы  продолжать службу

это не уголовная малина

я с чего ты решил, что у нее была в гостях именно реинкарнация Якова Блюмкина на современный лад,
а не спектакль ?)
тут игры другого уровня ))

Останнє редагування: 12 березня 2018 02:28:44 від elipse
   
НМД, це якась самодіяльність з боку ордло.
Якби цю операцію проводила ФСБ (чи навіть ГРУ - ці трохи "простіші" у методах), то все
було б зроблено тонкіше.
   
И нахера оружие в Хмельницкий все таки везти?... кто знает?..

Барахолка там, найбільша у Східній Европі.

   
Что то столько дней прошло,а ничего нового не слышно.Может из за выходных?
   


8 березня під час документування зброї, яку перевозив керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, зайнявся один снаряд.

Цю інформацію "Українській правді" підтвердили три незалежних один від одного джерела.

Під час процесуального оформлення зброї з машини, якою керував Рубан, загорівся снаряд, пороховий заряд до нього, можливо міни калібром 120 мм.

Полум'я вдалося вчасно загасити, ніхто не постраждав.
   
СБУ проводить масові обшуки в агентів РФ по всій Україні, у журналістів теж

Понеділок, 12 березня 2018, 12:17

Служба безпеки України проводить у понеділок понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах України в осіб, які сприяють Росії в проведені антиукраїнських акцій.

Про це повідомляє у Facebook речниця спецслужби Олена Гітлянська.

За її словами, під час обшуків вже вилучено пропагандистські матеріали, зброя, вибухівка та багато інших доказів підривної роботи проти України.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174291/
   
Логіка терору: що може означати справа Рубана

До затримання керівника організації «Офіцерський корпус» Володимира Рубана і повідомлень спеціальних служб про підготовку масштабних терористичних актів в Україні частина громадськості може поставитися із недовірою. Саме так – із недовірою – свого часу ставилися до можливості ув’язнення опозиційного лідера Юлії Тимошенко, ймовірної відмови адміністрації Віктора Януковича від європейської інтеграції, застосування сили проти протестувальників на Майдані, окупації Криму, початку війни на Донбасі... Людина, як правило, намагається мислити в рамках своєї логіки й своїх правил – тому в умовах авторитаризму та агресії може перемогти той, хто правил не визнає.

Я, щиро кажучи, не здивований повідомленнями про розкриття терористичної мережі. Я давно вже чекаю на терор – тому що намагаюсь виходити не з власної логіки, а з логіки тих, хто дестабілізує Україну.

«Гарячої» війни на Донбасі немає вже давно, є тільки спорадичні зіткнення на лінії бойових дій. І, незважаючи на жертви й продовження окупації, українське суспільство призвичаїлося до такої війни – як звикають до будь-яких конфліктів, що не закінчуються за кілька місяців. Важелів тиску на українське керівництво з метою примусити Київ домовлятися на російських умовах у Москви немає. Санкції проти Росії ніхто скасовувати не збирається. Між тим, із конфлікту потрібно якось виходити – але не так, щоб поступитися репутацією Володимира хуйло і відмовитися від окупації. Тоді як?

Найкращий шлях для такого виходу – тотальна дестабілізація України. Найкращий шлях до дестабілізації – терор. Українці вже знають, як змінює суспільні настрої війна. Але вони зовсім не знають, як змінює суспільні настрої терор.

У мене є такий особистий досвід. Я був свідком терористичних актів у Росії та Ізраїлі. Бачив, як реагували суспільство і ЗМІ. В умовах тотального терору зміцнюється вплив тих, хто вважає за необхідне за будь-яких умов знищити джерело терору і тих, хто вважає за необхідне знищити причини, що приводять до терору.

Логічним є намір знищити президента і політиків із «партії війни»

В російських умовах джерелом терору називали прихильників незалежності Чечні – тому хуйло й отримав карт-бланш на війну в бунтівній республіці. Але коли терор прийшов до Москви, стали посилюватися позиції тих, хто пропонував «відпустити» Чечню і зупинити війну на Кавказі – якщо вже війна прийшла на московські вулиці. Під час захоплення заручників у театральному центрі на Дубровці вплив хуйло сильно похитнувся, багато хто вважав, що йому доведеться залишити президентське крісло. хуйло врятувався тільки дякуючи нелюдській спецоперації, під час якої загинуло чимало заручників.

В українських умовах роль Чечні відіграє сама Росія – з тією тільки відмінністю, що з ядерною державою ніхто не воюватиме. Отже, якщо терор прийде до Києва, Одеси, Харкова, Дніпра – у суспільстві посиляться позиції тих, хто пропонуватиме домовитися з Москвою – ну якщо ми вже не можемо її перемогти, а війна вже тут. Звісно ж, пропонуватимуть «відпустити» або «федералізувати» Донбас. Вже зараз в Україні багато хто не соромиться говорити, що війна «вигідна владі», а то б вона давно закінчилася, що до «відокремлення» Донбасу і Криму призвів Майдан, а не окупант. Уявіть собі тільки, як посиляться такі настрої в умовах тотального терору!

Також цілком логічним є намір знищити президента країни і політиків із так званої «партії війни» – тобто тих, хто не бажає прогинатися під Москву і давно вже вважається головними ворогами Кремля. А от політиків, що можуть «домовитися», чіпати не будуть – треба дати їм можливість прийти до влади, зупинити терор і створити для Володимира хуйло можливості для виходу з української пастки.

Ніде правди діти – такі політики, навіть і без терору – можуть прийти до влади в Україні вже після президентських і парламентських виборів 2019 року. Українське суспільство виглядає поки що дезорієнтованим і не здатним до боротьби на довгій дистанції – що є необхідною умовою будь-якого успішного державного будівництва. Але навіть таке дезорієнтоване суспільство може не зрозуміти блокування «патріотів»-популістів із силами минулого – «Опозиційним блоком» чи «Українським вибором» одіозного Віктора Медведчука.

А от тотальний терор і боротьба з ним – чудова можливість для створення уряду національної єдності, головним завданням якого буде зупинити терор на вулицях, покласти край війні і домовитися з Москвою. В таких умовах мир і спокій будь-якою ціною може стати такою ж політичною релігією незрілого суспільства, якою стала зараз боротьба з корупцією. Та й справді, що може хвилювати людей більше – тотальна корупція чи тотальний терор?

Тому одним затриманням Рубана (він відкидає звинувачення – ред.) справа не закінчиться. Терор – вже може бути на порозі.

Віталій Портников – журналіст і політичний коментатор, оглядач Радіо Свобода
   
Что то столько дней прошло,а ничего нового не слышно.Может из за выходных?


Не нийте, зрадобублики:

Понеділок, 12 березня 2018, 12:17
Служба безпеки України проводить у понеділок понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах України в осіб, які сприяють Росії в проведені антиукраїнських акцій.
Про це повідомляє у Facebook речниця спецслужби Олена Гітлянська.
За її словами, під час обшуків вже вилучено пропагандистські матеріали, зброя, вибухівка та багато інших доказів підривної роботи проти України.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174291/

   
Поїхали далі?

Савченко викликали на допит в СБУ, вона виїхала за кордон



"Служба безпеки України направила народному депутату Надії Савченко виклик на допит на завтра (вівторок, 13 березня – ред.), тим не менше сьогодні о 4 ранку вона відбула з території країни"

....

Доповнюється...

https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174335/
   
Поїхали далі?

Савченко викликали на допит в СБУ, вона виїхала за кордон
"Служба безпеки України направила народному депутату Надії Савченко виклик на допит на завтра (вівторок, 13 березня – ред.), тим не менше сьогодні о 4 ранку вона відбула з території країни"

....

Доповнюється...

https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174335/
с сеструхой хоть?
   
Поїхали далі?

Савченко викликали на допит в СБУ, вона виїхала за кордон
"Служба безпеки України направила народному депутату Надії Савченко виклик на допит на завтра (вівторок, 13 березня – ред.), тим не менше сьогодні о 4 ранку вона відбула з території країни"

....

Доповнюється...

https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174335/
В росію?
   
В росію?

Якась конхверенція

Луценко:
За його словами, депутат поїхала на міжнародну конференцію, хоч і не є офіційним членом делегації.
   
так це Надька минометчица Рубана ?
   
В росію?
эт было бы палево, но история раскручивается однако

Останнє редагування: 12 березня 2018 16:30:42 від t.rex
   
так це Надька минометчица Рубана ?

Рубан все розповість. Час є. Почекайте трохи.
   
а мочанов еще тут?
или на ралли подался какое?
   
мочанов виступив з петицією про мораторій на перейменування (див. окрему гілку)
   
мочанов виступив з петицією про мораторій на перейменування (див. окрему гілку)
ото ему надо снова подсрачников набить
   
Рубан все розповість. Час є. Почекайте трохи.

Якось воно дивно виглядає, що паралельно і одночасно не провели зачистку по Україні. Пока складається враження, що Рубан самотужки готувався знищити всю верхівку держави.
Чи я чогось не розумію?
   
Якось воно дивно виглядає, що паралельно і одночасно не провели зачистку по Україні. Пока складається враження, що Рубан самотужки готувався знищити всю верхівку держави.
Чи я чогось не розумію?
Справді дивно - мали б узяти всіх одночасно, а не то розбіжаться. Чи СБУ таки не знає, хто вони?
А якщо знає - чому не бере,  хіба чекатиме, як з Рубаном, якого вели з минулого року? Неясно , для чого.
   
Якось воно дивно виглядає, що паралельно і одночасно не провели зачистку по Україні. Пока складається враження, що Рубан самотужки готувався знищити всю верхівку держави.
Чи я чогось не розумію?

просто факти

Ввечері п'ятниці, 15 липня, в Туреччині почалася спроба путчу
Субота, 16 липня
Турецька влада віддала наказ про затримання 2745 суддів та прокурорів у зв'язку зі спробою військового перевороту в країні
   
Якось воно дивно виглядає, що паралельно і одночасно не провели зачистку по Україні. Пока складається враження, що Рубан самотужки готувався знищити всю верхівку держави.
Чи я чогось не розумію?

Ви трохи поспішаєте. Україна не мусорська держава, щоб за ніч воронки і всіх під стінку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія