Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗМІ: "Гєнєрала" Рубана затримано СБУ. Мочянову і Гадє приготуватися B-)

Справді дивно - мали б узяти всіх одночасно, а не то розбіжаться. Чи СБУ таки не знає, хто вони?
А якщо знає - чому не бере,  хіба чекатиме, як з Рубаном, якого вели з минулого року? Неясно , для чого.

Таких розумних як ви багато. Міліонів 10ять. Тих, хто сумлінно робить свою справу - одиниці.
   
Листок - у Вас порожні відмазки. Причому тут воронок, під стінку - заарештувати було б достатньо тих, кому везлася зброя. Чи ще не знають, кому?
   
Ви трохи поспішаєте. Україна не мусорська держава, щоб за ніч воронки і всіх під стінку.

Та куда я поспішаю, коли вже 47 сторінка, а я тільки тепер запитав.
Здається Порошенко значно раніше анонсував, що будуть якісь важливі затримання. Без інформації від головного "брєлка" він ніяк не міг таке озвучити. Чи не так?
А на своїй прес-конференції Грицак не тільки похвалився єдиним Рубаном, а ще й розказав як вони успішно вдруге ловлять той самий автомобіль з мінами. 8-: А, щоб більшим Героєм виглядати, розмалював цілий апокаліпсис в столиці держави. Чесно не розумію цієї бравади без результату.
   
Ще поясню, що я зрозумів з прес-конференції Грицака. В нього існують неспростовні докази про дестабілізацію в державі. А враховуючи, що це мало робитися з використанням зброї (завезеної Рубаном), то просто мусить бути якась терористична група (хоча б). Де вона (вони)?
   
Ще поясню, що я зрозумів з прес-конференції Грицака. В нього існують неспростовні докази про дестабілізацію в державі. А враховуючи, що це мало робитися з використанням зброї (завезеної Рубаном), то просто мусить бути якась терористична група (хоча б). Де вона (вони)?

Де?
   
Листок - у Вас порожні відмазки. Причому тут воронок, під стінку - заарештувати було б достатньо тих, кому везлася зброя. Чи ще не знають, кому?

Підете працювати на свою країну? Нам не вистачає чемних працівників.

Пишить в лічку.
   
Де?

Мені так бачиться, що пока, в хворобливій голові Грицака.
   
Мені так бачиться, що пока, в хворобливій голові Грицака.

Ви про зброю рубана та його посіпак?
   
Ви про зброю рубана та його посіпак?

Я про «посіпак» (замовників і виконавців, анонсованих Грицаком, терактів).
Зброю на зберігання як доказ для суду над злочинцем Рубаном.
   
Я про «посіпак» (замовників і виконавців, анонсованих Грицаком, терактів).
Зброю на зберігання як доказ для суду над злочинцем Рубаном.

Ви останню сторінку  переглядали?
   
Мовчиш? Отож.

Часи змінилися . Назавжди. А воювати у вас нема ані грошей, ані часу ані ресурсів. Ви провтикали
за своєю жадібністю ЦІЛУ УКРАЇНУ. Лузери. А за все треба платити.

До побаченя кацапури  [ua]

Останнє редагування: 12 березня 2018 21:32:40 від Листоk
   
Що там гадя, не дзвонила? Хто зна?
   
Що там гадя, не дзвонила? Хто зна?

Когось ще, крім гаді, викликають? Хто зна?
   
Ще поясню, що я зрозумів з прес-конференції Грицака. В нього існують неспростовні докази про дестабілізацію в державі. А враховуючи, що це мало робитися з використанням зброї (завезеної Рубаном), то просто мусить бути якась терористична група (хоча б). Де вона (вони)?

на то они и неспростовни, шо их не надо спростовывать. Сказано теракт - значит теракт  :gigi:
   
Ви останню сторінку  переглядали?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=997901.msg20925963#new  :facepalm:

Навіть назву читати сміх розбирає. А, взагалі, це позор для Грицака. Спочатку спіймати перевізника, а через 3 дні облави робити, щоб знайти його спільників. Причому мати факти про їхні плани знищити всіх і вся в урядовому кварталі.
Чи ще щось пропустив.
   
Когось ще, крім гаді, викликають? Хто зна?

Викликають? :lol:  Прочитайте пару останніх сторінок
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=997901.msg20925963#new  :facepalm:

Навіть назву читати сміх розбирає. А, взагалі, це позор для Грицака. Спочатку спіймати перевізника, а через 3 дні облави робити, щоб знайти його спільників. Причому мати факти про їхні плани знищити всіх і вся в урядовому кварталі.
Чи ще щось пропустив.

Ви не пропустили. Вибачте - ви проїбали ціле життя. А могли ж жити як люди.
   
Викликають? :lol:  Прочитайте пару останніх сторінок

прочитав, на передостанній ось це прочитав:

просто факти

Ввечері п'ятниці, 15 липня, в Туреччині почалася спроба путчу
Субота, 16 липня
Турецька влада віддала наказ про затримання 2745 суддів та прокурорів у зв'язку зі спробою військового перевороту в країні
менш, ніж через добу, були накази про затримання "2745 суддів та прокурорів"(С)
Після 8 березня вже 12-те, і окрім запрошення Савченко в СБУ про затримання нічого не чутно.
   
Ви не пропустили. Вибачте - ви проїбали ціле життя. А могли ж жити як люди.

 :lol:
Ти не на логін зверни увагу, а на ІР
Зізнайся, трохи хильнув?  ;)
   
Ви не пропустили. Вибачте - ви проїбали ціле життя. А могли ж жити як люди.

Фігня, головне в цій ситуації, щоб ніяких терактів не було.
А те, що на мої роздуми немає відповідей, то сумно. Дуже сумно.

   
:lol:
Ти не на логін зверни увагу, а на ІР
Зізнайся, трохи хильнув?  ;)

Звик оцінювати людей не за ніками/одягу а за відношенням до світу/життя. Що не так?
   
Фігня, головне в цій ситуації, щоб ніяких терактів не було.
А те, що на мої роздуми немає відповідей, то сумно. Дуже сумно.

Які ваші роздуми?
   
на то они и неспростовни, шо их не надо спростовывать. Сказано теракт - значит теракт  :gigi:

Треба Грицаку зразу Героя України давати.  :facepalm1:
   
Ще не спіймали сучку?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=997901.msg20925963#new  :facepalm:

Навіть назву читати сміх розбирає. А, взагалі, це позор для Грицака. Спочатку спіймати перевізника, а через 3 дні облави робити, щоб знайти його спільників. Причому мати факти про їхні плани знищити всіх і вся в урядовому кварталі.
Чи ще щось пропустив.

Ти пропустив те, що публіці дали 10% інформації від загалу.
Але всі-всі-всі знають все-все-все...
   
Які ваші роздуми?

Дурника граєш?
Перепрошую, але мушу йти до праці. Телефон змушений виключити. Може в перерві вдасться заглянути.
   
Ще не спіймали сучку?
кого тепер ловимо?
   
кого тепер ловимо?

Сучку Савченко.
   
Ти пропустив те, що публіці дали 10% інформації від загалу.
Але всі-всі-всі знають все-все-все...

Тупий, значить я, каюсь.
   
Дурника граєш?
Перепрошую, але мушу йти до праці. Телефон змушений виключити. Може в перерві вдасться заглянути.

Вдалого рабочого дня
   
Сучку Савченко.
а шо там два брата-акробата? всіх кинули і з'бнули до амстердаму. обіцяють вернутися до редутів? чи потім тишком-нишком, типу, ми по пиво бігали?
   
Re: улов в пункте разграничения  ;o

Вот комуняк нам тут только не хватало

Вот тут ты прав, коммуняк вам гадам действительно сейчас не хватает. Ну да ничего, очень скоро мы это поправим. Уже очень скоро... :butcher:
   
Re: улов в пункте разграничения  ;o

Вот тут ты прав, коммуняк вам гадам действительно сейчас не хватает. Ну да ничего, очень скоро мы это поправим. Уже очень скоро... :butcher:

 game over краснопьорі

Останнє редагування: 12 березня 2018 22:32:37 від Листоk
   
У Савченко заявляють, що не отримували повісток з СБУ | Українська правда
https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174347/

"12 березня 2018 року до Апарату Верховної Ради України передано лист та відправлено повістки на виклик на 11.00 13 березня та 11.00 15 березня 2018 року"

Позафракційний народний депутат Надія Савченко не отримувала повістку на допит від Служби безпеки, але планує з'явитися на виклик по приїзді в Україну.
Про це заявила "Українській правді" сестра і помічник Надії Савченко Віра.
Вона підтвердила, що Надія Савченко знаходиться за кордоном - в Страсбурзі - і про своє відрядження повідомляла Верховну Раду офіційно
Сказати, коли Надія повернеться в Україну, Віра Савченко не змогла, але на запитання, чи з'явиться вона на виклик СБУ відповіла ствердно:
"Як тільки вона прибуде в Україну, думаю, відразу без проблем".
   
ПДРС на форумі  :gigi:
   
Re: улов в пункте разграничения  ;o

game over краснопьорі

   
Кстати как то странно не попадалось сегодня в новостях про обыски.Когда Рубана брали,то была куча фото и видео,а сегодня днём написали что ведутся мероприятия и что то там изъяли и тишина.Хотя по логике должны были бы похвастаться
   
Кстати как то странно не попадалось сегодня в новостях про обыски.Когда Рубана брали,то была куча фото и видео,а сегодня днём написали что ведутся мероприятия и что то там изъяли и тишина.Хотя по логике должны были бы похвастаться

Кто как хочет- так и дрочит. Особист- это падла хуже мусора.(с)
   
Дуже багато зброї. Де затримані?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія