Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Какой маршрутизатор лучше: D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750?

Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

Пошукай RT-N66U або можеш брати Xiaomi 3G але там перешивати треба. Якщо зможеш то бери Xiaomi.

на 99 процентов решил брать Xiaomi

Только вот не решил где брать - на Розетке или алиэкспресс ?

Ваш совет ?
   
на 99 процентов решил брать Xiaomi

Только вот не решил где брать - на Розетке или алиэкспресс ?

Ваш совет ?
Пофіг... Бо стороння прошивка то вже втрата гарантії. Але якщо вигорить щось то краще брати тут, хоча гарантія від розетки той ще гемор, якщо треба дешевше то в Китаї.
Яка різниця в ціні?
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

Пофіг... Бо стороння прошивка то вже втрата гарантії. Але якщо вигорить щось то краще брати тут, хоча гарантія від розетки той ще гемор, якщо треба дешевше то в Китаї.
Яка різниця в ціні?

минимальная
PS
я тогда не понимаю на чем зарабатывает розетка (при такой разнице в цене)
   
минимальная
PS
я тогда не понимаю на чем зарабатывает розетка (при такой разнице в цене)
Опт...

Бери тоді в розетці.
   
ті асуси, коли у режимі DHCP, виснуть кожні 2-3 години
Доктор, у меня в 3-х квартирах АСУСы стоят, годами без перезагрузки работают. По 5-7 потребителей. Что я не так делаю? ;)

Рік тому взяв ASUS RT-AC66U ревізії B1. За рік жодного підвисання, жодної проблеми (тьфу тьфу тьфу).
Так и я про что. Но советуют всяку неведому х.й.ю - ксяоми/шмяоми, а потом ее если еще и какой то другой хуйней перепрошить, то может быть оно и будет надежно работать. ;)

Останнє редагування: 10 лютого 2018 13:19:01 від Aleksandr_1
   
Доктор, у меня в 3-х квартирах АСУСы стоят, годами без перезагрузки работают. По 5-7 потребителей. Что я не так делаю? ;)

Так и я про что. Но советуют всяку неведому х.й.ю - ксяоми/шмяоми, а потом ее если еще и какой то другой хуйней перепрошить, то может быть оно и будет надежно работать. ;)
ASUS для ТСа задорогий.
   
советуют всяку неведому х.й.ю - ксяоми/шмяоми, а потом ее если еще и какой то другой хуйней перепрошить, то может быть оно и будет надежно работать

сяо мі "іскаропкі" працює надійно
там інші причини перепрошивати
   
сяо мі "іскаропкі" працює надійно
там інші причини перепрошивати
закладки?
   
сяо мі "іскаропкі" працює надійно
там інші причини перепрошивати
Ну якщо трохи знати мандаринську то може й нормально...  :rotate:
   
як казала моя бабуся: "дешева рибка - погана юшка" :)

ТИ їздеш виключно на ферарі?
   
ТИ їздеш виключно на ферарі?
А ти виключно на кінській тязі?
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

А ти виключно на кінській тязі?

лично я хожу пешком
или
на маршрутке
   
на 99 процентов решил брать Xiaomi

Только вот не решил где брать - на Розетке или алиэкспресс ?

Ваш совет ?
в розетке ибо гарантия не помешает.
   
блин
и где ты нашел микротик за 350 грн

Геруха. г. Харьков.

WAN+1 LAN +FIWI 350
WAN+2 LAN +FIWI 400
   
ТП линк звiсно
   
минимальная
PS
я тогда не понимаю на чем зарабатывает розетка (при такой разнице в цене)
Хм... Подивився різницю - таки є...


   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

Хм... Подивився різницю - таки є...




я смотрел модель без гигабитного порта и с usb2.0
   
я смотрел модель без гигабитного порта и с usb2.0
То відстій... Не бери. На Алі ще й з кешбеком буде дешевше.
   
Здуру вирішив обновити прошивку на своєму.
Годину згадував, що робив 4 роки тому. Називається- не чіпай, бо поламаєш.
   
Здуру вирішив обновити прошивку на своєму.
Годину згадував, що робив 4 роки тому. Називається- не чіпай, бо поламаєш.
Ого! 4 роки то довгий термін... Так можна і в ботнетах прийняти участь  ;)
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

кешбек

это как ?
   
это как ?
Написав в лічку.

Останнє редагування: 10 лютого 2018 23:55:57 від Ruza
   
Ого! 4 роки то довгий термін... Так можна і в ботнетах прийняти участь  ;)
Ну... роутер ніби номально був відстроєний. SSH в принципі закрито.
В новій прошивці добавилась куча плюшок. Веб-мордочка шустріше стала працювати. так шо не жалію.
А стокові прошивки  - може хтось і апгрейдить, але таких не знаю.

Останнє редагування: 11 лютого 2018 00:11:04 від magistr
   
Ну... роутер ніби номально був відстроєний. SSH в принципі закрито.
В новій прошивці добавилась куча плюшок. Веб-мордочка шустріше стала працювати. так шо не жалію.
А стокові прошивки  - ну не знаю, може хтось і апгрейдить, але таких не знаю.
Ну писали про Олеговські прошивки з дефолтними налаштуваннями були скомпрометовані.
   
Здуру вирішив обновити прошивку на своєму.
Годину згадував, що робив 4 роки тому. Називається- не чіпай, бо поламаєш.
Я вже раніше писав про придбання Асуса RT-AC66U ревізії B1.
Окрім стабільної роботи додаткові плюсіки це приємна україномовна прошивка і легеньке оновлення.
Появляється жовтий знак оклику - значить є нова прошивочка. Жамкнув, почекав хвилину, перезавантажився, і все. Нічого налаштовувати по новій не треба.
Осьо, тіки шо зайшов - нова прошивка.
   
Ну писали про Олеговські прошивки з дефолтними налаштуваннями були скомпрометовані.
Шоб прошивка з дефолтними налаштуваннями працювала - не з моїм щастям.
   
Я вже раніше писав про придбання Асуса RT-AC66U ревізії B1.
Окрім стабільної роботи додаткові плюсіки це приємна україномовна прошивка і легеньке оновлення.
Появляється жовтий знак оклику - значить є нова прошивочка. Жамкнув, почекав хвилину, перезавантажився, і все. Нічого налаштовувати по новій не треба.
Осьо, тіки шо зайшов - нова прошивка.
Показати зображення...
воно то так, але два підлі моменти, чому ніхто особливо не спішить оновлюватися - разраби умудряються "покращити" до невпізнання графічний інтерфейс, по -друге - свіжий приклад, як майкрософт грохнув машини на основі АМД.
   
Я вже раніше писав про придбання Асуса RT-AC66U ревізії B1.
Окрім стабільної роботи додаткові плюсіки це приємна україномовна прошивка і легеньке оновлення.
Появляється жовтий знак оклику - значить є нова прошивочка. Жамкнув, почекав хвилину, перезавантажився, і все. Нічого налаштовувати по новій не треба.
Осьо, тіки шо зайшов - нова прошивка.
А я ніяк себе не примушу перевести на українську...  :( Просто не розумію термінів... Так що тільки англійська веб-морда!
   
воно то так, але два підлі моменти, чому ніхто особливо не спішить оновлюватися - разраби умудряються "покращити" до невпізнання графічний інтерфейс, по -друге - свіжий приклад, як майкрософт грохнув машини на основі АМД.
А як він Intel'овські машини на жопу посадив - просто заглядєніє!
   
А я ніяк себе не примушу перевести на українську...  :( Просто не розумію термінів... Так що тільки англійська веб-морда!
А мені ліньки. Запрацювало - ну і добре, там і так ресурсів малувато,практично впритик,  тягнути додаткові пакети- можна догратися.
 Основне, що  на компі українська локаль - там ресурсів вистачає.
   
В мене D-Link стояв з 2004 до 2013, почав був зависати, то я купив ASUS, який з тих пір працює безвідмовно. Буде глючити, куплю шось інше. Не розумію за що суперечка.
   
В мене D-Link стояв з 2004 до 2013, почав був зависати, то я купив ASUS, який з тих пір працює безвідмовно. Буде глючити, куплю шось інше. Не розумію за що суперечка.
Нормальний здоровий перфекціонізм. Не хочеться викидати гроші на річ, яка буде криво працювати.
   
это как ?
Я забув сказати про AliExpress  :facepalm1: В китайців зараз новий рік і відправлення будуть тільки в кінці місяця. Так що покупка в Китаї буду десь в кінці березня...
   
В мене D-Link стояв з 2004 до 2013, почав був зависати, то я купив ASUS, який з тих пір працює безвідмовно. Буде глючити, куплю шось інше. Не розумію за що суперечка.
если не понимаешь то поясню - нет смысла покупать раз за разом гумно, мучиться с ним и менять. Лучше купить что то нормальное сразу. Я например 7 лет назад купил хороший роутер, гигабитный кстати как по вайфай так и по проводу. Он у меня 5 лет 24/7/365 работал без каких либо проблем ВООБЩЕ, счас у родственников точно так же без проблем работает.

Это как некоторые обувь покупают плохую, она протекает, тяжелая, в ней холодно/жарко и не комфортно ногам. Затем на след год она разваливается и идут покупать новую. Для кого то это - норма.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія