Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

так кацапстану буде гірше, точніше його не стане

Вы шизанулись со своими кацапами. Мы тут про американски выборы.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вы шизанулись со своими кацапами. Мы тут про американски выборы.

Ми шизанулись? Вони вирішили що ми маємо зникнути як народ, і пішли нищити нас, прямо зараз убивають нас, а ми шизанулись ?!!! Слідкуй за базаром, будьласка
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вы шизанулись со своими кацапами. Мы тут про американски выборы.

не ми шизанулися а хуйло який повністю підвісив долю параші на вибори в штатах
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ми шизанулись? Вони вирішили що ми маємо зникнути як народ, і пішли нищити нас, прямо зараз убивають нас, а ми шизанулись ?!!! Слідкуй за базаром, будьласка

Сочувствую, но я никого не убиваю. Я просто не одобряю финансирования этой войны. Когда война закончится, то убивать никого не будут. Она уже почти закончилась.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Пане Chako

Ти пойняв, як Дрампф нaйoбyвав тебе із стіною?
Під тою стіною мексіканці прорили тільки за часів Трампа 40 тунелів

За під спідничкою Дрампф залишив $88.3 млн
І ти за такого дурня жопу (your joppe) рвеш на клапті?

Почисть свій чердак
Балбес, при чому тут Трамп. При Обамі побудували сотні миль стіни. В Сан Діего був?, в Ногалес був, стіну бачив? Напевно ти вважаеш Обану тупим що він це робив.
Стіна прекрасно працюе зменшуючи кількість нелегалів в сотні разів.

тунель прорити знаеш які затрати і скільки можна пройти через тунель в порівнянні просто переступити через кордон?

Чого ви такі тупі? - якщо завтра Трамп скаже що треба мити руку перед тим як істи, ти будеш протестувати що брудні руки краще бо це Трамп сказав?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Це правосуддя, Онкл Поц, а не кацапстан де суддям прокурори приносять приговор на флешці. Навіть нарцис Трамп мае право на правосуддя, навіть корумпований Байден. Чи ти хочеш щоб рішення приймались правлячою партіею тільки виходячи з політичноі доцільності?

Байден чи скоріше ті хто ним маніпулював самі себе закопали своіми політичними рішеннями і не Трамп цьому виною, Трамп це просто симптом і символ банкрутства політики нинішньоі адміністраціі.
придурок, що ти звіздиш, це тупе затягування судового процесу христанутим талібаном в судійських рясах на підсосі у трампа/хуйла. 3 із суддів трамп призначив, а у потєшного судового нєгра корупціонера жінка була учасником трампо перевороту.   Всі апеляції вже пройдені, верховний суд з рік назад відмовся цю нісенітницю про імунітет/безпокарність фюрера слухати, послав до апеляційного суду. А коли вже з 1 рік кота за хвоста в апеляційному суді потягали, взяв справу вже на свій розгляд хоч вона конституційно яйця виїденого не стоїть, чи ти думаєш що потягавши ще з місяців 6 волину, трампо судді вирішать що Байдена  повний імунитет, і він може робити що завгодно щоб утримати владу? 4 роки сорому і імпотенції.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

точніше він не шизанувся, ясно що воно гітлер, а це просто його остання надія, доля всієї параші залежить від трампа та його секти. З одної сторони це показує що Україна як і Україно-Європейський союз міцні та монолітні навіть з орбанами, і щуру на ім'я хуйло не вдалося тут дирку прогризти  щоб вискочити

зараз все залежить  від американського правосуддя, якщо трампа допустять то воно програло як і весь цивілізований світ, якщо не допустять то сили добра на землі переможуть
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Сочувствую, но я никого не убиваю. Я просто не одобряю финансирования этой войны. Когда война закончится, то убивать никого не будут. Она уже почти закончилась.
То есть, любая страна , с ебанутым царьком, может напасть на более слабого соседа, а другим странам помогать слабому соседу нельзя , бо это будет финансирование этой войны ..., так?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Сочувствую, но я никого не убиваю. Я просто не одобряю финансирования этой войны. Когда война закончится, то убивать никого не будут. Она уже почти закончилась.

коли люди витрачають гроші на ліки вони не фінасують хвороби ідіот
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Сочувствую, но я никого не убиваю. Я просто не одобряю финансирования этой войны. Когда война закончится, то убивать никого не будут. Она уже почти закончилась.
Что такое война закончится? Где конец хотелок хуйла, ты в курсе? И нахера она началась, ты нам не расскажешь?

Гитлеру когда Судеты отдавали тоже думали что всё закончилось, а оно только начиналось. И Америка финансировала антигитлеровскую коалицию, ты как я понимаю был бы тоже против. Таких гандонов что против в Америке тогда было достаточно но Перл Харбор мозги им прочистил.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

придурок, що ти звіздиш, це тупе затягування судового процесу христанутим талібаном в судійських рясах на підсосі у трампа/хуйла. 3 із суддів трамп призначив, а у потєшного судового нєгра корупціонера жінка була учасником трампо перевороту.   Всі апеляції вже пройдені, верховний суд з рік назад відмовся цю нісенітницю про імунітет/безпокарність фюрера слухати, послав до апеляційного суду. А коли вже з 1 рік кота за хвоста в апеляційному суді потягали, взяв справу вже на свій розгляд хоч вона конституційно яйця виїденого не стоїть, чи ти думаєш що потягавши ще з місяців 6 волину, трампо судді вирішать що Байдена  повний імунитет, і він може робити що завгодно щоб утримати владу? 4 роки сорому і імпотенції.
придурок сам, коли суди посилали нахер Трампа з його позовами про фальсифікаціі, ти був з цими судами, а коли суди посилають нахер вже байденівських лойерів, ти волаеш суд неправильний. Отямся, чудік, дякуючи Богу правосуддя в Америці ще е, не перфектне але все ж е.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

точніше він не шизанувся, ясно що воно гітлер, а це просто його остання надія, доля всієї параші залежить від трампа та його секти. З одної сторони це показує що Україна як і Україно-Європейський союз міцні та монолітні навіть з орбанами, і щуру на ім'я хуйло не вдалося тут дирку прогризти  щоб вискочити

зараз все залежить  від американського правосуддя, якщо трампа допустять то воно програло як і весь цивілізований світ, якщо не допустять то сили добра на землі переможуть
не скажи, за Байдена хуйлу також затишно буде. Ну немає ні в сша ні в єврів ні бажання ні яєць щоб взяти курс на зміну режиму в хуйлостані.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Сочувствую, но я никого не убиваю. Я просто не одобряю финансирования этой войны. Когда война закончится, то убивать никого не будут. Она уже почти закончилась.

когда война "закончится" по вашему сценарию,  основные убийства как раз  и начнутся. Смотрим на сегодняшнюю россию и беларусь, и задаем простой вопрос: сколько потребуется жертв чтобы интегрировать Украину в этот союз диктатур. И что характерно- США после этого придется заплатаить куда больше за европейскую и свою безобпасность.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

То есть, любая страна , с ебанутым царьком, может напасть на более слабого соседа, а другим странам помогать слабому соседу нельзя , бо это будет финансирование этой войны ..., так?
Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

придурок сам, коли суди посилали нахер Трампа з його позовами про фальсифікаціі, ти був з цими судами, а коли суди посилають нахер вже байденівських лойерів, ти волаеш суд неправильний. Отямся, чудік, дякуючи Богу правосуддя в Америці ще е, не перфектне але все ж е.
ти тупий бригадний пропагандон, морозиш аби морозити. Це тупе затягування, знаєш а піздиш, робота така. Анука, товаріщ навскідочку, напизди нам що там Верховний Суд розглядав на рахунок спроби держ. перевороту в 2020? А рівно нікуя, великим конституційникам було пох на першу в історію спробу перевороту. А ось ідіотське питання чи має  президент повноваження хуйла самодержця чи ні взволновав судійські уми, так як видно в США це питання не однозначне.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.
Анука товаріщ раскажи ти нам как іскуство діпломатії может помочь раненому оленю в окружении шакалов і стервятников.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.
С кацапьём договаривалась сначала Польша, ничего не вышло. Потом Финляндия с известным результатом, потом страны Балтии. Список можно продолжить.

Относительно нормально жили только те страны, которые хоть каким способом сумели отделиться от этого восточного маньяка с маниакальным же населением.

Наши потери в войне сейчас огромны но это очень немного по сравнению с тем сколько отдали жизни в результате что не сумели или не схотели удержать независимость в 1918-м. Сейчас люди понимают это даже как-то подсознательно.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.

ти мабуть ще і родич хуйла  :laugh:  той так само казав польща винна в 2 світовій бо не домовилася з гітлером

рецепт порядку в світі не дипломатія а отримання піздюлей за його порушення
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.
Никуя себе тут индивид завелся 8-:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.

доречі це хуйло послав всіх і не відповідав на жодні дзвінки зеленського перед війною, брехливий уєбан, до слова ти питав що таке кацап, подивися в дзеркало там еталонний представник

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Сочувствую, но я никого не убиваю. Я просто не одобряю финансирования этой войны. Когда война закончится, то убивать никого не будут. Она уже почти закончилась.

Ага, не будут :X
Ти думаєш "денацифікація" та "демілітаризація" це так, порожні звуки?

Поясни будь ласка який сенс П закінчувати війну якщо у Українців не вистачатиме зброї?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ага, не будут :X
Ти думаєш "денацифікація" та "демілітаризація" це так, порожні звуки?

Поясни будь ласка який сенс П закінчувати війну якщо у Українців не вистачатиме зброї?
Вы реально решили вести полемику? Вот с этим?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

С Pоссией поругались
С Польшей поругались
С Венгрией поругались
Со Словакией поругались.
С Белоруссией поругались.
Это надо было очень стараться, чтобы так настроить притив себя соседей.
Кроме этого поругались с со всеми экономически сильными странами. А у Америки долг больше чем у всей Африки вместе взятой. Денег нет, но вы держитесь.
Так что лучше договариваться прямо сейчас, а не ждать ништяков с неба.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вы реально решили вести полемику? Вот с этим?

Закупоритись у бульбашку та посилати всих нахер - це дуже ущербна деструктивна позиція
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Закупоритись у бульбашку та посилати всих нахер - це дуже ущербна деструктивна позиція
Не, ну можно и с симоньян подискутировать. Толк тот же. Там же логика уровня - евреи не договорились с Гитлером.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Не, ну можно и с симоньян подискутировать. Толк тот же.

Можна звичайно і треба . Якщо в прямому ефірі так щоб всі чули та бачили.....
   
Re: Трумп  :facepalm1:



Так что лучше договариваться прямо сейчас, а не ждать ништяков с неба.

З ким домовлятись? З тим хто ніколи не трима слова, хто кида всих при першій можливості? Про що з таким домовлятись можна?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ага, не будут :X
Ти думаєш "денацифікація" та "демілітаризація" це так, порожні звуки?

Поясни будь ласка який сенс П закінчувати війну якщо у Українців не вистачатиме зброї?

Если не вистачатиме зброї, то это и есть демилитаризация. Поэтому дальше воевать не требуется.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Можна звичайно і треба . Якщо в прямому ефірі так щоб всі чули та бачили.....
Погодите, а что конкретно все не видят не слышат?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

С Pоссией поругались
С Польшей поругались
С Венгрией поругались
Со Словакией поругались.
С Белоруссией поругались.
Это надо было очень стараться, чтобы так настроить притив себя соседей.
Кроме этого поругались с со всеми экономически сильными странами. А у Америки долг больше чем у всей Африки вместе взятой. Денег нет, но вы держитесь.
Так что лучше договариваться прямо сейчас, а не ждать ништяков с неба.
ти явний бригадник, кіздиш аби було. С Россией хуйла і сателітами поругалісь. Хуйло карлсону 2 часові лекції про історичні сказанія, манєчкі і прєданія московитів начитав. Анука абрісуй як окрім колективного суіциду Україна і українці можуть вписатись в ті манєчки? А у Польщі страху Хуйла не так багато як здавалось би мало б бути, а своїх  імперських фантомних болів і марень багато.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Если не вистачатиме зброї, то это и есть демилитаризация. Поэтому дальше воевать не требуется.

як це не требуеться? А "денацифікація"
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Погодите, а что конкретно все не видят не слышат?

Яку алогічну неадекватну ахінею вони несуть насправді
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Если не вистачатиме зброї, то это и есть демилитаризация. Поэтому дальше воевать не требуется.
хуйловцам можна будєт пріступать к концентрационним лагєрям, растрєлам, вивозу в мухосрань і отлову мало мальскі актівного і воєвавшего насєлєнія?  Хуйловци окупіровалі достаточно теріторії чтоби сомнєній нє било в планах. А хуйло пропаганда самая официальная нє стесняєтся плани мірного гєноцида обрісовивать.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Яку алогічну неадекватну ахінею вони несуть насправді
Святая простота.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вы шизанулись со своими кацапами. Мы тут про американски выборы.

Кацапи вже давно приймають участь в американських виборах.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапи вже давно приймають участь в американських виборах.

Точно. Я принимаю такое участие. И буду принимать.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Це правосуддя, Онкл Поц, а не кацапстан де суддям прокурори приносять приговор на флешці. Навіть нарцис Трамп мае право на правосуддя, навіть корумпований Байден. Чи ти хочеш щоб рішення приймались правлячою партіею тільки виходячи з політичноі доцільності?

Байден чи скоріше ті хто ним маніпулював самі себе закопали своіми політичними рішеннями і не Трамп цьому виною, Трамп це просто симптом і символ банкрутства політики нинішньоі адміністраціі.

Кацапи своїм втручанням, який нах Байден.кацапи вже років 10 проводять спецоперацію по Трампу, у всіх соцмережах його вихваляють продвигають підтримують. А що головна фігура через  яку республіканці пробували об’явити імпічмент Байдену
 виявилися кацапським агентом так це взагалі на голову не налазить
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Балбес, при чому тут Трамп. При Обамі побудували сотні миль стіни. В Сан Діего був?, в Ногалес був, стіну бачив? Напевно ти вважаеш Обану тупим що він це робив.
Стіна прекрасно працюе зменшуючи кількість нелегалів в сотні разів.

тунель прорити знаеш які затрати і скільки можна пройти через тунель в порівнянні просто переступити через кордон?

Чого ви такі тупі? - якщо завтра Трамп скаже що треба мити руку перед тим як істи, ти будеш протестувати що брудні руки краще бо це Трамп сказав?

Трамп шо казав і каже? Я як прийду і все повирішую. Скільки метрів стіни він побудував? Скільки побудував Обама?  (Зараз Трамп-анзі взагалі заборонив  голосувати за проект Закону , в якому пропонували рішення по кордону- маленьке відступлення.) і яка ситуація після  побудованих  при Обамі і Трампу відрізках стіни на кордоні?
 Хочеться сказати- що ти мелеш дебіле? Ні не так- що ти вживаєш , ДЕБІЛ?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так.
А чтобы не нападали имеется дипломатия - искусство договариваться. Особенно важно договариваться с соседями. Но нет, Украина послал всех к черту и испортила отношения со всеми соседями. У Украины нет сегодня доброжелательных соседей. И это провал украинской дипломатии. Я даже удивляюсь, как это Польша до сих пор не напала? Но к этому уже идет. С соседями надо дружить. Они никуда не денутся. А американская помощь вечной быть не может.
Ботяра , дивись не лусни. Звідки в тебе відомості що Україна послала. В мене інфа 100%,  і там звучить так- Росії не цікаві пропозиції і бажання України. Росія все ще вважає, що право сили- це основний принцип по якому потрібно вести переговори. І тому Будуть прийняті ті пропозиції, які надає Росія- інакше, Росія буде намагатися впроваджувати ці пропозиції силою, що вона робить зараз.

До речі , як ти рахуєш, для чого Хйло вбило Навального?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія