Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кароффка спрашуває..

Кароффка спрашуває..

Всім привіт.

Щоб не зафлуджувати форум, буду в цю гілку скидати всі свої запитання.

1 запитання:


Між грунтовою цегляною кладкою і грунтом колись був ізоляційний шар смоли (можливо і покладений на глину). Наразі по факту при штукатурці наземної частини зариваюся шоб дійти до ізоляції, а вона що ламається (1,5-2 мм), що відійшла від цегли на 1,5-2 см. Що робити з підземною частиною - як і чим його зарити/заізолювати/плюнути, щоб потім вже перейти до штукатуріння наземної частини кладки. Варто зазначити, що підземна частина кладки, хоч і в землі і без гідроізоляції, збереглася краще ніж наземна - наче тільки щойно покладена. Навіть і бетон не так зруйнувався.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Всім привіт.
ура, з поверненням ))
   
Re: Кароффка спрашуває..

Перепросилася?
   
Re: Кароффка спрашуває..

ура, з поверненням ))
дякую.
та не радуйтеся так))
У мене часу катастрофічно мало. Я тут такої херні наколотила за цей час, шо інколи задумуюся: і це все я?  ;o
   
Re: Кароффка спрашуває..

ура, з поверненням ))

 X(
   
Re: Кароффка спрашуває..

Перепросилася?
нахуй сходити не хочеш?

Якби не кладка (запитати немає в кого), то ти б ще довго тут бенефісила вадіночєствє.

Чого варта ота твоя діалектична "разорвісь мая піздіщя" в одному слові.
   
Re: Кароффка спрашуває..

 :lol:
   
Re: Кароффка спрашуває..

обклади все пенополістиролом, потім віддячиш
https://prom.ua/ua/Uteplitel-dlya-fundamenta.html
   
Re: Кароффка спрашуває..

хм :shuffle:
   
Re: Кароффка спрашуває..

Какие люди! :) Добро пожаловать взад!
   
Re: Кароффка спрашуває..

обклади все пенополістиролом, потім віддячиш
https://prom.ua/ua/Uteplitel-dlya-fundamenta.html
дякую, але це все піде в землю. А до пінополістиролу ще треба спочатку цегляну кладку майже ідеально вирівняти штукатуркою або хоч якось вирівняти. Тут проблема з підщемелоям - чи варто заморачуватися над відновленням гідроізоляційного шару? Воно простояло вже 45 років. Мого віку ще максимум 15 років +/-. А може і того менше. Чи достатньо для такого проміжку часу тупо за штукатурити, штукатурку зверху мастікою заізолювати і закидати земелькою?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Какие люди! :) Добро пожаловать взад!
та поджалую, пожалую- ще спиною боятиметеся до мене повертатися  :gigi:
   
Re: Кароффка спрашуває..

Всім привіт.

Щоб не зафлуджувати форум, буду в цю гілку скидати всі свої запитання.

1 запитання:

Між грунтовою цегляною кладкою і грунтом колись був ізоляційний шар смоли (можливо і покладений на глину). Наразі по факту при штукатурці наземної частини зариваюся шоб дійти до ізоляції, а вона що ламається (1,5-2 мм), що відійшла від цегли на 1,5-2 см. Що робити з підземною частиною - як і чим його зарити/заізолювати/плюнути, щоб потім вже перейти до штукатуріння наземної частини кладки. Варто зазначити, що підземна частина кладки, хоч і в землі і без гідроізоляції, збереглася краще ніж наземна - наче тільки щойно покладена. Навіть і бетон не так зруйнувався.
Гідроізоляція - це захід, спрямований на усунення потенційно можливого проникнення і згубного впливу на конструкцію фундаменту вологи, наприклад, грунтових вод або атмосферних опадів. Що безпосередньо буде чинити негативний вплив на загальну цілісність конструкції будівлі. В цьому випадку, досвідчені фахівці рекомендують в обов'язковому порядку використовувати тільки якісні і професійні матеріали для гідроізоляції.
https://ganok.com.ua/gidroizolyatsiya-fundamenta/
   
Re: Кароффка спрашуває..

Гідроізоляція - це захід, спрямований на усунення потенційно можливого проникнення і згубного впливу на конструкцію фундаменту вологи, наприклад, грунтових вод або атмосферних опадів. Що безпосередньо буде чинити негативний вплив на загальну цілісність конструкції будівлі. В цьому випадку, досвідчені фахівці рекомендують в обов'язковому порядку використовувати тільки якісні і професійні матеріали для гідроізоляції.
https://ganok.com.ua/gidroizolyatsiya-fundamenta/
була у мене мисля відкопать і прокласти хоча б рубероїд, але це мені шо, увесь погрібник викопувать? Усі 20 квадратів? І з боків і зверху??  ;o
   
Re: Кароффка спрашуває..

Щя покажу картинку, якщо з неї буде шось зрозуміло.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Несерйозна ця коровка... (td)
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ця тп тут паролі викладала і всяке таке .
Дверима грюкала .
І тут знову прийшла
С кам'яним широким лицем  :laugh:
   
Re: Кароффка спрашуває..

Re: Кароффка спрашуває..

Потекло говно по трубам :D
   
Re: Кароффка спрашуває..

(____*____)

Останнє редагування: 17 серпня 2023 12:31:19 від Karoffka
   
Re: Кароффка спрашуває..

Потекло говно по трубам :D

Ну раз гівно прийшло то тече
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ліва сторона заглиблення - це тіпа ізоляційний шар, між ним і цеглою земля, але вже пальці в ту щєль не влазять, шоб її звідти виковирювати.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ну раз гівно прийшло то тече
славуня, твоя взяла. Бань мене в ніколи, бо з таким тернопільським гівном, як ти, я на одному гектарі більше навіть срати не сяду.

Пездуй нахуй.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ну раз гівно прийшло то тече
Стекло нет стекает.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Все можу зрозуміти, ну шоб модир сам провокував юзера на срач, шоб потім і далі продовжити його систематично банити... Це ж яким уйобком треба бути.
   
Re: Кароффка спрашуває..

Все можу зрозуміти, ну шоб модир сам провокував юзера на срач, шоб потім і далі продовжити його систематично банити... Це ж яким уйобком треба бути.
.ты вообще вменяемая?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ця тп тут паролі викладала і всяке таке .
Дверима грюкала .
І тут знову прийшла
С кам'яним широким лицем  :laugh:
а ти, вонь подзалупна, приватизував цей форум, шо пітушаришся?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ахаха
Так чого ж ти приперлась
   
Re: Кароффка спрашуває..

.ты вообще вменяемая?
ти вообщє читати українською умієш? Ні? То якого ти до мене приїбався?

Я зайшла на форум з конкретним запитанням. Є що по темі казати - кажи. Немає? То якого хуя пездак розкривав?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Karoffka

Всім привіт.

 :-B
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ахаха
Так чого ж ти приперлась
Может любит запах вони подзолупной
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ахаха
Так чого ж ти приперлась
завали єбало - я не до тебе в хату зайшла. От коли буду десь поряд із твоїм курятником пробігати - відзвітую тобі особисто.
   
Re: Кароффка спрашуває..

ти вообщє читати українською умієш? Ні? То якого ти до мене приїбався?

Я зайшла на форум з конкретним запитанням. Є що по темі казати - кажи. Немає? То якого хуя пездак розкривав?
Ты уверена что это украинский)?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Karoffka

Всім привіт.

 :-B
отож..  :-B
   
Re: Кароффка спрашуває..

Может любит запах вони подзолупной
знакомі слова знайшов?
   
Re: Кароффка спрашуває..

знакомі слова знайшов?
тебе?
   
Re: Кароффка спрашуває..

Ты уверена что это украинский)?
ну, покажи нам, як грамотно треба писати українською, кацапидло сране, неспроможне за 30 років навчитися писати українською.
   
Re: Кароффка спрашуває..

дякую.
та не радуйтеся так))
У мене часу катастрофічно мало. Я тут такої херні наколотила за цей час, шо інколи задумуюся: і це все я?  ;o
Буває.
"І Бастилію теж я"(с)
Тому я всім раджу не гарячкувати. З поверненням :-B
   
Re: Кароффка спрашуває..

була у мене мисля відкопать і прокласти хоча б рубероїд, але це мені шо, увесь погрібник викопувать? Усі 20 квадратів? І з боків і зверху??  ;o

там найслабкіше місце - ззовні по стику землі і стіни. достатньо обкопати навколо на глибину не більше 20 см і 10 см вверх і приліпити до стіни на мастику ту штуку шо я показав. потім записати землею. стоятиме 100 років.
   
Re: Кароффка спрашуває..

а ти, вонь подзалупна, приватизував цей форум, шо пітушаришся?

Он уже попробовал однажды. Влетел лох на 12 штук американских тугриков и лептоп. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія