Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

значить гамериканське суспільство недостатньо приділяло уваги соціальними проблемам і проблемам виховання. не виробляло закони через своїх представників в гамериканському законодавчому органі. закони там вироблялися на догоду тих, хто оплачував передвиборчі кампанії гамериканських законодавців. наприклад, додікову передвиборчу кампанію оплачували виробники зброї в тому числі. тому там "народні обранці" впираються обмежити продаж зброї.

 :facepalm1:
 :facepalm1:  :facepalm1:

Коммуняка 100%.

Чому ти, коммуняко, живеш у Європі? Їдь до Венесуели або на Кубу, у соціалістичний рай. Ще, звичайно, не комунізм, але щільно на шляху до нього. (У Куби, щоправда, з'явився шанс).
   
Як називався монастир і якого ордену до якого ти з подружкою потрапила на екскурсію ?

ця інформація сугубо приватна і я не можу її розголошувати і наражати людей на небезпеку. 
   
ця інформація сугубо приватна і я не можу її розголошувати і наражати людей на небезпеку. 

 Що приватного в назві монастиря ?  :laugh:
І яка така небезпека , від кого ?  ;o
   
:-B
Грех винопития, сын мой, тоже тяжёл пред лицом Господа нашего Вседержителя.
   
Грех винопития, сын мой, тоже тяжёл пред лицом Господа нашего Вседержителя.
у мене там боржомі (tu)
   
А яке Ваше персональне ставлення до "аборты/придушить младенца/не лечить семимесячного недоноска " ? Це нормально?
Негативное, конечно. Просто из этого списка нужно что-то разрешить, иначе - пистец Вселенной. У меня в каждой эякуляции - 200 млн потенциальных детей, если я их всех зачинать буду, Вселенная закончится за пару лет (а мы ещё Солнечную систему не колонизировали). Логично разрешить презервативы, но католики, например,  считают иначе - хай младенцы дохнут от болезней и антисанитарии, но кончить на спину - низзя.
   
у мене там боржомі (tu)
Так ты ещё и лжец, сын мой, - пена откуда ?
   
Негативное, конечно. Просто из этого списка нужно что-то разрешить, иначе - пистец Вселенной. У меня в каждой эякуляции - 200 млн потенциальных детей, если я их всех зачинать буду, Вселенная закончится за пару лет (а мы ещё Солнечную систему не колонизировали). Логично разрешить презервативы, но католики, например,  считают иначе - хай младенцы дохнут от болезней и антисанитарии, но кончить на спину - низзя.

А де " младєнци " дохнут от хвороб і антисанітарії і яка тобі різниця що католики щітают ? Ти що католик ? Ні . Кінчай на спину , довбись в очко і роби що хочеш . Чи ти вимагаєш від католиків , щоб вони змінили своє ставлення до всієї цієї п ідорастії? Для чого це тобі потрібно ?
   
Так ты ещё и лжец, сын мой, - пена откуда ?
то бульбашки, клас! (tu)
   
хай младенцы дохнут от болезней и антисанитарии, но кончить на спину - низзя.
И это я не преувеличиваю - целибат клира, запрет на аборты и презервативы у мирян есть основа вероучения , без которой вся концепция рушится нахрен. Ну вот такое богословие получается, если две тыщи лет тысячи  мужиков без секса придумывают Предания на основе Писания. А вы думали они просто так самобичевались, столпостоялись, веригиносились ? Это я сегодня вздрочнул и свободен, а в то время в монастыре здоровый молодой мужик на хорошем питании, член дымится, а Господь все видит - вздрочнул-неделю каяться и усмирять плоть постом и молитвами. Что такой богослов накропает в своих писульках ?
   
И это я не преувеличиваю - целибат клира, запрет на аборты и презервативы у мирян есть основа вероучения , без которой вся концепция рушится нахрен. Ну вот такое богословие получается, если две тыщи лет тысячи  мужиков без секса придумывают Предания на основе Писания. А вы думали они просто так самобичевались, столпостоялись, веригиносились ? Это я сегодня вздрочнул и свободен, а в то время в монастыре здоровый молодой мужик на хорошем питании, член дымится, а Господь все видит - вздрочнул-неделю каяться и усмирять плоть постом и молитвами. Что такой богослов накропает в своих писульках ?

 (tu)  Вєрчин друг пиз добол
   
А де " младєнци " дохнут от хвороб і антисанітарії і яка тобі різниця що католики щітают ? Ти що католик ? Ні . Кінчай на спину , довбись в очко і роби що хочеш . Чи ти вимагаєш від католиків , щоб вони змінили своє ставлення до всієї цієї п ідорастії? Для чого це тобі потрібно ?
Питарастия - это предохраняться от беременности ? Я вообще-то веду речь про контрацепцию, запрещённую у католиков. Про аборты, запрещённые уже и православными. У меня трое детей и я больше не хочу, и жена не хочет. А был бы я католиком, мне пришлось бы замаливать грех предохранения. Что за бред ? Я вымагаю здравого смысла и чтоб они изменили свое ставлення к собственному дебилизму, пардон, вероучению.
И да, моя невменяемая жена (когда кричит "только не в меня") тоже не должна становится грешницей-соучастницей, мбугога.
   
тобто це тільки ваше враження

ну ясно, шо я з друзями свої враження обговорила, і вони теж сказали, шо все видно, як вони одне одного тримають за ручки і обіймаються і дивляться закоханими очима. ми ту тему тоді обговорили і більш до неї не поверталися, бо все і так ясно.
   
Питарастия - это предохраняться от беременности ? Я вообще-то веду речь про контрацепцию, запрещённую у католиков. Про аборты, запрещённые уже и православными. У меня трое детей и я больше не хочу, и жена не хочет. А был бы я католиком, мне пришлось бы замаливать грех предохранения. Что за бред ? Я вымагаю здравого смысла и чтоб они изменили свое ставлення к собственному дебилизму, пардон, вероучению.
И да, моя невменяемая жена (когда кричит "только не в меня") тоже не должна становится грешницей-соучастницей, мбугога.

Нафіга це тобі ? Перетолераствував ?
   
ну ясно, шо я з друзями свої враження обговорила, і вони теж сказали, шо все видно, як вони одне одного тримають за ручки і обіймаються і дивляться закоханими очима. ми ту тему тоді обговорили і більш до неї не поверталися, бо все і так ясно.
Ну тут хрен его знает, может всё-таки просто настоящие "братья во Христе". Возлюби ближнего своего как самого себя и вот это вот все, просто друзяки и никакой гомосятины.
   
ну ясно, шо я з друзями свої враження обговорила, і вони теж сказали, шо все видно, як вони одне одного тримають за ручки і обіймаються і дивляться закоханими очима. ми ту тему тоді обговорили і більш до неї не поверталися, бо все і так ясно.
ваше. Ви ж не будете наполягати на враженні? Я сподіваюсь
   
А были бы у них парады гомосеков - могли бы прожить нормальную жизнь, а так под давлением собственной греховности и нетерпимости в обществе пришлось идти в монахи. Чем и поднимают процент гомиков среди черного духовенства, мбугога, звучит как анекдот, но увы, такова трагедия людей нетрадиционной ориентации в традиционалистских обществах. Благодаря сборнику еврейских сказок их щимили по всему христианскому миру - чистой случайности, в сказках других народов они могли быть и даром богов, и любимчиками судьбы, и чем угодно - у них реально больше времени и денег - им же не нужно заботится о потомстве.

так і могло в них виникнути бажання піти туди, хто буде чіплятися до браттів якогось ордену? вони по законам християнства мусять одне одного там любити і поважати всередині. так і кажуть - брат такий-то один до одного.
   
ваше. Ви ж не будете наполягати на враженні? Я сподіваюсь

костаху, я ж тобі сказала - ми поділилися своїми враженнями і зішлися на тому, шо в браттів-монахів проміж собою плотське кохання. це було видно неозброєним оком всім нам.
   
костаху, я ж тобі сказала - ми поділилися своїми враженнями і зішлися на тому, шо в браттів-монахів проміж собою плотське кохання. це було видно неозброєним оком всім нам.
:laugh:
Та то ти себе накручуєш . Цю хрєнь про монахів ти просто придумала походу , а тепер собі навоображала  і в це повірила , як типова навіжжена тьолка . 
   
костаху, я ж тобі сказала - ми поділилися своїми враженнями і зішлися на тому, шо в браттів-монахів проміж собою плотське кохання. це було видно неозброєним оком всім нам.
я так і написав, що це ваше враження))
   
Нафіга це тобі ? Перетолераствував ?
Ти спитав чи я вимагаю, я відповів, так, вимагаю. Все змінюється, ондо, католики викинули з свого вчення лімб, може, й цю дурню про контрацептиви викинуть. Аборти після згвалтування заборонені - це що за ідіотизм ??? Мені муляє, що мати Тереза не давала ліків бідним, бо "молитва - найвірніші ліки" та й багато чого ще. Так, мабуть, перетолераствував до вірунів, ти правий. Треба просто казати їм, що вони - дурні і вірять в дурню.
   
Вибачте, але не можу знайти, де зв'язок між гей-парадом і дітьми.
   
Вибачте, але не можу знайти, де зв'язок між гей-парадом і дітьми.
Тобі ж пояснили - більше гоміків - менше запліднених жінок - менше дітей. І то є трагедія ...
   
:facepalm1:
 :facepalm1:  :facepalm1:

Коммуняка 100%.

Чому ти, коммуняко, живеш у Європі? Їдь до Венесуели або на Кубу, у соціалістичний рай. Ще, звичайно, не комунізм, але щільно на шляху до нього. (У Куби, щоправда, з'явився шанс).


ні для кого не секрет, що гамериканські передвиборчі кампанії фінансуються спонсорами. в спонсорів є свої вимоги і побажання в плані написання законів. на їхню користь, ясна річ. на решту громадян їм плювати - де і як вони будуть жити і виживати.
   
я так і написав, що це ваше враження))

да. і воно співпало з враженнями моїх друзів. сподіваюся, ми це вже нарешті вияснили.
   
да. і воно співпало з враженнями моїх друзів. сподіваюся, ми це вже нарешті вияснили.
звичайно - у вас склалось враження. Це все
   
Тобі ж пояснили - більше гоміків - менше запліднених жінок - менше дітей. І то є трагедія ...

Мається на увазі крики типу "нехай ці гоміки не влаштовують парадів, бо побачать діти!"

Так а у чому проблема, що побачать діти?
   
:laugh:
Та то ти себе накручуєш . Цю хрєнь про монахів ти просто придумала походу , а тепер собі навоображала  і в це повірила , як типова навіжжена тьолка . 

тобто ти в такий "ужос" ніяк повірити не можеш, ібо єтого нє может біть нікагда!
ну, ладно.
і - доповідь.
   
звичайно - у вас склалось враження. Це все

ага. свічку ми їм не тримали. але враження вони таке у нас всіх залишили, шо кохають одне одного страстно.
   
Ти спитав чи я вимагаю, я відповів, так, вимагаю. Все змінюється, ондо, католики викинули з свого вчення лімб, може, й цю дурню про контрацептиви викинуть. Аборти після згвалтування заборонені - це що за ідіотизм ??? Мені муляє, що мати Тереза не давала ліків бідним, бо "молитва - найвірніші ліки" та й багато чого ще. Так, мабуть, перетолераствував до вірунів, ти правий. Треба просто казати їм, що вони - дурні і вірять в дурню.

Ти помиляєшся . Ніхто нічого не викидав . бо Limbus Puerorum ніколи не було частиною доктрини .
В більшости  місцевих експертів познання базуються на " розказнях досужих людей" типо нашої Вєрки .  :weep:
   
тобто ти в такий "ужос" ніяк повірити не можеш, ібо єтого нє может біть нікагда!
ну, ладно.
і - доповідь.

Давай назву монастиря  B-) 
Я зроблю пару дзвінків і тоді ми подивимось " можєт " чи не можєт  :laugh:
   
ага. свічку ми їм не тримали. але враження вони таке у нас всіх залишили, шо кохають одне одного страстно.
викреслив зайве
   
це перше місце просто напросто що Відень по всім показникам високо і всі ця інфраструктура для своїх
є купа закритих містечок в США котрі вставлять Відень по якості життя але вони не беруть участь в тих проплачених конкурсах
аВідень не має жодного переважаючого щоб люди сюди ломилися як в НуЙорк чи в Фріско чи в Лондон в яких жах як жити але в яких можливостей в сотні разів більше
Відень це прекрасне місто для пенсів та для сімейних людей з середнім достатком і без амбіцій , за деяким виключенням  :D
не розумію
там що не можна житло купити чи збудувати?
   
не розумію
там що не можна житло купити чи збудувати?

в теорії можна все
на практиці це просто питання грошей і часу
межі міста Відень відомі і вільної землі не так і багато
та що нормальна і має попит в межах міста росте в ціні
будуються на окраїнах але тоді стає питання добирання до міста треба авто ну і питання до яких шкіл дитина може бути прийнята (100% приватні питання інше але вони в місті)
бо мова була саме про місто
   
в теорії можна все
на практиці це просто питання грошей і часу
межі міста Відень відомі і вільної землі не так і багато
та що нормальна і має попит в межах міста росте в ціні
будуються на окраїнах але тоді стає питання добирання до міста треба авто ну і питання до яких шкіл дитина може бути прийнята (100% приватні питання інше але вони в місті)
бо мова була саме про місто
ну то квартиру купити
були б гроші
   
ну то квартиру купити
були б гроші


В Відні суспільний транспорт працює всюди, як годинник і дістатися куди завгодно можна набагато швидше, аніж на своїй машині. І цікаво - чому ти переїхав з такої гарноі гамерики в таке погане ( перше місце на планеті, керується соц-демами і зеленими ) місто?
   
Дать бы тебе по сусалам, "айтишник". Чтоб за себя отвечал и меньше за остальных предполагал.

46% гетеросексуальных пар в той или иной степени практикуют анальный секс. Еще 2% пар являются гомосексуальными, которые так же практикуют анальный секс. т.е. на каждого гея приходится 23 натурала, которых "полюбляет в попку". А мы еще удивляемся количеству гомофобов в пост-тоталитарных странах. :)

В стопятьсотый раз говорю, открой словарь на слове фобия и обтекай.

Любая фобия, как иррациональное явление, является абсолютно лично персонализированным . Люди не боятся змей, а боятся, что змея укусит их самих любимых. Гомофобия - это не ненависть к геям. Это панический и иррациональный страх обнаружить в себе любимом гомосексуальные чувства. Особенно у тех, кто "любит подругу в попку" (тут еще и "понятия" добавляются - вдруг пацаны узнают). А уже истерическое противление принять, что геи - самые обычные люди, переходящее в ярую ненависть к любой не негативной информации про гомосексуальность, и к тем, кто такую информацию пробует представлять - прямое следствие гомофобии. Гомофобы обычно так и говорят - мол, у меня есть знакомые геи - они нормальные люди, но вообще геев надо мочить. :)

Надо понимать с манерным чернокожим геем у тебя сложились добрые отношения именно в то место о котором ты и пишешь.
Или не договорились и у тебя теперь обида? На кой ты нам об этом поведал? Завидовать не будем точно.

У меня замечательные отношения со всеми. Кроме тех, у кого психиатрические проблемы. Ну и быковня мне мало интересна, которая не умеет себя вести порядочно. Я не часто отвечаю на их хамство.

Кстати, в компании мы занимались услугами хостинга. В том числе и адалтового., Часто общались с адалт-вебматерами. Знаете, какая самая частая жалоба у них? Проблема продавать потребителям порнуху, в которой мужик НЕ ПЯЛИТ тётку в жопку. Порнуха без анального секса практически не продавалась. Прикольно? :)
   
Ти помиляєшся . Ніхто нічого не викидав . бо Limbus Puerorum ніколи не було частиною доктрини .
В більшости  місцевих експертів познання базуються на " розказнях досужих людей" типо нашої Вєрки .  :weep:
Оппа, то може я і про контрацепцію насвистів ? Чи про аборти ? Мо, їх дозволяють у випадках гвалтувань чи якихось хвороб плода чи матері ? Насрати на лімб, це неіснуюча хрінь, але ж вагітні жертви гвалтувань фізично існують і можуть бути залякані падре. І таких проблем етичного характеру валом, але церква не в змозі їх вирішити, бо треба тисячі років роздумів цнотливих чоловіків, мбугога.
   
Мука, не знаю как прикрепить с ТГ Линк на видео. Но это ппц , ролик про армию и геев. Жесть. Ютуб поиск не выдал. Забивал под разными названиями. Есть скаченное. Как вставить хз. Короче я ничего против парадов не имею, но пропоганда этого меня бесит. У меня сын  и мне нафиг нужны такие повороты в его жизни
   
Короче я ничего против парадов не имею, но пропоганда этого меня бесит. У меня сын  и мне нафиг нужны такие повороты в его жизни
Еще один странный человек - отец, не побывавший в пубертате, не осознавший свою ориентацию ещё до начала половой жизни, в детстве. Откуда вы такие берётесь ? Где вы живёте, что вы боитесь за "повороты в его жизни" ? Или у вас дети наблюдают гетеросексуальные половые акты постоянно и поэтому "запропагандированы" в гетеро ? Он же родился уже с ориентацией, ничего сделать уже нельзя, хоть усрись.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія