Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

деякі не залишають дітей після себе - це теж новина для тебе?
до речі, досягнення людства в лікуванні безпліддя і екстракорпоральному заплідненні з лихвою перекриває кількість пoтенційно ненароджених дітей геїв.

   
до речі, досягнення людства в лікуванні безпліддя і екстракорпоральному заплідненні з лихвою перекриває кількість пoтенційно ненароджених дітей геїв.

Это предположение. А вот если человеку хочется любви в 14 лет, а ему говорят - подожди 4 года, а потом иди в армию - это реальность.
   
Я теж, а що?

azar-a.net  Azar-A Kft.
Hungary, 1158 Budapest, Petrence ú. 66.

Дуже західна Україна?

про впн ніколи не чув?
   
про впн ніколи не чув?

да, я слышал что без впн сюда из РФ не достучаться
   
"Еволюція" руху за " рівні права" в " європах "  відбувалась на моїх очах . В кінці 90 -х я притримувавася думки " особиста справа і мене це не стосується " . Зараз я на межі від негативного , до " єбаш П І Д О Р А С І В " . Причому  залишаюсь на позиції неприпустимості ніякої дискримінації, але це галасливе лайно починає з пальцями вже відгризати гудзики на манжетах . Коротше , дорогі громадяни України , можете ще потолеранствувати з пару років , ще є час .


Останнє редагування: 21 червня 2019 20:17:33 від cheshuntt
   
до речі, досягнення людства в лікуванні безпліддя і екстракорпоральному заплідненні з лихвою перекриває кількість пoтенційно ненароджених дітей геїв.

Прблема не в геях ( справжніх ) а в системі соціальної накачки яка формує редиска світогляд .
70 % жінок до 34 років , зараз по " Європах " не мають дітей . А , ну і " да " екстракорпоральне  запліднення " це офігєть як продвинуто .
пс . Знову якась " рідіска "  :laugh:



Останнє редагування: 21 червня 2019 20:18:32 від cheshuntt
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Это предположение. А вот если человеку хочется любви в 14 лет, а ему говорят - подожди 4 года, а потом иди в армию - это реальность.
Хто йому скаже зачекати 4 роки?
   
загинули(в більшості чоловіки)
- до 4 млн підданих РІ в Першій Світовій
- Гражданская война в России (1917/1918 — 1922/1923, согласно законодательству РФ с 23 ... Около 10,5 млн человек погибло; около 2 млн человек, не разделявших взглядов новой власти, предпочло покинуть страну.
- декілька міліонів репресованих
- друга Світова - 9млн втрати збройних сил сесеру

ніякі геї тут поряд не стояли по кількості втрат для жінок
   
Волька, а як же ти доньку до геїв спровадив?  ;o
   
А , ну і " да " екстракорпоральне  запліднення " це офігєть як продвинуто .

30 черв. 2013 р. - По данным ВОЗ, в среднем около 5 процентов популяции бесплодны в силу анатомических, генетических, эндокринных, ...

В Украине от бесплодия страдают около миллиона семей - ТСН

В России бесплодны 6 миллионов женщин и 4 миллиона мужчин ...

2016 Российские медики бьют тревогу: в стране уровень бесплодных пар репродуктивного возраста на 2% превысил 15-процентный уровень, что по критериям ВОЗ считается угрозой национальной безопасности страны. Помочь могут разве что марихуана и экстракорпоральное оплодотворение.
Источник: https://www.eg-online.ru/article/317486/
   
30 черв. 2013 р. - По данным ВОЗ, в среднем около 5 процентов популяции бесплодны в силу анатомических, генетических, эндокринных, ...

В Украине от бесплодия страдают около миллиона семей - ТСН

В России бесплодны 6 миллионов женщин и 4 миллиона мужчин ...

2016 Российские медики бьют тревогу: в стране уровень бесплодных пар репродуктивного возраста на 2% превысил 15-процентный уровень, что по критериям ВОЗ считается угрозой национальной безопасности страны. Помочь могут разве что марихуана и экстракорпоральное оплодотворение.
Источник: https://www.eg-online.ru/article/317486/

І шо ?
   
 ;o  :lol:  :weep:

Исходя из того, что во многих случиях проблемы с зачатием связаны с бесплодием у мужчины, учёные всего мира ищут эффективные способы решения этого вопроса. Недавно было доказано, что помощь можно найти даже в марихуане. Оказывается, каннабиноидный рецептор СВ2 участвует в регуляции сперматогенеза (процесса развития сперматозоидов). Это выяснили учёные из Римского университета «Тор Вергата». Специалисты провели эксперимент на трёх группах мышей. Животных из первой группы лечили специфическим активатором СВ2-рецепторов. Второй группе вводили специфический ингибитор, подавляющий активность каннабинодных рецепторов. Мыши из контрольной группы получали только солевой раствор. Исследование показало: у животных, которым вводили активатор СВ2-рецепторов, сперматогенез ускорялся. А во второй группе данный процесс замедлялся. Исследователи надеются, что их открытие поможет в разработке новых методов лечения бесплодия, добавляя при этом, что частое курение марихуаны негативно влияет на фертильность
Источник: https://www.eg-online.ru/article/317486/
   
І шо ?
це булшіт стверджувати що через геїв людство вимре.
   
Прблема не в геях ( справжніх ) а в системі соціальної накачки яка формує редиска світогляд .
70 % жінок до 34 років , зараз по " Європах " не мають дітей .
Дети перестали быть необходимыми для выживания, вот их рожать в огромных количествах и перестали - не вижу ничего страшного.
   
Волька, а як же ти доньку до геїв спровадив?  ;o
Потому что никого в реальности не ипёт, кто с кем и когда. Ни у нас, ни на Западе. Проблема только в гомофобах, которым башню срывает. Собственно, парады и проводят, дабы гомофобов приструнили.
   
Потому что никого в реальности не ипёт, кто с кем и когда.
Судячи по філософу так не скажеш
   
це булшіт стверджувати що через геїв людство вимре.

Людство ні . Вимре цивілізація яка припиняє спротив автодеструктивним соціальним тенденціям . Емансіпація редиска  ( зараз ця хєрня напише " рідіска "  :lol: ) це тільки один з елементів " неомарксистьского " соціального спіну .
Я був готовий толерувати різних там геїв до того моменту поки оце не почали мені тикати під ніс і вимагати толеранції. Мене не цікавить " нюханія мужскіх геніталій " крім того я вважаю таких хто цим займається а ще й " прайд " від тго -конченими уродами .

 Сушрута-самхита тоже приводит пять типов людей, которые не имеют влечения к женщинам и известны как клиба: асекья — «глотающий семя других мужчин», саугандхика — «нюхающий гениталии или феромоны других мужчин», кумбхика — «принимающий пассивную роль в анальном сексе», иршьяка -«вуайерист» и шандха — «имеющий качества и поведение женщины». Сушрута говорит, что первые четыре типа клиба имеют семя и мужские качества, тогда как пятый (шандха) полностью лишен их. Кроме того, четверо первых возбуждаются только в процессе «сосания гениталий других мужчин и глотания их семени
   
Педерастия-это извращение. Не болезнь,не норма, а именно извращение. Основная причина-именно в воспитании и именно детей ,то есть в период формирования гендерного психотипа. ЛГБТ- внушает детям, что гомосексуализм всего лишь ВАРИАНТ НОРМЫ.То есть,пусть как хотят,но к детям не лезут ни с помощью сучих учебничков,ни парадов, ни лекций... никак. А,в остальном, прекрасная маркиза, пусть хочь как и куда-не наше дело енто. Но они с диким упорством лезут именно к детям.

   Что это ваааще за "ПАРАД" ?!!!  А вдруг натуралы захотят провести парад любви? Крики ж будут про "разврат"! Особенно п...одры ненавидят Бразильский карнавал. Двадцать лет бились в истерике и таки хорошо его подпортили,но и сейчас не унимаются! Хватит этого лицемерия.

ТАК ВЖЕ!

В Штатах бурлєніє говн було кілька днів того тижня, бо якась ініціативна група запросила в мерії Бостона дозвіл на проведення параду гетеросексуалов тим самим маршрутом, що за вікенд до того має пройтися гей-прайд. Це буде у серпні. При чому ВЗАГАЛІ НІЧОГО ПРОТИ ГЕЇВ не заявлено - ані слова. Все, понеслася! Істерика на всіх каналах. "Да как ані смєют, гамафоби такіє, ти пасматрі на ніх!" Всі вечірні комедіянти по них пройшлися, всі сі-ен-ени показали скріни фейсбучеків упоротих про-ЛГБТшників з "вазмущенієм" і погрозами. Це пiздець. Я б сам поїхав, але буду подорожувати, скоріш за все, у той час. Може, надійшлю їм донейт якийсь.
   
Людство ні . Вимре цивілізація яка припиняє спротив автодеструктивним соціальним тенденціям . Емансіпація редиска  ( зараз ця хєрня напише " рідіска "   ) це тільки один з елементів " неомарксистьского " соціального спіну .
європеїдна раса зменшується завдяки зменшенню кількості дітей в сім"ї. але збільшуєтся тривалість життя, дитяча смертність зменшується, завдяки репродуктивним технологіям зараз практично вже немає безнадійних випадків.
на другому важелі терезів чайлдфрі. які і матеріально добре забезпечені і зовнішнє гарні. що в них голові, чому так, хз.
   
ТАК ВЖЕ!

В Штатах бурлєніє говн було кілька днів того тижня, бо якась ініціативна група запросила в мерії Бостона дозвіл на проведення параду гетеросексуалов тим самим маршрутом, що за вікенд до того має пройтися гей-прайд. Це буде у серпні. При чому ВЗАГАЛІ НІЧОГО ПРОТИ ГЕЇВ не заявлено - ані слова. Все, понеслася! Істерика на всіх каналах. "Да как ані смєют, гамафоби такіє, ти пасматрі на ніх!" Всі вечірні комедіянти по них пройшлися, всі сі-ен-ени показали скріни фейсбучеків упоротих про-ЛГБТшників з "вазмущенієм" і погрозами. Це пiздець. Я б сам поїхав, але буду подорожувати, скоріш за все, у той час. Може, надійшлю їм донейт якийсь.

 :weep:  що ж ви там на Заході так обізлились ? Он українські толерантні " курти " кажуть що це тому що " Проблема только в гомофобах, которым башню срывает. Собственно, парады и проводят, дабы гомофобов приструнили.
   
Я був готовий толерувати різних там геїв до того моменту поки оце не почали мені тикати під ніс і вимагати толеранції.
Дао Песдын.
Пятьдесят шесть. О мухах.


Разве могу осуждать мух за то, что ебутся? Однако когда на моей голове, злит. Так же и пидарасы. Когда в тихом уединении делают то, к чему лежат их души, кто возразит? Но они устраивают факельные шествия и приковывают себя к фонарям на набережной, дудят в дудки, бьют в барабаны и кричат, чтобы все знали про их нрав — что-де лупятся в очко и долбятся в жопу. Истинно, они хуже мух, ибо мухи только изредка согрешают на моей голове, пидарасы же изо дня в день пытаются совокупиться в самом ее центре. Мухи по недомыслию, пидарасы же хладнокровно и сознательно.

И через то постигаю, что пялить они хотят не друг друга, а всех, причем насильно, и взаимный содомус для них только предлог и повод.

(Пелевин В., S.N.U.F.F.)
   
європеїдна раса зменшується завдяки зменшенню кількості дітей в сім"ї. але збільшуєтся тривалість життя, дитяча смертність зменшується, завдяки репродуктивним технологіям зараз практично вже немає безнадійних випадків.
на другому важелі терезів чайлдфрі. які і матеріально добре забезпечені і зовнішнє гарні. що в них голові, чому так, хз.

В голові " насрано " . Я раніше ще сумнівався , зараз відкрито про це заявляю в обличча : п і дорасів , феміністок , споживачів соєвих продуктів , борців за екологію , соплєжуям . Коли вони спалахують праведним гнівом і погрожують зробити " денунсію " за ( необхідне підкреслити ) я нахабно заявляю що я мусульманин " в ім'я Алаха великого і милосерного " і всі ваші дупограйства мене несамовито ображують . вся ця гидота затикає писок з відвислою щелепою . вгадай з двох раз чому ?
   
Нема проблеми в педерастії. Вірніш, не було так виражено як зараз.

Це було завжди і гоміків періодично товкли разом з жидами за всі вселенські гріхи,  але якось все було більш-менш. Ми розвивалися і плодилися.

Бурхливий стрибок шизи педерастичної пропаганди+толерантофілії розпочався з розвитком фемінізму.  І саме ця потвора цивілізації призведе до її краху.
   
В голові " насрано " . Я раніше ще сумнівався , зараз відкрито про це заявляю в обличча : п і дорасів , феміністок , споживачів соєвих продуктів , борців за екологію , соплєжуям . Коли вони спалахують праведним гнівом і погрожують зробити " денунсію " за ( необхідне підкреслити ) я нахабно заявляю що я мусульманин " в ім'я Алаха великого і милосерного " і всі ваші дупограйства мене несамовито ображують . вся ця гидота затикає писок з відвислою щелепою . вгадай з двох раз чому ?

БГГГГГГГ!! Класний тролінг, жжош, скотиняка! (tu) Тре спробувати.
   
Тре спробувати.
Бог накаже.
   
Парад - це від слова гордість... а чим підари мають гордитись?
   
Фома Липецкий- Фомочка,вааще мы с тобою счас как ба союзнички политические и мог бы не ляпать абы шо. И на самом деле жутко консеравативная протестантская Голландия терпеть не может кидоров. Но я о другом: если ты,сучонок,еще раз сюда притянешь мою дочь,то я напишу все,что думаю про твою жену,твою мать и твоего папу-поверь,не понравится. И возможно у тебя и дети есть? А? Как там они-здоровы?  Я лучше в бан пойду, но фильтруй базар. Про меня пиши шо хошь...
   
В голові " насрано " . Я раніше ще сумнівався , зараз відкрито про це заявляю в обличча : п і дорасів , феміністок , споживачів соєвих продуктів , борців за екологію , соплєжуям . Коли вони спалахують праведним гнівом і погрожують зробити " денунсію " за ( необхідне підкреслити ) я нахабно заявляю що я мусульманин " в ім'я Алаха великого і милосерного " і всі ваші дупограйства мене несамовито ображують . вся ця гидота затикає писок з відвислою щелепою . вгадай з двох раз чому ?
та мені пох. я взагалі цим не переймаюся і ніде крім як на фупі це не обговорюю. ну і якби моє коло спілкування ніколи ці теми геїв, муслімів, феміністок не обговорює. я думала, що це тільки в віртуалі народ від нєхєр шо робити пальці чеше і срачі розводить.
але ти пишеш що і в реалі цим заморочуєшся.
   
И на самом деле жутко консеравативная протестантская Голландия терпеть не может кидоров
І де вона, та Голландія?  :weep:

Но я о другом: если ты,сучонок,еще раз сюда притянешь мою дочь
Алкаш, йди в сраку. Я не обговорюю твою доньку як персону, я констатую факт, що усі хитросракі гомофоби відправляють дітей до столиці содомії.

И возможно у тебя и дети есть? А? Как там они-здоровы?
Філософ, ты йoбнутий
   
Короче,Фомочка,тут никто не трогает членов семьи-закон ФУПа. Фильтруй базар. ОК?
   
Как-то синхронно поехало, и тут, и у грузин... :)

Геи и российская «мягкая сила»

https://www.apsny.ge/articles/1561066725.php

   
Вольтерушка, я не чіпаю твою доньку. Просто кажу що вона з іцконно гетеросексуального Запоріжжя спетляла у гомо Нігерляндію. Це є факт.
   
Звідки такі припущення?  :-)

ну яка жінка буде терпіти отакого поруч? шо він їй буде наказувати, шо їй робити, як своїм тілом розпоряджатися, кого їй і коли любити. тебе ж жінки не примушують ні до чого, правильно?
   
Дети перестали быть необходимыми для выживания, вот их рожать в огромных количествах и перестали - не вижу ничего страшного.

правильно. і планета трошки може відпочине від нас. якщо ми її не знищимо остаточно.
   
Нема проблеми в педерастії. Вірніш, не було так виражено як зараз.

Це було завжди і гоміків періодично товкли разом з жидами за всі вселенські гріхи,  але якось все було більш-менш. Ми розвивалися і плодилися.

Бурхливий стрибок шизи педерастичної пропаганди+толерантофілії розпочався з розвитком фемінізму.  І саме ця потвора цивілізації призведе до її краху.

 :laugh:

ну і жінкі у всьому винні, як завжди, у патріархальщиків.
   
та мені пох. я взагалі цим не переймаюся і ніде крім як на фупі це не обговорюю. ну і якби моє коло спілкування ніколи ці теми геїв, муслімів, феміністок не обговорює. я думала, що це тільки в віртуалі народ від нєхєр шо робити пальці чеше і срачі розводить.
але ти пишеш що і в реалі цим заморочуєшся.

Я не заморочувався цим до тих пір поки не відчув що Дао Песдин . Пядєсят шесть . О мухах , відбувається в мене  вже на голові .А за протести використання цієї " площадки " мені погрожують   Легальними консеквенціями . Я ж кажу , можете ще " непозаморачіваться " років з 2.
   
просто сміх бере коли русифіковані хахли лопочуть щось про самознищення нації

ті хто зробив основний внесок в це самознищення, ще щось розказують про якихось геїв :weep:
   
загинули(в більшості чоловіки)
- до 4 млн підданих РІ в Першій Світовій
- Гражданская война в России (1917/1918 — 1922/1923, согласно законодательству РФ с 23 ... Около 10,5 млн человек погибло; около 2 млн человек, не разделявших взглядов новой власти, предпочло покинуть страну.
- декілька міліонів репресованих
- друга Світова - 9млн втрати збройних сил сесеру

ніякі геї тут поряд не стояли по кількості втрат для жінок

вірно! і скільки ще гине сьогодні українців? а по всьому світу людей від війн?
   
Меня сегодня обвинили в том, что я гомофоб, педофил и нацист
поскольку я высказался
против педерастических парадов,
за ранние браки девочек
и против мигрантов

Нетрудно увидеть здесь идеальный рецепт самоуничтожения нации:
1) вы рассказываете детям про педерастию,
2) запрещаете им вступать в ранние браки,
3) прививаете им толерантность к мигрантам.

Дальше всё понятно, нация перестаёт размножаться и уступает территрию мигрантам к которым она толерантна.

Особенно актуально для Украины, которая чуть ли не уполовинилась за 30 лет

Я лично не очень понимаю, что родители должны объяснять дошкольнику, если он случайно увидит этот "парад",
это совершенно точно пропаганда из серии "давайте самоубъёмся".

Было бы очень интересно найти первоисточник вот этой всей мерзости, это явно не на востоке от нас.

-------------------

Алексей ат правда, ті просто долбоёб с адресом раска педераска.

Если у тебя доси не хватило умища как то исправить ситуацию,

то хули ті здесь рассуждаешь  о .... откуда ті слово взял педерастия?
   
європеїдна раса зменшується завдяки зменшенню кількості дітей в сім"ї. але збільшуєтся тривалість життя, дитяча смертність зменшується, завдяки репродуктивним технологіям зараз практично вже немає безнадійних випадків.
на другому важелі терезів чайлдфрі. які і матеріально добре забезпечені і зовнішнє гарні. що в них голові, чому так, хз.

нормально в них в голові. хто скільки хоче - той стільки і народжує дітей, або не народжує. діти перестали бути рабсилою в сім'ях і індівідуальним пенсійним забезпеченням, тому що створені державні механізми соціального захисту в старості.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія