Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Eugnat

Re: Eugnat

О, випустили.

А я же хотів написати, хай тамо сидить.

Мене на місяць ні за що забанили недавно і ніхто й слова не сказав 

:gigi:
Група підтримки вже рідко наробила-автор знову по своїй волі пішов у наступний бан. гідеру не вдалося почистити кореша.

Останнє редагування: 16 липня 2023 00:57:09 від cynic
   
Re: Eugnat

Eugnat розумний адекватний фупчег
   
Re: Eugnat

не зміг втримати лайно всередині,  да?
доповідь ще раз

а взагалі порада: стримуй свій писок, коли починаєш з дивану каментити, як мають поводитись ті, у кого близькі на фронті
(tu) для мене це гірше ніж що інше. це повинно каратися жорсткіще ніж  з питанням влади чи ще чогось. Як колись каралося хамство по відношенню до родини форумчанина(за мирного часу).
   
Re: Eugnat

мені ось цікаво чому ви група чоловіківа чолі з Е  домахались до Моллі ?
   
Re: Eugnat

натиснув  доповідь  на суnic.

 Образи булінг в  чистому  вигляді
   
Re: Eugnat

Eugnat розумний адекватний фупчег

+++
   
Re: Eugnat

Дякую за підтримку, формально на 2-3 дні я, мабуть, заслужив, але що я можу вдіяти, якщо мене просто засипає доповідями група підтримки "дочки офіцера" за будь-який пост, де навіть формально образ немає.
боже как ты за е бал, да Бог тебе судья, хомячок
   
Re: Eugnat

Eugnat розумний адекватний фупчег

Чи не є це "переходом на особистість"?
   
Re: Eugnat

не буду :) і ти не будеш :) ок? давай домовимось.
Уяви, що ігнат = кадра. Для мене це істоти одного порядку. Тільки одна постійно намагається кусати та цькувати найтів, а другий - моллі.
подумай цю думку. Не відповідай, то зайве.
На кадру адмін знайшов управу. І на ігната теж знайдеться. Чогось  маю таку впевненість. На цьому я виходжу з дискусії та гілки

А потім дехто буде пистіти, що не має впливу на кнопочку  :facepalm1:

Якщо що, Свєта, про ****** я тієї самої думки, як і два тижні тому.

Ну і я зауважив, що немає колючої тваринки на ФУПі, то і з банами дещо менше безладу, хоча того самого гаррі ні за що забанили.

Останнє редагування: 31 липня 2023 00:20:23 від Eugnat
   
Re: Eugnat

Ну і так підвисло питання в повітрі, за який такий рецидив мене забанили повторно. Не ображав нікого, нічого поганого не писав, на відміну від деяких пробільних у дописах вище.

Чи в нас фраза "дочка офіцера" раптом стала забороненою на форумі? Ну тоді внесіть у правила, бо я правил не порушував, і тільки завдяки впливу декого на кнопочку мене безпідставно забанили на 15 днів просто від балди.
   
Re: Eugnat

Мені вже навіть цікаво стало, з яким формулюванням мене забанять знову
   
Re: Eugnat

Мені вже навіть цікаво стало, з яким формулюванням мене забанять знову

Уже..Ты САМОГО СЛАВА обидел... :laugh:
   
Re: Eugnat

хоча Ігнат мій опонент але його нині  :D забанали за пост 11.34. все про Моллі ж.
а гаррі забанили за правду яку вже навіть військові озвучують.
модерація люксусова. а шо  :D
   
Re: Eugnat

хоча Ігнат мій опонент але його нині  :D забанали за пост 11.34. все про Моллі ж.
а гаррі забанили за правду яку вже навіть військові озвучують.
модерація люксусова. а шо  :D
та не, ничего обидного вчера в мой адрес он не писал

хз чего его забанили
   
Re: Eugnat

та не, ничего обидного вчера в мой адрес он не писал

хз чего его забанили

Забанили через тернопільського лінгвіста, основна переписка сталася напередодні ввечері, а сам бан натягнули за вуха, бо там взагалі нічого не було, крім нестримного потоку лайки з його боку.
   
Re: Eugnat

Забанили через тернопільського лінгвіста, основна переписка сталася напередодні ввечері, а сам бан натягнули за вуха, бо там взагалі нічого не було, крім нестримного потоку лайки з його боку.

Звичайно коли з першого разу не доходить ,
Колись тобі вже звертали на це увагу ти забив тому тільки мат
   
Re: Eugnat

Звичайно коли з першого разу не доходить ,
Колись тобі вже звертали на це увагу ти забив тому тільки мат

Ти головне кнопочку банхамера на пару сам знаєш із ким вчасно протирай, нервовий ти наш, а поки що пройди за знайомою тобі адресою.

Бо воно якось дивно виглядає, що хуями вкривав ти мене, а за образи забанили мене  :facepalm1:
   
Re: Eugnat

Ти головне кнопочку банхамера на пару сам знаєш із ким вчасно протирай, нервовий ти наш, а поки що пройди за знайомою тобі адресою.

Бо воно якось дивно виглядає, що хуями вкривав ти мене, а за образи забанили мене  :facepalm1:
Нічого тут дивного. В тебе типова поведінка прихильника БЮТ.

Хамиш і в упор не помічаєш цього, і дивуєшся за що тебе ...

Все минає і все міняється крім поведінки прихильників не доночі буде її згадано.
   
Re: Eugnat

Нічого тут дивного. В тебе типова поведінка прихильника БЮТ.

Хамиш і в упор не помічаєш цього, і дивуєшся за що тебе ...

Все минає і все міняється крім поведінки прихильників не доночі буде її згадано.

Тіммі, тобі ліпше про жінок і порнуху писати по п'ятницях...
   
Re: Eugnat

Ти головне кнопочку банхамера на пару сам знаєш із ким вчасно протирай, нервовий ти наш, а поки що пройди за знайомою тобі адресою.

Бо воно якось дивно виглядає, що хуями вкривав ти мене, а за образи забанили мене  :facepalm1:

вважаю щр мало тебе забанили
   
Re: Eugnat

вважаю щр мало тебе забанили

Наступного разу більше проси.

Знаєш, як у Біблії:

Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам

Зі "стукайте" в тебе повний порядок, кнопочка під контролем.
   
Re: Eugnat

немає колючої тваринки на ФУПі,
скучив за мною? :D цьом
віднині будеш сином лейтенанта шмідта  :love: бо забагато собі приписуєш і подвигів, і страждань
   
Re: Eugnat

скучив за мною? :D цьом
віднині будеш сином лейтенанта шмідта  :love: бо забагато собі приписуєш і подвигів, і страждань

Моральний авторитет ФУПу нарешті припиздував до нас після перерви... Не забула, як доповіді на всіх поспіль кидати?

Я повторюсь: думки про тебе та про інших не змінив.
   
Re: Eugnat

думки про тебе та про інших не змінив.
тобі нема чим це робити, не переймайся
і гарної тобі неділі та тихого нудного тижня! флуд офф
   
Re: Eugnat

тобі нема чим це робити, не переймайся
і гарної тобі неділі та тихого нудного тижня! флуд офф

А що ти ще можеш сказати... Ти тупо забанила мене ні за що, хай ти скільки робиш вигляд, що не маєш впливу на модераторів. Разом із таким самим йопнутим, що спочатку кидається з брудною лайкою, а потім на ту саму особу тисне доповідь за образи  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія