Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маджесті - рік? Вчора ж 7 днів було. Модератори, у вас все добре?

Так, все добре. Для токсиків є інші форуми. І взагалі, порохоботам тут тепер будуть не раді, так що готуйтеся.
   
Так, все добре. Для токсиків є інші форуми. І взагалі, порохоботам тут тепер будуть не раді, так що готуйтеся.
я розумію, що порохоботство це такий страшний гріх, що не спокутується навіть боями на нулі та службою в ЗСУ, як-от віллі.

Амід, це ненормально. Це ппць як ненормально. Ніхто з наявних модерів тобі цього не скаже відкрито, бо лишаться без кнопки. Ви граєтесь живими людьми поза будь-якими правилами, виписуючи бани за якимись власними уявленнями про почуття прекрасного. Скасуйте тоді взагалі правила, нащо вони?
У тебе є власні погляди, по них і бань усіх, хто не вписався... Власне, так і відбувається.
   
порохоботам

або хоча б сформулюй, хто такі порохоботи, або що таке порохоботство.
Ну, чисто щоб інші знали.

Це смішно - 2й рік війни, П"ЯТИЙ (вже!!) РІК президентства зеленського, а ви ще досі тягаєте зашкорублі абідки на давно списаного попередника. Забудьте, все вже! порох давно на пенсії і вджобує на допомогу фронту. Він вже ніколи не буде впливовим політиком, його епоха пройшла.
І такий неприкритий страх перед ним я списую виключно на спробу прикрити поточні пройоби або незручні вляпування нинішньої влади, яких теж вище голови.
Критика влади заборонена, ок, війна надворі. Але ж аж ось так калататись від згадки попередника на п"ятому році дій іншої команди - ?...
   
Так, все добре. Для токсиків є інші форуми. І взагалі, порохоботам тут тепер будуть не раді, так що готуйтеся.
з чим це повязано? Ти сам так вирішив, чи вказівку дали?

Нє, це понятно, шо форум такого масштабу повинен бути репрезентативним хоча б відсотків на 80-90, а в ідеалі на 97-97,4, щоб ота різниця в 2,6-3,0% коливалася в межах статистичної похибки, але ж як ти примусиш людей змінити свою політичну прихильність? А після виборів людям знову перебігати з табору в табір? Ну, це ж не серйозно.. Нагадує Савіковий електорат для голосування - завжди в ногу з правлячою партією... Ой, почекай, це ж вже не Савік, це вже Сі. А там і до Пончика не далєчє будєт.
   
або хоча б сформулюй, хто такі порохоботи, або що таке порохоботство.
Ну, чисто щоб інші знали.

Це смішно - 2й рік війни, П"ЯТИЙ (вже!!) РІК президентства зеленського, а ви ще досі тягаєте зашкорублі абідки на давно списаного попередника. Забудьте, все вже! порох давно на пенсії і вджобує на допомогу фронту. Він вже ніколи не буде впливовим політиком, його епоха пройшла.
І такий неприкритий страх перед ним я списую виключно на спробу прикрити поточні пройоби або незручні вляпування нинішньої влади, яких теж вище голови.
Критика влади заборонена, ок, війна надворі. Але ж аж ось так калататись від згадки попередника на п"ятому році дій іншої команди - ?...
про це ти ще йому самому не забудь сказати, особливо коли він починає гнать пургу проти шерсті.
   
Забагато букв, шановні. За хейт у бік Аліни Михайлової упороті порохоботи вигребуть по повній. Тут таких десь до 20ти людей буде. Адекватні прихильники Петра Олексійовича можуть не перейматися.
   
порохоботам тут тепер будуть не раді, так що готуйтеся
Адекватні прихильники Петра Олексійовича можуть не перейматися
хейт у бік Аліни Михайлової

а, ясно. Пошук обгрунтувань махання шаблюкою заднім числом. В бан-листі немає причини "хейт аліни коцюбайло". Та й з "порохоботством" шось не теє
   
я розумію, що порохоботство це такий страшний гріх, що не спокутується навіть боями на нулі та службою в ЗСУ, як-от віллі.

Амід, це ненормально. Це ппць як ненормально. Ніхто з наявних модерів тобі цього не скаже відкрито, бо лишаться без кнопки. Ви граєтесь живими людьми поза будь-якими правилами, виписуючи бани за якимись власними уявленнями про почуття прекрасного. Скасуйте тоді взагалі правила, нащо вони?
У тебе є власні погляди, по них і бань усіх, хто не вписався... Власне, так і відбувається.
На мій погляд, ситуація набагато гірша.
В угоду вузькополітичним цілям баняться проукраїнські дописувачі. І навпаки, антиукраїнські отримують карбланш.
Волька, маджесті, Гео, Хома...
Зрештою, ФУП це загальнонаціональни й форум, а не якась "затишна" ЖЖ-ешечка про татушки. Де можна забанити дописувача
просто за те що він не подобається. Відповідає ФУП зараз статусу загальнонаціонально го? На мій погляд ні!
Відносно порохоботів. Якщо казати прямо, на ФУПі відбувається сегрегація за політичними погладами.
УП в курсі? Підтримує таку політику модерації?

У нас війна, хлопці, дівчата кожен день гинуть. А тут отаке.
 
   
Після прочитання листа Діана Макарової, що її прині Фішер в профільну гілку...,
І після обливання помиями Аліни з-за Тараса Чорновола (лише вдкмайтесь із-за кого  :facepalm1: хейт на Аліну) - я порохоботів вважаю абсолютно ніцими тваринами.

вперше вчора вжила криголамні, бо знявся запобіжник щодо них.

тут я повністтю на стороні Аміда.

таке не можна ані вибачати, ані лишати безкарним.

щодо маджесті.

ви читали гілки, де він бризкав слиною?
навіть, помірковані фупчеги просили його стулити писок.

але де там - людина дорвалася і продовжувала влаштовувати істерики, сипати звинуваченнями, засираючи кооооооожну гілку, куди він заходив.

може це ПТРС, а може штабна порохоботська робота.
але що він токсик -то факт. своїми отруйними постами просто засрав нормальне спілкування на форумі.
   
Після прочитання листа Діана Макарової, що її прині Фішер в профільну гілку...,
І після обливання помиями Аліни з-за Тараса Чорновола - я порохоботів вважаю абсолютно ніцими тваринами.

вперше вчора вжила криголамні, бо знявся запобіжник щодо них.

тут я повністтю на стороні Аміда.

таке не можна ані вибачати, ані лишати безкарним.

щодо маджесті.

ви читали гілки, де він бризкав слиною?
навіть, помірковані фупчеги просили його стулити писок.

але де там - людина дорвалася і продовжувала влаштовувати істерики, сипати звинуваченнями, засираючи кооооооожну гілку, куди він заходив.

може це ПТРС, а може штабна порохоботська робота.
але що він токсик -то факт. своїми отруйними постами просто засрав нормальне спілкування на форумі.
Хто такі порохоботи, сформулюй?
Порошенко не такий, порохоботи не такі, Кличко не такий, Гончаренко не такий. Хто ж, зрештою, ТАКИЙ?!
   
В угоду вузькополітичним цілям

будь ласка, не фантазуйте.

в угоду Перемоги і в угоду захисту від безумного хейту людини.

треба мати береги і сумління в душі.


   
Після прочитання листа Діана Макарової, що її прині Фішер в профільну гілку...,
І після обливання помиями Аліни з-за Тараса Чорновола (лише вдкмайтесь із-за кого  :facepalm1: хейт на Аліну) - я порохоботів вважаю абсолютно ніцими тваринами.

вперше вчора вжила криголамні, бо знявся запобіжник щодо них.

тут я повністтю на стороні Аміда.

таке не можна ані вибачати, ані лишати безкарним.

щодо маджесті.

ви читали гілки, де він бризкав слиною?
навіть, помірковані фупчеги просили його стулити писок.

але де там - людина дорвалася і продовжувала влаштовувати істерики, сипати звинуваченнями, засираючи кооооооожну гілку, куди він заходив.

може це ПТРС, а може штабна порохоботська робота.
але що він токсик -то факт. своїми отруйними постами просто засрав нормальне спілкування на форумі.
я вообще не в курсе этого хейта так как мне глубоко насрать на черновола, на квартиры в франкивську и киеве которые не могут поделить и на фанов зе и по

мне одно непонятно - что делают три молодых человека которые тащат черновола в мусорник в Киеве? Когда на запорожском сидят люди в окопах 24 дня безвылазно НА НУЛЕ. ЛЮДЕЙ НЕ ХВАТАЕТ. 24 ДНЯ НА НУЛЕ - в окопе - летом!

что касается бана маджести - год это до хера, даже по такой ахахаха веской причине ИМХО
   
Хто такі порохоботи, сформулюй?
Порошенко не такий, порохоботи не такі, Кличко не такий, Гончаренко не такий. Хто ж, зрештою, ТАКИЙ?!

скажіть мені ви краще -хто ті люди, які аби захистити члена партії Тараса Чорновола -ще раз =аби його захистити, почали не висвітлювати його позитивні якості чи досягнення, а влаштували брудний, ніций хейт і травлю його опонентки.
скажіть, як притомна людина може закликати відкрити збір на кислоту для Аліни? А потім інший уточнити на яку кислоту -на гандзючу*.
Ви собі уявляєте моральне обличчя цих жартівників? Це може бути предметом жартів чи іронії?

А хто ті люди, які хейтили Пташку -дівчину військову, що повернулась з полону?? За що? За те, що вона подякувала за нагороду і похвалила Зеленського!
ХТО ВОНИ, ці мерзотники? Вони не прятались, хейтили під своїми справжніми іменами.




Останнє редагування: 17 червня 2023 12:27:45 від эЛКа
   
будь ласка, не фантазуйте.

в угоду Перемоги і в угоду захисту від безумного хейту людини.

треба мати береги і сумління в душі.
Ясно, сфомулювати не можеш.
До речі, я не торкався етнічного моменту. А він є.
Достатньо згадати Аеліта, Вовчика, Олдбоя...
   
Цитата:
мне одно непонятно - что делают три молодых человека которые тащат черновола в мусорник в Киеве? Когда на запорожском сидят люди в окопах 24 дня безвылазно НА НУЛЕ. ЛЮДЕЙ НЕ ХВАТАЕТ. 24 ДНЯ НА НУЛЕ - в окопе - летом!


тобто, в київі не може бути молодих людей апріорі, я правильно розумію?
лише діти, жінки, старі...

Останнє редагування: 17 червня 2023 12:24:30 від эЛКа
   
Ясно, сфомулювати не можеш.

можу. прихільники політика Порошенка і найняті боти.
Який, я підозрюю, продовжує субсидувати ботоферму.
   
В моєму місті вже на зараз не вистачає робітників для чоловічих професій.
Скажімо так -відчувається деякий дефіцит.
   
мдє... зафлудили гілку. От спасибі, удружили так удружили (tu) йдіть фкуй панове пробувати вписуватись за вас. Каюся, більше так не буду
зі. Думаю, прийшов час замість "порохоботи" вводити термін "порохофоби" - бо ви так істерите по давно минулим подіям, що вже не смішно, а гидотно. Хуйлу всюди нацисти ввижаються, а вам - порохоботи :facepalm1:
   
мдє... зафлудили гілку. От спасибі, удружили так удружили (tu) йдіть фкуй панове пробувати вписуватись за вас. Каюся, більше так не буду
зі. Думаю, прийшов час замість "порохоботи" вводити термін "порохофоби" - бо ви так істерите по давно минулим подіям, що вже не смішно, а гидотно. Хуйлу всюди нацисти ввижаються, а вам - порохоботи :facepalm1:

хейт Алині -це давно минула подія?
чи ти про Пташку?
так все це було і є.
і, що огідніше всього, буде і надалі.  :bueee:
   
Так, все добре. Для токсиків є інші форуми. І взагалі, порохоботам тут тепер будуть не раді, так що готуйтеся.
Где зарплату дают?
   
мдє... зафлудили гілку. От спасибі, удружили так удружили (tu) йдіть фкуй панове пробувати вписуватись за вас. Каюся, більше так не буду
зі. Думаю, прийшов час замість "порохоботи" вводити термін "порохофоби" - бо ви так істерите по давно минулим подіям, що вже не смішно, а гидотно. Хуйлу всюди нацисти ввижаються, а вам - порохоботи :facepalm1:
========================
А вам зрадники та іпсошники, що не заважає вам тягати сюди і гіркіна і соловйова і інших скабеєвих.
Ох,жертовна ти наша! :weep:
Не треба "вписуватися",треба просто виконувати вимоги правил.
І  все.
ПиСи Мати Тереза  прямо. ;)
   
я вообще не в курсе этого хейта так как мне глубоко насрать на черновола, на квартиры в франкивську и киеве которые не могут поделить и на фанов зе и по

мне одно непонятно - что делают три молодых человека которые тащат черновола в мусорник в Киеве? Когда на запорожском сидят люди в окопах 24 дня безвылазно НА НУЛЕ. ЛЮДЕЙ НЕ ХВАТАЕТ. 24 ДНЯ НА НУЛЕ - в окопе - летом!

что касается бана маджести - год это до хера, даже по такой ахахаха веской причине ИМХО
==================

Скоро все налагодицця. :shuffle:



Відносно бану- людина яка в кожному пості продукує та вихлюпує ненависть в війну проти  своїх же співгромадян, просто отримала по заслугам.
Тут чи не єдиний випадок,коли я з модерацією згоден- так буває,навіть зламаний годинник двічі на добу справно показує  точний час. :weep:
   
Не думав, що після півтора років війни ФУП знову скотиться до порохофобії, як це було на початку. 8-:

І не прикривайтесь Аліною, ви просто хочете прикрити голоси тих, хто голосно кричить про зашквари влади, що розливаються повним потоком.

Діліть мільярди вкрадені на зброї, жеріть золоті яйця, бийте в незрозуміло кому потрібні барабани... :-G
І, саме головне, ви почали зрадницький похід проти українських патріотів, які не боготворять і не прославляють зелену владу, і яких ви назвали порохоботами. Для вас страшні не кацапи, ви з ними майже адін нарот, для вас страшні порохоботи!

Свободу жертві політичних переслідувань  Маджесті!!!
 [ua]  [ua]  [ua]
   
Не думав, що після півтора років війни ФУП знову скотиться до порохофобії, як це було на початку. 8-:

І не прикривайтесь Аліною, ви просто хочете прикрити голоси тих, хто голосно кричить про зашквари влади, що розливаються повним потоком.

Діліть мільярди вкрадені на зброї, жеріть золоті яйця, бийте в незрозуміло кому потрібні барабани... :-G
І, саме головне, ви почали зрадницький похід проти українських патріотів, які не боготворять і не прославляють зелену владу, і яких ви назвали порохоботами. Для вас страшні не кацапи, ви з ними майже адін нарот, для вас страшні порохоботи!

Свободу жертві політичних переслідувань  Маджесті!!!
 [ua]  [ua]  [ua]


+
 (tu)
   
всіх відразу в порохоботи, хто хоч щось не так про владу сказав
у серед моїх знайомих є багато таких, які ніколи не були порохотами, а навпаки
от зараз вони в ахуї
і якого хєра має бути бан за якогось зашквареного на черговій крадіжці чергового покидька від влади?
це ж не критика дій держави
якщо при владі, то не не п***а і не заважайте красти?
ахуєть
а чи не так в кацапів?
і досить про те порохобоцтво, бо галіма вже відмазка
   
Підтримую Аміда  (tu)  Мочити порохоскот  (tu) Піариться сука на війні.

Є ж нормальні пацани як Макс Бужанський, от на кого треба орієнтуватись  [ua]
   
Ви ж самі писали що політичні розборки не на часі? Я думав модератори мають бути моральними орієнтирами...
   
смисл банити на рік, тим більше що тут ще є не менше півсотні тих, хто дискредитує гірше, чим кацапи. А цей дописувач з неповторним стилем опєчаток. Прохання зменшити строк до розумного.

   
Підтримую Аміда  (tu)  Мочити порохоскот  (tu) Піариться сука на війні.

Є ж нормальні пацани як Макс Бужанський, от на кого треба орієнтуватись  [ua]

і ще треба заснувати на ФУПі премію імені шарія....  Ото хлопака ганяв порохоботів, ото ганяв... 
А потім вже можна буде витягати  всяких піховшиків, гань германів і іншу регіональну шоблу. А чого ж -  відмінні порохофоби з них будуть!!!  А як вони вміли лизати владу......
   
Колись це можна було назвати форумом патріотів. Хоч і з багатьма недоліками і перекосами. Колись тут серед дописувачів було багато АТОвців, волонтерів, військовослужбовців ЗСУ. А тепер задумайтесь, хто зараз з волонтерів чи військовослужбовців ще заходить на цей гнидюшник, для чогось іншого ніж просто віртуально харкнути в мерзенні пики нинішній команді модераторів і їхньому беззаперечному лідеру. Величезні вітання цьому весільному фотографу - аутисту, виправителю назв чужих тем. Він чудово впорався, навіть краще за феесбешницю. Такою помийкою упячка не була ще ніколи, хоча і здавалось раніше що це неможливо. Усім іншим - гілка "Попередження від військкомату" це нинішнє ваше все. Тримайтесь за неї. Бо ще не дай Бог вас мобілізують, хто ж тоді тут дописуватиме.
   
Колись це можна було назвати форумом патріотів. Хоч і з багатьма недоліками і перекосами. Колись тут серед дописувачів було багато АТОвців, волонтерів, військовослужбовців ЗСУ. А тепер задумайтесь, хто зараз з волонтерів чи військовослужбовців ще заходить на цей гнидюшник, для чогось іншого ніж просто віртуально харкнути в мерзенні пики нинішній команді модераторів і їхньому беззаперечному лідеру. Величезні вітання цьому весільному фотографу - аутисту, виправителю назв чужих тем. Він чудово впорався, навіть краще за феесбешницю. Такою помийкою упячка не була ще ніколи, хоча і здавалось раніше що це неможливо. Усім іншим - гілка "Попередження від військкомату" це нинішнє ваше все. Тримайтесь за неї. Бо ще не дай Бог вас мобілізують, хто ж тоді тут дописуватиме.
Та гілка розпочата прихильником Петра, і дописують там більшість прихильників, і меджести теж.
   
розпочата прихильником
я - вона
   
я - вона
То про городка
   
город храдойоб і провокатор
   
Re: Маджесті - рік? Вчора ж 7 днів було. Модератори, у вас все добре?

я розумію, що порохоботство це такий страшний гріх, що не спокутується навіть боями на нулі та службою в ЗСУ, як-от віллі.

Амід, це ненормально. Це ппць як ненормально. Ніхто з наявних модерів тобі цього не скаже відкрито, бо лишаться без кнопки. Ви граєтесь живими людьми поза будь-якими правилами, виписуючи бани за якимись власними уявленнями про почуття прекрасного. Скасуйте тоді взагалі правила, нащо вони?
У тебе є власні погляди, по них і бань усіх, хто не вписався... Власне, так і відбувається.
(tu)
   
Забагато букв, шановні. За хейт у бік Аліни Михайлової упороті порохоботи вигребуть по повній. Тут таких десь до 20ти людей буде. Адекватні прихильники Петра Олексійовича можуть не перейматися.

я за Пороха. і за Аліну.  (P) за хейт Аліни  тіко не понаписували. і шо вона не одна його коханка була і шо не медикиня. облили жінку гівном нізащо.  (td)
   
Re: Маджесті - рік? Вчора ж 7 днів було. Модератори, у вас все добре?

і ще треба заснувати на ФУПі премію імені шарія....  Ото хлопака ганяв порохоботів, ото ганяв... 
А потім вже можна буде витягати  всяких піховшиків, гань германів і іншу регіональну шоблу. А чого ж -  відмінні порохофоби з них будуть!!!  А як вони вміли лизати владу......
(tu) чи треба банити на рік-звичано треба і навітьназовсім.але "соколів і хачапурі" (всі памятають що то за типчики). але своїх по ДУХУ за політпристрасті-це панове банщики перехід на сторону тьми. Причому ще і з погрозами всім-взагалі мерзенно. і ще одне(тут бандерівець правильно написав)-політика влади це не зовсім політика ДЕРЖАВИ. Бо влада міняється а політика держави завжди повинна бути з однією ціллю-знахождження найкращого фарвартеру руху вигоди ДЕРЖАВИ а не вигоди влади(тимчасової по суті). Ї хто того не розуміє ірпобує обєднати,пора задуматися в РІЗНИЦІ тих понять.
   
(tu) чи треба банити на рік-звичано треба і навітьназовсім.але "соколів і хачапурі" (всі памятають що то за типчики). але своїх по ДУХУ за політпристрасті-це панове банщики перехід на сторону тьми. Причому ще і з погрозами всім-взагалі мерзенно. і ще одне(тут бандерівець правильно написав)-політика влади це не зовсім політика ДЕРЖАВИ. Бо влада міняється а політика держави завжди повинна бути з однією ціллю-знахождження найкращого фарвартеру руху вигоди ДЕРЖАВИ а не вигоди влади(тимчасової по суті). Ї хто того не розуміє ірпобує обєднати,пора задуматися в РІЗНИЦІ тих понять.

на превеликий сум, за 32(майже) роки незалежності, у владі була лише одна людина на найвищому щаблі, яка займала на 100% проукраїнську і державотворчу позицію. Це Ющенко. усі решту розглядали владу виключно як можливість збагачуватись і залишатись при владі.
сумно це. і теперішня влада їде тим самим потягом.

юлькофіли - фас  :D
   
хто таке Аліна?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія