Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Позорное отступление и эвакуация российских войск с зоны влияния Китая

Не фантазуй.  Вірменів мусульмани і близько не підпустять до захоплення Москви


ой, як же я забув про ісламську загрозу..  китайці, ісламісти, негри, масони....  вороже кільке навколо Коломиї звужується  :(
   
давайте продолжим эту ватную феерию.
я от нее в восторге.
Итак, что мы имеем.
1. кацапы имеют страшный ядерный батон
2. вместо его применения они выводят свои войска с ДВ
3. кацапы угрожают ядерным батоном США и НАТО для того чтобы  они забомбили батонами Китай.

я ничего не пропустил? 8-)
   
Як це кого? Китайців які вже багато років заселяють делекий схід на своїх етнічних територіях.
На всяк випадок нагадаю, що згідно Конституції КНР, кожен громадянин КНР є військовослужбовцем Армії КНР

 :facepalm1:

повторюю па-мєдлєнєє:  від кого захищати кетайців на теріторії раши?
   
та не виводять вони війська, а перекидають в район імовірної атаки на Україну

а Китай сприймають як союзника, судячи із останніх заяв не безпідставно
   
Олдбой правий, це все інфантилізм, що хтось більш сильний врятує тебе від загрози, з якою ти сам нездатний впоратись. Китай не такі друзі Росії, як про це кажуть у Кремлі, але все ж союзники проти умовного заходу разом з Іраном.
   
Олдбой правий, це все інфантилізм, що хтось більш сильний врятує тебе від загрози, з якою ти сам нездатний впоратись. Китай не такі друзі Росії, як про це кажуть у Кремлі, але все ж союзники проти умовного заходу разом з Іраном.

 :facepalm: не союзники, от слова совсем, и с ираном тоже.  кетах комуняки, иран исламское гос-во, раша дикий капитализм под авторитарной властью. нет почвы для союза. 
я бы назвал их временными попутчикам. то есть сейчас им вроде как по пути, но вопрос надолго ли?
   
Олдбой правий, це все інфантилізм, що хтось більш сильний врятує тебе від загрози, з якою ти сам нездатний впоратись. Китай не такі друзі Росії, як про це кажуть у Кремлі, але все ж союзники проти умовного заходу разом з Іраном.
Ніхто тут інфантелізмом не страдає.
Мова йде про те що ніхто не розуміє абсурдної поведінки кремля, яка не має взагалі ніякої логіки.
Едина логіка яка чітко пояснює весь абсурд - це саме потреба "перекинути" війська РФ з Далекого сходу РФ.
Будь куди. Під будь яким предлогом. За будь-яку ціну. Включаючи війну з Україною і НАТО.
Чи може у Вас є інші пояснення абсурдної поведінки кремля?
Ми зацікавлені їх вислухать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія