Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Секрети довголіття

Re: Секрети довголіття

Пане Шаблезубе, як американці відносяться до Фаучі? Це правда що вони займалися вдосконаленням короновірусів, щоб вони таки приліпилися до людини? І це є у звітах?
   
Re: Секрети довголіття

Від якого віку вхід у гілку - 90 чи пізніше ?
   
Re: Секрети довголіття

У мене є знайомий в 50 виглядає на 35.
Прям реально ніколи 40 не дасиш йому.
Але 15 років казав займається даськими практиками.
В Шаоліні навчався

Я у нього трішки вчився але не було часу на практику по дві години щодня.
Думаю скоро доведеться віднайти час бо шось почав відчувати роки вже коли не посплю ніч
   
Re: Секрети довголіття

Пане Шаблезубе, як американці відносяться до Фаучі? Це правда що вони займалися вдосконаленням короновірусів, щоб вони таки приліпилися до людини? І це є у звітах?

Та я ж ставив відева отих барічів/дачаків які відверто казали на камеру як вони розробляли спайк та ліпили його до коронавірусів.
   
Re: Секрети довголіття

Та я ж ставив відева отих барічів/дачаків які відверто казали на камеру як вони розробляли спайк та ліпили його до коронавірусів.
просто як американці терплять цього злочинця проти людства ? Я сьогодні лише дізнався і прифуїв від інфи.
   
Re: Секрети довголіття

Конечно и стресс тоже. Есть гипотеза что неэмоциональные люди живут дольше, именно потому что фильтруют стрессовые ситуации лучше.
Довше живуть люди з низьким артериальним тиском. Черчиль он взагалі мало рухався, а дожив до 91-го року.
   
Re: Секрети довголіття

просто як американці терплять цього злочинця проти людства ? Я сьогодні лише дізнався і прифуїв від інфи.

Про СНІД та AZT ще дізнайся. Цей подонок ще на тому виліз. Потренувалися на гоміках та чорних, тепер взялися за все людство.
   
Re: Секрети довголіття

Черчиль он взагалі мало рухався, а дожив до 91-го року.
очень много курил, постоянно стрессовал и мучился депрессиями
но имел интерес в жизни и хорошую генетику
   
Re: Секрети довголіття

Я би на перший план довголіття поставив спадковість. Все інше другорядне.
   
Re: Секрети довголіття

Тобто чуваки роками займались як з безпутьвої фігні зробити небезпечну штуку.

Можливо ті всі атепічні пневмонії, пташині та свинячі грипи - то були невдалі спроби з фальстартом.

Гітлерівців за таке вішали. А в америці поважний поц :facepalm:
   
Re: Секрети довголіття

Рівень цукру (глюкози) та інсуліну у крові напряму впливає на виникнення багатьох захворювань. Ожиріння, діабет, атеросклероз, гіпертензія, рак. Алкоголь також перетворюється на глюкозу. І пошкоджує печінку, якщо дози великі.
Фізична активність знижує рівень цукру (глюкози), бо її споживають м'язи при навантаженні.
Клітковина в їжі згладжує стрибки цукру.
Стреси збільшують рівень кортизолу і піднімають рівень глюкози - бий або біжи.

Останнє редагування: 5 грудня 2021 22:26:07 від com1
   
Re: Секрети довголіття

Ось вам альтернативна порада:

Легендарный бразильский онколог Пауло Убиратан:


Легендарный онколог тиражирует бред...
Ни одно из его утверждений не выдерживает никакой критики...

Например, даже если предположить, что сердце запрограммировано на определенное количество ударов, то у правильно тренированных людей пульс  на 15-20 ударов ниже среднестатистически х значений...

Средний пульс у пересичного диванного сидельца 75 уд/мин... , а у тренированных 50 и ниже...
Так кто дольше проживет?

На тренировке пульс повышается на час в сутки...

Сутки - это 24 часа = 1440 минут...
Возьмем легендарного вчоного, у которого пульс 75 уд/мин...
За сутки сердце настучит 1440х75 =108 000 ударов...

А теперь возьмем спарцмена с пульсом 50 в течении 23 часов (1380 мин) = 69 000 уд. + 1 час тренировки на пульсе 150 = 9 000 уд...
И того за сутки 78 000 ударов... против 108 000 у умника диванного...

Так кто первым исчерпает лимит?



Останнє редагування: 5 грудня 2021 22:22:40 від COJIOMOH
   
Re: Секрети довголіття

Пипец, "легендарный" онколог не знает элементарной физиологии и доказательной медицины и несет какую-то хуету.

Кстати, легендарного онколога невозможно отыскать в базах даннных научных изданий, пару заметок в каких-то желтых газетках.

Я ж не наполягаю. Лише стверджую, що цей текст не гірший і не кращий за текст ТС
   
Re: Секрети довголіття

їбаться треба, то дуже важливо. соціальну активність я б відкинув. в наші часи це скоріш мінус, ніж плюс
   
Re: Секрети довголіття

А тепер давайте сюди тривалість життя відомих спортсменів...
Мабуть таки щось не те?..
   
Re: Секрети довголіття

їбаться треба, то дуже важливо. соціальну активність я б відкинув. в наші часи це скоріш мінус, ніж плюс

Когось чи тебе?
В наш час це теж важливо...
   
Re: Секрети довголіття

їбаться треба, то дуже важливо.
Ні, ну тут важко щось заперечити.  :D
   
Re: Секрети довголіття

А теперь возьмем спарцмена с пульсом 50 в течении 23 часов (1380 мин) = 69 000 уд. + 1 час тренировки на пульсе 150 = 9 000 уд...
И того за сутки 78 000 ударов... против 108 000 у умника диванного...

Так кто первым исчерпает лимит?

А що, у серця є ліміт скорочень?  B-)
   
Re: Секрети довголіття

А що, у серця є ліміт скорочень?  B-)

Звісно, є. Дивлячись якої моделі серце.
   
Re: Секрети довголіття

їбаться треба, то дуже важливо. соціальну активність я б відкинув. в наші часи це скоріш мінус, ніж плюс

Очередной бред...
Среди монахов и отшельников много долгожителей, которые вели полностью аскетический образ жизни, даже Дунька Кулакова было табу...
   
Re: Секрети довголіття

А що, у серця є ліміт скорочень?  B-)
В кровоносних судин є ліміт. Серця висточить на багато років.
   
Re: Секрети довголіття

їбаться треба, то дуже важливо. соціальну активність я б відкинув. в наші часи це скоріш мінус, ніж плюс
в развітом мірє старих сегрегують в інституції і накачують психотропними пігулками, так як відчуття непотрібності реально перетворює людей в злих овочів. Сегрегація в дома похилих відносно здорова людина без психотропіків не пересе легко. Да і реал поза такими будинками таж ж сегрегація, ізоляція, непотрібність, психотропіки і таке інше. Здорового тєла не досить. Тю, зараз навіть не потрібно бути людиною похилого віку щоб відчути як воно буде далі.
   
Re: Секрети довголіття

А що, у серця є ліміт скорочень?  B-)

Ну там привели цитату легендарного вчоного, который утверждает что есть...
   
Re: Секрети довголіття

Когось чи тебе?
В наш час це теж важливо...
то вже як хочеться :D
   
Re: Секрети довголіття

Звісно, є. Дивлячись якої моделі серце.

Звісно йдеться про середнє здорове серце. Нема ліміту скорочень. Є ліміт поділу клітин серцевого м'язу, як і власне інших тканин.
   
Re: Секрети довголіття

Очередной бред...
Среди монахов и отшельников много долгожителей, которые вели полностью аскетический образ жизни, даже Дунька Кулакова было табу...
ога, у бібліє написано, а біблія брехати не буде
   
Re: Секрети довголіття

А тепер давайте сюди тривалість життя відомих спортсменів...
Мабуть таки щось не те?..
Професіональний спорт дуже шкідливий. Бо націлений не на здоров'я, а на досягнення. Плюс високий рівень стресу.
   
Re: Секрети довголіття

А тепер давайте сюди тривалість життя відомих спортсменів...
Мабуть таки щось не те?..

Хэл Хэйг Прист Бронзовый призео ОИ 1920 года по прыжкам в воду -104 года... еще живой при здравом уме
Джеймс Рокфеллер гребец -102 года
Леон Штукель - гимнаст, 101 год...

Это все призеры ОИ... и их можно насчитать сотни... а может и тысячи...

Так же как и тех кто умер в 50...

Спорт это такая же  работа как шахтер, комбайнер или монтажник-высотник...
Но это не играет решающей роли. ...

Важен образ жизни на протяжении многих лет...
До во время и после серьезных занятий чем угодно...

Останнє редагування: 5 грудня 2021 22:48:00 від COJIOMOH
   
Re: Секрети довголіття

Професіональний спорт дуже шкідливий. Бо націлений не на здоров'я, а на досягнення. Плюс високий рівень стресу.

Все профессии вредные...
Шахтер, комбайнер... 12 часов на конвейере... это физическая нагрузка и стресс, который многим профессиональным спортсменам и не снился...
   
Re: Секрети довголіття

А тепер давайте сюди тривалість життя відомих спортсменів...
Мабуть таки щось не те?..

Атлеты живут дольше общей популяции

https://link.springer.com/article/10.1007/s40279-020-01379-5
Overall, athletes live longer and have a reduced incidence of both CVD and cancer mortality compared to the general population, refuting the ‘J’ shape hypothesis. However, different health risks may be apparent according to sports classification, and between sexes, warranting further investigation.

Athletes lived significantly longer than the general population (male SMR 0.69 [95% CI 0.61–0.78]; female SMR 0.51 [95% CI 0.40–0.65]; both p < 0.01). There was no survival benefit for male POW athletes compared to the general population (SMR 1.04 [95% CI 0.91–1.12]). Although male athlete’s CVD (SMR 0.73 [95% CI 0.62–0.85]) and cancer mortality (SMR 0.75 [95% CI 0.63–0.89]), were significantly reduced compared to the general population, there was no risk-reduction for POW athletes CVD mortality (SMR 1.10 [0.86–1.40]) or END athletes cancer mortality (SMR 0.73 [0.50–1.07
   
Re: Секрети довголіття

Ну там привели цитату легендарного вчоного, который утверждает что есть...

Это не легендарный ученый, а какая то статья из желтой прессы.

У сердца нет никакого лимита сокращений.

В целом есть корреляция между размером млекопитающего, количеством ударов сердца в минуту, температурой тела и продолжительностью жизни. У мелких животных чаще бьется сердце и они мало живут, а у слона например нормальный ритм 20-30 ударов в минуту и живут они долго.
   
Re: Секрети довголіття

Это не легендарный ученый, а какая то статья из желтой прессы.

У сердца нет никакого лимита сокращений.

В целом есть корреляция между размером млекопитающего, количеством ударов сердца в минуту, температурой тела и продолжительностью жизни. У мелких животных чаще бьется сердце и они мало живут, а у слона например нормальный ритм 20-30 ударов в минуту и живут они долго.

Так и я про то же...
Но большинство не удосуживает себя проверкой открытий британских вчоных, и ведутся на всякие титулы: легендарный, заслуженный, кандидат околовсяческих наук... и прочие понты для приезжих...
   
Re: Секрети довголіття

Я ж не наполягаю. Лише стверджую, що цей текст не гірший і не кращий за текст ТС

У нас есть в распоряжении миллионы гигабайтов доказательной медицины

Из нее мы знаем,что курение,алгоголь,малоподвижный образ жизни и ожирение основные убийцы населения инудстриальных и постриндустриальных стран. Без исключений.
Анекдотические случаи про старушку которая курила и пила виски всю жизнь  дожила до 90 лет являются единичными анекдотическими случаями и примерами индивидуумов с особым геентическим материалом. Вы таковым на 99.9% не являетесь.

Я могу потратить кучу времени,рассказывая вам патофизиологию и как каждый из элементов убивает медленно убивает человека. Но мне западло. Поэтому предлагаю верить науке.

Все что  написал ТС 100% правда.
   
Re: Секрети довголіття


Все что  написал ТС 100% правда.

Про ширку антиковидную нет доказательной базы...
А про витамины доказано - что если нет авитаминоза, то все витамины принятые для профилактики, сливаются в унитаз...
   
Re: Секрети довголіття

Если бы спорт продлевал жизнь, то на каждом турнике висело бы по 10-ть евреев.
   
Re: Секрети довголіття

Если бы спорт продлевал жизнь, то на каждом турнике висело бы по 10-ть евреев.

Во-первых не нужно путать спорт и физкультуру...
А во-вторых - с каждым инструментом нужно уметь обращаться, чтобы он приносил пользу...
   
Re: Секрети довголіття

Про ширку антиковидную нет доказательной базы...
А про витамины доказано - что если нет авитаминоза, то все витамины принятые для профилактики, сливаются в унитаз...
Щодо вітаміну Д - по всьому світу дефіцит. Крім літа, якщо достатньо перебувати на сонці з оголеними руками, ногами та іншим. Та екваторіальних країн. Тут про Україну.
Цитувати
У статті наведено результати епідеміологічного дослідження частоти дефіциту вітаміну D серед населення України. Установлено, що переважна більшість жителів країни має дефіцит вітаміну D (81,8 %). Найчастіше він реєструється в осіб віком понад 75 років (84,3 %). Факторами ризику розвитку дефіциту вітаміну D серед населення України є жіноча стать, ожиріння (ІМТ понад 35 кг/м2), дефіцит маси тіла (ІМТ менше ніж 18,5 кг/м2), зимова пора року та проживання не в Південному регіоні країни.
http://www.mif-ua.com/archive/article/34626

Також можна зробити аналіз (за бажанням) на рівень вітаміну Д та інші. Але держава такі аналізи не спонсорує. За свій кошт.

Також можна ходити в солярій або є дієта з вітаміном Д - риба, печінка, яйця, сир, вершкове масло та інше.

Останнє редагування: 5 грудня 2021 23:13:27 від com1
   
Re: Секрети довголіття

Кстати,чтоб вы имели представление

Ср продолжительность жизни в Украине- 73 года

Это ниже,чем в Шри-Ланке (76.9 лет), Бангладеш (74.3), Кабо-Верде (74 года),Венесуэле (73.9)

Во всех этих странах медицина в гораздо худшем состоянии,чем в Украине,а профилактической медицины вообще нет. Это говорит о том,что в Украине люди мрут от 1)ужасной диеты (в вышеуказанных странах едят меньше мяса и жирной пищи и больше овощей) 2)курения и алкоголизма (в вышеуказанных странах пьют гораздо меньше).

Еще в Украине самая высокая смертность от ДТП в Европе (после России,но незначительная разница). От ДТП в Украине в 2020 году померло больше людей,чем от коронавируса. И всем абсолютно насрать.
   
Re: Секрети довголіття

Про ширку антиковидную нет доказательной базы...
А про витамины доказано - что если нет авитаминоза, то все витамины принятые для профилактики, сливаются в унитаз...

   
Re: Секрети довголіття

1. Генетика
2. Оптимізм
3. Рухова активність
4. Їжа
5. Секс

Не дякуйте.


А якже щеплення?!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія