Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: сьогодні про Квартал

Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Его похитили ЗЕмляне
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

ги...думаю порохоботам пздц. дасть расклад хто і нашо його хотів підкупити. :laugh:

https://kp.ua/politics/635313-manzhosov-obiasnyl-svoui-propazhu-vse-utro-zvoniat-pyshut-uhrozhauit
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

через дві години буде звернення цього тіпа... ;) кажись ситуація повернеться в іншу сторону.

Откуда инфа?
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Показати зображення...

ну чьо. людина виявилась з гідністю і честю. та й кварталівці за роки так і не вилили на нього відро з лайном.
годно (tu)
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Откуда инфа?

ну це я так думаю...додаю драматизму в сюжет. :shuffle:
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Показати зображення...
Дивно..
На пресс- конф злякався колишніх друзів? Вони б  там не могли його зачепити привселюдно..
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

ти диви як оперативно ) 6 сторінок флуду, а я про результат питала ))
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Колишній "кварталівець" хотів розповісти ексклюзив про Зеленського, але зник


Колишній актор студії "95 Квартал" Денис Манжосов мав розповісти журналістам про свій конфлікт з Володимиром Зеленським, однак пішов з прес-центру і не повернувся.

Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

Манжосов приїхав до прес-центру приблизно о 14.45. На 15.30 був запланований захід. За кілька хвилин він вийшов, сів у таксі і не повернувся.




Він не став відповідати на питання.

Поки журналісти чекали артиста, правоохоронці отримали повідомлення про замінування офісу. На місці працювали співробітники Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

До прес-центру прийшли співробітники "95 Кварталу" Олександр Пікалов та Артем Гагарін.

Вони сказали, що Манжосову дали гроші, не уточнивши, хто і скільки. Стверджують, що не спілкувались з колишнім колегою вже 6 років і не знають, що саме він збирався розповісти.
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

через дві години буде звернення цього тіпа... ;) кажись ситуація повернеться в іншу сторону.
Ситуація може повернутись по-різному, а що зараз кажуть організатори прес-коференції?
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Ситуація може повернутись по-різному, а що зараз кажуть організатори прес-коференції?
порохоботи нічого вже не кажуть. вони в акує, бо не знають шо він скаже далі. а там є шо сказати.
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Ситуація може повернутись по-різному, а що зараз кажуть організатори прес-коференції?

звичайне українсське "це не всрались це така пиримога"))))
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

ну шо там?
Та все то же. От кандидата Зе слова не добъешься - кудаысь зныкае. С его разоблачителем та же петрушка - мовчки знык
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Цікаво, хто його покликав, і чому саме зараз
+============================================================+
Свинарчуки вкрали багато. Вистачить заплатити і за обсирання...
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

зато дивіться яка там Міла ) та що запрошувала на пресуху )))))
П.С. нізавідую ) в мене є платтячко краще  :laugh:

   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

не удивлюсь , если коксман угрожал ;)
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

зато дивіться яка там Міла ) та що запрошувала на пресуху )))))
П.С. нізавідую ) в мене є платтячко краще  :laugh:

Показати зображення...

Це котра "звізда  N4"?  8-)  Куди вона, до речі, пропала?
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Господин Манжосов, который должен был рассказать "всю правду о Зеленском", сбежал с собственной пресс-конференции еще до ее начала.
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Есть вариант что дениса использовали сами квартальцы чтоб развести поросят и на бабло и на скандал
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

 :lol:  :weep:


   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Це котра "звізда  N4"?  8-)  Куди вона, до речі, пропала?
І вона пропала?!
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

І вона пропала?!

Змінила роботодавця   :D
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Це котра "звізда  N4"?  8-)  Куди вона, до речі, пропала?

не знаю , сьогодні написала що вона - він )) а потім потер (ла) і тікає від мене ))
апд. наркоманка якась  :lol:

Останнє редагування: 11 квітня 2019 17:35:01 від SvitLana
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Как у Пороха прессуха с Зинченко была, тут видать не состояалась. Тогда порох видимо умел рассорить, настроить кого-то против. Он на трон стремился еще приЮщенко.
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

зато дивіться яка там Міла ) та що запрошувала на пресуху )))))
П.С. нізавідую ) в мене є платтячко краще  :laugh:

Показати зображення...
Классно наверное интервью берет!
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

не знаю , сьогодні написала що вона - він )) а потім потер (ла) і тікає від мене ))
апд. наркоманка якась  :lol:
Мабуть перестріла Манжосова, розповіла йому, що там у них в штабі одні лузери,  гроші тільки обіцяють, а не платять потім -   порадили втекти разом і порекомендувати її новому босу (Зеленському)  ;)
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Мабуть перестріла Манжосова, розповіла йому, що там у них в штабі одні лузери,  гроші тільки обіцяють, а не платять потім -   порадили втекти разом і порекомендувати її новому босу (Зеленському)  ;)



 :gigi:
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Классно наверное интервью берет!

та шо ви нагаваріваєтє )
дізайнєр )) майже топ в рошенівських ломів , стежать 10 905 осіб на ФБ )

Мила Садовская
54 хв. ·
Большинство барышень себя ассоциируют с кошечками.
Никогда не понимала этой метафоры.
Я в общем не люблю сюсей-пусей.
И кошечкой никогда быть не хотела.
Но ещё с первого курса ко мне приклеилась кличка «Красноносая львица»
Мы были в походе с моей подругой. Нас было 13 и всех раздражала одна девочка, которая вела себя легкомысленно. Её срочно надо было ставить на место.
И пришлось сделать это неприятное дело нам.
После этого наш на тот момент сокурсник, а впоследствии друг, сказал:"вы её разодрали как львы антилопу,
(все видели как львицы во время охоты подкидывают жертву) Лихо, я вас буду называть «красноносые львицы»" (красноносые, потому, что у нас были сгоревшие на солнце носы)
Люди не знающие меня хорошо-клеят мне определение -Львица.
А ещё один клиент меня назвал Акулой.

ТПшка абикнавєнная ) гардіцца як вдвох одну дівку побили, таке

   
Колишній актор студії "95 Квартал" Денис Манжосов втік з власної прес-конференції нібито через погрози.

Про це "Українській правді" повідомили організатори заходу.

За словами керівника прес-центру "Українських новин", де Манжосову орендували приміщення, їм надійшло смс-повідомлення від артиста.
 
фото: ельдар сарахман, УП

Манжосов написав, що йому "весь ранок дзвонять, пишуть, погрожують".

"Я приїхав, побачив своїх колишніх друзів і змінив своє рішення", – йдеться у повідомленні.

Його представники також зателефонували до прес-центру і повідомили, що чоловік дійсно поїхав через погрози.

За дві години артист має записати і оприлюднити відео-звернення.
Манжосов йде з прес-центру
Манжосов зайшов до прес-центру

За словами представників Манжосова, він зараз у безпечному місці з охороною.

Денис Манжосов – друг дитинства нинішнього кандидата у президенти Володимира Зеленського. Був одним із засновників "95 Кварталу", звідки пішов у 2013 році. З того часу ані він, ані інші "кварталівці" не розповідали подробиць про їхній конфлікт.

Нагадаємо:

    11 квітня Манжосов мав розповісти журналістам про свій конфлікт з Володимиром Зеленським, однак пішов з прес-центру і не повернувся.

    Поки журналісти чекали артиста, правоохоронці отримали повідомлення про замінування офісу.
    Перший тур президеньский виборів відбувся 31 березня.
    За його результатами до другого туру вийшли Володимир Зеленський, за якого проголосували понад 30% виборців та Петро Порошенко, якому віддали свої голоси близько 16% українців.
    Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.
    Як свідчать соціологічні дослідження, за Зеленського у другому турі виборів готові проголосувати 71,4%  респондентів, які визначилися з вибором і точно підуть голосувати, а за чинного президента Петра Порошенка - 28,6% опитаних українців.


(с) УП



ну шо, зелюки, голосуем за Беню?  :gigi:
   
и попробуйте только УП в порохоботы записать  B-)
   
беня покрив витрати  =)  Бізнес план спрацював)

Зеленці, такі зеленці
   
Барига кинув з баблом.
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Це той Манжосов, який розповідав, як бандери цинічно катували його мовою на Майдані?
   
Барига кинув з баблом.

Йа-йа... Не просто кинув з баблом, а ще й почав серйозно погрожувати. Що той бідолаха втік з власної пресконференції. От клятий чоколядник...
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

«На протязі двох годин я запишу і опублікую моє звернення».

....


Мабуть тому екскварталістові таки добряче яйця в двері затисли, якщо він втік із власної пресконференції. А зараз Голівуд Коломоського швиденько запише то шо нада записати.


Можна лише уявити що витворятиме цей торчок після отримання в своє повне розпорядження всі спецслужби. Якщо він зараз, ще будучи НІКИМ, дозволяє собі таке.

   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

«На протязі двох годин я запишу і опублікую моє звернення».

....


Мабуть тому екскварталістові таки добряче яйця в двері затисли, якщо він втік із власної пресконференції. А зараз Голівуд Коломоського швиденько запише то шо нада записати.


Можна лише уявити що витворятиме цей торчок після отримання в своє повне розпорядження всі спецслужби. Якщо він зараз, ще будучи НІКИМ, дозволяє собі таке.

https://m.youtube.com/watch?v=HfDsckWUE8Y

Уууу...вам не торчка потрібно боятися, бо цей маленький єврейскій хлопчик дуже дуже добра людина. Але є люди, які дуже жорстокі, і яких порохоботи дуже вже дістали своїм лайном та образами. Так шо...просто пам'ятайте, що той хто сіє вітер...потім бєжит з акуєвшим єбалом в ростов від бурі.  :-)o
   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

«На протязі двох годин я запишу і опублікую моє звернення».

....


Мабуть тому екскварталістові таки добряче яйця в двері затисли, якщо він втік із власної пресконференції. А зараз Голівуд Коломоського швиденько запише то шо нада записати.


Можна лише уявити що витворятиме цей торчок після отримання в своє повне розпорядження всі спецслужби. Якщо він зараз, ще будучи НІКИМ, дозволяє собі таке.

https://m.youtube.com/watch?v=HfDsckWUE8Y
кандидат злопамятен..  ще і як..


   
Re:  :bomb: сьогодні про Квартал

Уууу...вам не торчка потрібно боятися, бо цей маленький єврейскій хлопчик дуже дуже добра людина. Але є люди, які дуже жорстокі, і яких порохоботи дуже вже дістали своїм лайном та образами. Так шо...просто пам'ятайте, що той хто сіє вітер...потім бєжит з акуєвшим єбалом в ростов від бурі.  :-)o

А чим 15 років займався цей жорстокий злопа‘мятний торчок, який маскується, ЯК ТИ КАЖЕШ, під «маленького єврейского хлопчика»?

Який вітер? Що там пожнеш? Та він же просто купав у гімні всіх і все. Починаючи з ненависного всій ваті Ющенка. І відповідно все українське. Цілих 15 років.

А тепер образився, що його, торчка, називають торчком?

П...а* Україні...



Останнє редагування: 11 квітня 2019 19:03:19 від Маковій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія