Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

Ты победил йопт  :weep:

Я б навіть не так сказав.підкреслив вчергове твою справжню натуру  :laugh:
   
А раніше чого ти так не переживав тоді за утиски україномовних?щось я тебе в жодній такій гілці не пам"ятаю
Чи ти переживав,але мовчки?  :laugh:
І,до речі,твої російськомовні друзі з тобою чомусь не погоджуються.істеря ть про утиски.тупі? :)

А Вы тот Львовянин,  который еще недавно писал на фупе по русски?

   
Мама не хотела говорить ридною мовою?

Ладно мама, я смотрю что и через тридцать лет очень многие чистокровные типа моей парикмахерши даже не собираются переходить назад на украинский.
Приехали в свое время в Харьков, обрусели, никто назад не играет.
Может очень подозрительным незнакомым клиентам она и говорит как закон требует, но чет я сомневаюсь.
А то что вся кампания это "разведут как котят", так я надеюсь уже есть хоть парочка "остапов дроздовых", к-е начали догадываться.
   
Ладно мама, я смотрю что и через тридцать лет очень многие чистокровные типа моей парикмахерши даже не собираются переходить назад на украинский.
Приехали в свое время в Харьков, обрусели, никто назад не играет.
Может очень подозрительным незнакомым клиентам она и говорит как закон требует, но чет я сомневаюсь.
А то что вся кампания это "разведут как котят", так я надеюсь уже есть хоть парочка "остапов дроздовых", к-е начали догадываться.

Зеленский этоттипичный маланский разводила!
Он говорит что понижает тарифы, на самом деле повышает
Говорит что принял мовный закон, на самом деле легализовал в торговле русский
Говорит что мочит Медведчука, на самом деле делает из него кандидата в Президенты

Хупца  :weep:
   
Скільки пам"ятаю ФУП,а це 15+ років,то у кацапів та хохлів українська мова була завжди не на часі.Хоча вона без особливих складнощів опановується за рік

до якого рівня?
пара дежурних фраз?
вымученный недоязык?
это вы просто все знаете русский как родной,
и вам кажется, что все выучат настоящий украинский.
не выйдет, если все детство в семье его не было.
ну видно же прекрасно, какой украинский у нынешних харьковчан, к-е учат его всю жизнь.
ну это не живой язык.
не то пальто.
его и хотелось бы знать как живой.
но это жизнь надо положить на это.
реально.
отдельные люди так делают, да.
но это не так много.
надо хотя бы не питать иллюзий.

Останнє редагування: 21 лютого 2021 09:48:00 від kasia
   
А Вы тот Львовянин,  который еще недавно писал на фупе по русски?

І по-рускі в т.ч. Я ж на ФУПі з 2004.

   
до якого рівня?
пара дежурних фраз?
это вы просто все знаете русский как родной,
и вам кажется, что все выучат настоящий украинский.
не выйдет, если все детство в семье его не было.

Английский легче, ибо не похож на русский. Когда язык похож, то постоянно будут руссизмы, ошибки, речь будет не красива. Поэтому лучше говорить на правильном, чем на искареженном. Человек говорящий на ломаном украинском, выглядит нелепо и лебезяще
   
до якого рівня?
пара дежурних фраз?
вымученный недоязык?
это вы просто все знаете русский как родной,
и вам кажется, что все выучат настоящий украинский.
не выйдет, если все детство в семье его не было.
ну видно же прекрасно, какой украинский у нынешних харьковчан, к-е учат его всю жизнь.
ну это не живой язык.
не то пальто.

Слухай, ну не вигадуй дитячі виправдання
Візьми того ж Алезку.де він мав вивчити українську в Донецьку?
Що не заважає йому зараз дописувати тут українською.так, з незначними ромилками,але доволі якісно
Я ще раз повторю: якщо людина має бажання,то можливості самі знаходяться
   
Английский легче, ибо не похож на русский. Когда язык похож, то постоянно будут руссизмы, ошибки, речь будет не красива. Поэтому лучше говорить на правильном, чем на искареженном. Человек говорящий на ломаном украинском, выглядит нелепо и лебезяще

это реально трудно.
даже при огромном желании.
кто решил, что оно копняками пойдет лучше, ну бред же.
   
Слухай, ну не вигадуй дитячі виправдання
Візьми того ж Алезку.де він мав вивчити українську в Донецьку?
Що не заважає йому зараз дописувати тут українською.так, з незначними ромилками,але доволі якісно
Я ще раз повторю: якщо людина має бажання,то можливості самі знаходяться

слава гуглу-перекладачу.
   
Английский легче, ибо не похож на русский. Когда язык похож, то постоянно будут руссизмы, ошибки, речь будет не красива. Поэтому лучше говорить на правильном, чем на искареженном. Человек говорящий на ломаном украинском, выглядит нелепо и лебезяще

А уяви,як недолуго виглядає твоя англійська,коли ти її починаєш тільки вчити.і навіть через деякий час вона буде недолугою в очах носія мови.що не заважає тобі вчити її далі
Тому тут було б бажання
   
это реально трудно.
даже при огромном желании.
кто решил, что оно копняками пойдет лучше, ну бред же.

Я после того как год прожил в Канаде, приехав в Украину и со мной начинали говорить на украинском, переходил на английский. Ибо мозг выдавал мне сигнал - иностранный язык.
Вот так вот.
   
слава гуглу-перекладачу.

Маю великі сумніви
Та й головне,що ти зрозуміла,наскільки недолугими виглядають твої виправдання))
   
А уяви,як недолуго виглядає твоя англійська,коли ти її починаєш тільки вчити.і навіть через деякий час вона буде недолугою в очах носія мови.що не заважає тобі вчити її далі
Тому тут було б бажання
как раз нет. Английский усваивается очень быстро )) там просто ты полностью переключаешь мозг на него, в другой режим и нет микса с родным языком
   
как раз нет. Английский усваивается очень быстро )) там просто ты полностью переключаешь мозг на него, в другой режим и нет микса с родным языком

Турч,ну не ганьбись :facepalm1:
Ти мені хочеш сказати,що ти не вчив англійську,а потім бац і став говорити як нейтів? :weep:
Так само доволі довгий час ти будеш говорити ламано і з великою кількістю помилок.але ж тебе це не спиняло,бо було бажання
   
Маю великі сумніви
Та й головне,що ти зрозуміла,наскільки недолугими виглядають твої виправдання))

у меня муж харьковчанин, учил в школе, старается щас изо всех сил, без гугла никак.
и такой вопрос:

кто из всех Ницой, Фарион, тощо, - кто открыл свои курсы, группу вёл, ведёт, при Свободе, да где угодно,
когда и кто вот просто сам учил людей языку?

вот школьные учителя моих детей - вот это подвижники, да.
тут без дураков.

но дайте пример, как какая-нибудь Ницой умовная учит взрослых в свободное от основной работы время.
а потому что это дело её жизни.
и даже денег не берет.

Останнє редагування: 21 лютого 2021 10:04:03 від kasia
   
Пан большевик-экстремист? :)

Ні. Це ти совок рускомірний. Нічого нового.
   
Турч,ну не ганьбись :facepalm1:
Ти мені хочеш сказати,що ти не вчив англійську,а потім бац і став говорити як нейтів? :weep:
Так само доволі довгий час ти будеш говорити ламано і з великою кількістю помилок.але ж тебе це не спиняло,бо було бажання
я и сечас не говорю как нейтив. Но я там не делаю руссовкраплений, мозг когда переходит на инглиш он думает на инглиш. Когда на украинский, там пистец какая каша в бошке происходит.
Что бы ты понимал, английская грамматика у китайцев и японцев всегда была лучше чем у европейцев типа чехов, немев, русских. Потому что то принципиально другая группа языков. И они учат английский практически с нуля.  А европейцы строят фразы как в своем, ибо они похожи и делают ошибки.
Зато разговорный конечно все наоборот.
Так же и с украинским.
Да и ты вообще, не умеешь вести дискуссию - не ганьбись, истериш, обисрався...
Тоже мне пьемонтовец йопт
   
Я после того как год прожил в Канаде, приехав в Украину и со мной начинали говорить на украинском, переходил на английский. Ибо мозг выдавал мне сигнал - иностранный язык.
Вот так вот.

Як тут?

   
я и сечас не говорю как нейтив. Но я там не делаю руссовкраплений, мозг когда переходит на инглиш он думает на инглиш. Когда на украинский, там пистец какая каша в бошке происходит.
Что бы ты понимал, английская грамматика у китайцев и японцев всегда была лучше чем у европейцев типа чехов, немев, русских. Потому что то принципиально другая группа языков. И они учат английский практически с нуля.  А европейцы строят фразы как в своем, ибо они похожи и делают ошибки.
Зато разговорный конечно все наоборот.
Так же и с украинским.
Да и ты вообще, не умеешь вести дискуссию - не ганьбись, истериш, обисрався...
Тоже мне пьемонтовец йопт

Турч, буду карток. Не вийопуйся.

Ти просто з себе ніяк не вичавиш кацапа, а не канадця.
В карельскій багнюці канадці не водяться
   
у меня муж харьковчанин, учил в школе, старается щас изо всех сил, без гугла никак.
и такой вопрос:

кто из всех Ницой, Фарион, тощо, - кто открыл свои курсы, группу вёл, ведёт, при Свободе, да где угодно,
когда и кто вот просто сам учил людей языку?

вот школьные учителя моих детей - вот это подвижники, да.
тут без дураков.

но дайте пример, как какая-нибудь Ницой умовная учит взрослых в свободное от основной работы время.
а потому что это дело её жизни.
и даже денег не берет.
кстати да, они тут пишут что это должна быть примусовая политика на уровне Державы.
Ты им пишешь - а что держава выделила для этого?
Они тут же - а це мае бути бажання!

Так примусово чи бажання?  :laugh:
   
Турч, буду карток. Не вийопуйся.

Ти просто з себе ніяк не вичавиш кацапа, а не канадця.
В карельскій багнюці канадці не водяться

армянин тоже из себя армянина должен вичавити?
   
я и сечас не говорю как нейтив. Но я там не делаю руссовкраплений, мозг когда переходит на инглиш он думает на инглиш. Когда на украинский, там пистец какая каша в бошке происходит.
Что бы ты понимал, английская грамматика у китайцев и японцев всегда была лучше чем у европейцев типа чехов, немев, русских. Потому что то принципиально другая группа языков. И они учат английский практически с нуля.  А европейцы строят фразы как в своем, ибо они похожи и делают ошибки.
Зато разговорный конечно все наоборот.
Так же и с украинским.
Да и ты вообще, не умеешь вести дискуссию - не ганьбись, истериш, обисрався...
Тоже мне пьемонтовец йопт

Я тобі тому і говорю,що твоя англійська не засмучує тебе,що вона виглядає недолугою на тлі носіїв.бо в тебе є ключове-бажання її знати та вчити. Що не скажеш про українську
Що стосується останнього,то розумію,що не подобається,коли тебе макають в твою ж брехню,але що поробиш)
Мені так само не подобаються нещирі люди на кшталт тебе.тому намагаюсь їм говорити про це))
   
армянин тоже из себя армянина должен вичавити?

Спробуй пожити у Вірменії,не вивчивши їх мову.вірмени-ще ті шовіністи
   
кстати да, они тут пишут что это должна быть примусовая политика на уровне Державы.
Ты им пишешь - а что держава выделила для этого?
Они тут же - а це мае бути бажання!

Так примусово чи бажання?  :laugh:

она выделила.
Лирники давно распилили и хотят еще.
   
Турч, буду карток. Не вийопуйся.

Ти просто з себе ніяк не вичавиш кацапа, а не канадця.
В карельскій багнюці канадці не водяться

А я и не пытаюсь и не буду вычавати з себе кацапа!
Почему я должен его вычувати если я он и есть?
Это все равно что тебе сказать - вытрави в себе хохла!
Зачем? Почему кто-то должен себя ломать, вытравливать там что-то, притворяться тем кем он не является?
Это нелепо и смешно! А главное убого и совершенно не нужно, ни самому ни обществу.
   
Я тобі тому і говорю,що твоя англійська не засмучує тебе,що вона виглядає недолугою на тлі носіїв.бо в тебе є ключове-бажання її знати та вчити. Що не скажеш про українську
Що стосується останнього,то розумію,що не подобається,коли тебе макають в твою ж брехню,але що поробиш)
Мені так само не подобаються нещирі люди на кшталт тебе.тому намагаюсь їм говорити про це))

Опять пьемонтовец макать там кого-то виртуально начал, перемоги отримувати  :lol:
   
армянин тоже из себя армянина должен вичавити?

 (P)

В мене є знайомий вірмен . Він не тільки розмовляє українською, а ще співає українські пісні в хорі.
А поряд живуть азербайджанці. Вони овочами торгують.
То українською сказати пару фраз при торгівлі їм як два пальці об асфальт  Без усіляких законів.

І тільки руськомірним мова бздить.

Мабуть всі жили в Канаді.
   
А я и не пытаюсь и не буду вычавати з себе кацапа!
Почему я должен его вычувати если я он и есть?
Это все равно что тебе сказать - вытрави в себе хохла!
Зачем? Почему кто-то должен себя ломать, вытравливать там что-то, притворяться тем кем он не является?
Это нелепо и смешно! А главное убого и совершенно не нужно, ни самому ни обществу.

Ось тому ми І втратили Крим І Донбас. Що на таких як ти дуже розраховує хуйло, щоб просувати рускій' мір.

Це так важко зрозуміти?
   
(P)

В мене є знайомий вірмен . Він не тільки розмовляє українською, а ще співає українські пісні в хорі.
А поряд живуть азербайджанці. Вони овочами торгують.
То українською сказати пару фраз при торгівлі їм як два пальці об асфальт  Без усіляких законів.

І тільки руськомірним мова бздить.

Мабуть всі жили в Канаді.

Так сказать пару фраз по украинськи чи вычавлювати з себе армянина?
   
Ось тому ми І втратили Крим І Донбас.

О да! Именно по этому!  :weep:
   
Так сказать пару фраз по украинськи чи вычавлювати з себе армянина?

Ти якого хєра пересмикуєш, рускомірний?
Ти уважно читав мій пост? Вірмен вільно володіє
українською На відміну від тебе.

А азербайджанці працювали з українською на робочому місці. Без усіляких законів. На відміну від ТП на касах Новуса і не тільки. Пару фраз важко вивчати навіть якщо ти канадець, бля?
Ти м більше коли цього вимагає закон.
І ти недалеко від цих ТП відкотився
   
Ти якого хєра пересмикуєш, рускомірний?
Ти уважно читав мій пост? Вірмен вільно володіє
українською На відміну від тебе.

А азербайджанці працювали з українською на робочому місці. Без усіляких законів. На відміну від ТП на касах Новуса і не тільки. Пару фраз важко вивчати навіть якщо ти канадець, бля?

І ти недалеко від цих ТП відкотився

Я у цій гілці написав тобі і пьемонтовцю більш ніж пару фраз. До речі, я нікуди не підглядаю і не користуюсь словниками.
Що ще треба? Але вичавлювати з себе кацапа не збираюсь і не буду. Коцапом і помру!
Більш того, я пишаюсь що я кацап!
   
Опять пьемонтовец макать там кого-то виртуально начал, перемоги отримувати  :lol:

Гілка-чудова ілюстрація твоєї справжньої сутності  :laugh:
Починав ти під соусом " рівні права для всіх", а закінчив " так,я-кацап і не хочу змінюватись" . Я ваажаю,що це феєрично :weep:
   
Я у цій гілці написав тобі і пьемонтовцю більш ніж пару фраз. До речі, я нікуди не підглядаю і не користуюсь словниками.
Що ще треба? Але вичавлювати з себе кацапа не збираюсь і не буду. Коцапом і помру!
Більш того, я пишаюсь що я кацап!


Аааа,це вже істерика в Турча  :lol:  :lol:  :lol:  :weep:
Довели бідосю  :laugh:
   
Аааа,це вже істерика в Турча  :lol:  :lol:  :lol:  :weep:
Довели бідосю  :laugh:

Істерика то кількість смайликів в пьенотовця  ;)
   
О да! Именно по этому!  :weep:

Ти не ржи, придурошне.

Невже ти не розумієш, що спочатку приходить рускій' мір, потім армія РФ.

Це так важко зрозуміти?

Чому вони не поперли в україномовні регіони, а відхватили Крим і Донбас?
Га? Тому що там таких як ти і оці ТП валом.
Чому вони в своїх планах ту ж Західну Україну навіть не розглядають? Бо там  вони вже один раз опеклись.

Хочеш руській мір в Києві? Ну то кацапствуй далі.

   
Гілка-чудова ілюстрація твоєї справжньої сутності  :laugh:
Починав ти під соусом " рівні права для всіх", а закінчив " так,я-кацап і не хочу змінюватись" . Я ваажаю,що це феєрично :weep:
А ти українець хочеш змінюватися?
   
Лейтмотив гілки " я-кацап і я цим пишаюсь"  :weep:
   
А ти українець хочеш змінюватися?

Ти вже нецікавий,бо нічого нового та розумного не скажеш. Тому продовжуй і далі повторювати " я-кацап і я цим пишаюсь"  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія