Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

оголошую мовчання, поки не випустять безвинно забанену світлану

піду в предбанник.
Може ще хтось приєднається.

варіанта два: або розбанити світлану, або забанити також і інших, хто писав разом із світланою після погрози растічя
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105440.40

все витерто, але ніколи не повірю, шо писала тіки світлана.


upd
єдине виключення: повідомлення для поросєбота сєргєю_Д про те шо він проспорив і має на місяць здріснути з форума.
Добре шо іпануте нагадало  (tu)

spierdalaj, pierdolony cwelu
   
Піз.уй к х.ям.
+1
   
Показати зображення...

єто жє просто празднік кокой-то(с)

в зИбілів сьогодні фейл за фейлом
   
сподіваюсь, гостровухий стримає слово
   
сподіваюсь, гостровухий стримає слово
спіздить, як завжди.
   
спіздить, як завжди.
ну да, в його репліці ні слова правди...
   
ну да, в його репліці ні слова правди...
пане Магістре, я ебучіх ельфів знаю, жоден слова не тримав. Зробив, що він хотів, і почінаеться ниття. Хочь би один по уговору гроши заплатив, ні. То ельфи. З ними краще справ не мати. Гноми слова тримаються. В них честь є. Ельфи- херовие недоноскі, "хронітелі среблястоі рекі" в якіхось лосінах та занавесках. Тху, на пiдopгов..
   
+1

+1
є ще варіант - з розгону та об стінку. Ельф - тобі підійде  :pooh_lol:
   
піду в предбанник.

 :good:

Форум почне очищатись.
   
+1
є ще варіант - з розгону та об стінку. Ельф - тобі підійде  :pooh_lol:
що вам стіна поганого зробила?
   
Предлагаю проспорившему фуфлыжнику Эльфу в предбаннике поднять свою любимую тему

   
забастовка бойових хом'ячків на ФУПі  :gigi:
   
піду в предбанник.
Може ще хтось приєднається.

варіанта два: або розбанити світлану, або забанити також і інших, хто писав разом із світланою після погрози растічя
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105440.40

все витерто, але ніколи не повірю, шо писала тіки світлана.


upd
єдине виключення: повідомлення для поросєбота сєргєю_Д про те шо він проспорив і має на місяць здріснути з форума.
Добре шо іпануте нагадало  (tu)
я тебе і твоє рішення підтримую на всі 100 %. так тримати (tu)  "вітязь". манделою станеш,як лідерка. :)
   
пане Магістре, я ебучіх ельфів знаю, жоден слова не тримав. Зробив, що він хотів, і почінаеться ниття. Хочь би один по уговору гроши заплатив, ні. То ельфи. З ними краще справ не мати. Гноми слова тримаються. В них честь є. Ельфи- херовие недоноскі, "хронітелі среблястоі рекі" в якіхось лосінах та занавесках. Тху, на пiдopгов..
(tu)  :D
   
я тебе і твоє рішення підтримую на всі 100 %. так тримати (tu)  "вітязь". манделою станеш,як лідерка. :)
для лідерки пересадку койчого, мандели, робити треба. Бо лідерка не получиться сама собою.

Останнє редагування: 5 серпня 2021 02:29:38 від beggy
   
спіздить, як завжди.
звичайно,тож клаповухий.
   
таймер включено-скільки там "вітязю з вушками" вистарчить сили волі? Бо обхезається як завжди.
   
 перевірив пости-клаповухого "вітязя" вистарчило на дві хвилини і ,аж,пядесять три секунди.
 Які сектанти-вітязі така і витримка та вірність своїм словам. Лідерка базарна баба  і в секті одні базарні баби.
   
Сумно, що Растіч згадав про такий інструмент наруги і використав його  :(
"Єто ваши праблєми" як казав один клоун.
   
"Єто ваши праблєми" як казав один клоун.
проблеми індіанців шеріфа не ебуть.
   
Я надеюсь это какую то светлану не выпустят.
   
 Свині радіють.
 Але без опонентів "дурь каждого будєт асобєнно відна". B-)
   
Я взагалі вважаю існування Передбанника карним злочином і відвертим попранням свободи і гідності дописувача фупу.

Є БАН. А що таке Передбанник? Це приниження і безстрокове покарання з невідомим строком випуску чи невипуску.

Тримання юзера на короткому повідку. Це йопане свинство і узаконений буллінг практично.

Вважала і вважаю, що таке явище як Передбанник потрібно знищити взагалі.

 :X

Світлані і Косташу свободу!
А ФУПу нехєр ганьбити самойо себя цим явищем. ФУУУ!
+1
   
заспокойтесь. те що косташу кинули в карцер а не викинули на мороз - свідчить про те що мається намір ойго повернути, як тільки пацієнт подасть перші ознаки адекватності
Тю, де косташу, а де адекватність? Вони не сумісні.
   
Про яку адекватність може йтися в випадку з оцим болящим! Воно ж, крім слова «свиня» та його парадигм, схоже, не знає інших. :not_i:
   
піду в предбанник.
Може ще хтось приєднається.

варіанта два: або розбанити світлану, або забанити також і інших, хто писав разом із світланою після погрози растічя
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105440.40

все витерто, але ніколи не повірю, шо писала тіки світлана.


upd
єдине виключення: повідомлення для поросєбота сєргєю_Д про те шо він проспорив і має на місяць здріснути з форума.
Добре шо іпануте нагадало  (tu)

   
Ельфіка на сміття! Прокацапську гидоту. :fuck:
   




Как бы еще Аелита в предбанник засунуть ?
   
Да всем насрать, сиди в том предбаннике хоть всю жизнь
:-B
   
це дуже хороша новина.звісно краще всім прихильники певної політсили заюлькам спілкуватись  мовчки.давай ельф,зроби тишу на форумі,нехай форум очиститься від бруду.  (tu) 
   
Ельф, все є в смітнику... Як юзер ти маєш туди доступ...

Вона отримала за те що пробувала биканути після попередження від растіча, спробувала качати права, растіч її відразу в передбанник...

Зайди в смітник і все побачиш...
   
Про яку адекватність може йтися в випадку з оцим болящим! Воно ж, крім слова «свиня» та його парадигм, схоже, не знає інших. :not_i:
гервасій знає слово парадигма, але не знає що воно означає.
   
навіть, ані косташу, ані світлана не наговорили на бан.
на противагу отих двох неадекватів.
Свєтла бикувала, поглянь в смітнику все є.
   
Ельф, все є в смітнику... Як юзер ти маєш туди доступ...

Вона отримала за те що пробувала биканути після попередження від растіча, спробувала качати права, растіч її відразу в передбанник...

Зайди в смітник і все побачиш...

нaxyй йди бидло
   
Свині радіють.
 Але без опонентів "дурь каждого будєт асобєнно відна". B-)

Он СУП поряд.
Свині здатні тільки на свинарник. Совковий.
Зі списками і розстрільними трійками.
А за що власне забанили Світлану?
А головне за яким правом?


   
б***ь, де взяти ціган та медведей, Ельфа проводжати? А саусблядь асмердейську із собою не візмете?

Треба Вам свмому взятися за проводи. І довго контролювати там, що пішли і не повертаються
   
Он СУП поряд.
Свині здатні тільки на свинарник. Совковий.
Зі списками і розстрільними трійками.
А за що власне забанили Світлану?
А головне за яким правом?

  Панове, я реально не стежу за персоналіями.
  Втім, право прихильника ПР(як у Свєти Бикової) судити дописувача з власних політичних поглядів і є поточною модерацією.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія