Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Львов туристическая столица Украины.
Только одни слова про прилет борта именно туда отсечет туристов.
А вот кривой рог не жалко.
Жабе траханой надо было себе домой привезти вирус.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Чекай, я не репетую про те, що пускати не можна. Я якраз за те, щоб держава, а не якісь рагулі в замасланих курточках на майдані визначали, куди везти на карантин.

Там в мєдика, в которойи "ничого не має" нормальная шубка. Так что попрошу не оскорблять
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

мда, сумна картина поміж юзерів
усього не читала -не хочу аж так розчаровуватися у людстві ))

але

перш за все - це наші люди.

уявіть хоч на мить, що серед евакуйованих є ви сам, або ще гірше -ваші рідні: донька чи син, батькі старенькі чи інші близькі вам люди?

теж би остракізмом займалися?

Залишати їх потрібно було там, раз медицини і санепідемічної служби нема в країні...    хворим в Китаї  раду дали б в 10 разів кращу...   
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так ще навіть загрози немає. Але за сраку вже бояться. Рагулі-с...


Тут дело не в львовянах.Вспомни как так же вопили когда собирались везти под Киев.И так будет в каждой области, жители которой найдут миллион причин почему к ним везти нельзя и что пассажиры сами виноваты и пусть выпутываются сами если по Китаям разъезжают
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А єти ссуко китайские запроданцы физраствор и зеленку везут с собой ? Га?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:


А вот кривой рог не жалко.
Жабе траханой надо было себе домой привезти вирус.

а якби ця подія відбулася за президента Порошенка -куди б ти борт порадив відправити?
просто цікаво?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Це рішення не твого рівня. І не мого. Мінохорони здоров'я теж не лише ідіотів на посадах тримає.

Саме їх тримає, навіть сумніву нема....
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Залишати їх потрібно було там, раз медицини і санепідемічної служби нема в країні...    хворим в Китаї  раду дали б в 10 разів кращу... 


Так может разогнать все правительство и поставить китайцев,если страна даёт только воров и идиотов,неспособных к созиданию?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Це рішення не твого рівня. І не мого. Мінохорони здоров'я теж не лише ідіотів на посадах тримає.

Я категорично за  те, що людей потрібно забирати
І я був в ситуації, коли ти хворий пневмонією, а лікарі не знають з чим мають справу. Тому я краще всіх розумію
Але не розумію логіки. Бо якщо вистрілить у Львові, то рознесеться в десятки більшою швидкістю.
Тим більше, тут вологість, яку люблять віруси.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

а якби ця подія відбулася за президента Порошенка -куди б ти борт порадив відправити?
просто цікаво?

То чого ж Ізраїль своїх не забирає до себе? В них медицина в десятки разів краща нашої....
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

хворим в Китаї  раду дали б в 10 разів кращу..

та ми бачили як вони раду дають - самоскид грунту під двері будинка і загибайся
що ви несете?
вони СВОЇХ не встигають лікувати, мурують їх де тільки можна.

аби потякнути щось... (td)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Львов туристическая столица Украины.
Только одни слова про прилет борта именно туда отсечет туристов.
А вот кривой рог не жалко.
Жабе траханой надо было себе домой привезти вирус.


Надо было в Донецк,я думаю вся Украина бы проголосовала единогласно
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я категорично за  те, що людей потрібно забирати
І я був в ситуації, коли ти хворий пневмонією, а лікарі не знають з чим мають справу. Тому я краще всіх розумію
Але не розумію логіки. Бо якщо вистрілить у Львові, то рознесеться в десятки більшою швидкістю.
Тим більше, тут вологість, яку люблять віруси.

Рознесеться з будь-якого міста України. І коронавірус усе одно буде в Україні - це лише питання часу. Можливо, уже не з такою смертністю, а як звичайна ГРВІ. Час покаже.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Чекай, я не репетую про те, що пускати не можна. Я якраз за те, щоб держава, а не якісь рагулі в замасланих курточках на майдані визначали, куди везти на карантин.
я ж зараз тобі можу накидати рагулів з під києва які протестували не меше, хочеш?)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Швидше за все "зливають" фейкову інформацію про кілька місць карантину, а привезуть взагалі в інше місце.
Спецоперація проти наших рагулів.
Винники это запасной вариант, основной Медоборы. Хотя есть еще Конча и Козин.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

та ми бачили як вони раду дають - самоскид грунту під двері будинка і загибайся
що ви несете?
вони СВОЇХ не встигають лікувати, мурують їх де тільки можна.

аби потякнути щось... (td)

От ти саме  і патякаєш,  бо геть не в темі...   повно німців і кацапів, які одружені з місцевими і по роботі там,  в Вухані,  і навіть не думають евакуюватись..
Купа відео в інтернеті, і по ТБ в нас показували
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Рознесеться з будь-якого міста України. І коронавірус усе одно буде в Україні - це лише питання часу. Можливо, уже не з такою смертністю, а як звичайна ГРВІ. Час покаже.
питання де буде епіцентр
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тим більше, тут вологість, яку люблять віруси.

навпаки, наскільки я в курсі і Комаровський казав.
віруси не люблять вологи і тепла.
вони люблять холод і сухість.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

а якби ця подія відбулася за президента Порошенка -куди б ти борт порадив відправити?
просто цікаво?

Воно б тоді язик в дупу запхнуло...

І тихенько б сиділо, як миша під віником...  :pooh_lol:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тут дело не в львовянах.Вспомни как так же вопили когда собирались везти под Киев.И так будет в каждой области, жители которой найдут миллион причин почему к ним везти нельзя и что пассажиры сами виноваты и пусть выпутываются сами если по Китаям разъезжают

Так я не про конкретний регіон. На відео, наприклад, не менші патріоти своєї сраки з Тернопільщини  :gigi:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

От ти саме  і патякаєш,  бо геть не в темі...   повно німців і кацапів, які одружені з місцевими і по роботі там,  в Вухані,  і навіть не думають евакуюватись..
Купа відео в інтернеті, і по ТБ в нас показували
не зли мене. стули пельку і сиди собі там в німеччині -переймайся дойче-справами.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

питання де буде епіцентр

Один із аеропортів. Найвірогідніше - Київ або Львів.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Рознесеться з будь-якого міста України. І коронавірус усе одно буде в Україні - це лише питання часу. Можливо, уже не з такою смертністю, а як звичайна ГРВІ. Час покаже.
Думаешь этот вирус к нам еще из ЕС не попал с заробитчанами которые контактировали с китайцами? Наивный. Просто его еще не научились распознавать.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

навпаки, наскільки я в курсі і Комаровський казав.
віруси не люблять вологи і тепла.
вони люблять холод і сухість.

 :facepalm:

Що він твльки не казав, ваш Комаровський...   спочатку грав на Супрун до виборів,  а потім вже і назад....
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

я ж зараз тобі можу накидати рагулів з під києва які протестували не меше, хочеш?)

Та бачив. Я вже сказав, що мова не лише про галичан. Рагулів скрізь вистачає. І скрізь "не можна до нас"  :weep:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

я ж зараз тобі можу накидати рагулів з під києва які протестували не меше, хочеш?)

Він просто лише львів'ян ненавидить
Але чомусь живе серед них
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я вчора вже писала:
з однієї сторони стоять 70 чоловік, яким в Китаї померти не дадуть,  бо там все продумано і підготовлено,  а з іншої сторони вся Україна,   яка може полихнути,  як копна сіна, бо ні санепідемічної служби, ні самої медичної допомоги в екстремальних умовах  в країні нема...  :(         

 то  чи є сенс їх привозити?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Воно б тоді язик в дупу запхнуло...

І тихенько б сиділо, як миша під віником...  :pooh_lol:
звісно ж.
а зараз ба який активно-негативний.
кривий ріг йому не шкода, наче там не люди.

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Він просто лише львів'ян ненавидить
Але чомусь живе серед них

Ти ще побачиш такий психоз, що сам будеш дивуватися, як культурна столиця перетвориться на зомбі-ленд у масках. І якщо істерію раздувати, то це станеться набагато швидше.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

з однієї сторони стоять 70 чоловік, яким в Китаї померти не дадуть

це хибна теза. далі все теж буде хибним.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Тому на таких патріотів-порошків і покладатися не можна, бо за першої загрози одразу в кущі та звідти репетують "А чому Львів? А нас за що?"
А на рагулів які презеком під час війни обрали рагуля року можна покладатися? Чому не в Феофанію везуть, а в санаторій посеред міста в центрі Західної України? Та бо треба спровокувати черговий конфлікт!
А Епанати будуть підгавкувати. По правильному інфекційно підозрюваних везуть в інфекційну лікарню чи в інше спеціальне місце, а тут чітко прослідковується провокація.

Останнє редагування: 19 лютого 2020 10:06:15 від Ольгерд
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

навпаки, наскільки я в курсі і Комаровський казав.
віруси не люблять вологи і тепла.
вони люблять холод і сухість.

Дурний твій комаровський
Тут якраз вологість і холодно
Для вірусів це найкраще
Він гине в теплі швидше
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

звісно ж.
а зараз ба який активно-негативний.
кривий ріг йому не шкода, наче там не люди.

Так як Зе не з західної України, і навіть не з центральної, то таки таке рішення виглядає як геноцидно направлене...  мав би десь в своїх єпенях іх розміщати, тим більше, що третина їх з Кривого рогу, а третина іноземці,  за яких він вже гроші отримав  на рахунок деінде...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я вообще не понимаю этих истерик.Когда я летел в Тай,то тут уже были заболевшие,плюс туристов тут толпы.И что?Всем до сраки,никто панику не ловит.И только у нас ни одного заболевшего ,но вопли стоят как перед концом света.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

як культурна столиця перетвориться на зомбі-ленд у масках. І якщо істерію раздувати, то це станеться набагато швидше.

тю, та подивіться на тих же китайців, як вони "радо" зустрічали візітерів з уханя -блок-пости і копняки замість драсьте. буквально.

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

як культурна столиця перетвориться на зомбі-ленд у масках
так Садовий з сміттям давно вже імунітет виробив... що сморід, що вірус...
розвезуть по тихому...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Та бачив. Я вже сказав, що мова не лише про галичан. Рагулів скрізь вистачає. І скрізь "не можна до нас"  :weep:

цей борт може прийняти люде місто куда сідає літак такого типу, а СкайАп літає по всім містам міліонникам крім Дніпра

можна було в Одессу, також, там і санаторіїв до сраки + санепідемстанції бо там море + потік туристів + Не сезон

Можна було в Київ, Білу Церкву - медицина краща, та знайти можна було куда завгодно

Ніхто ж не скаже - шановні, везем туди Бо:
1.
2.
3.
4.

може люди б і зрозумінням поставились, а скритністю нічого не доб’єшся
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так як Зе не з західної України, і навіть не з центральної, то таки таке рішення виглядає як геноцидно направлене...  мав би десь в своїх єпенях іх розміщати, тим більше, що третина їх з Кривого рогу, а третина іноземці,  за яких він вже гроші отримав  на рахунок деінде...
іпанулась бідолашна.
я, навіть, не знаю як це коментувати.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Так як Зе не з західної України, і навіть не з центральної, то таки таке рішення виглядає як геноцидно направлене...  мав би десь в своїх єпенях іх розміщати, тим більше, що третина їх з Кривого рогу, а третина іноземці,  за яких він вже гроші отримав  на рахунок деінде...


Ну вот как можно нести такую чушь? :facepalm1:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я вообще не понимаю этих истерик.Когда я летел в Тай,то тут уже были заболевшие,плюс туристов тут толпы.И что?Всем до сраки,никто панику не ловит.И только у нас ни одного заболевшего ,но вопли стоят как перед концом света.

Ти і не зрозумієш, бо вибрав єпанатів і  маєш кайф вдихати їх флатуленції
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія