Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів із евакуацію - це пипець :facepalm1:

Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А я б їх в Андрійка поселив...
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Я не проти , нехай везуть куди скажуть.  Але це не відміняє  простих відповідей на питання якщо їх ставлять машканці.
Бо це буде як з порохоботами, на простих речах проколювалися.
А що до Задового я не жартую. Цікаво чому він не вийшов з ініціативою як ото в 2014 ?ситуації і загрози ж одинакові.
Щоби всякі ганси черновіцевські не пи3діли... :X

Звиняй, то не їхня справа. Ще не вистачало, щоб сільські дідугани визначали, куди (потенційно) хворих на карантин возити. Кожен хай свою справу робить.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Звиняй, то не їхня справа. Ще не вистачало, щоб сільські дідугани визначали, куди (потенційно) хворих на карантин возити. Кожен хай свою справу робить.
вони вправно перекривали смітєвози в 2015-2016
так шо дорогу перекрити їм шо два пальці обісєти
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

вони вправно перекривали смітєвози в 2015-2016
так шо дорогу перекрити їм шо два пальці обісєти

Цікаво, як будуть визначати хворих  :gigi:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

На Тернопільщині місцеві жителі облаштували на дорозі цілодобові блокпости, щоб не допустити ймовірного приїзду на карантин до санаторію «Медобори» українців, яких планують евакуювати з Китаю через спалах коронавірусу.
Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, блокпости облаштували на під’їзді до села Конопківка поруч з Микулинцями Теребовлянського району, де розташований санаторій «Медобори
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

А мені цікаво, що планується з тими потенційно зараженими  кацапами, білорусами і аргентинцями робити далі в Україні?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Хей Хоп лалаей лей!

Чотирма автобусами під охороною поліції та Нацгвардії  перевозитимуть до місця карантину евакуйованих з Уханя українців. Аби не провокувати паніки, не кажуть лише одного, де розмістять цих людей. Стало відомо лише, що це може бути десь у Львівській області. Адже саме у Львові приземлиться літак. За словами директора тамтешнього аеропорту, борт сяде на окремий перон, неподалік військового аеродрому, подалі від інших терміналів. Евакуйованих українців оформлять за спрощеною процедурою і з трапу одразу посадять в автобус. Присутність персоналу буле мінімальна. Працівникам аеропорту нададуть захисні біокостюми. Санітарна служба надасть необхідне захисне оснащення та проведе дезінфекцію.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

На Тернопільщині місцеві жителі облаштували на дорозі цілодобові блокпости, щоб не допустити ймовірного приїзду на карантин до санаторію «Медобори» українців, яких планують евакуювати з Китаю через спалах коронавірусу.
Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, блокпости облаштували на під’їзді до села Конопківка поруч з Микулинцями Теребовлянського району, де розташований санаторій «Медобори
на фронт, хай воюють
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Треба розуміти що зеленим агентам спалах вірусу був би ідеальним. Можна заборонити масові зібрання, можна взагалі ввести військовий стан. І на цьому фоні куди простіше буде зливати нас Москві.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Треба розуміти що зеленим агентам спалах вірусу був би ідеальним. Можна заборонити масові зібрання, можна взагалі ввести військовий стан. І на цьому фоні куди простіше буде зливати нас Москві.

Так, десь так: розвести епідемію, потім паніку, потім військовий стан...    і вуаля- ми "адін нарот"
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

можна взагалі ввести військовий стан
його можна і треба було вводити ще в 14му
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

його можна і треба було вводити ще в 14му
Так. Але зелена агентура буде вводити військовий стан не для захисту від Московії а для полегшення вливання в неї
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

його можна і треба було вводити ще в 14му

Ну от тоді і потрібно було вводити...   а не зараз, щоб людям роти позатикати і  творити своє чорне діло по здачі  України  Хуйлу   (td)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Ну от тоді і потрібно було вводити...   а не зараз, щоб людям роти позатикати і  творити своє чорне діло по здачі  України  Хуйлу   (td)
не робіть висновки з того, чого не існує)
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

на борту буде хоч один львів'янин?

який взагалі розклад пасажирів по областях?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:


я не розумію...
чого тут пише інакше?

https://www.flightradar24.com/data/flights/pq7302
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

по здачі  України  Хуйлу

Хуйлу накуй не треба це геморой.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Хуйлу накуй не треба це геморой.

Розкажи ще, що в нього нема фікс-ідеї по створенню нового СРСР... 
І Білорусів він зовсім не планує в цих цілях присобачити до Кацапії?    :facepalm1:


   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:


я не розумію...
чого тут пише інакше?

https://www.flightradar24.com/data/flights/pq7302

там може писати шо завгодно

в останній момент літак просить аварійну посадку в любому аеропорті
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Замість обговорювати які дії треба зробити які засоби мати, як дезинфікувати.
В групах один виск непущать, за родіну за сталіна, ніззя  :facepalm1:  :facepalm1:

поведение дикарей
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Треба розуміти що зеленим агентам спалах вірусу був би ідеальним. Можна заборонити масові зібрання, можна взагалі ввести військовий стан. І на цьому фоні куди простіше буде зливати нас Москві.

дядю, а ви ще той мрійник
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Львів - ідеальне місце розповсюдження за мить вірусу по всій Україні і за межі. Мабудь тому і Богдана завчасно звільнили, бо він зі Львова.  :gigi:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Та який фейк? Літак 20 лютого прилетить.
Куди шановне фупівське панство дозволить йому на землю сісти?
Чі хай в повітрі так і буде літать поки не впаде?
ну як куди? - так нехай пряміком у Феофанію і селять! Чого ж ні? там і "ліжка" відповідні, і вентиляція тобі, легень..і лікарі. Чи не потягнуть яку сотню пасажирів обстежити?
Хай хоч раз в житті принесуть користь простим людям:(
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

мене пре проявлені в гілці на всі 100% гуманність, взаємодопомога, національна єдність і все таке ))
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Не хочу сприймати цю інфу....



Останнє редагування: 19 лютого 2020 00:15:20 від ценительница алей
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

біла церква нормально
тому що продвинуті інфекційні стаціонари...і та ж феофанія

і біля одеси можна було...того що там спеціалізуються на інф хворобах
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Розкажи ще, що в нього нема фікс-ідеї по створенню нового СРСР... 
І Білорусів він зовсім не планує в цих цілях присобачити до Кацапії?    :facepalm1:

В нього точно нема. Але якщо приповзуть на колінах і попросяться, то... він подумає.  :beach:


   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Львів - ідеальне місце розповсюдження за мить вірусу по всій Україні і за межі. Мабудь тому і Богдана завчасно звільнили, бо він зі Львова.  :gigi:
:facepalm1:
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

скалецька соросятко
хоч зі львова
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

мене пре проявлені в гілці на всі 100% гуманність, взаємодопомога, національна єдність і все таке ))
1. з цим погоджуся. Не думаю що німці чи англійці верещали би "лишіть наших співвітчизників в Китаї. хай собі перехворіють в Ухані"

2. Обєктивно. Все-таки, для карантину мають підбиратися "глухіші" місцевості, віддлаені санаторії, чи воєнні бази. А не велике місто з активним авіа- і доржнім трафіком.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька повідомила, що є три "безпечні місця", куди доставлять евакуйованих з Уханя громадян України на обсервацію.

Джерело: брифінг в аеропорті "Бориспіль" на Еспресо.TV

Пряма мова: "Я хочу попросити доносити правдиву інформацію і не сіяти паніку. Ми знайшли безпечні місця. Три місця готові для того, щоб в залежності від кількості громадян, які будуть евакуйовані, вибрати найбільш для них відповідні".

Деталі: Літак вилетить до Китаю о 2.50 19 лютого.

У Китаї візьмуть на борт лише не заражених на коронавірус осіб.

20 лютого о 8:05 ранку літак повернеться в аеропорт "Бориспіль".

Після повернення буде проведена дезінфекція і перевірка всіх повітряних систем літака.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

20 лютого о 8:05 ранку літак повернеться в аеропорт "Бориспіль".

Потрібно звести барикади навколо Борисполя!  [A]
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

борт сяде на окремий перон
  У нас літаки на перон сідають?

   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

1. з цим погоджуся. Не думаю що німці чи англійці верещали би "лишіть наших співвітчизників в Китаї. хай собі перехворіють в Ухані"

2. Обєктивно. Все-таки, для карантину мають підбиратися "глухіші" місцевості, віддлаені санаторії, чи воєнні бази. А не велике місто з активним авіа- і доржнім трафіком.
питання на засипку.... кого прихильники певної політсили першими, хотіли б заразити в Україні..?.Звичайно Львів
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

PQ7301 вилетів з Борисполя
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

питання на засипку.... кого прихильники певної політсили першими, хотіли б заразити в Україні..?.Звичайно Львів
ви вважаєте оцей свій пост психічно нормальним?
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

  У нас літаки на перон сідають?
так в аеропорту  називають відрізки території де базуються літаки під час погрузки вигрузки пасажирів або вантажів
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

PQ7301 вилетів з Борисполя
поьрібно дивитись на бортові номера у скай ара це UR- SQ і остання буква міняється
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

Вже підлітає до Алмати на дозаправку.
   
Re: Львів із евакуацію - це пипець  :facepalm1:

ДБ...


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія