Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

4 мільярди років еволюції людини

Re: 4 мільярди років еволюції людини

Ну так вони ж постійно говорять що просто так біблію читати не можна - мабуть треба спочатку ладану обкуритися...  :facepalm:
я всім раджу перед тим як зайти на фуп - пихнути чи 50 грам в спиртовому еквіваленті.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Або рештки обізянячого черепа поруч із камяними інструментами та вогнищем.
То що саме це має підтвердити?
Що люди з'їли абізяну, чи те, що абізяна зробила кам'яну сокиру?
Звичайно що теоретично гомо сапієнси могли зїсти авсралопітека - недарма ж існував канібалізм
А могли і трахнути австралопітека - і постав ще якийсь інший вид - або не повстав бо ніхера не вродилося...
Теорія еволюції на те і теорія що намагається дати якусь наукову відповідь на основі тих даних які наука має на даний час.
А що доводиться креаціонізм? Просто тупо отак і більше ніяк бо я так сказав?  :facepalm:
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

:lol:  :weep:
гуманітарії такі гуманітарії!!
Ти не повіриш - ця "аксіома" ... хибна!!!!

гуглити "теорема Рімана"
А вона тут до чого?
Ми про ряди ведемо мову?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

а-я-я-й!
Єретик!
Ісус стверджував інше!

Читать Матфея 17:20

PS. я що помітив - віруни зазвичай навіть своїх головних книг не читали, тіки у переповідках
А біблія тут до чого?
Може я тенгріанець чи буддист?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

чуваки які писали вєтхій завєт думали що світ  це тисяча, ну може дві тисячі км. Яка швидкість світла?
ЗІ І друге пришестя Христа теж не через тисячі років прогнозували.
Чуваки, які писали про виникнення Місяця теж багато різної хні написали.
І що це міняє?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

А вона тут до чого?
Ми про ряди ведемо мову?

ти навів аксіому, що зміна порядку додавання не впливає на результат
Я тобі показав, що аксіома хибна, бо існують випадки й умови, коли зміна порядку додавання змінює результат

Тому твій підхід "аксіом" не може бути доказом гіпотези креаціонізму, бо аксіома може бути хибною навіть, здавалося б6 у найочевидніших твердженнях

Я в черговий раз прошу будь-які докази твого твердження, бо ти крутисся, як вуж на пательні

І тут питання в тому, що еволюціоністи не можуть підтвердити свою гіпотезу.
А креаціоністи можуть.

   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

гуманитарий - это зло
Я вчитель праці і фізики.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Ти біблії начитався?
Ти думаєш, що бог- це неголений дідусь на хмаринці?
Ну просвіти мене хто такий Бог і чому він наклепав стільки рас - якщо ти заперечуєш еволюцію?  :facepalm:
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

я всім раджу перед тим як зайти на фуп - пихнути чи 50 грам в спиртовому еквіваленті.
План, суко, так подорожчав...
А лігалайзу ще нема.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Я вчитель праці і фізики.

теперь понятно почему уровень знаний абитуриентов так упал...
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

ти навів аксіому, що зміна порядку додавання не впливає на результат
Я тобі показав, що аксіома хибна, бо існують випадки й умови, коли зміна порядку додавання змінює результат

Тому твій підхід "аксіом" не може бути доказом гіпотези креаціонізму, бо аксіома може бути хибною навіть, здавалося б6 у найочевидніших твердженнях

Я в черговий раз прошу будь-які докази твого твердження, бо ти крутисся, як вуж на пательні

Ну хіба важко зрозуміти, що саме існування всесвіту і є доказом. Не тільки біологічного життя на заштаній планеті, а всього всесвіту.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

і чому він наклепав стільки рас
А тварин, а птахів, а комах?
Якби життя виникло самостійно, то нас би не було, був би океан протоплазми і все.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

теперь понятно почему уровень знаний абитуриентов так упал...
Школярі в усі часи були рідкісними дебілами. Навіть при хвараонах.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

А біблія тут до чого?
Може я тенгріанець чи буддист?
В буддистів взагалі немає Бога  :facepalm:  Хто тоді створив людину?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

В буддистів взагалі немає Бога  :facepalm:  Хто тоді створив людину?
В тенгріанців теж.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

+=====================================================+
Цей експеримент відповідав на питання виникнення амінокислот
та інших біологічно активних речовин небіологічним шляхом.
Відповідь виявилася позитивною.

А питання було: "як виникла машина, що здатна сама відтворювати" (i.e. спіраль РНК/ДНК за записаним на ній кодом, і реплікаційний механізм, що її зчитує і виготовляє те, що в коді).
Це якби на питання "як були написані сонети Шекспіра?" відповіли експериментом по виготовленню чорнила і паперу.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

А тварин, а птахів, а комах?
Якби життя виникло самостійно, то нас би не було, був би океан протоплазми і все.
Тобто фактично Бог в креаціоністів  і є еволюцією  :facepalm: 
Ну бо він походу все далі змінює як йому сподобається...  :facepalm: 
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

В тенгріанців теж.
Я думаю що ти просто черговий троль який не здатен вести дискусію взагалі...  :facepalm:
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

А тварин, а птахів, а комах?
Якби життя виникло самостійно, то нас би не було, був би океан протоплазми і все.
До речі а хто створив індокачку? Як прізвище цього Бога?  :facepalm:

   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Тобто фактично Бог в креаціоністів  і є еволюцією  :facepalm: 
Ну бо він походу все далі змінює як йому сподобається...  :facepalm: 
Ти можеш розгорнуто пояснити, бо я не дуже розумію про що ти.
А так: з риби не виросте мавпа.
Але є і риби і мавпи.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Я думаю що ти просто черговий троль який не здатен вести дискусію взагалі...  :facepalm:
Ти школяр?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

До речі а хто створив індокачку?
Китайці.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Космогенна теорія виникнення життя є одна з основних теорій виникнення життя. Тепер живіть з цим.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Китайці.
Китайці наш Бог!  :facepalm:
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Ти можеш розгорнуто пояснити, бо я не дуже розумію про що ти.
А так: з риби не виросте мавпа.
Але є і риби і мавпи.
За твого життя звичайно такого не станеться  :facepalm:
Бо ти не здатен осягнути що мутація відбувається мільярди років...
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Космогенна теорія виникнення життя є одна з основних теорій виникнення життя. Тепер живіть з цим.
Що в цьому страшного і як це заперечує інші теорії - зокрема еволюцію?  :facepalm:
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Страшно вірувати в Великий Вибух ібо нєлєпо.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Якщо 4 мільярди років в коробці потрясти залізною рудою всередині , то за 4 мільярди років збереться KIA SPORTAGE або Porsche 911!


СТОПУДОВО!

Дебілибля (с)
Дивно чути таку "аргументацію" в 21 столітті.

Ще 45 років тому я зрозумів як працюють механізми еволюції, які дозволяють на багато-багато-багато порядків пришвидшити еволюційний процес порівняно з точковими мутаціями.
Еволюція "винаходили" не лише м'язи, очі, фотосинтез...
Але й механізми прискорення еволюції.

Ці механізми можна побачити при розгляді молекулярної генетики. А саме, при розгляді таких фактів як процесинг інформаційної РНК і надлишкова ДНК.(в людини, наприклад лише 10% ДНК працюючої).

Це дуже затратні для організму процеси. Навантажують організм, під тиском природного відбору вони мали б бути витіснені, але вони поширені в еукаріот. І саме завдяки їм багатоклітинні зробили такий стрибок у розвитку за мільярд років.

   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

А питання було: "як виникла машина, що здатна сама відтворювати" (i.e. спіраль РНК/ДНК за записаним на ній кодом, і реплікаційний механізм, що її зчитує і виготовляє те, що в коді).
Це якби на питання "як були написані сонети Шекспіра?" відповіли експериментом по виготовленню чорнила і паперу.
Більш складне питання, а як виникли протон електрон, всі ті гравітаційні і електромагнітні поля, сильні і слабкі взаємодії?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

А питання було: "як виникла машина, що здатна сама відтворювати" (i.e. спіраль РНК/ДНК за записаним на ній кодом, і реплікаційний механізм, що її зчитує і виготовляє те, що в коді).
Це якби на питання "як були написані сонети Шекспіра?" відповіли експериментом по виготовленню чорнила і паперу.

Це питання із розряду "поясніть мені всю хімію, починаючи з основ"

Повністю весь ланцюжок по утворенню живих клітин з простих сполук на даний час не відтворений, що не є чимось дивним

Але є достатньо експериментів по відтворенню окремих стадій

Вище було про утворення амінокислот

Експеримент по самоутворенню рнк з нуклеотидів та реплікази був успішно проведений ще в 70 роках. РнК ж сама по собі має здатність до самореплікації та еволюції

Також є достатньо доведений факт можливості утворення всіх 4 рнк-нуклеозидів в умовах реакції Бутлерова, а з них - нуклеотидів в водно-формамідному середовищі

Тому гіпотеза про самозародження життя не є чимось неможливим
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Тому гіпотеза про самозародження життя не є чимось неможливим
Записуємо цю властивість до решти властивостей матерії.
Космос мав би кишіти життям, однак...
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Записуємо цю властивість до решти властивостей матерії.
Космос мав би кишіти життям, однак...

А чому Ви вирішили, що не кишить?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Звичайно що теоретично гомо сапієнси могли зїсти авсралопітека - недарма ж існував канібалізм
А могли і трахнути австралопітека - і постав ще якийсь інший вид - або не повстав бо ніхера не вродилося...
Теорія еволюції на те і теорія що намагається дати якусь наукову відповідь на основі тих даних які наука має на даний час.
А що доводиться креаціонізм? Просто тупо отак і більше ніяк бо я так сказав?  :facepalm:

а хто в цій гілці підтримує креаціонізм? іншими словами - створення?
хто?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Записуємо цю властивість до решти властивостей матерії.
Космос мав би кишіти життям, однак...
Так само можна і про висший разум. Чому в космосі він створив життя лише в одній точці.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

А чому Ви вирішили, що не кишить?

а що космос кишить життям поза межами Землі?
ти ж сам доводив неможливість занесення живих організмів на Землю з космосу ще пару сторінок тому  :facepalm1:
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Тому гіпотеза про самозародження життя не є чимось неможливим

Після увірування що вся енергія світу створилася в одній сабатомарній точці в один момемент, можна увіровати в усе.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Так само можна і про висший разум. Чому в космосі він створив життя лише в одній точці.

а хто тут в цій гілці прихильник ідеї існування вищого розуму?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Так само можна і про висший разум. Чому в космосі він створив життя лише в одній точці.

звідки така впевненість про те що життя існує в одній точці і це життя хтось створив?

ті науковці котрі хейтелм Коперника свого часу теж казали. що він щось двигає проти науки
ну як і завжди
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Тому гіпотеза про самозародження життя не є чимось неможливим

Я не кажу, що є. Але "утворити амінокислоти блискавками з молекул" по суті нічим не відрізняється від "запалити водень в повітрі" - дійсно, чисто ХІМІЧНА реакція. В той час, як реплікація і транскрипція РНК/ДНК - 2, по суті, незалежні одна від одної ДІЇ. Як виникла ДІЯ з молекул - питання, на яке наразі нема відповіді. Навіть на питання "який відсоток ймовірності, що вона МОГЛА виникнути при такій-то к-сті молекул, в такомі-то об'ємі, за такий-то проміжок часу?".
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

більшість вчених це були віруючі і церква це був основний інститут котрий рухав науку?

більшість вчених це були віруючі - це як зараз  90% кацапів за хуйла

церква основний інститут котрий  контролював науку та її розвиток
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія