Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

Тобто, тут герой АТО може бити і наносити ушкодження

не нужно было бить в живот беременную женщину, он же объяснил

кужелица не беременная
   
Зверніть увагу як "патріоти - свободівці" заскулили.. а як гранати кидали то "патріотам" можна було ??
   
а кто озвучивал такую версию ?

дай ссылку

Читай першу сторінку цієї гілки , , перший пост
   
А про посадять?? пфффф.. так невеличкий бланж.. за це не садять.
   
не нужно было бить в живот беременную женщину, он же объяснил

кужелица не беременная

Поперше ще не відомо , бив чи ні . Подруге , вагітність у три місяці не видно . Але якщо бив , то виправдання нема , мусить відповісти .

Останнє редагування: 8 листопада 2015 22:52:45 від Знак
   
А про посадять?? пфффф.. так невеличкий бланж.. за це не садять.

Ха . Судячи з заяви мірошниченка там тяжкі тілесні . А можливо навіть замах на вбивство .
   
Читай першу сторінку цієї гілки , , перший пост

ты меньше читай чепуху из букв, смотри видео где коп говорит, всё совпадает с пояснениями героического Ивана
   
Поперше ще не відомо , бив чи ні . Подруге , вагітність у три місяці не видно .

т.е не беременную экс жену можно бить сколько душе заблагорассудится, особенно в присутствии ребенка?  ;o
   
Подруге , вагітність у три місяці не видно .

Игору не видно, но героическому Ивану об этом было известно, поэтому он сломал нос агрессивному Игору, чтоб остановить беду
   
Ха . Судячи з заяви мірошниченка там тяжкі тілесні . А можливо навіть замах на вбивство .

Якщо кожний гопник що отримає піздюлєй буде заявляти про "замах на вбивство" то ми так далеко не зайдем  :laugh:
   
Ха . Судячи з заяви мірошниченка там тяжкі тілесні . А можливо навіть замах на вбивство .

 :lol:  :lol:
   
ты меньше читай чепуху из букв, смотри видео где коп говорит, всё совпадает с пояснениями героического Ивана

Ти сам відео дивився ?
   
Судячи з заяви мірошниченка там тяжкі тілесні

а судячи с фото там один синяк

ты почитай сначала что такое легкие, средние и тяжкие

при тяжких он бы интервью мог дать только через двое суток

твоя юридическая безграмотность делает из тебя посмешище, исправь этот недолик
   
Ти сам відео дивився ?

да, 3 раза

   
Шо, Порошенко вбываэ патриотив?

 :zrada:
   
не нужно было бить в живот беременную женщину, он же объяснил

кужелица не беременная
Ну, це його слова, гарне прикриття. Баба прикриває свого коханця тим, що може найбільш обурити людей.
Правда спочатку було 5 місяців, потім стало 3. "Єдіножди солгавши - кто тєбє повєрит"(с)
Штучка ще та, відчувається. Має коханця і вимагає 15тис. аліментів, це на одну дочку?
І то все слова, а от побої видно наочно.
   
Шо, Порошенко вбываэ патриотив?

 :zrada:
З нетерпінням чекаю, коли свободівці почнуть цього Івана псом Авакова називати  :shuffle:
   
:lol:  :lol:

А чого ти ржеш? Суду буде дуже легко втерти , що бючи ігора , іван мав намір вбити .  І служба в  ато тут буде зовсім не помякшуючим фактором  . Мало того , івану навіть досі  мозгів не хватає зрозуміти , що він вчинив злочин , і покаятись , принаймні як то зробив тетерук . Таких атошників не даремно заставляють психологічну реабілітацію пройти . Звичка вбивати у них дуже сильно в голові засіла .
   
Ну, це його слова, гарне прикриття. Баба прикриває свого коханця тим, що може найбільш обурити людей.
Правда спочатку було 5 місяців, потім стало 3. "Єдіножди солгавши - кто тєбє повєрит"(с)
Штучка ще та, відчувається. Має коханця і вимагає 15тис. аліментів, це на одну дочку?
І то все слова, а от побої видно наочно.
Ну й дурнувату брехню свободівця видно неозброєним оком.
   
Карма карает.
Безотносительно Свободы, Мирошниченко тот еще типочек...
Если тот Иван был в АТО, то очень интересный момент, на счет того кто больший патриот... :)
Легкие телесные.
   
шо тут??
дрочка присутствует?
   
а судячи с фото там один синяк

ты почитай сначала что такое легкие, средние и тяжкие

при тяжких он бы интервью мог дать только через двое суток

твоя юридическая безграмотность делает из тебя посмешище, исправь этот недолик

Бля , ти або тупий або бот . При чому там фото ? Є заключення лікарів , які озвучив потерпілий .
 
   
Іван був в АТО. На передовій. Інфа 146%.
   
А чого ти ржеш? Суду буде дуже легко втерти , що бючи ігора , іван мав намір вбити .  І служба в  ато тут буде зовсім не помякшуючим фактором  . Мало того , івану навіть досі  мозгів не хватає зрозуміти , що він вчинив злочин , і покаятись , принаймні як то зробив тетерук . Таких атошників не даремно заставляють психологічну реабілітацію пройти . Звичка вбивати у них дуже сильно в голові засіла .

суду будет легко втереть, что была самооборона от дебила и защита своей девушки, особенно знаю приключения игорька ранее
   
Ну й дурнувату брехню свободівця видно неозброєним оком.

Яку брехню ? Можна конкретно , в чому мірошниченко збрехав ? бо герой ато іван втік з квартири , жінка придумала лєгєнду про слєсаря і 5 міс вагітності . А в чому брехня ігора ?
   
Іван був в АТО. На передовій. Інфа 146%.

Чому він з квартири втік ?
   
Є заключення лікарів , які озвучив потерпілий .

он мог соврать, как и кужелиха, например
   
Яку брехню ? Можна конкретно , в чому мірошниченко збрехав ? бо герой ато іван втік з квартири , жінка придумала лєгєнду про слєсаря і 5 міс вагітності . А в чому брехня ігора ?

А якщо не придумала про вагітність і бійку?
Взагалі тільки те, що в нього така дружина вже його нормально так характеризує.
   
Чому він з квартири втік ?

Подробиць "втечі" не знаю. Якщо буде інформація та дозвіл на її розповсюдження - напишу.
   
Ха . Судячи з заяви мірошниченка там тяжкі тілесні . А можливо навіть замах на вбивство .

п***а!

Я с тебя рыдаю! :weep:
   
он мог соврать, как и кужелиха, например

А смисл ? На суді це заключення буде в матеріалах справи . Який смисл мірошниченку чи  кужелисі зараз щось видумувати ?
   
Можна конкретно , в чому мірошниченко збрехав ?


   
п***а!

Я с тебя рыдаю! :weep:

Абаснуй ?
   
На суді це заключення буде в матеріалах справи .

не будет, потому что тяжких побоев не было
   
А в чому брехня ігора ?
:facepalm:
Цитата:                                
  Без будь-яких розмов цей чоловік зіскочив на ноги і завдав мені удару в обличчя. Після цього він схопив мене за волосся, повалив на підлогу та почав безперервно бити мене по голові та в обличчя руками, ліктями і ногою. При цьому за побиттям спостерігала знервована дитина і моя колишня дружина, яку злочинець увесь час закликав фіксувати моє побиття на відео та фото, щоб потім викласти в соцмережі. Побиття тривало щонайменше 10-15 хвилин. Коли я зрозумів, що бандит не зупиниться і не відпустить волосся допоки не вб'є, я спробував доповзти до дверей, виліз в коридор, де побиття продовжувалося.]
:facepalm1:

Останнє редагування: 8 листопада 2015 23:26:13 від borderlander
   
Подробиць "втечі" не знаю. Якщо буде інформація та дозвіл на її розповсюдження - напишу.

На ютубе есть интервью Ивана. Забей в поиске на ютубе "Абрамов Мирошниченко" и смотри...
   
дістати від коханця колишньої, написати про це у фейсі шоб поржала вся країна, геніально бл*  :facepalm:
   
знак должен объяснить нам, как можно бить человека в голову 15 минут и при этом будет лишь один синяк ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія