Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

слухай ти, недороблене!
тут люди спокійно собі спілкувалися, ніхто нікого не ображав.
сміялися, підтрунювали одне над одним, але поводилися цілком гідно.

і ось... вилізло ти. :X
ті що собі дозволяєш, гівнюк? прийшов сюди, кучок понаклав-понаклав і вважаєш себе альфой чи що?

він не любить бап.
ЦЕ баби тебе не люблять! і ось ця нелюбов брижжет з тебе як той фонтан.

"заткні фонтан" і йде звідси. тут спільнота прілічних людей зібралася.


Висралось, штабне?
С облєгчєнієм!
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Припиняйти свої збоченські залицяння. Мені ніколи не подобалися круглолиці мужчини !

Якщо би ви цікавилися такою наукою як медицина, то вам було би відомо ,що в певному віці мужчини стають як гарбуз -  живіт виростає, а хвостик всихає.

а ще у певному віці ми всі стаємо добривом
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

слухай ти, недороблене!
строгая госпожа!  :laugh: может, того клиент и добивался  :)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

строгая госпожа!  :laugh: может, того клиент и добивался  :)

вАна теж має слонові литки.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

До речі, ця гілка симптоматична.
Живемо у епоху, коли населення країн Європи старіє і буде далі старішати (середній вік буде збільшуватися).
Тому й стандарти та звичаї у плані сексуальності - теж будуть змінюватися.
У даному випадку француз виступив з заявою, яка йде всупереч логіці епохи.
Взагалі, можу спрогнозувати, що через десятиліття самим "іпливим" (пардон за термін) та схильним до сексуальних експериментів та забав віком буде якраз відрізок від 45 до 60 років. Бо, на відміну від молоді, у них усі проблеми будуть вирішені, діти дорослі, грошей на все вистачає - чому б не зайнятися тим, що завжди хотів і не міг, будучи 20-річним?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

До речі, ця гілка симптоматична.
Живемо у епоху, коли населення країн Європи старіє і буде далі старішати (середній вік буде збільшуватися).
Тому й стандарти та звичаї у плані сексуальності - теж будуть змінюватися.
У даному випадку француз виступив з заявою, яка йде всупереч логіці епохи.
Взагалі, можу спрогнозувати, що через десятиліття самим "іпливим" (пардон за термін) та схильним до сексуальних експериментів та забав віком буде якраз відрізок від 45 до 60 років. Бо, на відміну від молоді, у них усі проблеми будуть вирішені, діти дорослі, грошей на все вистачає - чому б не зайнятися тим, що завжди хотів і не міг, будучи 20-річним?
ви не подумали про одну річ - в тому віці той секс вже і нецікавий і буде за відбуток (щоб довести собі, що ще можеш же ж!) , тобто і нахрін нікому не потрібний
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

та мальчик туповат оказался, хоть бы подрочил на тётю Бяку из-за безнадёги

Становится понятна нетерпимость этой тёти ко всем старым пердунам. В 19 связаться с 52-летним хрычом и жить с ним до его 60-ти, а потом он ещё и бросил - это пистец.  :weep:

Я однажды в командировке был зван очень гостеприимной принимающей стороной "на хату" для весёлой гулянки и последующей ночёвки. По-современному это называется "корпоратив", а тогда просто собралась толпа в 3-комнатной квартире, выпивали, закусывали, знакомились походу... Кто там с кем приходил -  я хз, но девы были под 30-ть (а мне - 23). Уже далеко за полночь постелили мне на широкой кроватке и положили байки. Отключился. А среди ночи отчего-то проснулся - мац-мац - лежит рядом теплое, приятно пахнущее тело. Провёл  молча осторожную рекогносцировку. Сиськи обнаружил... Ну, йопта, есси хтойта лезет в таком виде в постель к 23-летнему пацану, то знает, на шо идёт... Утром та же компания, но слегка с бодуна, собираемся молча на объект, а я прикидываю - кого ж из них так неожиданно поддомкратил? Невдобно было... Старые тётки, типа.  :facepalm1:  Но, плть, мне было всё-таки 23, а не 19. И им не 52, кто бы там ни был.  :rotate:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

ви не подумали про одну річ - в тому віці той секс вже і нецікавий і буде за відбуток (щоб довести собі, що ще можеш же ж!) , тобто і нахрін нікому не потрібний
О, тут Ви помиляєтесь...
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ну и видео-квинтэссенция отношений дядечки и девушки. Их которого хорошо видно, что главное для мужчины в этой ситуации - не нервничать :)

https://www.youtube.com/watch?v=VB8ipaeGz2Q
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ну и видео-квинтэссенция отношений дядечки и девушки. Их которого хорошо видно, что главное для мужчины в этой ситуации - не нервничать :)

https://www.youtube.com/watch?v=VB8ipaeGz2Q

Меня в этом видео тронуло другое: тактичность съёмочной группы. Очень трогательно получилось.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

тактичность съёмочной группы. Очень трогательно получилось.
так дядечка  отработал как актер без гонорара. Благодарность ему  :)
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

так дядечка  отработал как актер без гонорара. Благодарность ему  :)

Я думаю, этот ролик - некая социальная реклама, учит пиплов милосердию к ближнему. Там зачем-то включен разительный контраст с мымрами внутри магазина. И дядечку ведь никто специально не снимал, он даже в кадре не был, просто попал под раздачу случайно. А киношники так сочувственно прятали глаза, чтобы пацык не провалился сквозь землю. 5 баллов за сюжет.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Тому хранцузу у Тай треба, що він мабуть і робить
, там 30 долярів на добу + харчування коштує жінка на відпочинок, ну і коли ти щедрий, можеш усілякі подарунки і ніштяки додатково. Одноразово взагалі копійки, бачив у тук-туку (місцева маршрутка типу пікапа з тентом і лавками по боках), як двоє англомовних торгувались з місцевими дівками, зійшлись по 200 бат, на той час курс був $1=29 бат.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

некая социальная реклама, учит пиплов милосердию к ближнему
вы очень добрый. киношники попроще  :)
И дядечку ведь никто специально не снимал, он даже в кадре не был,
Дядечка отработал партнером , модели было легче играть. И потому, что дядечка был искренен, ей было намного легче. Еще б киношникам глаза не прятать - никто ж его не остановил, воспользовались дядечкиной невинностью  :gigi:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

зійшлись по 200 бат, на той час курс був $1=29 бат

В подальшому, після надання сексуальних послуг ОСОБА_7, ОСОБА_5 передала ОСОБА_1 у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці обумовлені грошові кошти в сумі 600 грн., отриманих від ОСОБА_7 за надання йому послуг сексуального характеру, а ОСОБА_1 повернув ОСОБА_5 25% від вказаної суми, а саме 150 грн., а решту отриманих грошових коштів в подальшому розподілив з ОСОБА_2

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77276517  «12» жовтня 2018 року     

150  :weep:

В Нєньке дешевле, чем в Тае.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Той хранцуз азіаток полюбляє, тут таких немає, то доплата за екзотику
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

В подальшому, після надання сексуальних послуг ОСОБА_7, ОСОБА_5 передала ОСОБА_1 у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці обумовлені грошові кошти в сумі 600 грн., отриманих від ОСОБА_7 за надання йому послуг сексуального характеру, а ОСОБА_1 повернув ОСОБА_5 25% від вказаної суми, а саме 150 грн., а решту отриманих грошових коштів в подальшому розподілив з ОСОБА_2

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/77276517  «12» жовтня 2018 року     

150  :weep:

В Нєньке дешевле, чем в Тае.
по яких бомжатниках тебе носить?  :facepalm:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

До речі, ця гілка симптоматична.
Живемо у епоху, коли населення країн Європи старіє і буде далі старішати (середній вік буде збільшуватися).
Тому й стандарти та звичаї у плані сексуальності - теж будуть змінюватися.
У даному випадку француз виступив з заявою, яка йде всупереч логіці епохи.
Взагалі, можу спрогнозувати, що через десятиліття самим "іпливим" (пардон за термін) та схильним до сексуальних експериментів та забав віком буде якраз відрізок від 45 до 60 років. Бо, на відміну від молоді, у них усі проблеми будуть вирішені, діти дорослі, грошей на все вистачає - чому б не зайнятися тим, що завжди хотів і не міг, будучи 20-річним?

А зачем обязательно нужна женщина из Европы? Азия,Южная Америка на расстоянии одного клика в интернете и неск часов полета.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Цього ж дня близько 19-00 години при спілкуванні з ОСОБА_3 біля будинку № 96 по вул. Роменська, в м. Суми, ОСОБА_1, маючи намір виступити посередником у вигляді знайомства чоловіка з іншою жінкою для сприяння добровільним інтимним стосункам між ними, знаючи про скрутне матеріальне становище ОСОБА_3 та реалізовуючи прохання ОСОБА_4, повідомила їй про чоловіка, який бажає познайомитись з дівчиною для отримання послуг сексуального характеру.

При цьому, з метою схилити ОСОБА_3 до зустрічі з цим чоловіком, ОСОБА_1 повідомила, що також надавала сексуальні послуги цьому чоловіку і за отримані послуги він сплачує кошти в сумі від 250 гривень.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/76890496

Кошмар...  Вспомнилась прочитанная в армии "Яма"  Куприна. Такая же безысходность от прочтения этих приговоров. Их в базе тысячи...
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

по яких бомжатниках тебе носить?

Пошук за контекстом

"надавала сексуальні послуги"

   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Пошук за контекстом

"надавала сексуальні послуги"

Показати зображення...
доповідь за флуд
якийсь новий фупчик зарегився з невнятною метою розповсюджувати новини певного характеру.
 :dopovid:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

До речі, ця гілка симптоматична.
Живемо у епоху, коли населення країн Європи старіє і буде далі старішати (середній вік буде збільшуватися).
Тому й стандарти та звичаї у плані сексуальності - теж будуть змінюватися.
У даному випадку француз виступив з заявою, яка йде всупереч логіці епохи.
Взагалі, можу спрогнозувати, що через десятиліття самим "іпливим" (пардон за термін) та схильним до сексуальних експериментів та забав віком буде якраз відрізок від 45 до 60 років. Бо, на відміну від молоді, у них усі проблеми будуть вирішені, діти дорослі, грошей на все вистачає - чому б не зайнятися тим, що завжди хотів і не міг, будучи 20-річним?
в тому є найбільша несправедливість життя,  коли можеш і хочеш нема хвінансів
коли є хвінанси то воно тобі вже якось пох
як би там не було після сорока життя йде до схилку і єдине що чекає хвороби ,тиск і висяк замість стояка
   
в тому є найбільша несправедливість життя,  коли можеш і хочеш нема хвінансів
коли є хвінанси то воно тобі вже якось пох

коли можеш і хочеш - фінанси не потрібні. Вони потрібні, коли тобі 52, а їй 19.  :rotate:
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Пять лет назад я познакомился с этой очаровательной блондинкой. Увы, я сразу понял кто она и соответственно её возраст. Тем не менее, снимаю шляпу перед прекрасной Еленой и её талантами.

   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Я не стала ждать 50.
ушла на пенсию.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Я не стала ждать 50.
ушла на пенсию.

Внєзапно ;o  :(
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Я не стала ждать 50.
ушла на пенсию.
Як це потрахушкам мішає?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Внєзапно ;o  :(
не расстраивайся. У меня еще много историй тут написать если шо
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Мадам Денак клініцист


ніт
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Ужасно-просто ужасно.Сравните с ней же даже в 35:

https://youtu.be/oRvunyrHLns?t=59

Вона нормально виглядає, а Майкл Дуглас вже застарий.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Cобаки гавкают на болтливого француза,а караван потихоньку идет. Новая 30 летняя подруга Бориса Джонсона,известного британского политика  (54 года)  :( :
Показати зображення...

Піпець  ;o ще раз переконуєшся, що біологічний вік не має ніякого значення. Вона страшненька і виглядає на 45.

А чого вона так вилискує? потіє чи що?
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Дівчата, підкреслю ще раз. Важлива не зовнішність а фертильність. Тут правильно казали що двісті таїландських доларів це не сумма)))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Психологические: отсутствие отца, поиск поддержки, чтобы обожали, как принцессу и вот это вот все....
Короче, поиск отца.
:(
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Піпець  ;o ще раз переконуєшся, що біологічний вік не має ніякого значення. Вона страшненька і виглядає на 45.

А чого вона так вилискує? потіє чи що?
тидиви)) і при цьому, вони кажуть, що я ненавиджу жінок))))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

тидиви)) і при цьому, вони кажуть, що я ненавиджу жінок))))


скажи?   Недарма The Бетоняр   мав підозри насчот мадам Оутсідоровой.
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

тидиви)) і при цьому, вони кажуть, що я ненавиджу жінок))))
:) ги-ги
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Вона нормально виглядає, а Майкл Дуглас вже застарий.

Дугласу 75-й рік і він боровся з раком
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

скажи?   Недарма The Бетоняр   мав підозри насчот мадам Оутсідоровой.
я наче жодну жінку не обговорювала красива чи ні. Бабціни наряди або манікюр обговорювала, але ж тут я самий головний ворог жінок))
   
Re: "Жінки за 50 - застарі, щоб їх любити"

Але ФУП таки форум інфертильних підстаркуватих мадам які все думають що вони дочекаються свого принца, як ота Кейт. Так вона чотирьох народила)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія