Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буба прощай, Буба прости, Буба с тобой нам не по пути. 62,5% украинцев не хотят

, чтобы президент Украины Владимир Зеленский баллотировался на второй срок.
Об этом свидетельствуют опубликованные 24 января результаты опроса, проведенного Киевским международным институтом социологии (КМИС).
   
от дурні
лише за дію йому пам"ятника вже можна ставити(с)
   
у Порошенка великий антирейтинг казали вони, його ніколи не виберуть знов казали вони
   
к весне будет 90
   
Петруху тоже не выберут.  :gigi:
   
к весне будет 90

всє на шашличкі !
   
Да хс, тоже целое дело))). Кто нибудь нарисуется
   
Напрямок справ в Україні

 

Більшість респондентів – 64,7% – вважають, що справи рухаються в неправильному напрямку. Водночас вважають, що напрямок справ правильний – 17,6%.
   
и шоб петя балотировался не хотят дето столько же, или больше
   
Не втішає. Виберуть ще якогось Голобородька 2.0
Ознак просвітління в макітрах манюпаса не спостерігається.
   
Володимир Зеленський   23,5

Петро Порошенко      20,9

Юлія Тимошенко      11,8
   
от дурні
лише за дію йому пам"ятника вже можна ставити(с)

 (tu) але пам"ятники ставлять лише покійникам  :gigi:
то ж люто підтримую
   
Партія «Європейська солідарність» (П.Порошенко)   18,9
Партія «Слуга народу» (О.Корнієнко)   13,7
Партія «Батьківщина» (Ю.Тимошенко)   13,3
Партія «ОПЗЖ» (Ю.Бойко)   11,6
   
Не втішає. Виберуть ще якогось Голобородька 2.0
Ознак просвітління в макітрах манюпаса не спостерігається.

Кого, на вашу думку, повинен підтримати "манюпас", що ви помітили просвітління?
   
Хто є реальною опозицією до влади

   
Свинота настирливо тягне Кнура але в другому турі Зе vs ПО, ЗЕ знову стане президентом  B-)
І тупі підсвинки будуть перелякано рохкать як же так вийшло  :weep:
   
всє на шашличкі !
   
К тому времени на президента  как и в депутаты будет столько же желающих как в 2015 в армию в целом и в ГШ в частности  :D
   
Свинота настирливо тягне Кнура але в другому турі Зе vs ПО, ЗЕ знову стане президентом  B-)
І тупі підсвинки будуть перелякано рохкать як же так вийшло  :weep:

Отак і Петро свого часу думав...

Але Буба дуже сильно нагрішив, а особливо його парламентська фрікція. Тому його перемога йде від нього кожен день
   
за дію йому пам"ятника
можна, і на тому ж пам'ятнику за "гетьманцева" його ж і розіп'яти...
   
Отак і Петро свого часу думав...

Але Буба дуже сильно нагрішив, а особливо його парламентська фрікція. Тому його перемога йде від нього кожен день
Фракції СН точно не буде... А от протистояння з Свиночолим ЗЕ виграє однією лівою. Так що продовжуйте рохкать Зе одобряє  :beach:
   
можна, і на тому ж пам'ятнику за "гетьманцева" його ж і розіп'яти...

А за Бєню мавзолєй побудувати
   
будуть перелякано рохкать
Є три речі на які можна дивитися вічно: як горить вогонь, як тече вода і як...
   
Фракції СН точно не буде... А от протистояння з Свиночолим ЗЕ виграє однією лівою. Так що продовжуйте рохкать Зе одобряє  :beach:

Шановна, ваші хамські глупоти схожі на кацапські перемоги з майбутнього, ті дурачкі теж кожного дня когось перемагають в майбутньому.
   
Є три речі на які можна дивитися вічно: як горить вогонь, як тече вода і як...
...падає кришка на піаніно? :)
   
...падає кришка на піаніно? :)
тут вже кому як, як сіль і перець, як то кажуть "за смаком")
   
Свинота настирливо тягне Кнура але в другому турі Зе vs ПО, ЗЕ знову стане президентом  B-)
І тупі підсвинки будуть перелякано рохкать як же так вийшло  :weep:
8-: 3е ж сказав, що йде тільки на один термін. зеботи не вірять йому?
   
Клован нещодавно казав так:

"Я вважаю, що ми багато всього встигнемо, я вважаю, що є багато обіцянок і я не хочу, щоб вони залишились в історії, як обіцянки. І моє бажання піти на другий термін, я думаю, буде повністю співпадати з бажанням суспільства. "
   
КМИС дал 23%
Разумков тоже 23%

значит реально так и есть, 73% за два года растворились

потому что Буба очень тупой и потому Беня очень жадный, Беня его к власти привел, Беня его и погубил
   
Партія «Європейська солідарність» (П.Порошенко)   18,9
Партія «Слуга народу» (О.Корнієнко)   13,7
Партія «Батьківщина» (Ю.Тимошенко)   13,3
Партія «ОПЗЖ» (Ю.Бойко)   11,6

Попробуй представить..
Выборы завтра.. порошенко - зеленский.
За кого выборцы проголосуют бойка тимошенко разумкова мураева и тд?
..
Я думаю еще 5 лет визга истерично вселенского, о тупом дурном дебильном народе Украины здесь точно обеспечено.
   
Петруху тоже не выберут.  :gigi:
Його ще теба умовти щоб він на ті вибори пішов
   
Кандидат Зеленский заявлял, что идёт на один срок. Неоднократно и настойчиво. Убедительно.
Разве есть основания ему не верить?
   
Напрямок справ в Україні

 

Більшість респондентів – 64,7% – вважають, що справи рухаються в неправильному напрямку. Водночас вважають, що напрямок справ правильний – 17,6%.

Якесь дурацьке питання....в сенсі не в правильному ? В Європу рухаємося, нє ? Чому 64% вважають - що неправильно ?? 8-:
   
Це знову проста виборча технологія!Як поганий та добрий поліцейський.Карусе ль по колу.Тут ньюанс який.Зараз на Зеленського повісять усі непопулярні заходи(продаж землі, лягання перед Заходом, пограбування "соплємєнніками" України. Потім бац -знову Порошенко на посаду преза,а клоун спокійно поїде жити на історичну батьківщину,або у турне з 95 по світу))). Як запасний варіант - Разумков.Або інший з цього ж ряду. У парламенті взагалі -цементні позиції у олігархів єврейської нації.За кого б не голосував простий українець(ОПЗЖ, Батьківщину,зелених або ПЕС)у підсумку у парламенті контрольний пакет акції завжди буде у синів та дочок ізраїлевих,бо вони займають ключові позиції як у провладних, так і в "опозиційних" партіях
   
Чому 64% вважають - що неправильно ??
Бо немає моментального покращення життя, а саме це перед виборами обіцяють всі популісти, до яких відносяться і віслючок.
   
Свинота настирливо тягне Кнура але в другому турі Зе vs ПО, ЗЕ знову стане президентом  B-)
І тупі підсвинки будуть перелякано рохкать як же так вийшло  :weep:
Любиш Єрмака з Татаровим?
   
Кого, на вашу думку, повинен підтримати "манюпас", що ви помітили просвітління?
Персоналії тут не важливі.
Піпл так і не усвідомив, що споров хню на минулих виборах. Найгірше, що споров її саме в першому турі.
Умовно кажучи, манюпас досі не підтримає нікого, хто пообіцяє "піт і кров", працю і боротьбу, в тому числі над собою і з собою, своїми звичками кацапосовка.
   
Странно почему Климкина не двигают
   
Странно почему Климкина не двигают
Куди і нахіба?
Нє вишел ні рилом, ні прізвищем. В Україні таких не люблять.
   
Якесь дурацьке питання....в сенсі не в правильному ? В Європу рухаємося, нє ? Чому 64% вважають - що неправильно ?? 8-:

напрямок справ це не напрямок руху

неправильний напрямок справ це, наприклад, замість того щоб влітку закачати дешевий газ у сховища, або витратити кошти на оборону - побудувати дорогу в піздюківку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія