Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

День пам'яті жертв голодоморів

Re: День пам'яті жертв голодоморів

ця потвора навіть таку гілку легко перетворить на лайно :(

Так ця зеблядота справно свою копійчину відпрацьовує за смоктання зеленого хєра
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Бо ви обрали "аби не Петра"
Комарику, для того аби я ЗМУШЕНА була обирати "аби не петро", ОБОВ"ЯЗКОВО мала бути певна маса людей які будь-що нав"язували Україні тезу "тільки петро і ніхто інший!"
Ти часом не належиш до цієї групи?
За кого голосувала у першому турі, долучилася до формування такого пекельного вибору без вибору у другому?
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

ця потвора навіть таку гілку легко перетворить на лайно :(
Вони просто твердо вірили телевізору, який їх запевняв, що Петро краде і мародер, а Зеленський чесний і не буде красти....
А на те, що Бубочка зневажає їх, сміється над ними зі сцени, що він за рускій мір, і взагалі совок, на це їм було наплювати.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Комарику, для того аби я ЗМУШЕНА була обирати "аби не петро", ОБОВ"ЯЗКОВО мала бути певна маса людей які будь-що нав"язували Україні тезу "тільки петро і ніхто інший!"
Ти часом не належиш до цієї групи?
За кого голосувала у першому турі, долучилася до формування такого пекельного вибору без вибору у другому?

Пекельним був твій вибір в другому турі, сука тупорила.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

В кого є постраждалі родичі в результаті Голодомору?
В моєї бабусі померли від голоду рідна сестра та бабуся.
Мої  прадідусь і прабабуся померли від голоду
Свічок в вікнах  дуже мало цього року :(
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А ти голосував за виродка, який вживає слово "бандера" у негативному контексті, і на весь світ волав про якісь злочини тих самих українців, які потерпали від голодоморів, влаштованих ворожою кремлівською владою.
Обмовка і свідоме висміювання то різні речі. Порошенко ніколи не вживав слово Бандера в негативному контексті

А взагалі, є величезна українців які ненавидять і зневажають Порошенка але такі українці все одно за резидента не голосували, вони або з огидою проголосували за По або не голосували взагалі.
Ти ж не українка навіть
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Пекельним б твій вибір в другому турі, сука тупорила.
Закрий свою смердючу пащю, свиновиродку.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Обмовка і свідоме висміювання то різні речі. Порошенко ніколи не вживав слово Бандера в негативному контексті
Обмовка можлива ВИКЛЮЧНО словом або словосполученням, яке притаманне конкретній людині в її повсякденні. І жодним чином інакше.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

ця потвора навіть таку гілку легко перетворить на лайно :(
Та може так і треба, нехай.
Проголосувала за прихильники певної політсили і тепер щиро обурюються, де офіційна трансляція по телебаченню. Дуже красномовно насправді.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Я не писала, але свічки на вікна поставила і подивилась чиє вогники пам'яті в будинках поряд і навпроти - Є! І не одна-дві! 

Все ж недарма отой "сєньор голодомор" і "некрофіл"(так називала його тут йожиха (td) ) працював і робив з хахлов українців, пробуджучи пам'ять.
При Ющенку чи не в кожному вікні свічки були
А зараз - відблиски Кварталу в тєліку,
Свічок дуже мало в вікнах
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

люди, хай вже гілка потоне. бо навіжена перетворить її на ще смердючіше лайно :(
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Обмовка і свідоме висміювання то різні речі. Порошенко ніколи не вживав слово Бандера в негативному контексті

А взагалі, є величезна українців які ненавидять і зневажають Порошенка але такі українці все одно за резидента не голосували, вони або з огидою проголосували за По або не голосували взагалі.
Ти ж не українка навіть
Ну а ти голосував за вилупка мудачуківського, творця ПР, вилизувача Янучари і Хуйла? Тільки чесно!
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Та може так і треба, нехай.
Проголосувала за прихильники певної політсили і тепер щиро обурюються, де офіційна трансляція по телебаченню. Дуже красномовно насправді.

Ну так Порошенко особисто її рукою керував...
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

люди, хай вже гілка потоне. бо навіжена перетворить її на ще смердючіше лайно :(
Навіженна привела зелене лайно у владу. Тому гілку триматиму в топі, хай всі бачать.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Навіженна привела зелене лайно у владу. Тому гілку триматиму в топі, хай всі бачать.
це справа живих. мертві, вбиті, знищені тут ні до чого
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Та може так і треба, нехай.
Проголосувала за прихильники певної політсили і тепер щиро обурюються, де офіційна трансляція по телебаченню. Дуже красномовно насправді.
Вія, а якби - ну раптом! - я проголосувала за кумахуйлівського виродка, я мала би право обурюватися наприклад його жмуруканням з Хуйлом?
Як ці моменти пов"язані між собою?
Чи вимушене голосування за дурнуватого коміка, аби відсунути від влади Абсолютне Зло, позбавляє мене можливості критикувати якісь його дії чи слова?
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Навіженна привела зелене лайно у владу. Тому гілку триматиму в топі, хай всі бачать.
Ти про кого?....Хто це "навіженна"?  ;o
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

Вія, а якби - ну раптом! - я проголосувала за кумахуйлівського виродка, я мала би право обурюватися наприклад його жмуруканням з Хуйлом?
Як ці моменти пов"язані між собою?
Чи вимушене голосування за дурнуватого коміка, аби відсунути від влади Абсолютне Зло, позбавляє мене можливості критикувати якісь його дії чи слова?
Так, ти мала б право. А сьогодні ти маєш всохнути у цій темі, бо ти привела до влади паскудника.
Отримала неабсолютне зло? Насолоджуйся.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

Ти про кого?....Хто це "навіженна"?  ;o
Про тебе.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

це справа живих. мертві, вбиті, знищені тут ні до чого
До чого. Мертві і вбиті - це наші пращури, за яких ми маємо помститися окупантам. І саме тому в цій темі мають отримати тягла посіпаки окупантів.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А ти голосував за виродка, який вживає слово "бандера" у негативному контексті, і на весь світ волав про якісь злочини тих самих українців, які потерпали від голодоморів, влаштованих ворожою кремлівською владою.
Цить. Те, що маєш сьогодні, в тому числі ігнор цього скорботного дня - твоїх рук діло, свідомо чи по нєдомислію.
Просто нишкни і хоч мовчки картай себе за цю дурість.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Про тебе.
Дякую. Від сьогодні стає на одного більше серед тих хто вважає тебе кінченою мраззю.
А сьогодні ти маєш всохнути у цій темі, бо ти привела до влади паскудника.
А ти вела до влади таку ж тварь як і сама, тварь, яка зневажає Україну і прагне повернути її до масковських пазурів.
Віднині - ігнор мразі. Не звертайся до мене, я не бачитиму твоїх постів.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Цить. Те, що маєш сьогодні, в тому числі ігнор цього скорботного дня - твоїх рук діло, свідомо чи по нєдомислію.
Просто нишкни і хоч мовчки картай себе за цю дурість.
Та мені ж на відміну від тебе не потрібен Кнуряка у президентському кріслі, аби зігріти душу.
Палають свічки Пам"яті...
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Мимосраля, сьебни, плиз, из ветки.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Та мені ж на відміну від тебе не потрібен Кнуряка у президентському кріслі, аби зігріти душу.
Палають свічки Пам"яті...
А ти не почула. Хоча й сподівання було небагато.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Що характерно... були часи коли в таких темах смерділа вата. Зараз джерело смороду інше.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Мимосраля, сьебни, плиз, из ветки.
...вона з когорти Кагановичів, які цей голодомор зробили...тому не заспокоїться...
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

І тут ця дура зі своїм Петром...
Не кажіть. І в таку гілку занесла своє погане єство. Там совість виїдена як від ковіду легені.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Що характерно... були часи коли в таких темах смерділа вата. Зараз джерело смороду інше.

То просто вата перефарбувалась в зелений колір :(
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

Що характерно... були часи коли в таких темах смерділа вата. Зараз джерело смороду інше.
І це добре насправді. Вата на цю тему давно заткнулася.
Але тепер роззявляють пащеки отакі виродки, як навиженна.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А Ющенка, що підняв цю трагічну тему, юльки+синяччя обсміювали і завалювали лайном і під час президентства і потім і навіть зараз "освіжаєте лайно" постійно
Та з тих юльків Мирослава на першому місці і сьогодні має наглість заходити в таку гілку.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Мимосраля, сьебни, плиз, из ветки.
Пшло геть, свинолайно
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

То просто вата перефарбувалась в зелений колір :(
Точно. І
Ще й закликають сплотіцца навколо синьора ковідомора
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Цікаво, що у гілці активізувалися адепти кумахуйловського вилупка, який люто зневажає Україну і завжди служив її ворогам - Мудачукові, Кучмі, Янучарі, Хуйлові.
Присвоївши собі монополію на Пам"ять Українського народу.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

При Ющенку чи не в кожному вікні свічки були
А зараз - відблиски Кварталу в тєліку,
Свічок дуже мало в вікнах
Напроти мене - лише одна і то тільки що появилася. Може я своєю нагадала. І це Львів, центр. Хто тут живе, не важко здогадатися.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Та з тих юльків Мирослава на першому місці і сьогодні має наглість заходити в таку гілку.
А шо таке? Чому Мирослава, прабабуся і прадідусь доньки якої загинули від Сталінського Голодомору, не має права заходити у таку гілку?
Чи не забагато ти не себе береш, вдуСителько України, пожирателько кацікри?
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Напроти мене - лише одна і то тільки що появилася. Може я своєю нагадала. І це Львів, центр. Хто тут живе, не важко здогадатися.
Во Львове не было Голодомора.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Цікаво, що у гілці активізувалися
Просто ти "деактивуйся" в цій темі. Збери докупи залишки совісті і розуму.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Там, де у вікно крім свічки можуть виставити ствол, голодоморів ніколи не буде!

   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Комарику, для того аби я ЗМУШЕНА була обирати "аби не петро", ОБОВ"ЯЗКОВО мала бути певна маса людей які будь-що нав"язували Україні тезу "тільки петро і ніхто інший!"
Ти часом не належиш до цієї групи?
За кого голосувала у першому турі, долучилася до формування такого пекельного вибору без вибору у другому?

Ще раз передивилась списки кандидатів в першому турі 2014 і 2019 - ну, не бачу і зараз. Богомолець Бойко Гриненко  Гриценко Добкін Клименко Коновалюк Королевська  Кузьмін Куйбіда Ляшко Маломуж  Порошенко Рабінович  Саранов  Симоненко  . 
Тимошенко Тігіпко Тягнибок   Царьов Цушко   Шкіряк Ярош

Про Юльку, після "нє адін танк" і зятя з дочкою на тому позорному засіданні РНБО, і мови не могло бути - результат 12,8% це показав. То хто ще там для вас прийнятній?

Вибори 2019 та сама ситуація - 1 тур 13,4. Хто винен ВОНІ що люди за неї не голосували? Порох мусив відмовитись балотуватись і наказати своїм виборцям голосувани за ВОНУ? Так всеодно б програла Бубону, вірніше Бєнє.

В 2010 не було в 2 турі Юща. Все одно програла Януку.

Винна сама ВОНА. Треба було не обсірати всі роки президентства Юща і Пороха, а чавити синяччя і проект Бєні, про який ВОНА знала 100%. Та вважала ж що адной лєвой...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія