Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

воно тобі треба ухилянте?
:weep: якшо ти про вищі навчальні заклади і обізвав їх вз, то там дається до кінця навчального року, до кінця серпня
   
сумніваюсь, що на хірурга переквалікують за місяць)

Думаю місяці 3. Начмедів в тилові частини вже нафіг не треба і лікарів. Треба в зону бойових дій
   
Їздив трохи по місту,  тцк дофіга. Бачив в  трьох місцях, знайомий казав що вчора ходили навіть по Торпедо всередині. Якогось  продавця забрали. Таке враження, що тупо проводять облави. Хз, що на Паску буде, не здивуюсь як під церквами пакуватимуть.
Це нагнали з інших областей.
Інформація доволі достовірна від знайомого  автокур'єра, про готель на Сихові,  де вони (або частина з них) живуть.
Та і то видно,  в місцевого тцк тупо нема ресурсу на подібні акції.
Тобто конкретно рейд по Львову (і області мабуть теж).

Між іншим, дуже якраз співпало з призначенням колишнього тернопільського воєнкома до нас. По ходу,  це він вислужується,  всі ж в курсі,  як в Тернополі було раніше?

Таке враження, що вирішили поповнити армію самими львів'янами...

Останнє редагування: 3 травня 2024 20:23:08 від Matvik
   
Знайомий приніс акти дообстежень. Стояв в черзі 5 годин.
Добровольці 8 чоловік поза чергою, бусифіковані 5 чоловік поза чергою, на кожного по 15-20 хвилин. В результаті акти так і не здав. Переписали повістку на 18 травня.
   
Та майже всі будуть проходити повторно комісії. Бо позалишалися одні обмежено придатні. Всіх решта давно мобілізували. Хіба хто на броні або з оформленою відстрочкою не по стану здоров'я будуть мати спокій якщо з свіжим ВЛК
Та яке там. Купа народу ходить,  які в воєнкоматі ні разу не були з початку війни.

Резерв ще є,  інше питання, шо дуже багато стимулів і можливостей відкупитися. Ну і бажання іти служити вже дуже мало.

   
Знайомий приніс акти дообстежень. Стояв в черзі 5 годин.
Добровольці 8 чоловік поза чергою, бусифіковані 5 чоловік поза чергою, на кожного по 15-20 хвилин. В результаті акти так і не здав. Переписали повістку на 18 травня.
Хай готується до довгого процесу) Там і раніше було не швидко і ходилось купу разів,  а зараз,  коли всі ломанулись - тим більше.

А що,  дійсно стільки добровольців,  більше, ніж бусифікованих?
Це прям круто,  цікаво, звідки стільки?
   
Знайомий приніс акти дообстежень. Стояв в черзі 5 годин.
Добровольці 8 чоловік поза чергою, бусифіковані 5 чоловік поза чергою, на кожного по 15-20 хвилин. В результаті акти так і не здав. Переписали повістку на 18 травня.

тепер будуть місця в чергах продавати  :weep:
   
Хай готується до довгого процесу) Там і раніше було не швидко і ходилось купу разів,  а зараз,  коли всі ломанулись - тим більше.

А що,  дійсно стільки добровольців,  більше, ніж бусифікованих?
Це прям круто,  цікаво, звідки стільки?

Сам здивувався. Каже було 8 чоловік, з них 2 жінки, одна з яких румунка.
   
А как же полиция, мчс, судьи прокуроры депутаты -им тоже в очереди стоять или как добровольцы - без очереди? Могут побить.
Через отдельный вход?
Или ТЦК к ним сами приедут -на тот час, когда укажут депутаты и другие мажоры
....

Выезд тцк и влк к мажору на уточнение данных - 1000 евро
   
Хай готується до довгого процесу) Там і раніше було не швидко і ходилось купу разів,  а зараз,  коли всі ломанулись - тим більше.

А що,  дійсно стільки добровольців,  більше, ніж бусифікованих?
Це прям круто,  цікаво, звідки стільки?

Коли американці допомогу відновили, трошки ліпше пішов процес. Ну і на Личаківському цвинтарі можна дати на могилах перевірити та порівняти з періодом, як було рік тому під час битви за Бахмут.
   
Ухилянтам розслабитися, потенційні військові штурмують ТЦК
https://youtu.be/YdI3qSVpvoo?si=ql1WqdbW_N9EhcSt

То ухилянти штурмують відстрочки :gigi: Ті хто мобілізується проходять все швидко і без черг
   
Хай готується до довгого процесу) Там і раніше було не швидко і ходилось купу разів,  а зараз,  коли всі ломанулись - тим більше.

А що,  дійсно стільки добровольців,  більше, ніж бусифікованих?
Це прям круто,  цікаво, звідки стільки?

То все заброньовані, прийшли за клаптиками паперу із штрих кодом, щоб його потім віднести у свій відділ кадрів
   
так,  для тебе

Чому так категорично?
Якшо людина єбaнyтa, то я дам їй шанс виправитися. Навіть два.
Чи це такий інвалід, шо для нього відкрутити та закрутити декілька десятків гвинтів - смертельно? :)
   
А що,  дійсно стільки добровольців,  більше, ніж бусифікованих?
Це прям круто,  цікаво, звідки стільки?
Можливо по рекрутінгу... з Відношенням...
   
Чому так категорично?
Якшо людина єбaнyтa, то я дам їй шанс виправитися. Навіть два.
Чи це такий інвалід, шо для нього відкрутити та закрутити декілька десятків гвинтів - смертельно? :)
мова не про гайки
Але що ти що той "радікал" один хуй несете хер зна що.
Ти не  мрій що отримаєш своє ж звання тим  більш посаду, а  довбойоби що  натякають от так хоробрі на дивані
   
То все заброньовані, прийшли за клаптиками паперу із штрих кодом, щоб його потім віднести у свій відділ кадрів
В моєму розумінні, "доброволець", це трохи інше. І якраз таких і пропускають поза чергою.
А тих, що з бронями і т. д. - ніфіга, стій зі всіма (та і логічно, чого б це?)
   
Можливо по рекрутінгу... з Відношенням...
Це теж добре
   
Дивно, вийшов новий наказ, і так мало срачів. Всі вичитують, чи що?)
   
А тих, що з бронями і т. д. - ніфіга, стій зі всіма (та і логічно, чого б це?)

"Маєш право - страждай. Даєш обовязок - проходь"
Потім дивуються що індивідуми роблять те саме але навпаки.
   
Дивно, вийшов новий наказ, і так мало срачів. Всі вичитують, чи що?)

А що там вичитувати? Всі обмежено-придатні тепер придатні до "служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв'язку, оперативного забезпечення"
   
мова не про гайки
Але що ти що той "радікал" один хуй несете хер зна що.
Ти не  мрій що отримаєш своє ж звання тим  більш посаду, а  довбойоби що  натякають от так хоробрі на дивані

Отримаю, чи ні, це невідомо. Починаючи з того, шо наврядчи у ТЦК в Києві хтось принципово намагатиметься доставити повістку 50 річному техніку літака у Краків. Замість того шоб грести стрільків з цьогож району.
Але, як діло дійде до повістки що до мобілізації, звичайно ж візьму консультацію, шо робити шоб лишатися на своїй ВОС. Добре, шо є у кого.

Доречі, коли я пишу, про те шо повістку треба взяти, та подякувати. Це також порада юриста. ("Не ютюберного піздабола").
   
А що там вичитувати? Всі обмежено-придатні тепер придатні до "служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв'язку, оперативного забезпечення"
Не зовсім, є ж нюанси, наприклад, то, шо я вище писав по об'єднанні колишніх в) і б)
   
До речі, мені здається, чи раніше з одним оком або сліпим на одне були обмежено придатні, а тепер повністю?
Цитувати
а) сліпота одного або обох очей; відсутність одного чи обох очних яблук
   

Непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку
   
До речі, мені здається, чи раніше з одним оком або сліпим на одне були обмежено придатні, а тепер повністю?

Дійсно так,раніше був нюанс,якщо одне око сліпе а інше бачит більше ніж 0.3 то обмежена придатність а не виключення з обліку.
   
Дійсно так,раніше був нюанс,якщо одне око сліпе а інше бачит більше ніж 0.3 то обмежена придатність а не виключення з обліку.
А шо з металевими конструкціями? Бо у мене 2 знайомих з пластинами, один із них піджак, обое у 23р отримали відстрочки.
   
А шо з металевими конструкціями? Бо у мене 2 знайомих з пластинами, один із них піджак, обое у 23р отримали відстрочки.

З того що на разі доступно з інформації то сказати точно ніхто не знає. Можливо будуть тимчасово непридатні. Якщо по стану здоров'я були відстрочки.
   
Маю запитання до Тернополянина та інших, щодо так званого опікунства, догляду.
Ну з особами, які визнані недієздатними, все зрозуміло. Так само з інвалідами першої та другої груп.
А ось те заключення ЛКК медичного закладу про те, що особа потребує постійного стороннього догляду і опіки, що воно таке?
Які критерії?
То людина має бути майже повністю лежача, чи як?
Чи просто старшою певного віку, наприклад 80 років?
   
Вчора офуїв. У сусідів по селу зібрали третього сина. Двоє служать більш як рік вже, третьому дали повістку місяц назад, вже дві недолік як в учебке.  При тому батька не ходячий зовсім, маті більш менш, але дуже погана. Ну як так. Куди звертатися, що робить. Сцуко повне місто з забитими ресторанами і преміум тачками, а таких які не можуть за себе постояти забирають.
   
Маю запитання до Тернополянина та інших, щодо так званого опікунства, догляду.
Ну з особами, які визнані недієздатними, все зрозуміло. Так само з інвалідами першої та другої груп.
А ось те заключення ЛКК медичного закладу про те, що особа потребує постійного стороннього догляду і опіки, що воно таке?
Які критерії?
То людина має бути майже повністю лежача, чи як?
Чи просто старшою певного віку, наприклад 80 років?
Підіть до свого сімейного лікаря, він розкаже які у вас шанси отримати опіку і що робити.
   
Дивно, вийшов новий наказ, і так мало срачів. Всі вичитують, чи що?)
Тихенько сремося. Але наодинці та по справжньому  (P)
   
IP/Host: ---.web.vodafone.de

Вчора офуїв. У сусідів по селу зібрали третього сина. Двоє служать більш як рік вже, третьому дали повістку місяц назад, вже дві недолік як в учебке.  При тому батька не ходячий зовсім, маті більш менш, але дуже погана. Ну як так. Куди звертатися, що робить. Сцуко повне місто з забитими ресторанами і преміум тачками, а таких які не можуть за себе постояти забирають.
Це де в Німеччині таке беззаконня?
   
Це де в Німеччині таке беззаконня?

А чому беззаконня?
   
Тихенько сремося. Але наодинці та по справжньому  (P)

Так декілька "генераторів срачу" вдпочивають. У бані.
   
Отримаю, чи ні, це невідомо. Починаючи з того, шо наврядчи у ТЦК в Києві хтось принципово намагатиметься доставити повістку 50 річному техніку літака у Краків. Замість того шоб грести стрільків з цьогож району.
Але, як діло дійде до повістки що до мобілізації, звичайно ж візьму консультацію, шо робити шоб лишатися на своїй ВОС. Добре, шо є у кого.

Доречі, коли я пишу, про те шо повістку треба взяти, та подякувати. Це також порада юриста. ("Не ютюберного піздабола").
сподіваюсь твоє майно в Києві також принципово ніхто захищати не буде
   
сподіваюсь твоє майно в Києві також принципово ніхто захищати не буде

Сподівайся.
Але, після бусіку, та учєбкі, ти також, у тому числі, станеш на захист мого майна у Києві.
   
Сподівайся.
Але, після бусіку, та учєбкі, ти також, у тому числі, станеш на захист мого майна у Києві.

От жеж гнида ковбасна

 :bueee:
   
От жеж гнида ковбасна

 :bueee:

От жеж невдячність...
Я людей у реальне життя повертаю, а шо маю замість подяки...
   
От жеж невдячність...
Я людей у реальне життя повертаю, а шо маю замість подяки...
куди може повернути обсіканий ахфіцер ?  :weep: іди міняй памперс по грфіку
   
куди може повернути обсіканий ахфіцер ?  :weep: іди міняй памперс по грфіку

Воно просто кончєне. Спілкуватися, тролити чи посилати сенсу нема...
   
тс - пінжак
 звання летьохи отримав для корочки
який він там спец якщо 30 років пройшло -хз
   

Цю тему переглядають:

gorodok, карась і 27 гостей
 
Повна версія