Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інстинкт самозбереження має спрацювати

Інстинкт самозбереження має спрацювати

Не можуть українці добровільно самознищитись завтра. Допустимо, чверть населення України хоче Рускую Весну, Рускій Мір, і тому очевидно голосують за Зе. Ще відсотків 10-15, люди неосвідчені та інтелектуально обмежені, що не розуміють механіку процесів що відбуваються. Ці 10-15 відсотків відповідає приблизно відсотку людей з обмеженими здібностями в будь якому суспільстві. Того маємо десь 40%.

Залишається більшість, що має себе захистити від знищення себе як народу та своєї держави. Емоції, емоціями, але у вирішальний момент включаються інстинкти самозбереження. Мають включитись, тут природу не підманеш. Випустили пар і досить.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Я ще зрозумів би зубожіле село східної України, але промисловий Харків з відродженим оборонпромом і Одеса з процвітаючим туризмом, найбагатша область - Закарпаття, чому вони хочуть все похерити
   
Уже сработал. Пепе дали под сраку. Народ выздоравливает.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Інстинкт самозбереження має спрацювати

Працюе лышэ в твэрэзых .
   
У нормальных,у ФУПовцев, есть инстинкт  самосохранения и он сработает... выйди на улицу и посмотри - там инстинкт жрачки и секса..  Об Украине ( как стране) всем пох...лишь бы брюхо набить  и тарифы уменьшить и все сделать бесплатно
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Уже сработал. Пепе дали под сраку. Народ выздоравливает.

Щэ нэ далы , алэ погодюсь - "руськамирные" завжды унюхають свого, бо инстинкты властыви усим истотам , бэз выняткив .
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

а порохоботи не полишають спроби протягнути Лєксєіча під пугалом Хуйла  :laugh:


не працює, змиріться
   
У нормальных,у ФУПовцев, есть инстинкт  самосохранения и он сработает... выйди на улицу и посмотри - там инстинкт жрачки и секса..  Об Украине ( как стране) всем пох...лишь бы брюхо набить  и тарифы уменьшить и все сделать бесплатно
"Набить брюхо" - понятно, инстинкт жрачки. А вот "тарифы уменьшить и все сделать бесплатно" - секс? В смысле "на2,71бать"?
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Уже сработал. Пепе дали под сраку. Народ выздоравливает.

це не є конструктивна дія. Людей цікавить те, що іх очікує, а не минуле , що тішитись, щоб «дали комусь під сраку». І коли вони бачать, що попереду пастка, вони її обійдуть. Мають обійти.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Я тоже надеюсь.
Если предположить, что процент проголосовавших от общего количества избирателей будет примерно таким или выше, чем в первом туре....
Неужели у нас наберется  порядка 9 млн прихильники певної політсили??!!!!
Карл...9 млн!!!!
   
українські українці проголосують правильно, але їх мало
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

будемо блукати сорок років.
залишилося всього 12.
24 серпня 2031 року  з неба посиплеться манна небесна (і гречка)
А якщо ні - значить ще сорок років блукати.
амінь.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

а порохоботи не полишають спроби протягнути Лєксєіча під пугалом Хуйла
Тут цікавіше. Хто за Зе свідомо визначився - той вже проголосує. А от щодо тих, хто не визначилися - великий їх відсоток, не побачивши реальних позитивних зрушень, підсвідомо хочуть примирення з рашкостаном й боти заганяють подібною риторикою цей електорат до Зе, збільшуючи його рейтинг. Про поганий момент я вже писав - Зе потрібно після перемоги щось з цим електоратом робити й думати, як йому пояснювати свої рішення в майбутньому :)

Останнє редагування: 20 квітня 2019 15:49:24 від WMax
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Я ще зрозумів би зубожіле село східної України, але промисловий Харків з відродженим оборонпромом і Одеса з процвітаючим туризмом, найбагатша область - Закарпаття, чому вони хочуть все похерити
бажання халяви. совок привчив до усього безоплатного або копійчаного. платити повну ціну не хочуть ні зубожілі, ні забеспечені.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Я ще зрозумів би зубожіле село східної України, але промисловий Харків з відродженим оборонпромом і Одеса з процвітаючим туризмом, найбагатша область - Закарпаття, чому вони хочуть все похерити

Їх розкрутили на ненависть до Порошенка.

Розповіли, що все, що він зробив - то дрібниці, несуттєві, і будь-кому під силу (хоча б і Зеленському), а те, чого не зробив (з різних причин) - то страшенний гріх і зрада, і що зелена картонна лялька здатна зробити більше і краще.

Ну і заздрість до багатої людини, і приписування такій людині всіх можливих гріхів :(
   
У каждого человека есть инстинкты.... Это питание  жрачка , это половые варианты, это самосохранение и еще несколько.. В зависимости от фенотипа - воспитания... некоторые превалиируют и становятся на первое место .  то есть главнее...
К сожалению инстинкт самосохранения завтра для  нас украинцев не сработает... Жрать хотим. Инстинкт самосохранения не заложен  в наш генотип...Много поколений должно пройти
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Уже сработал. Пепе дали под сраку. Народ выздоравливает.

 (tu) 
Через день, нарешті, фінансування закінчиться і, на кінець, не буде чути поросячого ґвалту!
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Не можуть українці добровільно самознищитись завтра. Допустимо, чверть населення України хоче Рускую Весну, Рускій Мір, і тому очевидно голосують за Зе. Ще відсотків 10-15, люди неосвідчені та інтелектуально обмежені, що не розуміють механіку процесів що відбуваються. Ці 10-15 відсотків відповідає приблизно відсотку людей з обмеженими здібностями в будь якому суспільстві. Того маємо десь 40%.

Залишається більшість, що має себе захистити від знищення себе як народу та своєї держави. Емоції, емоціями, але у вирішальний момент включаються інстинкти самозбереження. Мають включитись, тут природу не підманеш. Випустили пар і досить.
Бред.  Нацию спасут технологии.Современ ные. Пока мы рядом с Венисуэлой. Штаты, как гаранты, нас прикрывают. Эсминцами в Черном море. Пока мы можем думать. Интересный пропагандистский трюк-ДУМАЙТЕ! Очень интересный... Осоьбенно надо думать, возде колдобин на дорогах.Ходя что тут думать....
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

У меня есть АТОшник зедебббил... После вчерашних повстанцев и прочего  сегодня с утра: "нам надо свалить Петю" нам нада свалить Петю".  Это вирус :(
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

українські українці проголосують правильно, але їх мало
одні агенти кремля у країні    :(
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

(tu) 
Через день, нарешті, фінансування закінчиться і, на кінець, не буде чути поросячого ґвалту!

Українці не для того співали «пливе кача» та оплакували загиблих, щоб зараз здатись та самознищитись без бою.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Я ще зрозумів би зубожіле село східної України, але промисловий Харків з відродженим оборонпромом і Одеса з процвітаючим туризмом, найбагатша область - Закарпаття, чому вони хочуть все похерити
тото восточные деиндустриализирова нные регионы при ляксеиче стали абсолютными рекордсменами по количеству поставленных в польшу гасторбайтеров   :weep:  :facepalm:
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати
DuM

Я ще зрозумів би зубожіле село східної України, але промисловий Харків з відродженим оборонпромом і Одеса з процвітаючим туризмом, найбагатша область - Закарпаття, чому вони хочуть все похерити

зарплата 9-10т в лучшем случае, комунальные 3-4т, цены растут, люди просто не понимают как жить завтра
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Працюе лышэ в твэрэзых .
так кончай бухать боярышник!
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

тото восточные деиндустриализирова нные регионы при ляксеиче стали абсолютными рекордсменами по количеству поставленных в польшу гасторбайтеров   :weep:  :facepalm:

Тобто це Порошенко попиляв та повивозив всі заводи в Росію, як в Лугандоні, сепар?
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Ще відсотків 10-15, люди неосвідчені та інтелектуально обмежені, що не розуміють механіку процесів що відбуваються. Ці 10-15 відсотків відповідає приблизно відсотку людей з обмеженими здібностями в будь якому суспільстві.


Якраз стільки Петро набрав в першому турі :pooh_lol:
   
Єдиний,заради кого я б вийшов на Майдан,і якого безмежно поважаю,це Петро.І я буду боротись за нього і його справу.Буду голосувати,виходити на мітинги,і ще що тільки треба.Бо це єдиний правитель,результатами роботи якого я задоволений.Сподіва юсь,ніхто не запідозрить мене як бота?Молю Бога,щоб завтра виграв Петро.Для чого зе це президенство?Він слабкий,трусливий,малоумний.Що діється?Можливо правда йому пообіцяли півмільярда з дерибану України?
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

не панікуй, каталізатор по прискоренню руйнування системи вибраний правильно. Ще трішки часу і систему розвалиться і на її руїнах почне будуватися Держава
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Тобто це Порошенко попиляв та повивозив всі заводи в Росію, як в Лугандоні, сепар?
вася шо ты несешь блеать    :facepalm:

иди лучше сгоняй за фудстемпами
   
Тобто це Порошенко попиляв та повивозив всі заводи в Росію, як в Лугандоні, сепар?
Не. Порошенко попыляв те сахзаводы, шо на нашей территории. и не вчера. Учи матчасть.
ПС. Инстинкт самосохранения сработал - нагнали свыню, что подрывала сами основы государства.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Педро забыл зачем его выбирали.  Давайте напомним
   
зарплата 9-10т в лучшем случае, комунальные 3-4т, цены растут, люди просто не понимают как жить завтра
А яка буде з/п завтра, при Зеленському, комунальні скільки? Цікаво доляр який буде "завтра", хоча б приблизно.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

А яка буде з/п завтра, при Зеленському, комунальні скільки? Цікаво доляр який буде "завтра", хоча б приблизно.
спрашивай у гройсмана, порошки ж объяснили что президент за это не отвечает    :facepalm:
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Не можуть українці добровільно самознищитись завтра. Допустимо, чверть населення України хоче Рускую Весну, Рускій Мір, і тому очевидно голосують за Зе. Ще відсотків 10-15, люди неосвідчені та інтелектуально обмежені, що не розуміють механіку процесів що відбуваються. Ці 10-15 відсотків відповідає приблизно відсотку людей з обмеженими здібностями в будь якому суспільстві. Того маємо десь 40%.

Залишається більшість, що має себе захистити від знищення себе як народу та своєї держави. Емоції, емоціями, але у вирішальний момент включаються інстинкти самозбереження. Мають включитись, тут природу не підманеш. Випустили пар і досить.
Проценти,які озвучуються(40-70),це не за Зеленського,це проти Порошенка та "любих друзів".40-70% це свідомі українці.Україна вже вдихнула свіжого повітря,в помийну яму типу московія не повернется.Треба буде піднімемося на захист України.Думаю,що Майдан буде не з коктейлями молотова,а з РПГ.
   
Педро забыл зачем его выбирали.  Давайте напомним
Хай ему новый прокурор напоминает. А наше дело завтра - вставить ему в корму стартовый ускоритель и отправить нахер.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Українці не для того співали «пливе кача» та оплакували загиблих, щоб зараз здатись та самознищитись без бою.

Для того, щоб виживати, а барига зі своїм кодлом обкрадали Україну? Я під час Майдану не грів свою дупу на дивані.
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Представьте останутся все те же свинарчуки на своих местах.  Кумы как набивали карманы так и будут. 
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати

Коли Господь хоче покарати, забирає розум. А ти про якийсь інстинкт самозбереження.
   
Уже сработал. Пепе дали под сраку. Народ выздоравливает.

Йося із Адєсы розписується за українців?
   
Re: Інстинкт самозбереження має спрацювати
rst

Он и включился. Большинство поняли, что следующую пятилетку имени Порошенко не переживут.
Отсюда и результат.

П.С. Ради психического здоровья эмигов я бы на месте модераторов их бы забанил.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія