Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щас буду співбесідувати чувака на роботу який заявляє що знає ...

а якого взагалі його питали як він попав в німечинну, це вопще-то особиста справа і роботи ніяк не стосується.
гнилувати канторка. але чуваку повезло не встряти.

та то Мирося просто пиз.д.и.т как обычно. там можно иск за дискриминацию слету словить в ответку с такими вопросами.
   
Моя доця теж бере участь у співбесідах з претендентами на посаду программера на різних позиціях.
То готує питання не просто теоретичні, а з точки зору якщо не працював реально з цим, то не відповість.
Нещодавно співбесідували на сіньойра одного вихідця з колишнього сссср.
Від НR отримали попередню оцінку : начебто грамотний у професійних питаннях, але туманно відповідає про шляхи опинення у Німеччині.
на всі її "хитрі" і як стверджує досить складні запитання відповів чітко і впевнено - тобто явно глибоко працював з цим
а потім тімлід здалека підійшов до питання про потрапляння до Німеччини, а мешкає він там вже 20 років, і розмовляє з помітним акцентом
у відповідь пішла якась пурга, про те, що шляхи господні незвідані, і типу у кожного з нас свій шлях і пр.
Словом, на всі професійні питання відповів повно і впевнено, але позаяк поводився трохи зухвало, щось там типу "люблю, щоб кожен на своєму місці сумлінно виконував свою роботу", практично відразу було прийнято рішення не брати.
Ну і каже мені донька : потім всі разом поміркували, в якому разі людина не зможе прямо сказати, як потрапила до Німеччини. Жодного притомного варіанту, тобто цей момент так і залишиться для них загадкою.
Але не для мене ))) Запитала прізвище, ім"я, знайшла на ФБ : "він?" - "він". І все стало зрозуміло )))

Серйозно?

А яка їх справа в їх зачуханій конторі як він потрапив в Німеччину? А про відносини з тещою не цікавились? А станом здоров‘я і банківським рахунком?

Дай свині роги…

Капець…

 :facepalm1:
   
Моя доця теж бере участь у співбесідах з претендентами на посаду программера на різних позиціях.
То готує питання не просто теоретичні, а з точки зору якщо не працював реально з цим, то не відповість.
Нещодавно співбесідували на сіньойра одного вихідця з колишнього сссср.
Від НR отримали попередню оцінку : начебто грамотний у професійних питаннях, але туманно відповідає про шляхи опинення у Німеччині.
на всі її "хитрі" і як стверджує досить складні запитання відповів чітко і впевнено - тобто явно глибоко працював з цим
а потім тімлід здалека підійшов до питання про потрапляння до Німеччини, а мешкає він там вже 20 років, і розмовляє з помітним акцентом
у відповідь пішла якась пурга, про те, що шляхи господні незвідані, і типу у кожного з нас свій шлях і пр.
Словом, на всі професійні питання відповів повно і впевнено, але позаяк поводився трохи зухвало, щось там типу "люблю, щоб кожен на своєму місці сумлінно виконував свою роботу", практично відразу було прийнято рішення не брати.
Ну і каже мені донька : потім всі разом поміркували, в якому разі людина не зможе прямо сказати, як потрапила до Німеччини. Жодного притомного варіанту, тобто цей момент так і залишиться для них загадкою.
Але не для мене ))) Запитала прізвище, ім"я, знайшла на ФБ : "він?" - "він". І все стало зрозуміло )))


Твоя доця і ще хтось з нею, не співбесіді не мають права задавати питання що виходять за межі оцінки професійної природності і тим більше не мають права очікувати на такі питання відповіді. Те що ти описала далеко виходить за межі, прийняте рішення про ненаймання на роботу по критеріям іншим ніж професійна пригодність ставить роботодавця у ризик бути відповідальним по багатьом порушенням, а твою доцю під загрозу звільнення.

   
Твоя доця і ще хтось з нею, не співбесіді не мають права задавати питання що виходять за межі оцінки професійної природності і тим більше не мають права очікувати на такі питання відповіді. Те що ти описала далеко виходить за межі, прийняте рішення про ненаймання на роботу по критеріям іншим ніж професійна пригодність ставить роботодавця у ризик бути відповідальним по багатьом порушенням, а твою доцю під загрозу звільнення.

Таке враження, що співбесіди проводять злобні бабки біля під‘їзду.

Не те що поняття не мають про приватну інформацію, а прямо і грубо порушують закони. Це вони просто не нарвались на когось грамотного. А то б як пробка самі повилітали б із своїх робіт. І ще й по судах поволочились би.

Той претендент натяками їм відповів - це не ваша свиняча справа. А свинота образилась. Ще б пак - отримали на пів години якусь владу. І уявили себе вершителями долі.

Інтервюєри, блін…

Останнє редагування: 25 вересня 2021 18:07:09 від Маковій
   
Таке враження, що співбесіди проводять злобні бабки біля під‘їзду.

Не те що поняття не мають про приватну інформацію, а прямо і грубо порушують закони. Це вони просто не нарвались на когось грамотного. А то б як пробка самі повилітали б із своїх робіт. І це й по судах поволочились би.

Інтервюєри, блін…

Можливо історія вигадана. Не можуть дві людини допущені до інтерв’ю не знати базових норм після всього навчання, курсів, тестів і багатогодинних сеансів з HR два рази на рік на тему як проводити інтерв’ю.
   
а якого взагалі його питали як він попав в німечинну, це вопще-то особиста справа і роботи ніяк не стосується.
гнилувати канторка. але чуваку повезло не встряти.
Практично всюди питають - це як додатковий штрих до портрету пошукача.
Та й що такого образливого у цьому запитанні?
У моєї свого часу ще й питали, як їй вдалося настільки досконало оволодіти німецькою. Стандарт : "у вас очевидно був дуже хороший викладач німецької мови?". Далі - шок, після її повідомлення, що вчила мову по самовчителю і роліках з інтернету. Теж штрих до портрету. І загалом там цікавлять не тільки професійні якості.
   
Можливо історія вигадана. Не можуть дві людини допущені до інтерв’ю не знати базових норм після всього навчання, курсів, тестів і багатогодинних сеансів з HR два рази на рік на тему як проводити інтерв’ю.

Це коли професійні HR проводять інтервю. А коли залучають якихось лівих, то це лише виразно характеризує ту контору.

Зрозуміло, що іноді залучають фахівців для перевірки конкретних скілзів. Але ті фаівці НЕ МАЮТЬ ПРАВА ні на крок влво/вправо відходити від конкретної розмови ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ. Інакше отримають по повній програмі за втручання в приватну інформацію і взагалі за зловживання становищем. А то і за порушення законодавства.

А тим більше, якщо якшо той претендент на посаду якось взнає, що його той інтервюєр відкрито обговорював в інтернеті, та ще із публікацією його даних - то це 100% срок турма сідєть. Плюс грубі гроші за моральні втрати.
   
Твоя доця і ще хтось з нею, не співбесіді не мають права задавати питання що виходять за межі оцінки професійної природності і тим більше не мають права очікувати на такі питання відповіді. Те що ти описала далеко виходить за межі, прийняте рішення про ненаймання на роботу по критеріям іншим ніж професійна пригодність ставить роботодавця у ризик бути відповідальним по багатьом порушенням, а твою доцю під загрозу звільнення.
ма- яч -ня
повна
ти напевно ніколи не працювала в колективі, тому не знаєш наскільки є важливою здатність людини працювати саме у колективі
звісно, професійні якості теж дуже важаливі, але якщо професійна людина гнила зсередини, пліткує, вносить інший деструктив у роботу команди, то гріш ціна її професійності
маю купу досвіду з цього приводу - я теж все життя пропрацювала у колективі
   
Зрозуміло, що іноді залучають фахівців для перевірки конкретних скілзів. Але ті фаівці НЕ МАЮТЬ ПРАВА ні на крок влво/вправо відходити від конкретної розмови ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ. Інакше отримають по повній програмі за втручання в приватну інформацію і взагалі за зловживання становищем. А то і за порушення законодавства.
Ти хворий чи просто глупий? Хто там був "лівий"? Хто ставив питання поза межами своєї компетенції? Ти про що взагалі?
   
Твоя доця і ще хтось з нею, не співбесіді не мають права задавати питання що виходять за межі оцінки професійної природності і тим більше не мають права очікувати на такі питання відповіді.
Які питання ставила моя доця, які виходять за межі її компетентності?
Зовсім здуріло???
   
ма- яч -ня
повна
ти напевно ніколи не працювала в колективі, тому не знаєш наскільки є важливою здатність людини працювати саме у колективі
звісно, професійні якості теж дуже важаливі, але якщо професійна людина гнила зсередини, пліткує, вносить інший деструктив у роботу команди, то гріш ціна її професійності
маю купу досвіду з цього приводу - я теж все життя пропрацювала у колективі

Є добре визначені equal employment opportunity law, який був в описаній тобою історіі порушений щонайменьше 3 рази. Для того щоб скласти враження про здатність людини працювати в колективі, порушувати закон непотрібно.
   
А загалом втішило, що всі як один дрімучі неадеквати виявилися педрюками. Все невипадково у цім світі.
   
Є добре визначені equal employment opportunity law, який був в описаній тобою історіі порушений щонайменьше 3 рази. Для того щоб скласти враження про здатність людини працювати в колективі, порушувати закон непотрібно.
Давай конкретно.
Про всяк випадок повторю, щоб закрити це питання. Хоча й зазначила це у першому повідомленні.
такот. Моя донька ставила ВИКЛЮЧНО питання як дівелопер - для перевірки правдивості попередньої інформації, що пошукач є фахівцем у конкретній сфері.
То хто там що порушив?
   
А загалом втішило, що всі як один дрімучі неадеквати виявилися педрюками. Все невипадково у цім світі.

Неадеквати це ті, хто із конкретної розмови по конкретній темі відразу перескакує на особистості і лайки.

Точно як і озвучені тобою вище інтервюєри - замість конкретної розмови ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ згаданий тобою тойтімід із своїм оточенням поліз в ПРИВАТНУ ІНФОРМАЦІЮ. А це не просто не його/їх справа - це пряме порушення законодавства.

Тобто інтервю на рівні бабок біля під‘їзду. Не те непрофесійне, там ще і прямі підстави як мінімум вигнати їх з роботи. А то і щось більше.

Колись ці «інтервюєри» нарвуться…
   
Давай конкретно.
Про всяк випадок повторю, щоб закрити це питання. Хоча й зазначила це у першому повідомленні.
такот. Моя донька ставила ВИКЛЮЧНО питання як дівелопер - для перевірки правдивості попередньої інформації, що пошукач є фахівцем у конкретній сфері.
То хто там що порушив?

Я думаю що твоїй доці потрібні не мої пояснення, тим більше що я живу в іншій країні з іншим законодавством, навіть якщо я hiring manager з роками досвіду, а професійна допомого HR від компанії де вона працює. Для її же блага.
   
Неадеквати це ті, хто із конкретної розмови по конкретній темі відразу перескакує на особистості і лайки.

Точно як і озвучені тобою вище інтервюєри - замість конкретної розмови ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ згаданий тобою тойтімід із своїм оточенням поліз в ПРИВАТНУ ІНФОРМАЦІЮ. А це не просто не його/їх справа - це пряме порушення законодавства.

Тобто інтервю на рівні бабок біля під‘їзду. Не те непрофесійне, там ще і прямі підстави як мінімум вигнати їх з роботи. А то і щось більше.

Колись ці «інтервюєри» нарвуться…
ця твоя особиста думка
моя донька не один раз проходила співбесіди - десь вона не підійшла, десь її щось не влаштувало
але практично всюди питали, як опинилася у Німеччині
І це - не приватна інформація, це легальність знаходження у країні, яка поважає свої закони
Та й взагалі - те, що для німця є цілком нормальним, заскорузлих совків на кшталт тебе доводить мало не до сказу
Інтерв"ю завжди переслідує зокрема і мету оцінки здатності працювати у колективі, особливо коли специфіка роботи відповідна.
Але ж ти чуєш лише себе, на жаль.
   
Я думаю що твоїй доці потрібні не мої пояснення, тим більше що я живу в іншій країні з іншим законодавством, навіть якщо я hiring manager з роками досвіду, а професійна допомого HR від компанії де вона працює. Для її же блага.
злив зараховано
   
так ржачно Мирося обосралась в очередной раз на элементарных вещах. я хуею с такого собеседования - а вы как, говорит, в Германию к нам просочились? :lol: сука, какая ж ты ТП
   
ця твоя особиста думка
моя донька не один раз проходила співбесіди - десь вона не підійшла, десь її щось не влаштувало
але практично всюди питали, як опинилася у Німеччині
І це - не приватна інформація, це легальність знаходження у країні, яка поважає свої закони
Та й взагалі - те, що для німця є цілком нормальним, заскорузлих совків на кшталт тебе доводить мало не до сказу
Інтерв"ю завжди переслідує зокрема і мету оцінки здатності працювати у колективі, особливо коли специфіка роботи відповідна.
Але ж ти чуєш лише себе, на жаль.
Вопще-то легальність знаходження в країні засвідчують певні доки чи набуте громадянство.
А от як потрапив до німечинни це вже приватна справа кожного і не варто сунути туди свого носа бо це порушує приватність.
Хоча якби мені задали таке питання, я просто відповів би що це не ваше собаче діло.
   
так ржачно Мирося обосралась в очередной раз на элементарных вещах. я хуею с такого собеседования - а вы как, говорит, в Германию к нам просочились? :lol: сука, какая ж ты ТП
ПНХ, тупорила потвора  :gigi:
   
Вопще-то легальність знаходження в країні засвідчують певні доки чи набуте громадянство.
А от як потрапив до німечинни це вже приватна справа кожного і не варто сунути туди свого носа бо це порушує приватність.
Хоча якби мені задали таке питання, я просто відповів би що це не ваше собаче діло.
Це - ваше діло
ніякої приватності у цьому моменті немає, ІМХО
звісно, якщо все "чисто"
   
Це - ваше діло
ніякої приватності у цьому моменті немає, ІМХО
звісно, якщо все "чисто"
це якраз дуже приватна справа і може бути дуже багато особистих і навіть інтимних моментів.
і так це абсолютно не стосується оцінки професійних якостей.
а такі питання це грубе втручання в приватне життя.
мені шкода що ти і твоя донька цього не розумієте.
   
думаю 90 000 - 120 000 грн

Ого, це де такі зарплати?
ЧИ це через приховування податків через ФОП?
   
це якраз дуже приватна справа і може бути дуже багато особистих і навіть інтимних моментів.
і так це абсолютно не стосується оцінки професійних якостей.
а такі питання це грубе втручання в приватне життя.
мені шкода що ти і твоя донька цього не розумієте.
фейспалм
ще раз, о,господи!
до - чого - тут - моя - донька?
ніколи не чув випадків, коли на співбесіді питають про наявність дітей у родині, особливо у жінок? це не втручання в особисте життя?
   
ніколи не чув випадків, коли на співбесіді питають про наявність дітей у родині, особливо у жінок? це не втручання в особисте життя?

Це не втручання в приватне життя - це порушення декількох законів одночасно про антидскриминаційну практику найму на роботу, що що робить роботодавця відповідальним перед законом з великими грошовими штрафами та компенсаціями та іміджевими втратами.
   
фейспалм
ще раз, о,господи!
до - чого - тут - моя - донька?
ніколи не чув випадків, коли на співбесіді питають про наявність дітей у родині, особливо у жінок? це не втручання в особисте життя?
а навіщо питать про наявність дітей, особливо жінок? щоб дискрмінувати по цій ознаці?
так тоді в оголошенні про найм відразу пишіть наймаємо тільки бездітних і холостячок.
що вставлять пістона? так отож.
   
ця твоя особиста думка
моя донька не один раз проходила співбесіди - десь вона не підійшла, десь її щось не влаштувало
але практично всюди питали, як опинилася у Німеччині
І це - не приватна інформація, це легальність знаходження у країні, яка поважає свої закони
Та й взагалі - те, що для німця є цілком нормальним, заскорузлих совків на кшталт тебе доводить мало не до сказу
Інтерв"ю завжди переслідує зокрема і мету оцінки здатності працювати у колективі, особливо коли специфіка роботи відповідна.
Але ж ти чуєш лише себе, на жаль.

Совки тичуть це «совки» куди воно і близько не лізе. Тому що це лише в совку не було навіть натяку на приватність.

А у нормальному світі нікому в голову не прийде лізти в приватність. Більше того - це строго охороняється законодавством.

Для прикладу навіть прямо зараз, з цією дуркою з «пандемією» - ніхто НЕ МАЄ ПРАВА навіть запитати на роботі чи ти привитий від «ковіду». Настільки тут строго з приватністю. Хоч хочуть саме цей момент послабити. Але народ став на диби, аж до агресивних протестів проти такого.

Але совкам такого не зрозуміти.
   
злив зараховано

Вам тут говорять по ділу, майже впевнений що інтервюери порушили законодавство.
В Канаді відомі випадки оскаржень за те що не взяли і спитали чи він резидент чи робоча віза.
В Америці взагалі здається, що питати чи ти громадянин США заборонено.
Впевнений, що в Німеччині з її законами, ще строгіше.
Максимум, що можна спитатись чи ви маєте легальне право на працю.

А ви замість того щоб зробити висновки і підказати вашій дочці розкидаєтесь образами і закопуєтесь ще глибше.
   
Це не втручання в приватне життя - це порушення декількох законів одночасно про антидскриминаційну практику найму на роботу, що що робить роботодавця відповідальним перед законом з великими грошовими штрафами та компенсаціями та іміджевими втратами.
Шиза продовжує покіс лав педрюків
а то нічого, що у них на підприємстві купа іноземців і ніхто ніколи навіть віддалено моїй не натякав на якусь її неповноцінність, бо вона не німкеня?
   
Ого, це де такі зарплати?
ЧИ це через приховування податків через ФОП?

ніхто не приховує податків. всі платим згідно закону.
   
Вам тут говорять по ділу, майже впевнений що інтервюери порушили законодавство.
В Канаді відомі випадки оскаржень за те що не взяли і спитали чи він резидент чи робоча віза.
В Америці взагалі здається, що питати чи ти громадянин США заборонено.
Впевнений, що в Німеччині з її законами, ще строгіше.
:facepalm1:  :facepalm:
з простого способу втягнути людину в розмову аби дізнатися про її загальну адекватність, неадеквати роздмухали мало не світовий шкандаль

ПС Моя донька - громадянка України, але знають про це в команді виключно через її проблему з тим, що вони постійно шастають у відрядження до Великобританії, звісно, без будь-яких віз. Але загалом цей факт нікого не цікавить.
   
народ. я проводив технічну співбесіду. мені насрать скілтки у кандидата дітей, якого він віку, національності, громадянства, кольору шкіри, яким богам молиться, як одягається, що в нього міежиног і т.д.
   
А ви замість того щоб зробити висновки і підказати вашій дочці
ЩО - саме - я - маю - "підказати" - дочці?
У вас з головою порядок?
   
а навіщо питать про наявність дітей, особливо жінок?
ви у мене питаєте?
   
народ. я проводив технічну співбесіду. мені насрать скілтки у кандидата дітей, якого він віку, національності, громадянства, кольору шкіри, яким богам молиться, як одягається, що в нього міежиног і т.д.

Ти порушив ряд не лише корпоративних правил, а ще і ряд законів. В тому числі і кримінальних. Опублікувавши приватну і службову інформацію в інтернеті.

Молись щоб той претендент і твоє начальство не взнали про це.

Це я тобі просто повідомляю увигляді поради на майбутнє. А робити якісь висновки то твоя ОСОБИСТА справа.
   
Ти порушив ряд не лише корпоративних правил, а ще і ряд законів. В тому числі і кримінальних. Опублікувавши приватну і службову інформацію в інтернеті.

Молись щоб той претендент і твоє начальство не взнали про це.

Це я тобі просто повідомляю увигляді поради на майбутнє. А робити якісь висновки то твоя ОСОБИСТА справа.

ага, порушив хіба в твої  хворі голові і уяві  :)

   
Давай конкретно.
Про всяк випадок повторю, щоб закрити це питання. Хоча й зазначила це у першому повідомленні.
такот. Моя донька ставила ВИКЛЮЧНО питання як дівелопер - для перевірки правдивості попередньої інформації, що пошукач є фахівцем у конкретній сфері.
То хто там що порушив?

Як хто? ;o
   
Претендент был хорошим программистом.
Настолько хорошим, что тимлид подумал:
Он настолько хорош, что на его фоне будет заметно, что я умею только щеки надувать.
Нужно что-то сделать, чтоб его не приняли.

И задал парню дурацкий вопрос.

Выше уже писали, я с этим согласен. Парню повезло, что его не приняли.
Фирма гнилая, настоящему спецу, делать там нечего.
   
ЩО - саме - я - маю - "підказати" - дочці?
У вас з головою порядок?
Підказати: не задавати таких питань як її тімлід, щоб не порушувати закони бо як людина потрапила в Німеччину то не його справа
   
Підказати: не задавати таких питань як її тімлід, щоб не порушувати закони бо як людина потрапила в Німеччину то не його справа

та яка тімліду нахер справа як хто куда потрапив ?..
херня якась.
Я був і тімлідом і техлідом..  і співбесідував немало. І в голову б не прийшла думка питтати щось подібне...
хз про що ви
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія