Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Громадсьскість, вам Ляшко листа пише

Громадсьскість, вам Ляшко листа пише

http://rpl.kiev.ua/vidkrytyj-lyst-lidera-radykalnoji-partiji-oleha-lyashka-do-hromadskosti/

Кто, в конце концов, эти 20%, которые за него голосовать собрались?
   
Re: Громадсьскість, вам Ляшко листа пише

Хупс. Не прошло и часа, как на сайте Ляшка его открытое письмо про "передвижной крематорий" возле Новоайдара убрали. там еще фотки типа со спутника были.

А текст там такой был:

Відкритий лист лідера Радикальної партії Олега Ляшка до громадськості.

Порошенко спалює героїв у німецьких крематоріях Порошенко та Гелетей нагло брешуть, приховуючи більш ніж 8000 наших втрат в АТО!

Ці хлопці віддали своє життя за них, за країну, за свій народ. Але ніякої подяки та пошани від нашого керівництва вони та їхні близькі не отримали. Більш того, виявляється, що Порошенко спалює наших героїв, як якихось собак, у німецьких крематоріях! До мене потрапила світлина з розвідувального супутника, на якій чітко можна побачити польовий крематорій біля військового шпиталю у зоні АТО біля Новоайдару. Як мені доповіли, цей крематорій нам передала Німеччина. Навіщо? Що він робить у зоні АТО? Скільки наших хлопців безвісними пішли на небо через цю німецьку трубу?

Я і моя партія вимагаємо:

1) Негайно зупинити роботу крематоріїв і повернути тіла загиблих солдат їх близьким.

2) Президент повинен негайно пояснити ситуацію і вибачитися перед рідними загиблих.

3) Сім’ям загиблих військових треба надати усі компенсації, усі грошові виплати. Президент повинен пообіцяти взяти це під свій особистий контроль.

4) Міністерство оборони повинно назвати реальну цифру наших втрат. Ми маємо право знати ім’я кожного героя!

5) Відправити у відставку міністра оборони В.Гелетея.

Олег Ляшко, народний депутат України, Лідер Радикальної партії



а щас - 404 | Page Not Found! Sorry, but the page you were looking for is not here.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія