Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жиды ванные не принимают - экономия!

Жиды ванные не принимают - экономия!

Привыкайте экономить товарищи!
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Как скажешь, товарищ!)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Экономьте воду
Газ так же
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Если совсем плохо идите в синагогу или к протестантам
Вам там помогут
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Привыкайте экономить товарищи!

Перефразовуючи галицький анекдот.

- Мошку, а де ти сі підмиваєш?
- Та в потічку, ба та де ще.
- А в зимі?
- Та кіко там тої зими...(Ц)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Можно и к православным
Но там некроманты
Идолослужение и прочая муть
Да и помогают они туго
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Самые щедрые на помощь протестанты точно
   
Я також ванну не приймаю, мені там млосно відразу стає...   я жидовка?  :shuffle:
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Очень даже может
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

А какой смысл в ванне, как гигиенической процедуре?
Никто в Европе и Америке ванну не принимает...
У многих ее просто нет - только душевая кабина...

И, я щЕтаю это правильно... :D
   
Ну а якщо серйозно, то у євреїв є багато чому повчитися, не тільки економії...  одне з того,  що мені дуже подобається, я вони вміють виховувати дітей і мотивувати їх до навчання...   у багатьох інших націй  можна спостерігати таке: на встигли батьки розбагатіли- діти виростають  лінивими, апатичними до життя  і розбещеними  особами...  у євреїв  інакше   (tu)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Я своим Деньги плачу за работу. Пусть работают

Если хотят чего то  пусть зарабатывают и покупают.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Очень даже может
а в літі теж вану приймаете?
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Ну а якщо серйозно, то у євреїв є багато чому повчитися, не тільки економії...  одне з того,  що мені дуже подобається, я вони вміють виховувати дітей і мотивувати їх до навчання...   у багатьох інших націй  можна спостерігати таке: на встигли батьки розбагатіли- діти виростають  лінивими, апатичними до життя  і розбещеними  особами...  у євреїв  інакше   (tu)
М'яко кажучи брехня! Наші хоч щось вчать, а єврейські діти через те, що ще й Тору вчити взагалі нічого!
   
М'яко кажучи брехня! Наші хоч щось вчать, а єврейські діти через те, що ще й Тору вчити взагалі нічого!


За Ізраїль не знаю , я не єврейка, родичів там не маю...   мої висновки стосуються євреїв в Україні і в Німеччині..       багато єврейських дітей в Німеччині вивчають мову і отримують початкове релігійне  виховання( знайомляться з  тою ж Торою)  ще в  єврейському дитячому садочку  ( при синагозі) просто граючи...    потім, коли вони йдуть в звичайні школи, вони такі загружені, що ніхто їх такою бузою, як релігія не напружує особливо,  але ж зерно кинуто....   знаю декілька сімей єврейських,   де діти,  будучи найкращими в класі, додатково до латини, французької, англійської в школі,  просто від того, що є вільний час - бралися добровільно за вивчення івриту і далі поглиблювали свої знання стосовно своєї релігії

Останнє редагування: 24 липня 2019 19:46:12 від ценительница алей
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!
rst


Изя, принимают "ванну".
Ванная - это комната.
Ну нельзя быть настолько безграмотным :(
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Ну а якщо серйозно, то у євреїв є багато чому повчитися, не тільки економії...  одне з того,  що мені дуже подобається, я вони вміють виховувати дітей і мотивувати їх до навчання...   у багатьох інших націй  можна спостерігати таке: на встигли батьки розбагатіли- діти виростають  лінивими, апатичними до життя  і розбещеними  особами...  у євреїв  інакше   (tu)

Якщо любиш дитину то прагнутимеш зробити її більш самостійною. А подарунки та постійна турбота не сприяють розвитку особистості.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Если совсем плохо идите в синагогу или к протестантам
Вам там помогут

Изя... из церкви Сандея?
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Ізю, якщо вже пишеш кацапською, то мусиш знати різницю між «ванна» і «ванная». :to_keep_o:
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Ізю, а скажи, чи то правда, що ізраїльтяни змивають в унітазі тільки тоді, коли закінчить відвідини сральні останній член сім’ї?

Останнє редагування: 24 липня 2019 21:17:01 від Гервасій
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Изя... из церкви Сандея?

сандей изващенец и аферист
никакого отношения к протестантам не имеет
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Не хочу бути цинічним, але жертв Голокосту могло б бути набагато менше, якби жиди частіше милися... Німці їх тупо по запаху вичисляли. :sad:
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

А какой смысл в ванне, как гигиенической процедуре?
Никто в Европе и Америке ванну не принимает...
У многих ее просто нет - только душевая кабина...

И, я щЕтаю это правильно... :D
Считайте как хотите.
Но я за более чем четверть века сменил 6 мест проживания. В трех бьіла ванна с душем, а в остальньіх еще и кабина с душем.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Ну а якщо серйозно, то у євреїв є багато чому повчитися, не тільки економії...  одне з того,  що мені дуже подобається, я вони вміють виховувати дітей і мотивувати їх до навчання...   у багатьох інших націй  можна спостерігати таке: на встигли батьки розбагатіли- діти виростають  лінивими, апатичними до життя  і розбещеними  особами...  у євреїв  інакше   (tu)
насправді не завжди інакше
але справді є одна характерна особливість у вихованні : євреї змалечку втовкмачують своїм діткам, що вони найкращі, найкрасивіші і найрозумніші
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Надо не экономить,надо больше зарабатывать...-экономить-енто тупик.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Воды на Троещине сейчас нема. Так что не по адресу.
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Считайте как хотите.
Но я за более чем четверть века сменил 6 мест проживания. В трех бьіла ванна с душем, а в остальньіх еще и кабина с душем.

ты еще скажи, что две три ванных в доме это обычное дело, по количеству спален.

У украинцев представление об америке как об обратной стороне луны
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Воды на Троещине сейчас нема. Так что не по адресу.
Ізя з Троєщини?
Ти ба... :)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

почему в Киеве когда набираешь воду в ванну то она зелёная ?
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Надо не экономить,надо больше зарабатывать...-экономить-енто тупик.
Нaступает момент, когда cтолько времени уходит на зарабатьівание больше, что становится некогда to enjoy B-)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

почему в Киеве когда набираешь воду в ванну то она зелёная ?

А при Порошенку вода була порохнявою?... А при Ющенку - дрищавою? :lol:
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

ты еще скажи, что две три ванных в доме это обычное дело, по количеству спален.

У украинцев представление об америке как об обратной стороне луны
Две-три даже не видел ни разу, но одна бьіла вседа. Аналогично у знакомьіх моего круга.
Вру. Видел раз, бьіло две на разньіх єтажах.

Останнє редагування: 25 липня 2019 00:06:04 від Jacob
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

почему в Киеве когда набираешь воду в ванну то она зелёная ?
Помню, бьіло. Днепро "цветет".
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

не ну реально в Киеве противно залазить в ванну, вода зелёная , ктото знает почему?

почему в европе и америке вода с голыбым оттенком, а в Киеве з зелёным , как будто прямо из Днепра с ряской набрали
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Ну а якщо серйозно, то у євреїв є багато чому повчитися, не тільки економії...  одне з того,  що мені дуже подобається, я вони вміють виховувати дітей і мотивувати їх до навчання...   у багатьох інших націй  можна спостерігати таке: на встигли батьки розбагатіли- діти виростають  лінивими, апатичними до життя  і розбещеними  особами...  у євреїв  інакше   (tu)
А давай например возьмем Жужу Тимошенко? :lol:
   
А давай например возьмем Жужу Тимошенко? :lol:

По- перше, а хто там єврей у них в сім'ї , незрозуміло?  :gigi:   Мати Юлії Тимошенко  має кацапське прізвище,та і зовнішність у неї зовсім не єврейська... про батька нічого толком невідомо...  то ж   від кого тій Жужі єврейські гени наслідувати можна було? Якщо і є щось, то десята вода на киселі...
!!! Та і головне в вихованні єврейських дітей - виховання єврейськими батьками...  а хто ту Жужу виховував: відправили в Англвю ще дитиною та і потому,  не до ннї Юлі було...  враховуючи все це, Жужа ще і непогано вихованлю виявилася, в порівнянні з сином Ющенка,  та і ще багато кого в укрполітикумі  ;)
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Не хочу бути цинічним, але жертв Голокосту могло б бути набагато менше, якби жиди частіше милися... Німці їх тупо по запаху вичисляли. :sad:


 :facepalm1:  :facepalm:

   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

Не хочу бути цинічним, але жертв Голокосту могло б бути набагато менше, якби жиди частіше милися... Німці їх тупо по запаху вичисляли. :sad:

за это, я тебе гнида нажму доповидь. первый раз за время на форуме. чтобы знал, б***ь, что над мертвыми нельзя глумиться
   
за это, я тебе гнида нажму доповидь. первый раз за время на форуме. чтобы знал, б***ь, что над мертвыми нельзя глумиться

Это старинное народное поверье, что якобы жыды сильно воняли мускусным потом.
Даже поговорки были типа "воняет как жыд"
На самом деле научно не доказано.
А немцы по запаху никого не вычисляли, они сами воняли  :gigi: Ывропа немытая
   
Re: Жиды ванные не принимают - экономия!

за это, я тебе гнида нажму доповидь. первый раз за время на форуме. чтобы знал, б***ь, что над мертвыми нельзя глумиться
Розмови про, нібито, специфічний запах, що йде від євреїв, для мене ідіосинкразія. Колись втовкмачував одному знайомому, що нічого такого немає, якщо євреї дотримуються елементарних правил гігієни. Він же вперся рогом і твердив, що є, навіть якщо вони чисто вимиті.

Ненавиджу антисемітів взагалі, а надто отаких печерних.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія