Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об‘єднуйтеся Порохоботи й Зелепні, заради України [ua]

Дурнику ви з ригами у 2019 об’єдналися щоб клоуна на табуретку посадить
а ти, нібось, в 2010 році галасувала за Юльчика, умніца?
   
Свиня порохоботська - ні дня без брехні.
люто плюсую!!!!
   
довіряй та перевіряй!  :punish: прощення без каяття не буває!
ну то швиденько кайся і гайда до церкви вінчатися, ато хуйло!
   
Ні, виходить що серед 73 були і вороги. А про прихованих то вам до лікаря не до мене
хто були? Чиї? Барижині?
   
Хай Олексійович відділить кримінал від політики, в суд ходить давати покази, а в Раду- створювати закони, тоді можна і об'єднуватись [ua]

а можна навпаки, поки кацапська загроза мине?
   
А сказати що велике будівництво це розбазарювання бюджету, це фейк чи хейт?
це блядська хyйня. Наступне питання
   
От нехай зелепніьвиженуть на х...й зелепідара, покаються. Тоді і буде про що говорити.
Повернення пороха мені не тераб. Але й косату боядь не  пропонувати.
та і мені порохопідар не потрібен, але ти чогось постійно про нього згадуєш. Ось і зараз згадав.
   
В скрутний для країни час, в грудні 2013 року перемир’я оголосили навіть ультрас футбольних клубів України. А ворожнеча між киянами та одеситами, чи дніпрянами і харків’янами була ще та, це була справжня війна.
   
А про персоналії то я ж написав, що Порошенка взагалі згадувати не треба.
Хіба яку свіжу новину з кримінальної хроніки
Ну от цим ти й палишся.
Починаєш "юліть".
   
Ну от цим ти й палишся.
Починаєш "юліть".

Чого це я палюсь, я такі новини не викладаю на фуп
   
В скрутний для країни час, в грудні 2013 року перемир’я оголосили навіть ультрас футбольних клубів України. А ворожнеча між киянами та одеситами, чи дніпрянами і харків’янами була ще та, це була справжня війна.

  Не слід порівнювати пухнасте і тепле. B-)

  Зграя бібізян, що пасуться навколо чергового "вожака" легко змінює лідера(перефарбовується).
  І уся ця гризня прибічників підерів - то гризня приживал головних паразитів.
  Тобто паразитів "другої похідної".
  Який сенс із ними об'єднуватися?
  Нема на те раціональних аргументів. B-)
   
ок. А що краще для Агні бляді?

Це нічого, що я опустилася до твого блядського рівня?
Невже я образила вашого коханця?
   
а ти, нібось, в 2010 році галасувала за Юльчика, умніца?
Саме так.
   
Чого це я палюсь, я такі новини не викладаю на фуп
Мені справді ліньки переказувати таблицю множення.
Дурнем тебе не вважаю, тому впевнений - сам все гарно розумієш.
Не хочете ви того примирення, воно позбавляє сенсу існування фупівської фауни. А когось - і джерела скромного, зате стабільного прибутку.
   
хто були? Чиї? Барижині?
Та нє, ваші, прихильники певної політсили
   
Об"єднання залежить тільки від влади - прихильники певної політсили..
   
Об'єднання - це занадто.

Примирення досить, чи хоча б тимчасового перемир'я до подолання загрози.

Пропоную для початку припинити обсирати одне одного на ФУПі. Краще спільними зусиллями пообсирати взаємно неприємних персонажів.

   
Мені справді ліньки переказувати таблицю множення.
Дурнем тебе не вважаю, тому впевнений - сам все гарно розумієш.
Не хочете ви того примирення, воно позбавляє сенсу існування фупівської фауни. А когось - і джерела скромного, зате стабільного прибутку.

Ну, якщо більш сурьйозно про фуп говорити, то конфронтація тут корисне явище для тонусу форуму. Звісно, фуп більше розвага, демонстрація вміння жонглювати словами.
Наче антиподом фупу вважається суп, але для України їх користь однакова, якщо вона взагалі є. :)
Ти ж маєш бачити, що мені не складно спілкуватись в мирному стилі, мені примирення не зашкодить, але фуп втратить жвавість в спілкуванні і невідомо, чи це для нього краще.
Нагадаю, що для мене залишається питанням чи є Україні користь від фупу?
   
Об'єднання - це занадто.

Примирення досить, чи хоча б тимчасового перемир'я до подолання загрози.

Пропоную для початку припинити обсирати одне одного на ФУПі. Краще спільними зусиллями пообсирати взаємно неприємних персонажів.
:facepalm: "Протів каво дружить будєм?"(ц)
   
та і мені порохопідар не потрібен, але ти чогось постійно про нього згадуєш. Ось і зараз згадав.

Доводиться згадувати, тому що зелені дегенерати вважають, що ті, хто голосував за нього в 2019, марять про його повернення. Що далеко не так.
Мені потрібен проукраїнський, розумний Президент, який вільно володіє українською, англійською (+ будь яка інша мова) і здатен чітко формулювати думки. За якого не соромно, коли він бере участь в закордонних перемовинах.
І зелепідар точно не відповідає перерахованим критеріям.
   
зьєбіли пробили дно...
   
зьєбіли пробили дно...

Ну так хаврюшка, взагалі, вважає його найвеличнішим. Хоча, таких немало.
Сьогодні послухав, як обирали директора в НДІ, де я захищав кандидатську з фізхімії (щоб жопи мити, як тут пишуть деяки зелені дегенерати), то дуже все сумно... Вони ще живуть в СРСР. І багато людей, з вченими ступенями, яких я поважав, виявились типовими ватними маролосами і голоснули за... Зелепідара. Бо саме Порошенку вигідна війна. Порошенка нема, а війна не закінчилась...
   
Ти ж маєш бачити, що мені не складно спілкуватись в мирному стилі, мені примирення не зашкодить, але фуп втратить жвавість в спілкуванні і невідомо, чи це для нього краще.
Нагадаю, що для мене залишається питанням чи є Україні користь від фупу?
Мова йдеться не про сам стиль спілкування, хоча це теж важливо - на фупі є кілька вузькопрофільних лайногенераторів, котрі заливають помиями весь форум, і тільки цим займаються.
Суть в тому, щоб спробувати перестати бачити ворога один в одному, якщо це не є відвертий ворог, підкацапник і сєпараст (таких теж доволі).
Користь від фупу є (як і шкода), сто раз звертав увагу - нас читають тисячі мовчазних людей. І доволі важливо, чим їх тут годують.
   
Амід, запускай пару десятків кацапів  :gigi:
   
Доводиться згадувати, тому що зелені дегенерати вважають, що ті, хто голосував за нього в 2019, марять про його повернення. Що далеко не так.
Мені потрібен проукраїнський, розумний Президент, який вільно володіє українською, англійською (+ будь яка інша мова) і здатен чітко формулювати думки. За якого не соромно, коли він бере участь в закордонних перемовинах.
І зелепідар точно не відповідає перерахованим критеріям.
а ти й справді такий йобнутий, чи тільки прикидаєшся? Якби війну можна було припинити в односторонньому порядку, то хіба б вона ще й досі тривала?
А от твоя кнуряка ще й встигала наживатися на ній і сєпарів ще й умудрялася годувати державним коштом.
Якби ти не варнякав про кнуряку, то про нього бтвже давно забули, а перемивали кістки хуйлові, а так доводиться відбиватися від твого серлиння про кнуря, якого абідєлі тим, шо загранпаспорта у нього забрали.

За державну зраду (а це особливо тяжкий злочин) повинні були обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а не ніякі срані домашні арешти чи підписки. А в нього лише паспорта забрали, щоб під прізвищем Порошенко нікуди не здристнув. Не забувай, що у нього ще є один паспорт на прізвище Інкогніто.
   
Амід, запускай пару десятків кацапів  :gigi:
Шарік, бльядь. :lol:
   
зьєбіли пробили дно...
не пробили, а прибили. Бо порохопідари його постійно зривають.
   
а ти й справді такий йобнутий, чи тільки прикидаєшся? Якби війну можна було припинити в односторонньому порядку, то хіба б вона ще й досі тривала?
А от твоя кнуряка ще й встигала наживатися на ній і сєпарів ще й умудрялася годувати державним коштом.
Якби ти не варнякав про кнуряку, то про нього бтвже давно забули, а перемивали кістки хуйлові, а так доводиться відбиватися від твого серлиння про кнуря, якого абідєлі тим, шо загранпаспорта у нього забрали.

За державну зраду (а це особливо тяжкий злочин) повинні були обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а не ніякі срані домашні арешти чи підписки. А в нього лише паспорта забрали, щоб під прізвищем Порошенко нікуди не здристнув. Не забувай, що у нього ще є один паспорт на прізвище Інкогніто.

Це такі як ти йобнутті, бо тезу про зупинити війну в односторонньому порядку, запустив у ваші тупі голови саме зелепідар. І це ж він казав, що війна продовжується тому, що на ній наживається Порошенко. Такий наратив почули ті, хто за нього голоснув.
Щодо державної зради та ін. Доказів як не було так і не буде. Тільки пі...ж штабних мерзот як ти в купі з миросею. Чула про таку річ як презумпція невинуватості? Якщо тупа, то нагадаю: "бремя доказательств лежит на обвинении, а не на обвиняемом". Сподіваюсь, що дійшло.
   
Мова йдеться не про сам стиль спілкування, хоча це теж важливо - на фупі є кілька вузькопрофільних лайногенераторів, котрі заливають помиями весь форум, і тільки цим займаються.
Суть в тому, щоб спробувати перестати бачити ворога один в одному, якщо це не є відвертий ворог, підкацапник і сєпараст (таких теж доволі).
Користь від фупу є (як і шкода), сто раз звертав увагу - нас читають тисячі мовчазних людей. І доволі важливо, чим їх тут годують.

Мені тобі як опоненту нема що закинути по нашому спілкуванню- все в рамках.
Точніше трохи є що, але то іншого разу :)
Я з тобою не бачу проблем в питанні примирення.
Але оскільки гілка про фупівське примирення заради України, то окрім кацапів-сєпарів тут є й дописувачі, для яких політичні погляди опонентів автоматично таврують їх як ворогів Неньки.
І це, як не дивно, здебільшого прибічники не поточної влади, а вчорашньої.
Нажаль, це є деструктивна класика- агресивна меншість :(
   
парашенка по жизни кидала.И его мессто с детварой на стадионе им генерала Пиночета
   
Считаю, Украине незачем переживать

Если Мордор нападет - у нас президент Шлюха

Не будет ни котлов, ни убитых. ПАБИДИМ
   
Re: Об‘єднуйтеся Порохоботи й Зелепні, заради України  [ua]

Ну що, хіба я був не правий коли казав що Бубочка об’єднуватись не буде?  :punish:



Порошенко заявив, що Зеленський не пускає його за кордон

"Є запрошення від НАТО в штаб-квартиру Північноатлантичног о альянсу. Є рішення парламенту України, що "Європейську солідарність" в Парламентській Асамблеї НАТО представляю саме я.
Є подання глави про склад української делегації в Міжпарламентській Раді Україна-НАТО за моєю участю. Є врешті решт квиток до Брюсселя – і, що важливо, квиток назад".

"Я наголошую, що особисте зобов’язання, яке на мене наклав суд, не забороняє закордонні відрядження, потрібен лише дозвіл слідчих.
Але особисто Зеленський дав вказівку заблокувати мені виїзд з України і зірвати всі мої міжнародні зустрічі, які були заплановані на цей тиждень.
І ця заборона виглядає як переконливий доказ політично вмотивованих переслідувань опозиції з боку влади – під час війни".

Деталі: "Яку вавку в голові треба мати, щоби в умовах загальноєвропейсько ї військової тривоги чинити перешкоди моїй дипломатичній діяльності?
Адже вона націлена на захист України і страхує її від провалів некомпетентного керівництва", – запитує Порошенко.

Він також зазначив, що з початку року Зеленський ще жодного разу не скликав РНБО щодо ситуації на кордоні з Росією та Білоруссю.

"Зате вже кілька разів збирав наради для тиску на Апеляційний суд. Щоб замість особистого зобов’язання запроторити мене за грати.
Це його з Коломойським мрія", – заявив Порошенко.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/23/7321418/
   
Так це ж реформований суд його не пускає
   
Об'єднання - це занадто.

Примирення досить, чи хоча б тимчасового перемир'я до подолання загрози.

Пропоную для початку припинити обсирати одне одного на ФУПі. Краще спільними зусиллями пообсирати взаємно неприємних персонажів.

+ 47 000 000
   
В цій ситуації все просто.

Хто не засуне ворожнечу й амбіції в сраку, - той ВОРОГ.

   
щоб мене усі зрозуміли скажу російською -  в одну телегу впрячь нельзя коня и трепетную лань (с)  хтось

А вже хто з них кінь а хто лань  значення  немає
   
«МИ ЗА ЄДНІСТЬ НА СЛОВАХ, А НЕ НА ДІЛІ»  -  порошенко на погоджувалній раді 24.01.22

Відео
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія