Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Люди добрі ніякого нападу не будє хуйло вжє сам зрозумів що програв

Доблефовался :lol:

и згубив контракти на  постачання нафти газу  в світі як країна терорист
   
Поки що лапті нічого не втратили

Хоча спробу підписати 2й договір розділу Європи молотова-Рібентропа їм вже ніколи не забудуть
   
Я уже несколько дней пишу о том , что хватит паниковать .  Во первых та волна была поднята не для наших ушей. Во-вторых результатом поднятой волны стало то ,что ВСУ были подключены к бездонным ресурсам НАТО и у Хуйла не осталось  ни каких шансов ,даже теоретически , не говоря о том ,что у Хуйла просто нечем наступать.
   
Люди добрі. единий партнер у хуйло то була меркель
а тепер на гітлірівців надавив Байден  або ви перестанете купувати газ  та нафту у Терориста
обо зберайте речі з америкі і всього світу сидіть з хуйло  разом
   
Люди добрі. единий партнер у хуйло то була меркель
а тепер на гітлірівців надавив Байден  або ви перестанете купувати газ  та нафту у Терориста
обо зберайте речі з америкі і всього світу сидіть з хуйло  разом
То такое гутарят на брайтоне))?
   
Я уже несколько дней пишу о том , что хватит паниковать .  Во первых та волна была поднята не для наших ушей. Во-вторых результатом поднятой волны стало то ,что ВСУ были подключены к бездонным ресурсам НАТО и у Хуйла не осталось  ни каких шансов ,даже теоретически , не говоря о том ,что у Хуйла просто нечем наступать.
:(  а якщо він запустить гіпєрпупєрзвуковий циркон з ядрьон батоном? Ну типу показати- "ага!відітє!я єпанутий!зачєм етот мір бєз мєня і расії"
   
Я уже несколько дней пишу о том , что хватит паниковать .  Во первых та волна была поднята не для наших ушей. Во-вторых результатом поднятой волны стало то ,что ВСУ были подключены к бездонным ресурсам НАТО и у Хуйла не осталось  ни каких шансов ,даже теоретически , не говоря о том ,что у Хуйла просто нечем наступать.

я не війсковий  але я бачу як хуйло втрапив в пастку жкономічного горя
за своє хвалькування на якє його підвигали всі ці рокі
а тепер він обісрався весь мир настроїли проти нього за його понти
тепер
або
я втомився
або лебеді
   
:(  а якщо він запустить гіпєрпупєрзвуковий циркон з ядрьон батоном? Ну типу показати- "ага!відітє!я єпанутий!зачєм етот мір бєз мєня і расії"

то хай сідає на нього і літить
амвсі інші не хочуть помирати
не хочуть бути розідраними як садам хусейн
чі кадафі кінжал в сраку
   
коли багато пісдєжа , а він зашкалює , то нічо з того не буде
   
тепер
або
я втомився
або лебеді
ще може пропетляти фейковим заколотом
   
коли багато пісдєжа , а він зашкалює , то нічо з того не буде


люблю тебє моя ковбаса :lol:
   
я не війсковий  але я бачу як хуйло втрапив в пастку жкономічного горя
за своє хвалькування на якє його підвигали всі ці рокі
а тепер він обісрався весь мир настроїли проти нього за його понти
тепер
або
я втомився
або лебеді

То ж Доведеться бігти по шампанське якщо лебеді  :K
   
коли багато пісдєжа , а він зашкалює , то нічо з того не буде

о, живой
где пропал ?
здоровье как ?
   
для повномасштабного вторгнення на територію всієї України у кремлядей ресурсів мабуть недостатньо,  а от локально,  в ту же Харківську  область може й наважитися попередньо організувавши  провокації по утіснєнію кацапогаварящего населения.
   
Звісно нападу не буде.
Вам його подадуть під соусом порятунку принижених.
А ті, які зараз мотивують, ще й скажуть що ви самі винні.
   
То ж Доведеться бігти по шампанське якщо лебеді  :K

цэ кацапія  там цє бистро ребрендинг роблятьОт гад хуйло кинем його собакам
теперь мі другіє  перестройка перемойка
   
для повномасштабного вторгнення на територію всієї України у кремлядей ресурсів мабуть недостатньо,  а от локально,  в ту же Харківську  область може й наважитися попередньо організувавши  провокації по утіснєнію кацапогаварящего населения.

І втратить ще в економіці
В той час як Китай щороку росте на 6%, петеворюючи кацапів в економічного карлика з розпорошеними ресурсами по величезній території
   
коли багато пісдєжа , а він зашкалює , то нічо з того не буде
де пропадав так довго?
   
а якщо він запустить гіпєрпупєрзвуковий циркон з ядрьон батоном? Ну типу показати- "ага!відітє!я єпанутий!зачєм етот мір бєз мєня і расії"

И что будет результатом такого запуска? Просто для справки: Еще при совке посчитали ,что для того что-бы уничтожить одну только Москву нужно не менее десятка атомных бомб мощностью не менее 1 Мгт.

Какие последствия будут запуска одной вундервафли с одним батоном неизвестно куда ,потому что кацапские вундервафли никогда не долетают до целей?
   
То ж Доведеться бігти по шампанське якщо лебеді  :K

от сліпа титеря подивися на смайликі
   
И что будет результатом такого запуска? Просто для справки: Еще при совке посчитали ,что для того что-бы уничтожить одну только Москву нужно не менее десятка атомных бомб мощностью не менее 1 Мгт.

Какие последствия будут запуска одной вундервафли с одним батоном неизвестно куда ,потому что кацапские вундервафли никогда не долетают до целей?

чого не долітають а гес вцілили в машиний зал номер 2
   
Какие последствия будут запуска одной вундервафли с одним батоном неизвестно куда ,потому что кацапские вундервафли никогда не долетают до целей?
Воронєжу пі3дєц
   
Какие последствия будут запуска одной вундервафли с одним батоном неизвестно куда ,потому что кацапские вундервафли никогда не долетают до целей?
Розрахунок на те що США та захід сильно перелякаються та приповзуть на колінах... :weep: Вова прості нас...
   
І втратить ще в економіці
В той час як Китай щороку росте на 6%, петеворюючи кацапів в економічного карлика з розпорошеними ресурсами по величезній території
Скільки можна надрочувати на зростання Китаю.
Китай росте, поки його ростуть сша.
Завтра перекриють технологіі і обладнання і буде
ваш процвітаючий Китай знову рис вирощувати.
   
І втратить ще в економіці
В той час як Китай щороку росте на 6%, петеворюючи кацапів в економічного карлика з розпорошеними ресурсами по величезній території
та там уже діють за принципом  згоріла хата то нехай горить і сарай
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія