Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи є можливість видаляти свої теми?

Чи є можливість видаляти свої теми?

Іноді думаєш, що варто було й не публікувати тему, але вже пізно, опублікував. А видалити не виходить.
Як це зробити?
   
Re: Чи є можливість видаляти свої теми?

Іноді думаєш, що варто було й не публікувати тему, але вже пізно, опублікував. А видалити не виходить.
Як це зробити?

редагувати свої теми можеш.
простав крапку в назві і в тексті .
я так інколи роблю
   
Re: Чи є можливість видаляти свої теми?

редагувати свої теми можеш.
простав крапку в назві і в тексті .
я так інколи роблю

Після цього модератори видаляють?
   
Re: Чи є можливість видаляти свої теми?

Після цього модератори видаляють?

як я знаю на фупі ніколи нічого не видаляється модераторами
але сам можеш витерти текст в старі темі
   
Re: Чи є можливість видаляти свої теми?

як я знаю на фупі ніколи нічого не видаляється модераторами
але сам можеш витерти текст в старі темі

А якщо хтось встигне процитувати мій текст, як я зможу витерти цитату з чужого посту?... :sad:
   
Re: Чи є можливість видаляти свої теми?
Svitlana Bykova

А якщо хтось встигне процитувати мій текст, як я зможу витерти цитату з чужого посту?... :sad:
ні
тільки попросити автора допису витерти самому

модератор може видалити тему, якщо там тільки твої дописи. Якщо є інші - то в нас вже були прецеденти, коли юзери влаштовували скандали "куди подівся мій пост? ви видаляєте інфу!" і так далі.

Є ще розділ фото-відео. Там кожен автор теми = її хазяїн і модератор, і може робити що завгодно
   
Re: Чи є можливість видаляти свої теми?
Svitlana Bykova

витерти цитату з чужого посту

згадала. Виключення робиться, коли мова йде про чиїсь персональні дані (фото, адреса, ім"я - коротше, те по чому можна ідентифікувати юзера, а він цього не хоче)
тоді - так, без заперечень. Модери редагують пости - не видаляють, а саме редагують, витирають небажану інфу. Іноді ще й в смітник виносять
   
Re: Чи є можливість видаляти свої теми?

Самому затерти і покласти точки , але чужі не може трогати якщо хтось вже під ним відповів... Але завжди можна жалобу на себе написати і модер видалить в смітник ))) А в смітнику тільки фупчики бачать...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія