Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Петра Порошенко, ви готові знищити власну країну заради помсти прихильники певної політсили? :zrada:

Як раз я голосувала за Порошенка цілком усвідомлюючи що весь той бред, який ви несте є брєдом і недоліки Порошенка (а також недоліки його команди) значно менші за користь яку вони роблять.
А прикиньте, ті хто голосує за Бойка-Мураєва-Мудачука, так само як оце зараз ви переконані : це саме те, що відповідає їхнім запитам.
Я, наприклад, посоромилася би вголос казати що голосувала за "Порошенка" - раптом хтось подумає, що він відповідає моїм уявленням про честь, мораль та іншим людським якостям.
Я цілком припускаю, що світогляд "Порошенка" цілком відповідає вашим запитам.
Але він <світогляд "Порошенка"> категорично не співпадає з моїми уявленнями щодо персони, яка могла би отримати честь бути президентом МОЄЇ країни.
Можливо, це заскладні речі для вашого розуміння, і все, на що ви здатні, цей отой самий "брєд" що ви тут нанесли.
   
А прикиньте, ті хто голосує за Бойка-Мураєва-Мудачука, так само як оце зараз ви переконані : це саме те, що відповідає їхнім запитам.
Я, наприклад, посоромилася би вголос казати що голосувала за "Порошенка" - раптом хтось подумає, що він відповідає моїм уявленням про честь, мораль та іншим людським якостям.
Я цілком припускаю, що світогляд "Порошенка" цілком відповідає вашим запитам.
Але він <світогляд "Порошенка"> категорично не співпадає з моїми уявленнями щодо персони, яка могла би отримати честь бути президентом МОЄЇ країни.
Можливо, це заскладні речі для вашого розуміння, і все, на що ви здатні, цей отой самий "брєд" що ви тут нанесли.
кицю, просто визнай- ви всрались, а ваші мантри це для вашого внутрішнього заспокоєння
   
Пацюк уникальный в укр.политике, действует по лекалам Хуйла .
Никогда украинцы не любили власть, ни в совке, ни тем более сейчас, когда есть доступ к инфо .
Но чтобы так прощали все ошибки пацюку, когда был при власти, это уникум .
та де??? З 54% у 2014 - до 15% у 2019  - хіба це прощення? Ні, не помилок, їх то якраз і не було, Свин діяв згідно заздалегідь намеченому плану. Колабораціонізму.
   
Прихильники Петра розвели такий фестиваль істерики і паніки на фупі, що не можу втриматись від питання.
Таке вже було у 2019 перед виборами Президента, сам трохи зрадолюбив у бік Порошекно, каюсь. Але ж тоді не було такого загострення як зараз.
Дуже показове голосування
   
Ебанутий спісок питань, пане адмін. Я за Украіну. Нажаль, зе -  ворог.
   
та де??? З 54% у 2014 - до 15% у 2019  - хіба це прощення? Ні, не помилок, їх то якраз і не було, Свин діяв згідно заздалегідь намеченому плану. Колабораціонізму.
Я про порохоботов . И всего 8% за ПЕС в ВР .
   
Ебанутий спісок питань, пане адмін. Я за Украіну. Нажаль, зе -  ворог.
Ну чого ж ,для тебе нема України, якщо Петро не на тубуретці.
   
Ну чого ж ,для тебе нема України, якщо Петро не на тубуретці.

факт
порохня вона така, ..банута на всю бошку
   
Я, наприклад, посоромилася би вголос казати що голосувала за "Порошенка" - раптом хтось подумає, що він відповідає моїм уявленням про честь, мораль та іншим людським якостям.
:lol:
Чи не єдиний, за кого голосував, і не соромно зараз перед своїми дітьми.
   
:lol:
Чи не єдиний, за кого голосував, і не соромно зараз перед своїми дітьми.

 (tu)
Втримав країну на краю прірви, економіка почала зростати - та про що казати....Зєсрань і кацапи до сих пір йому цього пробачити не можуть, що країну не запоров: біснуються в єдіном парівє.
Всьо познайотся в сравнєнії: я критикувала Петра коли він був прєзіком і буду робити це знову, якщо він ним стане.
Але, сука, те лайно що нам обрали кнуроськи....це бля....твою дівізію...йопєрний тіатр....ні на яку голову....ну ви поняли.
"Так вот оказалось, что то била белая полоса !" (с)
   
Ну чого ж ,для тебе нема України, якщо Петро не на тубуретці.
заберіть вашого петра та іжте його з зеленим лайном. Мені він не потрібен. Він потрібен вам.
   
заберіть вашого петра та іжте його з зеленим лайном. Мені він не потрібен. Він потрібен вам.
Мені потрібна Україна
Нормальна держава
Де немає божка й спасителя, царя ,гетьмана
А є нормальна влада
Де президент не торгує канхвєтами і не грає хєром на роялі
   
Мені потрібна Україна
Нормальна держава
Де немає божка й спасителя, царя ,гетьмана
А є нормальна влада
Де президент не торгує канхвєтами і не грає хєром на роялі
дик, нахера ви з зелепня бозю собі ліпете? Він же ідіот!
   
Дуже показове голосування
Аха, особливо якщо за пункт перший голосували прихильники певної політсили.
   
Ну чого ж ,для тебе нема України, якщо Петро не на тубуретці.

факт
порохня вона така, ..банута на всю бошку

прихильники певної політсили переносять свої світовідчуття на інших.
   
Мені потрібна Україна
Нормальна держава
Де немає божка й спасителя, царя ,гетьмана
А є нормальна влада
Де президент не торгує канхвєтами і не грає хєром на роялі
Ти диви... У вас вже 3 роки президень той що грає на роялі (за вашою допомогою) а ви продовжуєте боротьбу з тим хто три роки назад провів чесні вибори і залишив "табурєтку". Так що хоть собі не брешіть. Вам пофіг Україна вам хоть гірше аби інше.
   
Ти диви... У вас вже 3 роки президень той що грає на роялі (за вашою допомогою) а ви продовжуєте боротьбу з тим хто три роки назад провів чесні вибори і залишив "табурєтку". Так що хоть собі не брешіть. Вам пофіг Україна вам хоть гірше аби інше.
ну, гарно сказано.
   
Клоун это и есть разрушение страны. Или вы дегенераты будете утверждать ,что дурак руководимый кремлёвской агентурой это залог успеха Украины?
   
дурак руководимый кремлёвской агентурой это залог успеха Украины?
А що Педро вже скористався пропозицією Хуйла?  :beach:
   
А що Педро вже скористався пропозицією Хуйла?  :beach:

Ты про что это мычишь безмозглое прихильники певної політсили животное?
   
що за вереск? без зєлєнского настане кінець світу? :laugh:
   
Ты про что это мычишь безмозглое прихильники певної політсили животное?
ім знову петро. Ім завжди петро. Якби не петро,  що б вони робили? Вигадали би петра.
   
Втримав країну на краю прірви, економіка почала зростати - та про що казати...
Передовица "Правды" 2022 года .
   
Втримав країну на краю прірви, економіка почала зростати
Бякусю, ти аргументуєш порожніми не наповненими змістом ШТАМПАМИ.
Прихильники Зе сьогодні точно з такими ж підставами можуть заявити, що і Зе теж "втримав державу, і економіка почала зростати". Причому втримав набагато ефективніше за Петро - за його каденції (поки що) не сталося ні втрати територій, ні Іловайськів, ні Дебальцевих, не спливло нагору ганебних фактів жмурукань-обнімашок з Хуйлом, та й МЗС працює на порядок потужніше ніж це було за Петро.
   
Мені потрібна Україна
Нормальна держава
Де немає божка й спасителя, царя ,гетьмана
А є нормальна влада
Де президент не торгує канхвєтами і не грає хєром на роялі
(tu) Класно сформулював!
   
за його каденції (поки що) не сталося ні втрати територій


Ну чст ты брешишь дегенеративная прихильники певної політсили тварь?  Именно ваш  скотина криворогая под вой "Я не лох" сдала кацапам украинскую территорию без единого выстрела что-бы только заглянуть в жопу бункерному фюреру. А по факту только расписалась что она конченая лошара.
   
не сталося ні втрати територій, ні Іловайськів, ні Дебальцевих,
Донецк первым сдал, пацюк так старался с перемирием односторонним .
Ну чст ты брешишь дегенеративная прихильники певної політсили тварь?  Именно ваш  скотина криворогая под вой "Я не лох" сдала кацапам украинскую территорию без единого выстрела что-бы только заглянуть в жопу бункерному фюреру. А по факту только расписалась что она конченая лошара.
А ведь есть  имбецилы, которые верят в этот бред .
   
Донецк первым сдал, пацюк так старался с перемирием односторонним .
А ведь есть  имбецилы, которые верят в этот бред .
а є імбецили, що то роблять.
   
(tu)
Втримав країну на краю прірви, економіка почала зростати - та про що казати....Зєсрань і кацапи до сих пір йому цього пробачити не можуть, що країну не запоров: біснуються в єдіном парівє.
Всьо познайотся в сравнєнії: я критикувала Петра коли він був прєзіком і буду робити це знову, якщо він ним стане.
Але, сука, те лайно що нам обрали кнуроськи....це бля....твою дівізію...йопєрний тіатр....ні на яку голову....ну ви поняли.
"Так вот оказалось, что то била белая полоса !" (с)
так колись аналізував 2000ну історію людсва, то ніде не зустрів більше маразму найменш підготовленої людини ,яка прийшла до влади.   Ше правда був прецендент, коли коня в сенат ввели в древньому Римі.  (Хоча тут можливий варіант, що кінь був супер розумний  :gigi: ) нам так не проканало :lol:
Це навіть кухарка і управління державою, була б вершиною успіху більше ніж укр. варіант президента

Останнє редагування: 9 лютого 2022 20:17:50 від andy lev
   
те саме варто спитати прихильники певної політсили

чи готові вони знищити україну, аби їх жаба вседіла на місяць довше?
   
Ну чст ты брешишь дегенеративная прихильники певної політсили тварь?  Именно ваш  скотина криворогая под вой "Я не лох" сдала кацапам украинскую территорию без единого выстрела что-бы только заглянуть в жопу бункерному фюреру. А по факту только расписалась что она конченая лошара.
Закрий свою брудну пащю, лайлива свинюко  :gigi:
   
Закрий свою брудну пащю, лайлива свинюко  :gigi:
я розумію, чому вам правда не подобаеться.
   
я розумію, чому вам правда не подобаеться.
Сер беггі! Ви - брєхлівая дєгєнєратівная педрільная тварь.
От така правда. Подобається?
   
 Ну поставили в старшие модеры откровенную ЗЕлень Амида. Мне интересно-это редакционная политика? Опять эта веточка паскудная!
   
Прихильники Петра розвели такий фестиваль істерики і паніки на фупі, що не можу втриматись від питання.
Таке вже було у 2019 перед виборами Президента, сам трохи зрадолюбив у бік Порошекно, каюсь. Але ж тоді не було такого загострення як зараз.

Я думаю, так. Якщо при цьому повиздихають недоумки, які створюють подібні опитування, то країну знищити варто.
   
так так  воно і  є
похвальна самокритика!  :lol:  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія