Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бігом всі включайте прямий канал! Зараз великий телемарафон на честь півтерміну Зеленського

Дуже багато конструктивної критики. Навіть Петро виступав, цитував Подерв'янського  (tu)
   
Перемотав на виступ Порошенка.. на 8 му год..  Серйозна акція, спільний телемарафон трьох каналів з такого смішного приводу
   
Не дают порулить свиночолому гетьману? Начал давать советы космического масштаба?
   
Начал давать советы
та він тільки антиковідною програмою третю хвилю придавив
ще якусь військову напише і кацапня розбіжиться...
   
   
Петро нагадує як він мародьорив країну.

   
Половина тезисов из ФУПа...

И писали об этом люди грамотные и со здравым смыслом.
А не придурки с ОП.
   
Порошенко на Прямом
- Почему я покупаю концентраторы по 25К,а Минздрав по 37-39?
Да потому, что Зеленскай мародёр!



прихильники певної політсили. ну вам же нема що проти цього й сказати ..
   
телемарафон на честь півтерміну Зеленського
Як швидко час летить.
   
Але  не час зараз бубочці кістки перемивати все таки я вважаю. Коли ворог у воріт.
   
https://twitter.com/view/status/1384563883709501444
Если есть прямое доказательство коррупции, то это в суд. Зачем болтовней заниматься, если можно очевидное дело в суд подать и потом каждый день на кривом раскручивать? У Порошенко хватило средств даже дерьму типа Стерненко адвокатов пачками нанимать и финансировать митинги в его поддержку. А в таких случаях сам бог велел дела заводить и пачками подавать в прокуратуру на так называемое велике крадивництво, концентраторы и другие подобные дела. Только нет этого почему-то. Напрашивается очевидный вывод: или это все обман, или даже задачи такой не поставлено, иначе сам свои схемы выдашь. Ну а болтать на кривом - это не мешки ворочать.
   
Порошенко на Прямом
- Почему я покупаю концентраторы по 25К,а Минздрав по 37-39?
Да потому, что Зеленскай мародёр!

прихильники певної політсили. ну вам же нема що проти цього й сказати ..

По 37?!
Я находил и давал ссылку на прозорро, где на 10 концентраторов был тендер на 1,7 млн грн.
   
на честь півтерміну Зеленського

   
Ось коротко про прєзєзєнство

   
А прямый  то Петра? танунах смотреть :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія