Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботи - дайте визначення

Re: Порохоботи - дайте визначення

Абтікай!  :bueee:

https://youtube.com/shorts/j1F_e9Eo0-Q?feature=share

Молодець, пробекала як-ніяк !  :laugh:
А шо там дітки Зєлічкі ?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Я лет 20 назад работал ботом на одном из образовательных форумов. Моей задачей было в легком случае дать студенту правильный ответ или ссылку на ресурс с учебниками (на данном сайте), а в более сложном подвести его к заказу работы непосредственно на сайте у меня или у другого исполнителя за определенный процент.
Термин порохобот в прямом понимании определяет человека, который за определенное вознаграждение пишет посты соответствующей направленности, никак не задумываясь о моральной составляющей, а тем более о каком-то соответствии с действительностью, в соответствии с методичками куратора. Такие действительно оказали медвежью услугу, только повышая антерейтинг.
Я думаю, что модерация успешно избавила читателей форума от разнообразных ботов.
В настоящее время термин порохобот несколько расширился и определяет своего рода сектанта, для которого все сверху это божья роса, а здравый смысл не доступен по определению. Причем, он считает патриотом только себя и адептов Порошенко.
 
  Ваше визначення містить значну прогалину.
  А саме зграйну поведінку цих осіб:
  1.Булінг "не таких" і намагання домінації у певному інформаційному просторі.
  2."Пєтушка хваліт кукуха" - ще один спосіб домінації цих істот.
  Деякі гілки нічого, крім сміттєвих постів ботів і не містять.
  І форум перетворюється... форум перетворюється... на істинно патріотичний майданчик. :weep:
 
 

Останнє редагування: 14 серпня 2023 01:11:09 від Топа
   
Re: Порохоботи - дайте визначення



Женя не знає українську...  :pooh_lol:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Молодець, пробекала як-ніяк !  :laugh:
А шо там дітки Зєлічкі ?

Абтікай.. :punish:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

https://youtu.be/c9Cdp1eNIvI
Женя не знає українську...  :pooh_lol:

А про розривку вона знає?
А про драбину на долину?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

А про розривку вона знає?
А про драбину на долину?

Так від кулеметниці розривки так і не дочекалися.

 :pooh_lol:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Може даш відповідь на просте питання.
Як у людини, яка обрала своїм слоганом мову, власний син української мови не знає?  
Чи у тебе бракує інтелекту і критичного мислення?
 :-)o
:lol: ти впевнений, що не знає?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

:lol: ти впевнений, що не знає?

Хочеш, щоб тебе ще пикою натовкли?  :punish:



Абтікай!  :bueee:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

   Хто знає, де поділась Пєціна доця? B-)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

 
  Ваше визначення містить значну прогалину.
  А саме зграйну поведінку цих осіб:
  1.Булінг "не таких" і намагання дормінації у певному інформаційному просторі.
  2."Пєтушка хваліт кукуха" - ще один спосіб домінації цих істот.
  Дєякі гілки нічого, крім сміттєвих постів ботів і не містять.
  І форум перетворюється... форум перетворюється... на істинно патріотичний майданчик. :weep:
Целиком и полностью поддерживаю. Я надеюсь в конце дискуссии автор ветки соберет в кучу четкое определение порохобота и будет давать ссылку на него в случае необходимости.
А я бы от себя порекомендовал администрации сайта тем, кто отвечает такому определению, ставить определенный аватар, чтобы сразу понимать, с кем имеешь дело.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Хочеш, щоб тебе ще пикою натовкли?  :punish:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Показати зображення...

А це дискредитація влади...  :punish:

 :dopovid:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Целиком и полностью поддерживаю. Я надеюсь в конце дискуссии автор ветки соберет в кучу четкое определение порохобота и будет давать ссылку на него в случае необходимости.
А я бы от себя порекомендовал администрации сайта тем, кто отвечает такому определению, ставить определенный аватар, чтобы сразу понимать, с кем имеешь дело.
Ваші сьогоднішні стриманість та виваженість приємно здивували. B-)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

 
  Ваше визначення містить значну прогалину.
  А саме зграйну поведінку цих осіб:
  1.Булінг "не таких" і намагання дормінації у певному інформаційному просторі.
  2."Пєтушка хваліт кукуха" - ще один спосіб домінації цих істот.
  Дєякі гілки нічого, крім сміттєвих постів ботів і не містять.
  І форум перетворюється... форум перетворюється... на істинно патріотичний майданчик. :weep:
 
 
Буллінг? тю-у! міль пардон, мон амі... ви у який клас початкової школи перейшли? хвуп вам не інститут шляхетних панянок!
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

А це дискредитація влади...  :punish:

 :dopovid:
без сумніву!  B-)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Ваші сьогоднішні стриманість та виваженість приємно здивували. B-)
Вы  меня ни с кем не путаете? Я всегда общаюсь в стандартной манере и не привык конфликтовать, а тем более по политическим предпочтениям. Тем более, что в виртуальной среде это ни к чему не приводит, нервные клетки не восстанавливаются, как раньше говорили. 
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Двоє вже про мову абтікають.

Може ще хтось зможе дати відповідь на моє питання.  :-)o
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

А потім про церкву мацковського поцреархату...  :-)o
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Вы  меня ни с кем не путаете? Я всегда общаюсь в стандартной манере и не привык конфликтовать, а тем более по политическим предпочтениям. Тем более, что в виртуальной среде это ни к чему не приводит, нервные клетки не восстанавливаются, как раньше говорили. 
1. Може й переплутав. Тоді прошу вибачити.
 2. Гарна новина. Таки відновлюються. Просто різна швидкість відновлення.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

То підтверди що порохобот і палітра порохоботів набуде більше фарб :)

Про що я і кажу- як діти

Прямо все їм пережуй і в рот постав
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Целиком и полностью поддерживаю. Я надеюсь в конце дискуссии автор ветки соберет в кучу четкое определение порохобота и будет давать ссылку на него в случае необходимости.
А я бы от себя порекомендовал администрации сайта тем, кто отвечает такому определению, ставить определенный аватар, чтобы сразу понимать, с кем имеешь дело.

Та чого аватар- зразу зірку до піджака пришивайте, дегенерати йо6ані  :)
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Питання у тому, що  за відсутністю мозку розумові здібності не дозволяють, навіть для себе, дати відповідь на просте питання, чому видатний дипломат, неперевершений бізнесмен, поціновувач мови, армії та віри розгромно програв президентські вибори працівнику розважального жанру з естради. І не дозволять...
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Питання у тому, що  за відсутністю мозку розумові здібності не дозволяють, навіть для себе, дати відповідь на просте питання, чому видатний дипломат, неперевершений бізнесмен, поціновувач мови, армії та віри розгромно програв президентські вибори працівнику розважального жанру з естради. І не дозволять...
відповідь є, і вона проста- охлос- нездоланна сила.
panem et circenses.
усе старе, як світ.
п.с. а якщо ВИ такі ВУМНІ, то дайте відповідь на взагалі дитяче питаннячко- чому зе списав армовір?
п.п.с. причому списав саме у невдахи," який розгромно програв президентські вибори працівнику розважального жанру з естради"

Останнє редагування: 14 серпня 2023 10:23:37 від magistr
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

порохоботи голосували противсіх, а януковича обрали прихильники певної політсили  :K

адже влада Зеленського, ця влада опзж
прихильники певної політсили не було в 2010. Порохоботи в першому турі голосували за Ющенка (тобто їх менше 5%), чим вивели в другий тур Януковича і Тимошенко, а в другому турі за Януковича (але їхній інтелект не дозволяє їм це усвідомити).
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

прихильники певної політсили не було в 2010. Порохоботи в першому турі голосували за Ющенка (тобто їх менше 5%), чим вивели в другий тур Януковича і Тимошенко, а в другому турі за Януковича (але їхній інтелект не дозволяє їм це усвідомити).
оце ти спи здів! :facepalm:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

оце ти спи здів! :facepalm:

Нагадати тобі, як дрищі сиділи в кущах з кулеметом, прикривали відхід своїх військ? 
Здали свої дільниці ПРдонам...    :punish:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

оце ти спи здів! :facepalm:



Абтікай!   :punish:  :bueee:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Нагадати тобі, як дрищі сиділи в кущах з кулеметом, прикривали відхід своїх військ? 
Здали свої дільниці ПРдонам...    :punish:
:facepalm:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

відповідь є, і вона проста- охлос- нездоланна сила.
panem et circenses.
усе старе, як світ.
п.с. а якщо ВИ такі ВУМНІ, то дайте відповідь на взагалі дитяче питаннячко- чому зе списав армовір?
п.п.с. причому списав саме у невдахи," який розгромно програв президентські вибори працівнику розважального жанру з естради"

Охлос, сила здоланна, якщо йому відверто не брешуть у очі штибу "паєхалі, йоб твою мать!" Тут і мова і віра та і армія, на підкормі у медведчука. Тому натягнути  сову на глобус у головсвина не вийшло, кількість бажаючих вішати локшину собі на вуха критично зменшилась.
Списав, тому що потрібно консолідувати "охлос - нездоланну силу" під час випробувань. Але вам, підсвинкам, то ніяк не дано збагнути. За визначенням, за відсутності органу, який дає можливість це зробити.
І щодо армії, нагадайте, скільки ахметівських заводів продав порошенко на аукціоні за прикладом Криворіжсталі та скільки сучасної зброї  за отримані кошти було куплено великим українським мойсеєм?


   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Охлос, сила здоланна, якщо йому відверто не брешуть у очі штибу "паєхалі, йоб твою мать!" Тут і мова і віра та і армія, на підкормі у медведчука. Тому натягнути  сову на глобус у головсвина не вийшло, кількість бажаючих вішати локшину собі на вуха критично зменшилась.
Списав, тому що потрібно консолідувати "охлос - нездоланну силу" під час випробувань. Але вам, підсвинкам, то ніяк не дано збагнути. За визначенням, за відсутності органу, який дає можливість це зробити.
І щодо армії, нагадайте, скільки ахметівських заводів продав порошенко на аукціоні за прикладом Криворіжсталі та скільки сучасної зброї  за отримані кошти було куплено великим українським мойсеєм?
:lol: гаразд, у Римі було "хліба і відовищ" а у нас- "шашличкі на майскіє і асфальт на уліце нєважно какого названія". принципової різниці нема.
зрештою, не плутай охлос з демосом. кароч, незарах, пиши шче
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

гаразд, у Римі було "хліба і відовищ" а у нас- "шашличкі на майскіє і асфальт на уліце нєважно какого названія". принципової різниці нема.
зрештою, не плутай охлос з демосом. кароч, незарах, пиши шче

Пан вирішив зайнятися демагогією, так мені не складно написати ще раз. За свої "шашлики" і "асфальт" він відповість, коли настане відповідний час. Мова про деструктивну функцію упоротих поціновувачів порошенка у сьогоденні. Тому  кажу не вперше, якщо Зеленський не вирішить  у найближчій час затягнуте з 2005 року  питання порошенка,  ракова пухлина ізжере країну.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Пан вирішив зайнятися демагогією, так мені не складно написати ще раз. За свої "шашлики" і "асфальт" він відповість, коли настане відповідний час. Мова про деструктивну функцію упоротих поціновувачів порошенка у сьогоденні. Тому  кажу не вперше, якщо Зеленський не вирішить  у найближчій час затягнуте з 2005 року  питання порошенка,  ракова пухлина ізжере країну.
:lol: хто тут демагог, ми бачимо.
а пригадуєш таке?
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

хто тут демагог, ми бачимо.
а пригадуєш таке?
 
Бачу, що тобі цей співак до вподоби.  Я і не сумнівався у вишуканості смаків підсвинків. Але не засмучуйся, передивляйся наніч інші розважальні програми. Ось цю, наприклад...

   
Re: Порохоботи - дайте визначення

 
Бачу, що тобі цей співак до вподоби.  Я і не сумнівався у вишуканості смаків підсвинків. Але не засмучуйся, передивляйся наніч інші розважальні програми. Ось цю, наприклад...

https://www.youtube.com/watch?v=MhoV37rRoZU
хочеш залишити останнє слово за собою?  :lol:
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

оце ти спи здів! :facepalm:
Таки не можеш усвідомити.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

Таки не можеш усвідомити.
що саие усвідомити? вашу люмпен-пролеьарську логіку? так я її знаю. але сприйиати їв.. ні, даруйте!
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

що саие усвідомити? вашу люмпен-пролеьарську логіку? так я її знаю. але сприйиати їв.. ні, даруйте!
це класична логіка. Ви в вашому дебільному стилі проголосували проти всіх (не пішли на вибори, зіпсували бюлетень) і не усвідомлюєте, що таким чином підтримали переможця. Він набрав менше 50%, і ваші голоси перейшли до нього.
   
Re: Порохоботи - дайте визначення

це класична логіка. Ви в вашому дебільному стилі проголосували проти всіх (не пішли на вибори, зіпсували бюлетень) і не усвідомлюєте, що таким чином підтримали переможця. Він набрав менше 50%, і ваші голоси перейшли до нього.
ні, це над вамт даннінг з крюгером ридають крокодилячими сльозами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія