Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДАП

ДАП

Сьогодні, 16 січня, ми схиляємо голови перед героїзмом «кіборгів» - героїв-воїнів, які мужньо та незламно захищали Донецький аеропорт.

Оскільки російські окупаційні війська кілька місяців не могли захопити ДАП, вони почали панікувати. Була зафіксована емоційна розповідь одного з бойовиків незаконних формувань. У ній терорист пожалівся, що українських армійців неможливо вибити з аеропорту.

"Я, блин, не знаю, кто защищает донецкий аэропорт, но мы их три месяца выбить не можем. Пробовали штурмовать — нам таких "вломили" — мы отошли. Начали накрывать "Градами" — они ныряют в подземные коллектора канализации. После обстрела мы наступать, а они выныривают и опять нам дают "просраться". Решили коллектора залить стоками канализации. Зафигачили "Градами" — они под землю — мы заливаем коллектора. И типо захватываем территорию аэропорта. Они по коллекторам перебрались аж до Авдеевки — поднялись наверх — вернулись по верху в аэропорт и опять нам "наваляли" и нас выгнали. При этом захватили наше оружие, нашу технику и взяли у нас несколько десятков пленных, которых загнали в нами же затопленный г**ном коллектор и закрыли на замок. Далее у них начались проблемы с "хавчиком", так как Порошенко шоколадных конфеток им не прислал. Они ночью делают вылазку в Донецк — берут в плен еще пару десятков наших — подсрачниками гонят в аэропорт и оттуда выменивают их, а заодно и тех наших, кто в коллекторе говно нюхал, на три тонны "хавчика" (преимущественно тушёнка). Я не знаю, кто там сидит, но это не люди — это киборги!".

Ось так сам ворог визнав, що завзятість, незламний дух, сміливість, любов до своєї землі й ненависть до окупантів давала величезну перевагу українським армійцям.

Коли від обстрілів з найважчого озброєння впала бетонна диспетчерська вежа аеропорту, з’явилася фраза яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців: «“кіборги” вистояли, не встояв бетон», – фраза.

Публікуємо відео, змонтоване з архіву «кіборга» Ігоря Гофмана, який у березні минулого року помер від важкої хвороби.

Сам автор відео – Олексій «Малиш» Болдирєв – вижив під час оборони ДАПу, але загинув у грудні 2015 року в Опитному.

Пам’ятаємо захисників Донецького аеропорту!
Вічна пам’ять полеглим, шана живим!

https://fb.watch/aA2qzEAMFH/

   
Re: ДАП

Світла пам’ять…
   
Re: ДАП

мінстець переборщив
   
Re: ДАП

Завтра зелені обдроченці спробують помститися за ДАП
   
Re: ДАП

93 лучше всех .
СЛава Героям !
Муженко на нары .
   
Re: ДАП

Не зеленим уклоністам-дезертирам бруднити своїм поганим ротом світлу пам'ять героїв.
Ви падлюки ще за Журавля відповісте.
   
Re: ДАП

  особисто я по сьогодні не розумію,
чому тих людей дали вбити

вони були в пастці яка поступово звужувалася, всі це бачили

шляхи Нормальні були тільки два:

1. Підсилити угрупування і забрати ДАП
якщо не було можливості то
2. Забрати тих героїчних людей. Дап був повністю зруйнований.

Але їх віддали на вбивство. На жертву.
Я цього не розумію.

А хтось розуміє ?
   
Re: ДАП

Кіборгі треба писати без лапок та з великої літери.
   
Re: ДАП

Завтра зелені обдроченці спробують помститися за ДАП

Кнуридло налом башляло Моторилам за вбивство наших вояків
   
Re: ДАП

Як я люблю зелений піздьож.
   
Re: ДАП

  особисто я по сьогодні не розумію,
чому тих людей дали вбити

вони були в пастці яка поступово звужувалася, всі це бачили

шляхи Нормальні були тільки два:

1. Підсилити угрупування і забрати ДАП
якщо не було можливості то
2. Забрати тих героїчних людей. Дап був повністю зруйнований.

Але їх віддали на вбивство. На жертву.
Я цього не розумію.

А хтось розуміє ?

петя нуждался в героях
   
Re: ДАП

мінстець переборщив

Це не мінстець, це 93
Там відео в посиланні
   
Re: ДАП

Не зеленим уклоністам-дезертирам бруднити своїм поганим ротом світлу пам'ять героїв.
Ви падлюки ще за Журавля відповісте.
прихильники певної політсили хуйловці стараються притулитись до Армії.

В якому полку служив главзебіл?
   
Re: ДАП

Ось так сам ворог визнав

Да ладно... Минстець сработал


[ Invalid Facebook URL ]

Хм... Сцыль не вставляется нормально. Ну, тада так

https://m.facebook.com/kievtypical/photos/a.345449925536824/699578286790651/?type=3&locale=de_DE&_rdr

   
Re: ДАП

Кнуридло налом башляло Моторилам за вбивство наших вояків
в цей час ваше зелене чмо гвалтувало немовлят сотнями. Одного пошибу твердження.
   
Re: ДАП

прихильники певної політсили хуйловці стараються притулитись до Армії.

В якому полку служив главзебіл?

В одному з Пєтьманом і тобою  B-)
   
Re: ДАП

Це не мінстець, це 93
Там відео в посиланні


якось не віриться, що дружачи із головою можна розказувати усе оте про каналізацію і тому подібне
   
Re: ДАП


Тут один точно з дурдома пише.
Знову налакалася дорогого віскаря, падлюка. (td)
   
Re: ДАП

якось не віриться, що дружачи із головою можна розказувати усе оте про каналізацію і тому подібне

Якщо чесно, я текст верхній не читала ) я відео дивилася
   
Re: ДАП

Показати зображення...
Тут один точно з дурдома пише.
Знову налакалася дорогого віскаря, падлюка. (td)

Дегенерат спитий
   
Re: ДАП

Якщо чесно, я текст верхній не читала ) я відео дивилася


а я навпаки )
   
Re: ДАП

Не зеленим уклоністам-дезертирам бруднити своїм поганим ротом світлу пам'ять героїв.
Ви падлюки ще за Журавля відповісте.



цікаве порівняння із Журавлем

журавель пішов у самоволку, порушив військову дисципліну. врятувати його можна було тільки ціною локальної вилазки із значною кількістю жертв та перспективами загострення аж до нового раунду війни

а захисники ДАП виконували наказ командування і їх покинуло командування на очевидно прогнозовану смерть, не давши наказ виходити у безнадійній ситуації

у якій ситуації присутня вина головнокомандувача ?
   
Re: ДАП

Світла пам’ять…
Героям Слава!
   
Re: ДАП

  особисто я по сьогодні не розумію,
чому тих людей дали вбити

вони були в пастці яка поступово звужувалася, всі це бачили

шляхи Нормальні були тільки два:

1. Підсилити угрупування і забрати ДАП
якщо не було можливості то
2. Забрати тих героїчних людей. Дап був повністю зруйнований.

Але їх віддали на вбивство. На жертву.
Я цього не розумію.

А хтось розуміє ?
я так само задаю ці питання собі
   
Re: ДАП

так а чого про ДАП тільки питати?

ДАП то була ланка із ланцюга.

операція "кордон" - Іловайськ - 32 блокпост - ДАП - Дебальцево

не давати накази про відступ, як "негативний піар"

коли наступаємо, президент-головнокомандувач ледве не на білому коні пафосно пиzдить ротом, а коли треба стратегічно відступити, то керівництво "морозиться", просто не дає ніякого наказу.  Хай помирають і стають героями.
   
Re: ДАП

цікаве порівняння із Журавлем

журавель пішов у самоволку, порушив військову дисципліну. врятувати його можна було тільки ціною локальної вилазки із значною кількістю жертв та перспективами загострення аж до нового раунду війни

а захисники ДАП виконували наказ командування і їх покинуло командування на очевидно прогнозовану смерть, не давши наказ виходити у безнадійній ситуації

у якій ситуації присутня вина головнокомандувача ?

Звісно там де один Журавель, а не там де ДАП, зелений коридор Іловайську, Дебальцеве
   
Re: ДАП

так а чого про ДАП тільки питати?

ДАП то була ланка із ланцюга.

операція "кордон" - Іловайськ - 32 блокпост - ДАП - Дебальцево

не давати накази про відступ, як "негативний піар"

коли наступаємо, президент-головнокомандувач ледве не на білому коні пафосно пиzдить ротом, а коли треба стратегічно відступити, то керівництво "морозиться", просто не дає ніякого наказу.  Хай помирають і стають героями.

І 32, так
   
Re: ДАП

   
Re: ДАП

В одному з Пєтьманом і тобою  B-)
насосала у деркача з миросею?
   
Re: ДАП

І 32, так
киборги добре пошматовали ваших с ишаком фсбшных сослуживцев
   
Re: ДАП

Кіборгі треба писати без лапок та з великої літери.
(tu)  Свої Фермопіли і свої "300 спартанців".
   
Re: ДАП

Показати зображення...
Тут один точно з дурдома пише.
Знову налакалася дорогого віскаря, падлюка. (td)
Не припоминаю его "с пробитой головой на Майдане" А сына кто-то видел?
https://puer.org.ua/blogs/23258/
Зато вот:
https://недостовірне джерело/articles/103296-u_novogo_genprokurora_mohno_kupitj_kvartiru_i_sdelatj_prichesku_v_salone_ego_heny
   
Re: ДАП

Не припоминаю его "с пробитой головой на Майдане" А сына кто-то видел?
https://puer.org.ua/blogs/23258/
Зато вот:
https://недостовірне джерело/articles/103296-u_novogo_genprokurora_mohno_kupitj_kvartiru_i_sdelatj_prichesku_v_salone_ego_heny

Я бачила як його беркутня синьолобого натовкла в дюндєль і з автобуса викинула  :lol:
Але це не на Майдані було
   
Re: ДАП

Показати зображення...

Вічна шана героям!
Слава Україні!
   
Re: ДАП

Я бачила як його беркутня синьолобого натовкла в дюндєль і з автобуса викинула  :lol:
Але це не на Майдані було

Так, теж це пам'ятаю.
Здається, народ не давав автобусу з беркутом проїхати, а Луценко якимсь чином опинився поруч
   
Re: ДАП

от зараз не згадаю хто, та хтось з наших, тутешніх, сам не захищав ДАП, та або підвозив, або вивозив. Десь, з рік тому людина про це писала. Памьять вже не та, не згадаю хто.
   
Re: ДАП

Так, теж це пам'ятаю.
Здається, народ не давав автобусу з беркутом проїхати, а Луценко якимсь чином опинився поруч

Пригнався загашений і поліз в автобус, щось там бубнів пацани, давайтє пагаварім , ті йому й наваляли  :weep:
Але й самі потім нормально сциканули, їх виводили по "коридору ганьби", один щось там свідомість втрачав
   
Re: ДАП

мінстець переборщив
переборщили Ви
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія