Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

АзурЭйр Украина получил самолёт на 531 пассажира B-)

Ну, підняли би затонулу та розволіклися членометрією. Навіщо засірати ще годне?
   
:lol:
В тебе проблеми з розумінням )) бізнес подорожі у бізнесменів, а ти обслуга ) розумієш ? )
Я ж кажу, в мене мала бути поїздка в грудні і прийшлось переносити через ковідні обмеження, тому не буде того чи цього року, буде період 21 - 22  ;)

Справжня ТК :weep:  Бізнес подорожі є у всіх хто працює у бізнес сфері. Я працюю у великому бізнесі. Тому і бізнес подорожі у мене цікаві.

А у кого що було перенесено через COVID це відмазки. За фактом є переможець нашої суперечки. Продовжимо і у 2022
   
Один із найкращих ЖК Києва.  І це не я сказав.  Це говорить ринок. А вам тільки й лишається що подглядати через паркан.  Разом із Павлом.  Можете зробити фото також свого відкритого двору.  І порівняємо де чистіше та красивіше

Ага ))))) про що я й казала )) обнесений колючкою ЖК  :lol: посеред хрущоб )))))
В глазки балуєшся ? Слово район не помітив ?)
   
та потонула у 2021  :(

 Я тут обговорював літаки та подорожі на них.  А у ТК Свєти зверблячка через мій ЖК

Брехуняра, ти тут декілька сторінок обговорював мене за спиною )) поки не бачила і не вальнула люлєй )
Який ти в сраку бізнесмен ?))) Ти обслуговуючий персонал ) всьо ))
   
Ну, підняли би затонулу та розволіклися членометрією. Навіщо засірати ще годне?

А що тут обговорювати? Azur зробив релокацію з РФ до України скотовозки на 530 паксів.  З ней швидко почалися трабли.  Але для ТК Свєти зійде.

Останнє редагування: 17 січня 2022 00:52:42 від Alezka
   
А що тут обговорювати? Azur зробив релокацію з РФ до України скотовозки на 530 паксів.  З ней швидко почалися трабли.  Але для ТК Свєти зійде.
Ну если объективно, то проблема была не с самолетом. И скотовозкой называть его не стоит НМД.
Не все имеют возможность посмотреть мир в бизнес классе, и для многих такие птички делают туры доступнее.
А вот то, что авиакомпания экономит даже на новой ливрее, это  (td) .
   
Ну если объективно, то проблема была не с самолетом. И скотовозкой называть его не стоит НМД.
Не все имеют возможность посмотреть мир в бизнес классе, и для многих такие птички делают туры доступнее.
А вот то, что авиакомпания экономит даже на новой ливрее, это  (td) .

для мене він скотовозка тому що цей літак «уплотнили» на 100 місць.  я не знайшов більше жодної авіакомпанії у світі, де б у B777 зробили 530 місць.  І якщо для польоту на 2-3 години це терпимо, то 12 годин у цьому летіти :suicide2:
   
Варто зазначити, що т.зв.,,скотовозки,, якраз довели здатність до виживання під час кризи
Натомість- майже всі класичні авіакомпанії просять в  урядів грошей для врятування
Та навіть без кризи багато з них постійно в боргах
   
для мене він скотовозка тому що цей літак «уплотнили» на 100 місць.  я не знайшов більше жодної авіакомпанії у світі, де б у B777 зробили 530 місць.  І якщо для польоту на 2-3 години це терпимо, то 12 годин у цьому летіти :suicide2:
Думаю летом он будет летать в Анталию, Хургаду, Шарм. Там как раз 2-3 часа.
На 12 часов полета в таких условиях я тоже не подписался-бы. Потом сутки нужно будет приходить в себя.
   
Думаю летом он будет летать в Анталию, Хургаду, Шарм. Там как раз 2-3 часа.
На 12 часов полета в таких условиях я тоже не подписался-бы. Потом сутки нужно будет приходить в себя.

Азуровские 767 (тоже с уплотнёнными салонами) постоянно на Анталия летают
   
конце прошлого года  Emirates вызвала ажиотаж,  показав рекламный ролик с «бортпроводницей», стоящей на вершине Бурдж-Халифа , самого высокого здания в мире.  Emirates подтвердили, что трюк действительно был реальным. Теперь это повторилось.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія