Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви помітили, що вже навіть кончені підпуйлятники якось без огонька шестерять?

Всякі ОПЗЖ, синяки і прочая? Очевидно, вже навіть вони зрозуміли всю іпанутість хуйло і Рашки  :gigi:
   
Навіть в погляді мураєвих вже бачу якусь розгубленість  :lol:  :weep:
   
вже навіть вони зрозуміли всю іпанутість хуйло і Рашки
це навряд чи
скоріш за все таке враження через зникнення трьох їхніх рупорів
   
Ну точно вони вже не вірять, що "на їхньому боці може бути якась правда"  8-) Зараз більше відпрацьовують, "позичивши очі в Сірка"  8-)
   
Всякі ОПЗЖ, синяки і прочая? Очевидно, вже навіть вони зрозуміли всю іпанутість хуйло і Рашки
Позавчора зайшов до чувака, а у нього тєлєк увімкнений.
Якась ватна телепоєбота  - чи то "наш" чи то "зік".
Сидить у студії  якесь ватне чмо типа ікспєрдь й каже, шо мовляв раша ніфуя поганого робити не збирається, то лише навчання, кацапам воно не треба на санкції наривались.
Мовляв, це лише наша влада з подачі американців роздуває з цього факту типа війну, щоб відволікати народ від проблем з короною, тарифами тощо.
А, Шуфрича там ще бачив у студії. Таке гімно, що я ввічливо попросив вимкнути тєлєка нах - вимкнули.
   
Я б все-таки Мураєва як "коров'ячу какашку" розчавив би.
Розумний падла, набагато розумніший всього того ригівського цирку-балагану з Боєк-Порошенок-Мудачуків.
   
Я б все-таки Мураєва як "коров'ячу какашку" розчавив би.
Розумний падла, набагато розумніший всього того ригівського цирку-балагану з Боєк-Порошенок-Мудачуків.
ти там свого клоуна десь ззабув примостити серед них.Чи своє не смердить.
   
Нє, на каналі мураєва тепер концентрований шабаш. Дивлюсь стріми на каналі Цензор.нет і вони іноді дають якісь уривки з їхніх ефірів —  :facepalm:
   
А ви помітили, що вже навіть кончені підпуйлятники якось без огонька шестерять?
Хуйло грошенят підкине і знову крила розправлять.
   
Всякі ОПЗЖ, синяки і прочая? Очевидно, вже навіть вони зрозуміли всю іпанутість хуйло і Рашки  :gigi:
Им просто перестали платить
   
Якась ватна телепоєбота  - чи то "наш" чи то "зік".

дык я не понял - закрыли каналы и снова открыли? (у меня зомбоящика нет из принципа уже лет 10)
   
Всякі ОПЗЖ, синяки і прочая? Очевидно, вже навіть вони зрозуміли всю іпанутість хуйло і Рашки  :gigi:
Яке нахвіг "зрозуміли"!
Просто відчули, що їх починають бити. І ногами.
   
дык я не понял - закрыли каналы и снова открыли? (у меня зомбоящика нет из принципа уже лет 10)
А я їпу шо там відкрилося/закрилося.
В принципі ж ніщо не заважає на телєку ютуб-трансляцію дивитись "закритого" каналу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія