Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Божевілля лівої ідеології або чому наступний після Трампа президент буде респом

Якась ідіотська заява в перших постах. В США багато репресивних функцій перекладаються на плечі корпорацій, в тому числі впровадження політкоректності, і роблять вони це з превеликим задоволенням, так як ПС атмосфера ще більше ізолює і зашугує тяглову скотину, раздєляй, ізолюй, і работай бидло за менші гроші без напрягу.

ви в якій американській корпорації працюєте / працювали?
   
ви в якій американській корпорації працюєте / працювали?
пане там де я працював/ю є employee handbooks де все прописано що можна і що нєльзя, все що може зробити інших робітників і клієнтів uncomfortable рахується за харасмент, і далі по схемі, любі дискримінаційні заяви на расових, етнічних чи сексуальних грунті - гарантоване звільнення. Політику начебто не забороняють обговорювати, але особливо ніхто не хоче, самоцензура якій совєти могли б позаздрить, тільки нейтрально про погоду та спорт, але без фанатизму,  коли одна група контролює засоби до існування іншої це неминуче приводить до розмов про погоду і  поглядів навкруг себе, щоб бува чужі не почули розмову.
   
Re: Чому наступний після Трампа президент буде респом

Пан таку хєрню дибільно коспірологічну тяне, що аж жах, але добра ілюстрація яким дибілоїдним гімном годують амерського манюпаса що навіть жителі трейлерних парків проголосували щоб їх в жопу трампи з кодлой отімєлі. В США є лише один вид медія, корпоративний, все, навіть це дибілоїдне гімно пан українець сюди тягне пережовувати створено 100% мейнстримними корпоративними змі, що досить вибірково видьоргують то одного пришибленого то іншого щоб він про марксизми ленінізми в білому домі пофантазував, а ще є кадри що досі папістську змову ватикану по полочкам розкладають вже добрі 200 років, не втомились.

Ну петерсон досить цікаво та тверезо міркує
   
Ну петерсон досить цікаво та тверезо міркує
про марксизм ленінізм обами? треба ж так капіталістів ненавидити щоб їм надрукувати екстра 6 трільйонів ++ в рахунок держ боргу.
   
Re: Чому наступний після Трампа президент буде респом

про марксизм ленінізм обами? треба ж так капіталістів ненавидити щоб їм надрукувати екстра 6 трільйонів ++ в рахунок держ боргу.

Я не чув там нічого про обаму...
   
Я не чув там нічого про обаму...
Я відповів на пост українця з маячньою Victor D Hanson, зараз петерсона знайду
   
Re: Чому наступний після Трампа президент буде респом

Я відповів на пост українця з маячньою Victor D Hanson, зараз петерсона знайду

Все інше так - тупа пропаганда
   
чому це важливо на укр форумі?

просто послухайте це його інтерв"ю аль джазірі
особливо з 6 хвилини

цей інтелектуал і "хвілософ" пояснює справедливість дій хйула тим що його спровокувало НАТО на дії в Україні  (td)
і це превалююча думка серед ліваків як США так і Європи

ще хтось хоче позахищати лівих - Гілларі там Обам всяких?

https://www.youtube.com/watch?v=jB54XxbgI0E
пан зовсім не розуміється на американських політичних реаліях. Хомскі чи Чомскі відомий в вузьких кругах мислітєль лівого толку, який тотально замаргалізований корпоративними змі, тотальний інфо блекаут. Ставити його рядом з Клінтон це конкретна шиза, правда шизи на правому спектрі вистачає, і є такі що ставлять, але таж шиза правого толку також відома цілуванням дупи хуйла, і використовує практично однакові аргументи що і Чомскі, Куйло хатєл дружить, а його нато спровокувало.
   
После того, как позавчера я послушал афроамериканца, топящего за Трампа со страшной силой, и с такой же страшной силой ненавидящего либералов, я понял, что СМИ чего то не правильно меня информировали - я был уверен, что все негры против Трампа. ;o

Позвольте заванговать - если экономика не навернется, то Трампа переизберут. Блу коларов не интересует особо что творится за пределами Америки. А вот экономика это да.
   
Re: Чому наступний після Трампа президент буде респом

После того, как позавчера я послушал афроамериканца, топящего за Трампа со страшной силой, и с такой же страшной силой ненавидящего либералов, я понял, что СМИ чего то не правильно меня информировали - я был уверен, что все негры против Трампа. ;o

Позвольте заванговать - если экономика не навернется, то Трампа переизберут. Блу коларов не интересует особо что творится за пределами Америки. А вот экономика это да.

Фінансові інтереси просто
   
Ну петерсон досить цікаво та тверезо міркує
патерсон намішав все гімно в купу, марксизм, комунізм, давні жупела, і завернув те давнє лайно в інтелектуальну на слух обгортку постмодернізма. При чому ні давні жупела, ні нова обгортка взагалі не мають ніякого усталеного визначення і стандарту, особливо комунізм і постмодернізм кожен начиняє ті терміни своїм болючим, а гітлер взагалі на марксистів полював, і якщо будував щось то тільки велферний капіталізм (для німців), всєвозможні мислителі відріклись від публічного марксизму не тому що аналіз капіталістичних болячок виявились невірними, а тому що з'явилась ідіотська надія за допомогою технологій ті болячки прєодолєть, і манюпас просто перестав звертати увагу, але не зрослось, тому що економіка таки є полем бою в якому воюють за паразитні висоти всі з усіма і ніхто не збирається плодами технологій з лузерами ділитись. коротше наїбали пролєтарів жостко, ті на своєму горбу вигодували капітал який пролєтаріям зараз просто каже - ідіть на куй.
   
После того, как позавчера я послушал афроамериканца, топящего за Трампа со страшной силой, и с такой же страшной силой ненавидящего либералов, я понял, что СМИ чего то не правильно меня информировали - я был уверен, что все негры против Трампа. ;o

Позвольте заванговать - если экономика не навернется, то Трампа переизберут. Блу коларов не интересует особо что творится за пределами Америки. А вот экономика это да.
блу колари просто сидять в дупі і смокчуть коли їх вождь з кодлою набивають кармани на ринку акцій. Американські раб сила забула що смирні раби отримують менше, тому що їх хазяйни не побоюються і їх дрочать в усі дірки, аж поки не згадають прості істини.
   
Re: Чому наступний після Трампа президент буде респом

патерсон намішав все гімно в купу, марксизм, комунізм, давні жупела, і завернув те давнє лайно в інтелектуальну на слух обгортку постмодернізма. При чому ні давні жупела, ні нова обгортка взагалі не мають ніякого усталеного визначення і стандарту, особливо комунізм і постмодернізм кожен начиняє ті терміни своїм болючим, а гітлер взагалі на марксистів полював, і якщо будував щось то тільки велферний капіталізм (для німців), всєвозможні мислителі відріклись від публічного марксизму не тому що аналіз капіталістичних болячок виявились невірними, а тому що з'явилась ідіотська надія за допомогою технологій ті болячки прєодолєть, і манюпас просто перестав звертати увагу, але не зрослось, тому що економіка таки є полем бою в якому воюють за паразитні висоти всі з усіма і ніхто не збирається плодами технологій з лузерами ділитись. коротше наїбали пролєтарів жостко, ті на своєму горбу вигодували капітал який пролєтаріям зараз просто каже - ідіть на куй.

Він дуже гарно пояснює психологічну основу всих цих проблем та процесів. Так, він тулить ці свої знання лише в критику лівих, але не дуже завзято. Його більше здоровий глузд цікавить чим права ідеологія.
   
Re: Чому наступний після Трампа президент буде респом

Між іншим ти помітив Uncle Prol, шо наші праві дуже схожі на американських лівих? Та сама айдентіті політикз. Шось трохи сказав проти - і ти марксист, лібераст, купа інших ярликів.
   
После того, как позавчера я послушал афроамериканца, топящего за Трампа со страшной силой, и с такой же страшной силой ненавидящего либералов, я понял, что СМИ чего то не правильно меня информировали - я был уверен, что все негры против Трампа. ;o

Позвольте заванговать - если экономика не навернется, то Трампа переизберут. Блу коларов не интересует особо что творится за пределами Америки. А вот экономика это да.

Ну это ещё Клинтон сказал «It’s economy, stupid!» :)
Но тут такой феномен наблюдается - при всех успехах экономики уровень одобрения Додика ниже плинтуса.
Поэтому если в следующие 3 года наступит рецессия (а вероятность этого высокая), то там некого будет переизбирать :)
   
Він дуже гарно пояснює психологічну основу всих цих проблем та процесів. Так, він тулить ці свої знання лише в критику лівих, але не дуже завзято. Його більше здоровий глузд цікавить чим права ідеологія.
Всі психологічні основи подій ростуть з економіки яка визначає суспільні відносини або їх брак. І економіка пішла в овердрайв що просто не стикується з простими людськими психологічними потребами вже ніяк, і дисбаланс стає ще більшим. Якщо люди займаються чимось що викликає біль і дискомфорт у багатьох виникає питання для чого і для кого це все.
   
Між іншим ти помітив Uncle Prol, шо наші праві дуже схожі на американських лівих? Та сама айдентіті політикз. Шось трохи сказав проти - і ти марксист, лібераст, купа інших ярликів.
ну так американські праві тільки тим і займаються, обізвав когось лібералом, терористом чи комуністом, і все зрозуміло (для ініційованих) навіщо якісь високолобі аргументи які значна частина віруючих не здатна ні виробити ні зрозуміти, внутрєннім чутйом живуть. Американські ліві настільки змаргалізовані їх практично не видно в змі, треба шукати самому, я знайшов, так, також мислять образними заклинаннями і дуже сердяться коли починаєш ті заклинання розбирати, також схоже внутрєннім чутьйом живуть. А чутьйо формується таким чином щоб був максимальний психологічний комфорт. в правих максимальний комфорт від чіткої системи хазяїн-раб де все прописано і гарним рабам кидають жирну кістку аж поки самі в хазяйни не виберуться, у лівих комфорт від системи де конкуренція не приводить до тяжких наслідків життю, здоров'ю і особливо привабливості для протилежної статі. Всі стараються зменшити екзистенційну невизначеність шляхом створення комфортного лубка.
   
рекомендую, вчера посмотрел:
Suburbicon

"These people are animals."
 :laugh:
   
пане там де я працював/ю є employee handbooks де все прописано що можна і що нєльзя, все що може зробити інших робітників і клієнтів uncomfortable рахується за харасмент, і далі по схемі, любі дискримінаційні заяви на расових, етнічних чи сексуальних грунті - гарантоване звільнення. Політику начебто не забороняють обговорювати, але особливо ніхто не хоче, самоцензура якій совєти могли б позаздрить, тільки нейтрально про погоду та спорт, але без фанатизму,  коли одна група контролює засоби до існування іншої це неминуче приводить до розмов про погоду і  поглядів навкруг себе, щоб бува чужі не почули розмову.

"ну капєц" - сам employee handbooks???  ;o 

ви мені Америку тим не відкрили - це нормальна практика всіх корпорацій котрі торгуються чи мають достатні обороти щоб не ризикувати тим коли якийсь придурок він же імлоїї втне щось таке шо приведе до збитків власників - тобто акціонерів
в одних компаніях то коуд ов кодактс в інших то хендбук і ще в інших це збірка політик та процедур з комлайєнс
суть в тому що забезпечити бізнес від ризиків - називаати то цензурою то  (td)

якщо вам кортить поговорити про політику на роботі то це ваше приватне бажаннє - скільки людей стільки думок і роб місце це взагалі то не клуб по інтересам а саме роб місце
що тут вас дивує?
не влаштовує? робіть власний бізнес і там дискутуйте про політику 24 години чи скільки вважаєте за потрібне
чи поза роботою є можливості реалізувати своє бажання проїхатися по вухам з тим брєдом котрий у вас в голові - і помітьте - я поважаю ваше право мати той брєд в голові
але я би сам протестував коли б ви мені почали то все викладати на роботі  :D  поза роботою за пивом чи десь там в клубі - будь-ласка

   
стосовно весілля тої Меган з тим Гаррі

стаття в Таймз про те шо Меган не є першою "небілою" коровлівською особою
http://time.com/5279784/prince-harry-meghan-markle-first-black-mixed-race-royal/


далі в статті журналістка пише прямо що Маркл не буде першою чорношкірою особою королівської крові

But some experts believe that Markle — whose father, Thomas Markle, is white and whose mother, Doria Ragland, is African-American — wouldn’t be the first black royal in British history.

це при тому що всюди використовується "байрейшиал" а не чорношкіра по відношенню до Маркел , бо батько все таки білий , та і мама не з Африки приїхала а вже має якусь частку білої крові як і більшість чорношкірих Америки

але ліваки в Таймз тим не переймаються і просто пишуть що Маркл є чорношкірою

ну і накопали що до Маркл першою чорношкірою особою королівської сім"ї була ось ця дама  :lol:



політкоректність доведена до абсурду  :facepalm1:
   
після інтерв"ю з Кеті Ньюман , котре просто взірвало ютюб та мас мідіа з"явилося нове , не гірше

   
для тих хто пропустив бомбезне інтерв"ю з Кеті Ньюман



особливи момент котрий вже стам мемов "Gotcha" moment
   
між тими були цікаві дебати на котрий реверент Майкл Дайсон - борець за права угнітьоних назвав Пітерсона "білий злий чоловік"
чим викликав купу негативу ло себе зі сторони чорношкірих чоловіків серед котрих Пітресон стає новим авторитетом  ;o

   
хе-хе

https://www.newyorker.com/news/our-columnists/in-america-naturalized-citizens-no-longer-have-an-assumption-of-permanence

Last week, it emerged that the U.S. Citizenship and Immigration Service (U.S.C.I.S.) had formed a task force in order to identify people who lied on their citizenship applications and to denaturalize them.

https://www.newsweek.com/new-uscis-office-aims-strip-us-citizenship-naturalized-americans-lying-975484

A new office for the Department of Homeland Security will be dedicated to stripping U.S. citizenship from naturalized Americans who are found to have lied about their immigration status on their applications. The U.S. Citizenship and Immigration Services office in Los Angles will also deal with immigrants who have green card status.
   
ну і ще одна цікава річ

рух WalkAway - перехід демів в консерватори

інтерв"ю з засновником руху - гей, колишній прихильник демів Клінтон і так далі


   
а це свідчення тих зто вирішив відмовитися від підтримки демів

   
цікаві люди

котрі вірили лівим але розчарувалися в них

   
прихильниця Сандерса
котра бачила як вкрали в нього голоси на кописть Клінтон коли працювала в штабі Сандерса
тепер вже не демократка

   
чорний - студент Берклі

балакає дуже чітко і розумно артикулює чому він став проти демів

   
лесбіянка
колишній демократ
вже ні

   
розповіді простих американців котрі є індепендент і котрі визначають кого обиреть презом

такого зараз багато бо рух тіки почався

чувак відсидів по закону Клінтона за злочин котрий він не скоїв


   
хе-хе

https://www.newyorker.com/news/our-columnists/in-america-naturalized-citizens-no-longer-have-an-assumption-of-permanence

Last week, it emerged that the U.S. Citizenship and Immigration Service (U.S.C.I.S.) had formed a task force in order to identify people who lied on their citizenship applications and to denaturalize them.

https://www.newsweek.com/new-uscis-office-aims-strip-us-citizenship-naturalized-americans-lying-975484

A new office for the Department of Homeland Security will be dedicated to stripping U.S. citizenship from naturalized Americans who are found to have lied about their immigration status on their applications. The U.S. Citizenship and Immigration Services office in Los Angles will also deal with immigrants who have green card status.

тут трохи поясню
американці почали процес перевірки отримання громадянства натуралізованими громадянами
є підстави не вірити в правдивість свідчень котрі вони давали коли подавались на громадянство
   
Поздоровляю, згідно нової політики адміністрації президента ти тепер другосортний громадянин.
   
Меланью проверить бы не мешало.
Бо будучи на h2 визе подрабатывала фотомоделью в Нью Йорке. И явно сбрехала об этом в аппликухе на гринкарту :D
Но если ее лишить гражданства то тогда и ее родителей нужно лишать, бо получили по chain migration принципу.
Против которого Додик буром прет :lol:
   
хе-хе

https://www.newyorker.com/news/our-columnists/in-america-naturalized-citizens-no-longer-have-an-assumption-of-permanence

Last week, it emerged that the U.S. Citizenship and Immigration Service (U.S.C.I.S.) had formed a task force in order to identify people who lied on their citizenship applications and to denaturalize them.

https://www.newsweek.com/new-uscis-office-aims-strip-us-citizenship-naturalized-americans-lying-975484

A new office for the Department of Homeland Security will be dedicated to stripping U.S. citizenship from naturalized Americans who are found to have lied about their immigration status on their applications. The U.S. Citizenship and Immigration Services office in Los Angles will also deal with immigrants who have green card status.

Цікаво, а як вони вибиратимуть натуралізаційні справи для перевірки?....

Хворі люди....  :facepalm1:
   
У них не хватает сотрудников проверить текущие бумаги на гринкарту и натурализацию...
А тут будут старые доки подымать :facepalm:
Но ваньки верят :gigi:
   
оце цікаво

https://www.youtube.com/watch?v=h0ko7VYUYnQ

Я тут нещодавно твій історичний пост викладав.

Напевно і тобі буде цікаво.   :drinks:



   
У них не хватает сотрудников проверить текущие бумаги на гринкарту и натурализацию...
А тут будут старые доки подымать :facepalm:
Но ваньки верят :gigi:

Вони перевірятимуть лише у кого треба. Потім серед ночі до нього прийде ICE - З речами на вихід. Наступного дня його депортують в сирію чи афганістан  :gigi:
   
У левых реально туго с башковитыми ребятами все на эмоциях построено.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія