Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупівці в Силах оборони України + інфо для мобілізованих (раніше гілка про АТО)

Це тільки Львів прийняв таке рішення чи по всій Україні? Хлопців багато таких знаю.

По всій Україні. Це урядова програма, гроші виділяють з загального держбюджету.
Я дуже чекала на реальний зсув у цій ситуації, яку точно треба було вирішувати. Вчора була на спеціальних слуханнях у міськраді, де були всі такі хлопці або їхні представники. Таких воїнів у Львівській області поки що зареєстровано 64. Справа нарешті зрушилася з місця.

Останнє редагування: 11 травня 2018 15:38:33 від ксeня
   
А підкажіть, будь ласка. Атошнику надають 2га землі під сільське господарство. Ця земля надається як? У власність , чи оренду чи ще як?  Наскільки я знаю, сільськогосподарськ а земля не може бути приватна в Україні. Чи як¿
   
А підкажіть, будь ласка. Атошнику надають 2га землі під сільське господарство. Ця земля надається як? У власність , чи оренду чи ще як?  Наскільки я знаю, сільськогосподарськ а земля не може бути приватна в Україні. Чи як¿
 

У власність, як пай, сільгоспугіддя
   
У Франківську сім'ї сімнадцяти бійців з Івано-Франківська отримали ключі від нових квартир
   
 

У власність, як пай, сільгоспугіддя
Ага, зараз хуй візьмеш.
   
дід вова, про житло для атошників-переселенців. Скажи хлопцям, щоб реально подавали документи за місцем тимчасової реєстрації. Можу розповісти попередні нюанси, якщо цікаво, щоб хлопці мінімально тратили час.
   
дід вова, про житло для атошників-переселенців. Скажи хлопцям, щоб реально подавали документи за місцем тимчасової реєстрації. Можу розповісти попередні нюанси, якщо цікаво, щоб хлопці мінімально тратили час.

Дякую! Днів через 10 з ними зустрінусь. А то їм уже на прохання хоча б гуртожитку, сказали - у вас житло є, ну і яка різниця, що на окупованій території, їдьте і живіть
   
Дякую! Днів через 10 з ними зустрінусь. А то їм уже на прохання хоча б гуртожитку, сказали - у вас житло є, ну і яка різниця, що на окупованій території, їдьте і живіть

Де це таке сказали? Цікаво просто. Нехай ще раз підуть до тієї людини з диктофоном.
Процедура така. Перше, що потрібно зробити- взяти довідку з районного відділу соцзахисту, де у них тимчасова реєстрація, про те, що вони як учасники АТО, внесені в реєстр пільговиків. Форму довідки можу вам скинути.
Друге- написати заяву у департамент жкг міста, в якому у них реєстрація, на отримання житла.
Це головні етапи, але є ще довідки, які їм потрібні, і різні нюанси. Якщо хочете- киньте мені свій телефон, я передзвоню і розкажу детально.
   
Сьогодні 25.05.18 в Києві відбудеться Фестиваль вакансій для учасників АТО.



Захід відбудеться 25 травня на території Київської фортеці (м. Київ, вул. Госпітальна, 24), із 17.00 до 22.00.

Участь у Фестивалі вакансій дозволить роботодавцям презентувати свою компанію великій кількості фахівців і запропонувати вакансії всім бажаючим, обрати найкращих із найкращих, сформувати кадровий резерв. Зі свого боку ветерани, які шукають роботу, зможуть знайти підходящі для себе місця.

Заявки на участь у заходах Фестивалю вакансій приймаються за тел.: (098) 2869858, та на електронну адресу: demyanenkoib@gmail.com.

Фестиваль проводиться громадською організацією Міжнародний Альянс Братської допомоги та Центром працевлаштування й перекваліфікації ветеранів, Благодійним фондом "Інформаційно-координаційний центр", Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців "Конфедерація роботодавців України", Центром практичної допомоги захисникам України "AXIOS", Центром зайнятості вільних людей за підтримки державної служби зайнятості.

Приходьте, буде корисно, весело і цікаво  [ua]
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

Друзі, вибачте що трохи поза темою.
У Ворзелі в суботу об 11:30 поховають ветерана 90-го бату Олега Шуманова. Трошки більше деталей тут.
Якщо в когось буде можливість, віддайте шану чоловіку. Бо я вже декілька днів не можу заспокоїтися від цієї історії: він помер вдома, і 2 тижні його тіло лежало в квартирі. І якби не побратими, то на нього і далі було би всім начхати, вони підняли кіпіш. Нехай покоїться з миром!
   
Увага! Безкоштовні тренажерні зали для учасників АТО. КОНТАКТИ

Мережа фітнес клубів «Малібу» продовжує соціальну програму «Спина бійця» дл учасників АТО. Міста України: Київ, Харків, Солоницівка, Львів, Одеса, Краматорськ, Чернігів, Южноукраїнськ. Багато учасників АТО скаржаться на болі в спині. Пройдіть обстеження - носіння бронежилета і переміщення на бронетехніці тривалий час може стати причиною проблем з хребтом.  Якщо не знайдені якісь фізичні проблеми в ході обстеження, то травма є психосоматичної. З нею теж потрібно звертатися до фахівців.  Потрібні розслаблюючі масажі, фізіотерапевтичні процедури, плавання, гімнастика. За програмою «Спина бійця» від фітнес клубу «Малібу» учасники АТО мають можливість відвідувати тренажерний зал безкоштовно у такі години: Пн.-Сб: 7:00-17:00 та 21:00-23:00 Неділя: 9:00-17:00 та 21:00-23:00 При собі мати посвідчення УБД та паспорт.



Приходьте, оздоровлюйтесь!

м. КИЇВ
1) м. Київ, вул. Пожарського, 8. тел. +38 073 183 04 01
2) м. Київ, вул Гната Юри, 7. тел. +38 063 247 08 90 , +38 044 247 08 90
3) м. Київ, вул. Петра Запорожця, 26А, 25 поверх. тел. +38 068 394 35 56

м. ХАРКІВ
1) м. Харків, перевулок Театральний, 1/3. тел.+38 057 761 64 04, +38 093 761 64 04
2) м. Харків, вул. Ак. Павлова, 144б, ТЦ «Космос», 5 поверх. тел. +38 057 761 64 07,+38 093 761 64 07
3) м. Харків, вул. Свинаренко, 9. тел. +38 057 761 44 19,+38 093 761 44 19
4) м. Харків, пр. Московський 257, НИИ «Кондиціонер», 2 поверх. тел. +38057 717 25 20,+38 093 761 44 90
5) м. Харків, вул. Чкалова 1 (кафе «Молодість»). тел. +380577616420, +380937616420
6) м. Харків, Полтавський шлях,184. тел. +38 057 761 64 12,+38 093 761 64 12
7) м. Харків. НИИ ПТИмаш: пр. Ювілейний 56 (пр. 50 років ВЛКСМ, 56). тел. +38 057 761 64 06, +38 093 761 64 06
8) м. Харків. вул. Серпова, 4а. тел. +38 093 761 77 72, +38 057 761 77 72

м. ЧЕРНІГІВ
м. Чернігів, проспект Миру, 49. ТЦ Мегацентр, 2 поверх. тел. +38 073 131 50 60

м. КРАМАТОРСЬК
1) м. Краматорськ Дворцова, 57, приміщення супермаркету АТБ, 2 поверх. тел. +38 066 700 46 49
2) г. Краматорськ, вул.Шкадинова, 62. тел. +38 095 006 46 90

м. ОДЕСА
1) м. Одеса, вул. Академіка Глушко, 29 (біля Таврії-Маршал). тел. +38 095 194 94 17
2) м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 50, ТЦ Атриум, 2-й поверх. тел. +38 094 940 30 12

м. ЛЬВІВ
1) м. Львів, вул. Сахарова, 45 (ТЦ «Фуршет»). тел. +38 096 205 04 87
2) М. Львів, вул. Володимира Великого, 123. тел. +38 063 029 16 93, +38 096 205 04 87, +38 032 263 33 83

м. ЮЖНОУКРАЇНСЬК
м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 25. тел. ‎+38 066 380 25 26, ‎+38 098 342 28 24

Більше інформації про відпочинок і оздоровлення наших воїнів на сайті «Життя після АТО»: http://life-after-ato.com.ua/category/42





   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных
Де Манюпас

А підкажіть, будь ласка. Атошнику надають 2га землі під сільське господарство. Ця земля надається як? У власність , чи оренду чи ще як?  Наскільки я знаю, сільськогосподарськ а земля не може бути приватна в Україні. Чи як¿
http://life-after-ato.com.ua/post/259
https://m.facebook.com/MatiosAnatolii/posts/1000525653431888
   
а что случилось с военкоматом в Ирпене
закрыли или перенесли
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

а что случилось с военкоматом в Ирпене
закрыли или перенесли

Місцеві пишуть - перехрестя Алієвої-Попова, в тому районі, про закриття ніхто нічого незнає
   




№111274 и выдано в марте 2018 .
У меня №112*** но выдано в апреле 2016 .
Как-то странно  8-)
   
По моємому фотка переклеєна
   
По моємому фотка переклеєна
Кстати да. У нас фото только в форме принимали.
   
Кстати да. У нас фото только в форме принимали.

у меня фото по гражданке.

лето 15
   
у меня фото по гражданке.

лето 15
в мене теж по гражданці але мені воєнкомат видавав теж літом 15, а тут вч ну і печатка на фотці стрьомна
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

   
Кстати да. У нас фото только в форме принимали.
+1 фото только в форме.
   
+1 фото только в форме.
Футболка найк :)
   
Футболка найк :)

Судячи по тому, як ти тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1010538.120 вімітився, на футболці було зображення полового буя во всю твою морду
   
 :laugh:
   
Де можна дах підлікувати анонімно, бо відчуваю щось не те.
   
 (tu)

Так в штатах інколи зовсім незнайомі люди дякують і підтримують тих, хто служить:



Це переклад через гугл того, що написано на цім папері:

Я помітив наклейку на задній панелі (бампері) вашого автомобіля
Візьми свого героя до обіду (сходи з ним в ресторан), коли він прийде додому
Дякую вам обом за службу ... - йому - що служить,
а тобі, - що чекаєш.

Ветеран Сполучених Штатів
Бог благословить.


Останнє редагування: 14 серпня 2018 13:49:47 від Vovchara
   
Про яку наклейку йде мова?
   
Про яку наклейку йде мова?





   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

Дякую!
   
Вопрос.
Как думаете, как быть с киевской землей для АТОшников ?
Не проще ли просто объявить об отмене ? Ведь всем понятно что ситуация тупиковая.
   
Вопрос.
Как думаете, как быть с киевской землей для АТОшников ?
Не проще ли просто объявить об отмене ? Ведь всем понятно что ситуация тупиковая.

В Одессе те же бейцы... :(
   
Полагаю, атошники свою землю должны отбить у врага. Крым, Кубань, Брянск, Москва. Вперёд, за жизненным пространством.
В Киеве земля принадлежит народу.
А кому не нравится, может ехать в Польшу. По безвизу.

   
https://www.youtube.com/watch?v=Oa8HptvFB6M

Перший раз в житті натиснув Доповідь. Не витримав вчора.
Вата дістала.

Останнє редагування: 13 вересня 2018 10:38:05 від ded_vova
   
Перший раз в житті натиснув Доповідь. Не витримав вчора.
Вата дістала.
Согласен.
   
Согласен.

+1
   
Полагаю, атошники свою землю должны отбить у врага. Крым, Кубань, Брянск, Москва. Вперёд, за жизненным пространством.
В Киеве земля принадлежит народу.
А кому не нравится, может ехать в Польшу. По безвизу.

отдай землю народу, буржуин!

 :laugh:
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

ded_vova просил разместить  тут

   
Кактус, сенкс за содействие)))

Вчера от моих пришла инфа с двух мест (Центральный автовокзал и Яма на ЖД) - отказываются без талонов возить, мотивируют 632 постановою КМУ от 22.08.18.
Есть у нас толковые юристы, чтобы прокомментировать? Потому что на мой не искушённый взгляд, постанова вообще о других категориях
   
Re: АТОшники фупа + Информация для мобилизованных

Я ездил только по талонам на поездах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія