Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чого пяний Прошенко не смішно, а Юліні каблуки смішно. :facepalm1: Спробую пояснити. :X

Тут було коли Дідусь постив картинку, що  15 см каблуків це можна вважати 5 см, і спина зовсім не болить. Тут не сміються над болячкою, що у Юлі болить спина. От реально, якщо спина боліла то її шкода. Смішно те що вона великий політик, але все рівно поводиться по жіночому і для жінок зрозуміло. От, Хочу бути чечанов (гарною), і спина буде боліти, але все рівно хочу бути чечанов, жінки часто так нерозумно поводяться, що буде від болі валитись, але все рівно одягне високий каблук, що чечано. Здавалось би це дурниця, але жінки так влаштовані. (більшість)

А от Порошенко не смішно. Бо це знущання над тим, що людина не може контролювати.
Я от є діабетик, і якби не лікарства мені важко зупинити свій голод (так поки, що не треба мені інсуліну). А коли наїшся цукерок, а так важок зупинитись, то ти ходиш наче випив. Буває випєш солодкий виноградний сік, саме сік, а не вино і тобі вставляє наче бухнув. Ту дехто парирує, що в нього є знайомий і в нього діабет і пє аж гай шумить.  Це ще обідніше, бо ти відразу згадуєш, що не хочеш бути на місті таких знакомих, бо їм спочатку пальці відрізають , а потім вони помирають від пошкоджень внутрішніх органів. Бо сахар вірніше, скачки сахару пошкоджують печінку, в тебе все погано заживає, і людина починає пити щоб це не відчувати і нічого не розуміти. І кожний контр аргумент, ти згадуєш що  вчора зїв плитку Шоколаду , бо просто його люблю, Хоч АБВ фірма, було відчуття наче пяний... А тут тобі так боляче нагадають, що як це виглядає, а ти реально не можеш це контролювати.

Горіти вам у вічному огні хто над цим знущається.

Каблуки вашої Тимошенко давно забули, вони нікому не цікаві. А от ваші закиди в діабет, це наче ви бітою побили інваліда... ГОРІТИ Вам ... :X

====================

Просто забудьте про болячки один одного, є інші теми, де ви можете обмазати інших і самі обмазатись.
   
Пьяный президент это действительно не  смешно. Это страшно. Пропил, сука, страну.
   
Пьяный президент это действительно не  смешно. Это страшно. Пропил, сука, страну.
:diablo: Тебе Юля чекає в Пеклі ....
   
я знаю пару людей, що мають діабет
але ніколи не бачила щоб хвороба проявлялася у них як наче людина тупо п"яна
   
але ніколи не бачила щоб хвороба проявлялася у них як наче людина тупо п"яна

А де можна подивитися на тупо п'яного Порошенка?
   
:diablo: Тебе Юля чекає в Пеклі ....
Под мой котел дрова носить будут только несколько педрил-идиотов, а под ваши со Свыней во главе - миллионы.  Грейтесь, дыки свыни. :gigi:
   
А де можна подивитися на тупо п'яного Порошенка?
пошукайте на ю-туб  - там є купа відповідних роліків
   
пошукайте на ю-туб  - там є купа відповідних роліків

Я думав ви вже знайшли!  ;o
   
Я думав ви вже знайшли!
і наміру такого не мала
такі роліки періодично - по мірі появи - оприлюднюються на форумах
не маю сумніву, що ви їх бачили теж
   
і наміру такого не мала

Мали лише намір назвати його тупо п'яним?

Бог вам покаже, як сміятися з людей з діабетом, ще за вашого життя.
   
Мали лише намір назвати його тупо п'яним?

Бог вам покаже, як сміятися з людей з діабетом, ще за вашого життя.
Вони цього не зрозуміють... Просто не зрозуміють: воно так смішно, людина щось випила і її качає із сторони в сторону... А це всьоглиш сік солодкий і тобі фігово...  :X
   
Под мой котел дрова носить будут только несколько педрил-идиотов, а под ваши со Свыней во главе - миллионы.  Грейтесь, дыки свыни. :gigi:
Ти мене записав до симпатиків Порошенка, хоча я прости антипатик саме вашої братії.
   
я знаю пару людей, що мають діабет
але ніколи не бачила щоб хвороба проявлялася у них як наче людина тупо п"яна

Діабєт многолік. І мае окрім 2 відов:
- совєршенно різну сімптоматіку
- воздєйствіє на тєло (одного роздуває, іншого робить щєпкой)
- воздєйствіє на судини та внутрєнніє органи.

Окрім цього: коли уровєнь цукру в крові різко змінюецця, людина може відчувати себе зле, втрачати свідомість, або вєсті сєбя як після нападу епілепсіі (оглушення) чи прі отравлєніі псіхотропамі.

Останнє редагування: 22 серпня 2018 00:30:32 від Зєльоний крокоділ
   
истории  про бухого президента чисто кацапский прием рожденный от травмы ельцина

они это постоянно повторяют

в украине это повторяют почему то активные патриоты валившие .юща .. а теперь прошенко


удивительное рядом!!.. какие совпадения!!
   
Пьяный президент это действительно не  смешно. Это страшно. Пропил, сука, страну.
таких сосальщиков хуйла как ты, в нашей стране по морде сцаными тапками пизздят
   
Тут було коли Дідусь постив картинку, що  15 см каблуків це можна вважати 5 см, і спина зовсім не болить. Тут не сміються над болячкою, що у Юлі болить спина. От реально, якщо спина боліла то її шкода. Смішно те що вона великий політик, але все рівно поводиться по жіночому і для жінок зрозуміло. От, Хочу бути чечанов (гарною), і спина буде боліти, але все рівно хочу бути чечанов, жінки часто так нерозумно поводяться, що буде від болі валитись, але все рівно одягне високий каблук, що чечано. Здавалось би це дурниця, але жінки так влаштовані. (більшість)

А от Порошенко не смішно. Бо це знущання над тим, що людина не може контролювати.
Я от є діабетик, і якби не лікарства мені важко зупинити свій голод (так поки, що не треба мені інсуліну). А коли наїшся цукерок, а так важок зупинитись, то ти ходиш наче випив. Буває випєш солодкий виноградний сік, саме сік, а не вино і тобі вставляє наче бухнув. Ту дехто парирує, що в нього є знайомий і в нього діабет і пє аж гай шумить.  Це ще обідніше, бо ти відразу згадуєш, що не хочеш бути на місті таких знакомих, бо їм спочатку пальці відрізають , а потім вони помирають від пошкоджень внутрішніх органів. Бо сахар вірніше, скачки сахару пошкоджують печінку, в тебе все погано заживає, і людина починає пити щоб це не відчувати і нічого не розуміти. І кожний контр аргумент, ти згадуєш що  вчора зїв плитку Шоколаду , бо просто його люблю, Хоч АБВ фірма, було відчуття наче пяний... А тут тобі так боляче нагадають, що як це виглядає, а ти реально не можеш це контролювати.

Горіти вам у вічному огні хто над цим знущається.

Каблуки вашої Тимошенко давно забули, вони нікому не цікаві. А от ваші закиди в діабет, це наче ви бітою побили інваліда... ГОРІТИ Вам ... :X

====================

Просто забудьте про болячки один одного, є інші теми, де ви можете обмазати інших і самі обмазатись.

Свиноферма...
А НАС ЗА ЩО?
   
Дебіли, б***ь (с)

П' яний педріла це не смішно.

Це ганьба!

Особливо коли він виступає десь перед людям и.

І його не шатає, а поведінка неадекватна.

Зверхактивна жестикуляція, п'яне хіхікай, ужимкі і прижкі...  :fool:

Напився, не ганьбись, не лізь на люди...
   
таких сосальщиков хуйла как ты, в нашей стране по морде сцаными тапками пизздят

В вашій це якій?

Хуйлостані, Дубна?

Ольгіно вже в в Дубну перебралося?
   
таких сосальщиков хуйла как ты, в нашей стране по морде сцаными тапками пизздят

Товаріщ лєйтєнант, у вас ус отклєілся!  :punish:

address:   141980, MO, Dubna, prospekt Bogolubova, 30-92

Имя провайдера:   GDC Energy Group
Местонахождение:   Россия,
Регион:   Тульская область
Город:   Дубна
   
тимми
ты ипанулся
ЧИм що кажу є інші проблеми крім обговорення хвороб? Хі-хі.
   
А де картинка з каблучками?
   
я знаю пару людей, що мають діабет
але ніколи не бачила щоб хвороба проявлялася у них як наче людина тупо п"яна
Гори в пеклі.
   
Дебіли, б***ь (с)

П' яний педріла це не смішно.

Це ганьба!

Особливо коли він виступає десь перед людям и.

І його не шатає, а поведінка неадекватна.

Зверхактивна жестикуляція, п'яне хіхікай, ужимкі і прижкі...  :fool:

Напився, не ганьбись, не лізь на люди...

Дідусю, ти навіть не уявляєш ЯК скоро тобі буде соромно за те, що ти був прихильником Юлі.
   
пошукайте на ю-туб  - там є купа відповідних роліків

Ні, ні пані! Дуже прошу! Багато не треба, дайте хоч одне посилання! :give_rose:
   
Дідусю, ти навіть не уявляєш ЯК скоро тобі буде соромно за те, що ти був прихильником Юлі.

ЙОму не буде....

Вони жоден не помітив, що їх сміх не приємний, бо я є діабетоком, і в мене такі симтоми є .... Не вигаданим діабетокм, що там у Порошенка, воно не впливає на роботу, не впливає. А от те що мені не приємно це саме тому що я описав вище. І крокі навів сиптоматику.
   
Передивився всю гілку, жодного посилання не бачив. :-o
   
ЧИм що кажу є інші проблеми крім обговорення хвороб? Хі-хі.

У меня тоже есть проблемы с позвоночником,  так вот скажу по секрету на каблуках действительно легче. А, платформа это личное,  чем она выше тем ниже реальная высота каблука.
   
У меня тоже есть проблемы с позвоночником,  так вот скажу по секрету на каблуках действительно легче. А, платформа это личное,  чем она выше тем ниже реальная высота каблука.
А ви до кінця пост прочитайте... ДОКІНЦЯ.
   
я знаю пару людей, що мають діабет
але ніколи не бачила щоб хвороба проявлялася у них як наче людина тупо п"яна
Тому що бухає воно, совість заливає  (td)
   
Пєдріли бачу не забарилися запостити фотку мабуть для того щоб краще забувалося...  :facepalm:
А про діабет скажу таке - в мене тесть був діабетик після виявлення він кинув випивати та перейшов на дієти. Таких симптомів я в нього не бачив... Так що я підозрюю в Педра кращі дієтологи і Супрун під боком і за налитий Педрі солодкий сік кум може справу відкрити...
   
Пєдріли бачу не забарилися запостити фотку мабуть для того щоб краще забувалося...  :facepalm:
А про діабет скажу таке - в мене тесть був діабетик після виявлення він кинув випивати та перейшов на дієти. Таких симптомів я в нього не бачив... Так що я підозрюю в Педра кращі дієтологи і Супрун під боком і за налитий Педрі солодкий сік кум може справу відкрити...
Ви явно не дочитуєте до кінця, там є прохання не спекулювати на тему болячок, і проглянув би більше постів, у мене діабет і в мене саме такі симптоми, я взагалі не п'ю.
   
Ви явно не дочитуєте до кінця, там є прохання не спекулювати на тему болячок

Їм воздасться.
   
Їм воздасться.

КОНЯЧИМ
бізвазіліна
ув ачько
   
Ви явно не дочитуєте до кінця, там є прохання не спекулювати на тему болячок, і проглянув би більше постів, у мене діабет і в мене саме такі симптоми, я взагалі не п'ю.
Симптоми від чого? Солодкого соку? А нахуя ти його п' єш? Чи щоб просто щоб вдарило по дурній голові?
Он ще педроведмедика відхуєсось - ввн же нагадав за каблуки, нє?
   
Ну і на останок якщо в нас президент хворий то нафіга він ліз на табуретку або якщо вже виліз приховаши хворобу то хай іде у відставку... Якшо хвороба заважає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія