Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українців цілеспрямовано ламають стресом


Отупілі від постійного стресу і зломлені люди готові на все, лише б отримати спокій. І українське суспільство поступово і цілеспрямовано ведуть до того, щоб воно погодилося на будь-який поворот подій у війні з Росією.

Занурення українців в стан тотального стресу здійснюється декількома інструментами.

Перший - це постійні загострення на фронті, що чергуються з періодами затишшя. Смикаючи людину, постійно створюючи їй проблеми і знімаючи їх, можна довести будь-кого до нервового зриву. А ще - вбити у людини здатність до мобілізації і волю до опору.

Другий - це створення внутрішнього напруження через заклики до майдану, організацію масових протестів, інших заходів, що створюють відчуття повної дестабілізації ситуації в країні і розвалу державних інститутів.

Третій - це пропаганда з боку «опозиційних» ЗМІ, які демонструють наше життя, як безпросвітний світ корупції, підвищення цін, руйнування економіки і всіляких «зрад» як з боку наших союзників, так і всередині країни. Коли людина відчуває, що у країни немає ніяких перспектив - мотивація до дії і боротьби вмирає.

Четвертий - це редакційна політика всіх українських ЗМІ, що приділяють значне місце в ефірі і на сторінках видань кримінальній хроніці та негативу. Українці весь час живуть в світі крові та жорстокості, безглуздих вбивств, аварій і катастроф. Причому, більшість з цих новин не є соціально значущими і являють собою окремі випадки, але в сукупності створюють картинку повної безнадії, незахищеності і викликають відчуття наближення катастрофи.
   
то що робити?
   
Тут можна погодитись з автором гілки, постійне нагнітання з телевізора не на руку громадянам, а на руку ворожим росіянам. Хтось це фінансує, значить хтось працює проти нашого спокою.
   
чому це відбувається?
   
Наприклад тут на форумі начитаеся гілки зрадойобів аж жити не хочеться, а вони активні що піпец, часто всю першу сторінку засмічують.
   
Re: Українців цілеспрямовано ламають стресом

Основний посил - якщо тобі не подобається політика всенародно обраного Керманича - ти ватник, підхуйлятник, шатун, ковбасник, зрадник і т. д.
Якщо подобається - ти патріот України. :)
   
чому це відбувається?
Це спотворене поняття
свободи і демократії.
Але нічого, бурятські танки той стрес знімуть.
   
Основний посил - якщо тобі не подобається політика всенародно обраного Керманича - ти ватник, підхуйлятник, шатун, ковбасник, зрадник і т. д.
Якщо подобається - ти патріот України. :)

Антік не маніпулюй. У тебе і в мене війна. Війна з росіянакмияк у Донецьких степах України так і на побутовому рівні. десь ти ( я ) дозволив відкрити рота навозному за часів ссср росіянину , десь росіянин фінансуе нагнітання негативу у житті. Питання на війні одне лише, скільки росіян ( а вони несуть загрозу як тобі  так і мені в нашій державі ) деактивовано та поставлено на місце, а саме недопущено на вплив свідомості українця. Бо не українецбь незадоволений головнокомандувачем з військом. Військові не бунтують а виконують накази. Зрозумів, чи ти на боці тих кому чим гірше в Україні тому і аплодуеш?
   
Це зараз масова пошесть.
Так простіше тримати отару.
   
Так воно і є...    ламають
   
Тільки що мав розмову з людиною з донбасу.
Питаю, що ти там дивишся.  Україну. Яка новина тобі запала розкажи.
Ну  там в кііве что та ніпонятное праісходіт, парашенка мішает росіе і расія мстіт.
 КАжу - Українське телебачення не дивишся, дивишся російське, чи не пора тобі в рф чи приїхати тобі квартиру закидати ргдшками? Та  а я шо? як гаварят так і слушаю.
 бесіда була з пів години, я йому поставив вимогу, якщо мені сусід скаже ще раз що ти не прибрав російське телебачення я найму ханигу з твого міста за 200- 600 долларз ти полетиш за Одеськими ватниками.

Наче зрозумів я погодився що російська пропаганда погано впливае на йолго спокій і викликае якесь не задоволення Українськимми військовимип та їх Головнокомандувачем .  Отакі справи.
   
Сейчас легче, несмотря на войну, Шоколадник справляется.

п***а был во время каденции Ющенка - макакка, овощ и тягнибакс делали стресс шоу все 5 лет
   
Re: Українців цілеспрямовано ламають стресом

Если делать майдан, то против всех СМИ. Иначе эти суки не остановятся.
   
Если делать майдан, то против всех СМИ. Иначе эти суки не остановятся.

До цього іде, бо хлопчики та дівчатка відв'язалися...
   
Однозначно ломают!
Вместо того чтобы поддерживать людей позитивом
Формировать позитивный образ страны
Льют говно людям на голову с телевизора
   

Отупілі від постійного стресу і зломлені люди готові на все, лише б отримати спокій.

Чушь какая-та.
Людям, которые пережили 90-е, ваши "стрессы" до дупы.
   

Отупілі від постійного стресу і зломлені люди готові на все, лише б отримати спокій. І українське суспільство поступово і цілеспрямовано ведуть до того, щоб воно погодилося на будь-який поворот подій у війні з Росією.

Занурення українців в стан тотального стресу здійснюється декількома інструментами.

Перший - це постійні загострення на фронті, що чергуються з періодами затишшя. Смикаючи людину, постійно створюючи їй проблеми і знімаючи їх, можна довести будь-кого до нервового зриву. А ще - вбити у людини здатність до мобілізації і волю до опору.

Другий - це створення внутрішнього напруження через заклики до майдану, організацію масових протестів, інших заходів, що створюють відчуття повної дестабілізації ситуації в країні і розвалу державних інститутів.

Третій - це пропаганда з боку «опозиційних» ЗМІ, які демонструють наше життя, як безпросвітний світ корупції, підвищення цін, руйнування економіки і всіляких «зрад» як з боку наших союзників, так і всередині країни. Коли людина відчуває, що у країни немає ніяких перспектив - мотивація до дії і боротьби вмирає.

Четвертий - це редакційна політика всіх українських ЗМІ, що приділяють значне місце в ефірі і на сторінках видань кримінальній хроніці та негативу. Українці весь час живуть в світі крові та жорстокості, безглуздих вбивств, аварій і катастроф. Причому, більшість з цих новин не є соціально значущими і являють собою окремі випадки, але в сукупності створюють картинку повної безнадії, незахищеності і викликають відчуття наближення катастрофи.

ні  слова про  реальність ,  ні  слова  . Лише  слова  про  маніпуляції ,  то  що  маніпулюйте  позитивом висосаним  з  канфєти  рошен
   
а  реальність ,  в  якій  живуть  ,  нікого  не  ламає ? 

Чи  тут  одні  олігархі  ?
   
Чушь какая-та.
Людям, которые пережили 90-е, ваши "стрессы" до дупы.
нет! Уровень чернухи 100%!
Пора палить телеканалы чтобы заткнуть им черные пасти говнометы
   
нет! Уровень чернухи 100%!
Пора палить телеканалы чтобы заткнуть им черные пасти говнометы

В цій ідеї здається є якесь раціональне зерно...
   
нет! Уровень чернухи 100%!
Пора палить телеканалы чтобы заткнуть им черные пасти говнометы
ну  то спали  в  своєму ДИНИРИ   які  проблеми ? 
   

Отупілі від постійного стресу і зломлені люди готові на все, лише б отримати спокій. І українське суспільство поступово і цілеспрямовано ведуть до того, щоб воно погодилося на будь-який поворот подій у війні з Росією.

Занурення українців в стан тотального стресу здійснюється декількома інструментами.

Перший - це постійні загострення на фронті, що чергуються з періодами затишшя. Смикаючи людину, постійно створюючи їй проблеми і знімаючи їх, можна довести будь-кого до нервового зриву. А ще - вбити у людини здатність до мобілізації і волю до опору.

Другий - це створення внутрішнього напруження через заклики до майдану, організацію масових протестів, інших заходів, що створюють відчуття повної дестабілізації ситуації в країні і розвалу державних інститутів.

Третій - це пропаганда з боку «опозиційних» ЗМІ, які демонструють наше життя, як безпросвітний світ корупції, підвищення цін, руйнування економіки і всіляких «зрад» як з боку наших союзників, так і всередині країни. Коли людина відчуває, що у країни немає ніяких перспектив - мотивація до дії і боротьби вмирає.

Четвертий - це редакційна політика всіх українських ЗМІ, що приділяють значне місце в ефірі і на сторінках видань кримінальній хроніці та негативу. Українці весь час живуть в світі крові та жорстокості, безглуздих вбивств, аварій і катастроф. Причому, більшість з цих новин не є соціально значущими і являють собою окремі випадки, але в сукупності створюють картинку повної безнадії, незахищеності і викликають відчуття наближення катастрофи.

...нєработаєт ,бо сало
   
Re: Українців цілеспрямовано ламають стресом

От мені подобається!
То Мирослава з Німеччини топить за Юлю, то якийсь Бізон із Нідерландів печеться за душевний стан українців!
   
Re: Українців цілеспрямовано ламають стресом

Если делать майдан, то против всех СМИ. Иначе эти суки не остановятся.

невже за цей допис в бан???
   
нет! Уровень чернухи 100%!
Пора палить телеканалы чтобы заткнуть им черные пасти говнометы
Не можна ЗМІ палити.
ЗМІ як і журналісти то є свячена корова недоторкана для заходу.
 Единим цивілізованим методом боротьби з ворожими фінансованими ЗМІ є громадський тиск та блокада діяльності без насильства. Я так вважаю. Вбивати вогнем треба рпосіян в Україні , тих росіян що сюди емігрували за часів СССР та тут шкодять, зменшувати поголов'я емігрантів можна і треба, бо вони несуть рпосійську заразу у наше суспільство неа прикладі Криму та Донбасу.

А ЗМІ не можна. Це нецивілізовано і на руку окупантам та його шісткам, не слід забувати також за провокаторів котрі постійно будуть працювати на картинку для рф та її шісток.

Тому ніякої крові ніякого вогню. тільки громадські блокади тільки допомога міграційній службі у судах позбавляти емігрантів з ссср впливу на українську свідомість. Пропаганда рф - офф. завдання кожному на кожен день, на 24 онлайн.
Акція - заткни емігранта з ссср та вкажи його місце у своїй державі.
   
Если делать майдан, то против всех СМИ. Иначе эти суки не остановятся.

Зупиняться одразу, як прийде до влади проросійське керівництво.
   

 Единим цивілізованим методом боротьби з ворожими фінансованими ЗМІ є громадський тиск та блокада діяльності без насильства.
 Я так вважаю. Вбивати вогнем треба росіян в Україні...

Покажи мені хоч один колектив ЗМІ,
котрий на роботі спілкується українською мовою.
Ну так, за виключенням ЗУ.
   
Зупиняться одразу, як прийде до влади проросійське керівництво.
Бо тоді боятимуться.
Але не прийде.
   
то против всех СМИ.


Или против их владельцев , которые и заказывают музыку с разной мотивацией ? А "музыка" одна у всех.  Одни возомнили себя борцунами "я не знаю , как это должно быть , но делаете вы все не правильно", другие борются с теми , кто их вынуждает жить по цивилизованным правилам , а не так как они привыкли жить со времен КуЧМО. Третьи просто по заказу своих кремлевских друзей , а в итоге мы видим все то , что видим- сплошная чернуха.
   
Покажи мені хоч один колектив ЗМІ,
котрий на роботі спілкується українською мовою.


А на какой мове там в Москве со своим ближним кругом  общается Олейник? Судя по тому , как он еле-еле на москальском брехунце складывает слова , то явно не на том что в студии.
   
Покажи мені хоч один колектив ЗМІ,
котрий на роботі спілкується українською мовою.
Ну так, за виключенням ЗУ.
бартка, я тебе прошу не роби мене винним що у ЗМІ російські емігранти та їх намити як носії російської мови . Я знаю одне ЗМІ де всі україномовні. Це Кримська світлиця. Сімферопольська. Вона нині у Київі працює. Знаю всіх людей там, то мої знайомі, вони всі не показово україномовні а принципово завжди у криму ми були україномовники українцями. І що? Від держави підтримки нуль. Ще питання до мене?
Я тобі кажу, поки ми, громадськиий бунт не влаштуемо надалі будуть російські емігранти та їх шістки в Україні нам вдома розповідати російське російською мовою.
 Ми себе не поважаемо тому росіяне  так нахабно і захопили всі змі.
   
то що робити?
Давати бiльше  позитива ,але пан Петро чомусь нездатен
У кацапів провал набагато глибше але вони счасліві
   
нам вдома розповідати російське російською мовою.


А тебя больше устраивает секелевщина на украинской мове? Так ее на ФУПе полно , да и на 112-х- НьюсВанах . Секелевщина , но на мове.
   
пан Петро чомусь нездатен


Тыц , кырдыц. Пан Петро еще журналистом не работал. Ну просто должен быть всем одновременно.
   

Отупілі від постійного стресу і зломлені люди готові на все, лише б отримати спокій. І українське суспільство поступово і цілеспрямовано ведуть до того, щоб воно погодилося на будь-який поворот подій у війні з Росією.

Занурення українців в стан тотального стресу здійснюється декількома інструментами.

Перший - це постійні загострення на фронті, що чергуються з періодами затишшя. Смикаючи людину, постійно створюючи їй проблеми і знімаючи їх, можна довести будь-кого до нервового зриву. А ще - вбити у людини здатність до мобілізації і волю до опору.

Другий - це створення внутрішнього напруження через заклики до майдану, організацію масових протестів, інших заходів, що створюють відчуття повної дестабілізації ситуації в країні і розвалу державних інститутів.

Третій - це пропаганда з боку «опозиційних» ЗМІ, які демонструють наше життя, як безпросвітний світ корупції, підвищення цін, руйнування економіки і всіляких «зрад» як з боку наших союзників, так і всередині країни. Коли людина відчуває, що у країни немає ніяких перспектив - мотивація до дії і боротьби вмирає.

Четвертий - це редакційна політика всіх українських ЗМІ, що приділяють значне місце в ефірі і на сторінках видань кримінальній хроніці та негативу. Українці весь час живуть в світі крові та жорстокості, безглуздих вбивств, аварій і катастроф. Причому, більшість з цих новин не є соціально значущими і являють собою окремі випадки, але в сукупності створюють картинку повної безнадії, незахищеності і викликають відчуття наближення катастрофи.

 (tu)  (tu)
   
Тыц , кырдыц. Пан Петро еще журналистом не работал. Ну просто должен быть всем одновременно.


Ось кацапи за рахунок таких бабусь виграють війну. А пан Петро буде в Мюнхені або Парижі як Петлюра або Скоропадський мемуари писати, про те як не міг нічого зробити з російською пропагандою в Україні бо "журналистом не работал"(с)

Останнє редагування: 21 серпня 2018 22:35:17 від bassarabia
   
Re: Українців цілеспрямовано ламають стресом

скачуть шавки зрадофіли)))
   
Основою суспілбства є найбільший прошарок, який тут називпють манюпасами. Він водночас є і майбутнім України, якщотака збережеться найближчи років 20-30. Хапуги і облудники-мафія, що захопила владу на усіх гілках і рвнях, довели цих людей до стану, який психологи називають вивченою безпорадністю. Якщо не буде винайдено протидії, то Україну нічого добрго не чекає. І рф тут ні дочого власне. Внутрішній ворог більш небезпечний і деморалізуючий, а зовнішній навпаки- мобілізуючий.
   
Re: Українців цілеспрямовано ламають стресом


ломают психику - сми, телевизор, зрадоебы на форумах, политики которые в оппозиции..

подымают настроение и востанавливают психику -  петро, гроська, юра прокурор и парубий
   
Re: Українців цілеспрямовано ламають стресом

Тут можна погодитись з автором гілки, постійне нагнітання з телевізора не на руку громадянам, а на руку ворожим росіянам. Хтось це фінансує, значить хтось працює проти нашого спокою.

які канали на це працюють, власники то відомі..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія