Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання на засипку - парад потрібен чи ні? По чесному тинцніть, цікаві тенденціїї колнкретно тут, на

Опитування
Чи потрібен парад?
Всього проголосувало: 202
так  147 
 
 73% 
ні  55 
 
 27% 




Чи  тоже слабо тицьнути? Просто по чесному?

Бо тут явно в останній час - "слабо"..

Я - стовідсотково "за".
   
я не стовідсотково, але проти
   
я не знаю.
наче як демонстрації, як пропаганда державності, незалежності, існування нас, витривалості і відбуваності -потрібен.

до того ж -ми воююча країна.
згадати як в 41-му парад робили, і потім одразу на фронт...

хз... є і проти аргументі -гроші і двулічіє влади. на словах і показухах вони -молодці, а діамантові на свободі, а вбівці Небесної -на свободі...

двояке відчуття. сумне.  :(
   
Самая богатая страна мира отказалась в этом году от парада. Но мы видимо богаче, нам экономить не нужно.
   
є і проти аргументі -гроші і двулічіє влади. на словах і показухах вони -молодці, а діамантові на свободі, а вбівці Небесної -на свободі...

двояке відчуття
+1
   
Я проти парадів, проти пишних весіль, проти пишних похоронів, проти дорогих ґаджетів проти брендового одягу,
проти дурнуватого "відпочинку" на екзотичних курортах... Я - противник нераціонального витрачання грошей.
   
Проти. Показуха і даремно викинуті гроші.
Краще б нам у Кривому Розі пісок діткам на майданчики завезли, бо владі не на часі
   
За!  [ua]
Для перемоги у війні потрібна і ідеологічна складова)
та й просто приємно дивитися на наших військових)
   
Марш воинов нужен. Показуха с танками-самолетами и т.д.- нет. Особенно, когда 10 лет гоняют "Оплот" в единичном экземпляре - аналогия с кацапской Арматой просто напрашивается.
   
Проти. Показуха і даремно викинуті гроші.
Краще б нам у Кривому Розі пісок діткам на майданчики завезли, бо владі не на часі
То завезіть своїм діткам, хто вам має завозити? :S
Ми своїм діткам і пісок самі завезли, і лавочки та квітнички зробили. Самі.)
   
За!  [ua]
Для перемоги у війні потрібна і ідеологічна складова)
та й просто приємно дивитися на наших військових)
для перемоги зрадники мають йти позаду разом з війсковополенними. у яких діти жбурляли би каміння. інакше це піар діючий влади, яка намагається за грощі бюджету підвищити свій рейтинг
   
То завезіть своїм діткам, хто вам має завозити? :S
Ми своїм діткам і пісок самі завезли, і лавочки та квітнички зробили. Самі.)
  Не осилю всі майданчики навіть району.
   
Потрібен

Не потрібен він був в 14 , коли кожен танк на Донбасі був на вагу золота. А зараз пофіг- хоче пєтя танчики - хай будуть танчики. Може перед сином похвастати хоче.
 Манюпасу цікаво , мені в тому числі , що там за техніка проїде. Тому буду дивитись.
   
Потрібен

Не потрібен він був в 14 , коли кожен танк на Донбасі був на вагу золота. А зараз пофіг- хоче пєтя танчики - хай будуть танчики. Може перед сином похвастати хоче.
 Манюпасу цікаво , мені в тому числі , що там за техніка проїде. Тому буду дивитись.
то може до хуйла переїдеш? він теж нікого не питає у країні, робить лише те, що йому самому заманеться....
   
Потрібен

Не потрібен він був в 14 , коли кожен танк на Донбасі був на вагу золота. А зараз пофіг- хоче пєтя танчики - хай будуть танчики. Може перед сином похвастати хоче.
 Манюпасу цікаво , мені в тому числі , що там за техніка проїде. Тому буду дивитись.
Цікаво подивитись нагородження достойних. Це буде одна з можливостей побачити манюпасу, що вони існують. 
   
Цікаво подивитись нагородження достойних. Це буде одна з можливостей побачити манюпасу, що вони існують. 
   
  Не осилю всі майданчики навіть району.
А ви осильте майданчик на своєму подвір'ї.
А на інших нехай їх жителі осилять.
Як діти малі, хтось їм має пісок на дитмайданчик завезти.))

   
за
проти тіко русня і убютки, які теж є русня

 B-)
   
РАЗМЫШЛЕНИЯ О НАГРАДАХ.
Нам потрібні Герої, і вони є. Тільки поваги до них нема, нема слави,
лише іноді злітає "Слава Героям України !" з лукавих напіарених вуст(
   
за
проти тіко русня і убютки, які теж є русня

 B-)
йди нах, я проти. маланець, чи що? чого за всіх відбуваєш? звик відбувати?
   
А ви осильте майданчик на своєму подвір'ї.
А на інших нехай їх жителі осилять.
Як діти малі, хтось їм має пісок на дитмайданчик завезти.))
Мої діти вже виші позакінчували))
   
А взагалі, мені цікава думка АТО-шників, чи потрібен військовий парад.
Раніше Финикс, здається писав, що "за".
Йому ще й пропонували прийняти участь в ньому.)
   
А взагалі, мені цікава думка АТО-шників, чи потрібен військовий парад.
Раніше Финикс, здається писав, що "за".
Йому ще й пропонували прийняти участь в ньому.)

наприклад, Андреас, участь якого в АТО ніхто на ФУПі ставити, сподіваюсь, не буде, неодноразово писав у себе в ФБ, що за
   
У французів є воєнний парад в день Національного Свята
у японців теж є солідний парад, з танками
навіть у фіннів є, теж з танками
чому у нас не може бути? може його можна якось оптимізувати що б він не був схожий на кацапопарад і був більш національний
у французів прикольний
https://www.youtube.com/watch?v=U3hmHcoLuJM
   
за
але без техніки
кошти доречно використати на лікування\реабілітацію поранених
   
За, але без військової техніки та інших високовитратних дій. А зекономлені гроші на лікування поранених, підтримку сім'ям загинувших, психологічну реабілітацію учасників АТО. Це значно більше підняло би бойовий дух
воїнів. А це що, запланувалось, піар однієї особи за державні кошти.Цинізм найвищого гатунку.
   
Проти. Показуха і даремно викинуті гроші.
Краще б нам у Кривому Розі пісок діткам на майданчики завезли, бо владі не на часі
а що КР децентралізація не дійшла? Веталя он в столиці буцім багамського піску сипанув. :gigi:
   
  Не осилю всі майданчики навіть району.

Оберіть нормальних господарників у вашу місцеву владу і буде вам і пісок в пісочниці, і утеплення будинків, і нові спортмайданчики і дороги та двори поремонтовані. Ще й поставлять на будинки лічильники тепла. За ріхунок місцевого бюджета. У нас в Києві так. Бо обрали Кличка і його команду.А вони працюють нормально. У всякому разі значно краще за папєрєднікав.
   
а що КР децентралізація не дійшла? Веталя он в столиці буцім багамського піску сипанув. :gigi:
Вілкул збирає бабло, щоб потім перед виборами по 500 грн пороздавати електорату.
   
За, але без військової техніки та інших високовитратних дій. А зекономлені гроші на лікування поранених, підтримку сім'ям загинувших, психологічну реабілітацію учасників АТО. Це значно більше підняло би бойовий дух
воїнів. А це що, запланувалось, піар однієї особи за державні кошти.Цинізм найвищого гатунку.
а що заважає іншим, які теж не проминут ь попіаритись, прийняти участь?
   
Вілкул збирає бабло, щоб потім перед виборами по 500 грн пороздавати електорату.
в вас же ж промислове місто. В нашому, де ніякої   
Промдвіжухи немає і то роботи киплять нонстоп.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія