Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики

Через погані результати ЗНО з математики в 2018 році і невтішну динаміку останніх років тестування з цього предмету планують зробити обов'язковим.
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики зроблять обов'язковим для всіх випускників. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич у вівторок, 21 серпня.

"Можливо, ми будемо розглядати - зараз є дискусія, збільшення кількості обов'язкових предметів зовнішнього незалежного оцінювання, в тому числі з математики", - зауважила Гриневич.

За її словами, зміни не приймуть з наступного року, оскільки на підготовку до них потрібен час.

"Але я бачу абсолютно зважену політичну обґрунтованість такого рішення", - наголосила вона.

Міністр зазначила, що одним з пріоритетів відомства є підвищення рівня викладання математики на всіх рівнях, оскільки в Україні є дуже гарна, елітарна математична освіта, проте середній рівень викладання цього предмета низький


це  :peremoga: чи  :zrada:  ?
   
Україна - держава  лавочників. Арихметики вистачить
   
Re: В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики

неистовый плюс
   
Ще б зобов'язати всіх вчителів математики здати ЗНО ;) Оце в Гриневич би очі відкрились на "дуже гарну, елітарну математичну освіту" :gigi:
   
Ще б зобов'язати всіх вчителів математики здати ЗНО ;) Оце в Гриневич би очі відкрились на "дуже гарну, елітарну математичну освіту" :gigi:

цей тест для вчителя вже передбачено, результати зно заносять в атестат
проблема в іншому, вчителів не вистачає, а для підготовки вчителя після закінчення вузу, потрібно не менше 5-7 років

якби до обов'язкового тест з математики додати високий прохідний бал для вступу у виш, але це фантастика

   
В КПІ немає конкурсу майже по всім факультетам крім ФІОТ, і то наївні абітури думають , що там їм буде джава та пітон . А конкурсу немає , бо там лажа , діди плетуть інтриги на кафедрах та бухають з зарплатою 5 тищ гривень. Замкнене коло.
   
В КПІ немає конкурсу майже по всім факультетам крім ФІОТ, і то наївні абітури думають , що там їм буде джава та пітон . А конкурсу немає , бо там лажа , діди плетуть інтриги на кафедрах та бухають з зарплатою 5 тищ гривень. Замкнене коло.
Я коли в КНЕУ на бюджкет поступив,то теж думав що нас будуть вчити програмуванню, 1й курс думаю... ладно, загальне як школа,тільки скеладніше, особливо математика складно мені давалася 2гий курс уже щось сходе до комп'ютерної тематики, але мля старі пердуни про ЕВМ розповідали та древнівні 2гі пні, думаю уже усе... 3й курс ну точно начнуть вчити по спеціальності... а хер там.... Все треба вчити самому, якщо щось хочеш знати
   
В КПІ немає конкурсу майже по всім факультетам крім ФІОТ, і то наївні абітури думають , що там їм буде джава та пітон . А конкурсу немає , бо там лажа , діди плетуть інтриги на кафедрах та бухають з зарплатою 5 тищ гривень. Замкнене коло.
Неправда.
Подивіться конкурс на ФПМ.)
І при тому на цьому факультеті практично всі викладачі молоді. А викладачі по програмуванню ще й дуже круті.
Та й не дуже побухаєш, якщо вже на 1 курсі є купа проектів та курсова.)
   
Україна - держава  лавочників. Арихметики вистачить
Для 90% людей так и есть. Зачем задалбывать?
   
Кстати, математика - это далеко не программирование. У нас в класе был парень, он по математике был троечник, а знал несколько языков программирования и поступил на программиста как-то и учился, дальше не знаю.
   
Надо, чтоб математика, да и все осатальное не превращалось в диагноз, если цель что-то вызубрить и по аналогии быстренько сделать, лишь бы не пилили, потому что потом кроме этого ничего получаться не будет.
   
Неправда.
Подивіться конкурс на ФПМ.)
І при тому на цьому факультеті практично всі викладачі молоді. А викладачі по програмуванню ще й дуже круті.
Та й не дуже побухаєш, якщо вже на 1 курсі є купа проектів та курсова.)

Розмовляв з людиною з приймальної комісії, скорочувати будуть навіть контрактні місця , і на примат цього року біда, не брати ж взагалі довбнів.
   
Розмовляв з людиною з приймальної комісії, скорочувати будуть навіть контрактні місця , і на примат цього року біда, не брати ж взагалі довбнів.
Не смішіть про примат.)
Гляньте їх цьогорічні бали ЗНО. Там 80% - 190 - 200 балів.
Примат - маленький факультет, а конкурс великий. Тому й беруть туди найкращих. І діти дійсно вундеркінди, я бачила цьогорічні курсові та проекти першокурсників.)

Про інші факультети не скажу...
   
Ще б зобов'язати всіх вчителів математики здати ЗНО  Оце в Гриневич би очі відкрились на "дуже гарну, елітарну математичну освіту"
О! Тільки хотіла про це сказати. Те, що переважна більшість учнів загальноосвітніх шкіл змушені звертатися до вартісних репетиторів аби здати ЗНО, цього Гриневич не помічає
   
В КПІ немає конкурсу майже по всім факультетам крім ФІОТ, і то наївні абітури думають , що там їм буде джава та пітон . А конкурсу немає , бо там лажа , діди плетуть інтриги на кафедрах та бухають з зарплатою 5 тищ гривень. Замкнене коло.

Джаву і пітон треба вчити в ПТУ, що там такого складного. Або самостійно пройти туторіал і зробити якійсь проект.  В ВУЗі треба вчитися, щоб мати змогу зробити свою джаву і свій пітон, якщо це буде потрібно.
   
Надо, чтоб математика, да и все осатальное не превращалось в диагноз, если цель что-то вызубрить и по аналогии быстренько сделать, лишь бы не пилили, потому что потом кроме этого ничего получаться не будет.

Математика - це мистецтво ,  і викладати цей предмет можливо тільки через любов до нього. Є категорія вчителів , які здатні це зробити , мені поталанило в таких вчитись.
   
А викладачі по програмуванню ще й дуже круті.
По факту не знаю, але чомусь важко віриться
Донька 6 років тому закінчила ФПМ, щоправда Дніпровського НУ. Викладачі програмування у кращому випадкові старанні теоретики, у гіршому - динозаври, які вчилися у 80-90 роки минулого століття і викладають те, що тоді самі вивчили. Нікому не потрібний ассемблер - аж півтора семестри, на Делфі і С+ зупинилися, ніяких С# та інших більш-менш новітніх технологій. Вони самі їх просто не знають.
Хороші программери зараз в ІТ гроші заробляють, а не за копійки викладають по ВУЗах
   
Математика - це мистецтво ,  і викладати цей предмет можливо тільки через любов до нього. Є категорія вчителів , які здатні це зробити , мені поталанило в таких вчитись.

 (tu) Це точно.

Ну і математика - це більше про теореми і їх доведення, і в цьому є неабияка краса. Але так як це викладають в школі і навіть в вишах на нематематичних факультетах ...
   
Ще за хвізику не спохопились. Бля, шо наступного року чекати?
   
Не смішіть про примат.)
Гляньте їх цьогорічні бали ЗНО. Там 80% - 190 - 200 балів.
Примат - маленький факультет, а конкурс великий. Тому й беруть туди найкращих. І діти дійсно вундеркінди, я бачила цьогорічні курсові та проекти першокурсників.)

Про інші факультети не скажу...

Ви що маєте на увазі , бюджет?
   
По факту не знаю, але чомусь важко віриться
Донька 6 років тому закінчила ФПМ, щоправда Дніпровського НУ. Викладачі програмування у кращому випадкові старанні теоретики, у гіршому - динозаври, які вчилися у 80-90 роки минулого століття і викладають те, що тоді самі вивчили. Нікому не потрібний ассемблер - аж півтора семестри, на Делфі і С+ зупинилися, ніяких С# та інших більш-менш новітніх технологій. Вони самі їх просто не знають.
Хороші программери зараз в ІТ гроші заробляють, а не за копійки викладають по ВУЗах

Делфі, звичайно, треба закопати давно.  А ассемблер дає нормальне розуміння, як працює комп'ютер і в що власне компілюється ваш код.  С++ - дуже живуча мова, яка працює одразу з багатьма парадигмами программування, процедурне, ОО, функціональне. Дозволяє будувати абстракції дуже високого рівня, і залишатись при цьому близько до заліза. (Звичайно, краще б ще вчили Common Lisp, але тоді б точно всі сказали про динозаврів).

С#, Java - це все прикладне, программіст з нормальною базою все це вивчить швидко на роботі, але самі ці технології не дадуть базу. З web frontend / mobile ще гірше, там все міняється кожні два роки повністю, і треба перевчатися. Тож інжерерну базу там не здобути.
А при тому, що зараз обробка даних всюди, вже без математики ніяк.  Навіть якщо ви не хочете займатися саме обробкою даних і штучним інтеллектом, просто розробка на бекенді потребує все більше вимірювать, теорії надійності, тож імовірності треба вчить, статистику.
   
Тобто до позавчора все з математикою було гаразд. :)
А потім одін барін побухтєл-і відразу потрібно вносити зміни. Україна-друга Франція, аякже. Феодальна Франція XVII сторіччя.
   
Тобто до позавчора все з математикою було гаразд. :)
А потім одін барін побухтєл-і відразу потрібно вносити зміни. Україна-друга Франція, аякже. Феодальна Франція XVII сторіччя.
не до позавчора а рівно 20 років тому. далі покотилось.
   
не до позавчора а рівно 20 років тому. далі покотилось.
Позавчора боярін Клімкін гундєл про математіку щось.  :)
А бояриня Гринєвич сьогодні "приняла мери".
   
Позавчора боярін Клімкін гундєл про математіку щось.  :)
А бояриня Гринєвич сьогодні "приняла мери".
в такому сенсі - дійсно позавчора.  :)
   
математика -не просто так.
математика розвиває мислення, логіку.

в мене була ділема, коли сина після початкового ступеню тре було або лишити в ліцеї, або віддати до гімназії.
І наша вчителька сказала геніальну фразу* окрім інших доводів, яка вирішила мій вибір )))

"Ви десь бачили аби економіст став інженером? А ось інженери легко стають економістами" (с)

п.с. звісно, до математики мають бути здібності дитини. але елементарних знань вони мають навчитися за будь-яких умов і здібностей.

п.п.с.
ось ту задачу -якщо то вона, що викликала розголос і обурення Клімкина, мені здається, наші в ліцеї могли вирішити ще в 5-му, а мо₴ і раніше класі.
так що - тре' таки щось робити з освітою. це -факт.
   
вища освіта в україні це фікція

але батьки хай рефлексують далі
   
 :facepalm: зачем колхознику математика?
   
Делфі, звичайно, треба закопати давно.  А ассемблер дає нормальне розуміння, як працює комп'ютер і в що власне компілюється ваш код.  С++ - дуже живуча мова, яка працює одразу з багатьма парадигмами программування, процедурне, ОО, функціональне. Дозволяє будувати абстракції дуже високого рівня, і залишатись при цьому близько до заліза. (Звичайно, краще б ще вчили Common Lisp, але тоді б точно всі сказали про динозаврів).

С#, Java - це все прикладне, программіст з нормальною базою все це вивчить швидко на роботі, але самі ці технології не дадуть базу. З web frontend / mobile ще гірше, там все міняється кожні два роки повністю, і треба перевчатися. Тож інжерерну базу там не здобути.
А при тому, що зараз обробка даних всюди, вже без математики ніяк.  Навіть якщо ви не хочете займатися саме обробкою даних і штучним інтеллектом, просто розробка на бекенді потребує все більше вимірювать, теорії надійності, тож імовірності треба вчить, статистику.
звісно, все опанувала сама
причому ще десь після другого курсу почала самостійно вивчати шарп, а ще на першому курсі я - як і обіцяла - робила їй всі лабораторні роботи
а потім увійшла "у смак", слава богу, я не почула дорікань, що мало не насильно змусила її йти саме на ПМ
після майже двох років стажу в ІТ в Україні по інтернету знайшла роботу дівелопера в Європі
   
Во многих странах математика и гос. язьік обязательньі B-)
"Математику только затем учить должно, что она разум в порядок привoдит"
   
Через погані результати ЗНО з математики в 2018 році і невтішну динаміку останніх років тестування з цього предмету планують зробити обов'язковим.
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики зроблять обов'язковим для всіх випускників. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич у вівторок, 21 серпня.

"Можливо, ми будемо розглядати - зараз є дискусія, збільшення кількості обов'язкових предметів зовнішнього незалежного оцінювання, в тому числі з математики", - зауважила Гриневич.

За її словами, зміни не приймуть з наступного року, оскільки на підготовку до них потрібен час.

"Але я бачу абсолютно зважену політичну обґрунтованість такого рішення", - наголосила вона.

Міністр зазначила, що одним з пріоритетів відомства є підвищення рівня викладання математики на всіх рівнях, оскільки в Україні є дуже гарна, елітарна математична освіта, проте середній рівень викладання цього предмета низький


це  :peremoga: чи  :zrada:  ?

Гриневич должна показать пример.
   
Во многих странах математика и гос. язьік обязательньі B-)
"Математику только затем учить должно, что она разум в порядок привoдит"

Про мову питати не буду, тут сам знаю приклади, а математика  - де?
   
Мова і математика повинні бути обов'язковими для всіх учнів.
Треба лише вибрати рівень, бо не всім потрібен аналіз, але основи алгебри і геометрії повинні всі знати.

   
Re: В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики

але основи алгебри і геометрії повинні всі знати.
журналісти, художники, співаки та інші діячи нематематичного мистецтва?
а ви знаєте, що у творчих людей процес мислення зовсім інакший? вони створені вирішувати зовсім інші задачі.
чи вам подобається коли все населення задовбано?
   
Re: В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики

збільшення кількості обов'язкових предметів зовнішнього незалежного оцінювання
це збільшення витрат батьків на репетиторів. це збільшення напруги в учнів випускного класу.
раніше тільки вчителі української могли давити на батьків та казати, якщо не будете додатков займатися, ваша дитина не здасть ЗНО.
тепер ще вчителі англійської можуть шантажувати та тиснути. згодом математики, а там ще якійсь предмет підтягнеться.
а потім дивуємось чому в темі про гідазепам так багато обізнаних людей.
   
журналісти, художники, співаки та інші діячи нематематичного мистецтва?
а ви знаєте, що у творчих людей процес мислення зовсім інакший? вони створені вирішувати зовсім інші задачі.
чи вам подобається коли все населення задовбано?
основи. ))
чи ви пропонуєте майбутніх артистів не вчити рахувати?

кожен дорослий має розуміти, що таке відсоткі, як їх порахувати в разі чого - бо це прикладні випадкі, які потрібні в житті  досить часто.
кожен дорослий має вміти розв'язувати задачки з одним невідомим.
це елементарні знання.

і будь-який склад мізків це взмозі опанувати.


   
Re: В Україні хочуть зробити обов'язковим ЗНО з математики

основи. ))
чи ви пропонуєте майбутніх артистів не вчити рахувати?

кожен дорослий має розуміти, що таке відсоткі, як їх порахувати в разі чого - бо це прикладні випадкі, які потрібні в житті  досить часто.
кожен дорослий має вміти розв'язувати задачки з одним невідомим.
це елементарні знання.

і будь-який склад мізків це взмозі опанувати.
яким чином вміння рахувати до обов`язкового ЗНО?
все що ви перерахували - рівень початкової школи та трішки середньої. ЗНО це зовсім інше.
   
Про мову питати не буду, тут сам знаю приклади, а математика  - де?
Тест SAT, обязательньій для поступающих в университетьі США.

The SAT consists of three 800 point sections: Mathematics, Critical Reading, and Writing. Each section is scored from 200-800 points, so you get 600 points simply for showing up and trying, although you may want to study and shoot for a better score than a 600.

Останнє редагування: 22 серпня 2018 07:44:28 від Jacob
   
 (tu)

треба вміти рахувати , навіть гроші (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія