Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Киеве виновник масштабного ДТП на глазах у полиции покинул место происшествия

Несколько лет назад полицейский застрелил мудака в машине. Шо тут на фупе началось, детей стреляют, полицейские падлы....
 Я написал что с таким подходом через пару лет вас как баранов будут резать, а полиции пох будет.
 Вот и настало это время.

+

Я пам*ятаю тоді йожа була на чолі руху #аніжедєті.

Виникає питання. На х.я. така поліція взагалі ? Захищати злочинця від справедливої кари і карати невинних, які лише вимагають справедливості
і виконання поліцією своїх прямих обов*язків.

Думаю якби цих пласткових поців у чорному не було взагалі , то люди самі б змогли здійснити пряме правосуддя. І ніхто б вже не літав на 200 км по місту.
Зараз обійшлолся без жертв ? А завтра ?
 
   
при сучасних засобах відеофіксації небайдужим потрібно всі причетні єбальники знімати на камеру. Персоналізація має бути , індивідуальна відповідальність. Мусора це не тільки організація, а й окремі люди

І куди все це нести ? В "суди" ?
   
афішувати всі випадки , резонанси влада не дуже любить ,  це як серпом по яйцях . Дрищ 5% , овоч взагалі втік

І що ?
   
Це анонс до наступного мажорного ДТП?

Думаю поліції вже треба якось підвищувати рівень обслуговування мажорів в таких ситуаціях.
Приїхали . Стали раком і чекати..
   
І куди все це нести ? В "суди" ?

Якшо мовчати , то результат нульовий з 100% імовірністю.  А резонанси в суспільстві мають свою критичну межу. Вже 2 папіредники на цьому погоріли
   
Якшо мовчати , то результат нульовий з 100% імовірністю.  А резонанси в суспільстві мають свою критичну межу. Вже 2 папіредники на цьому погоріли

Люди цього разу  мовчали ? Що вони отримали ? Затримання їх посіпаками мажорів ?
Тобі не здається що їм срати на розмови ? І вже давно .
   
А как они на глаз определили что это травматический? Вдруг это был боевой. Только экспертиза может (имеет право) признать принадлежность предмета.

В Харкові вчора теж подумали , що травматичний...

Ці поліцаї настільки вже вишколені лизати сраку панам, що втратили навіть почуття самозбереження.
І що цікаво . Все це шапіто за наші податки.
   
Это сука дно или ещё нет?  :facepalm:

Карабань - это дно судейской системы котору реформировал Пэтро.
   
А де , власне, педрили ?

Хто зрадойобам пояснить в чому тут перемога ?
   
Люди цього разу  мовчали ? Що вони отримали ? Затримання їх посіпаками мажорів ?
Тобі не здається що їм срати на розмови ? І вже давно .

Кому їм? Ментам так ,насрати, мажорам теж.  Овоч догрався до майдану ,  чим цей закінчить побачим
   
+

Я пам*ятаю тоді йожа була на чолі руху #аніжедєті.

Она защищала обкуреных пацанов которые три часа гоняли по городу?  ;o
   
А наші заокеанські союзники , цікаво , моніторять такі випадки ? Роблять якісь висновки про ДемоКратію в Украї
ні ??
Моніторят.
І дуже добре бачать весь цей бардак....
   
Після цього Деканоїдзе плюнула нах на то все і уїбала в Грузію

ну це неправда.
Пішла через те, що вірменський етнічний бандит Рюкзакян почав своїх бандитів-корешей з Харкова розсаджувати на всі грошові "потоки" у міліції прикриваючись нею.
Все правильно вона зробила, щоб не бути частиною цього авакянівського бандитського піздєца.
   
Після цього Деканоїдзе плюнула нах на то все і уїбала в Грузію

Ну, ну. Розкажи, як вона не знаючи української мови підписувала офіційні документи.
   
Треба суворіше покарання. Але справедливості заради ианюпасам таке саме покарання, якщо ніхто не постраждав. Забирають права, і без всяких подкупів призначають мінімальний штраф, якщо вперше таке.
   
Менти - це інструмент влади. Якщо їм видадуть ліцензію на відстріл - вони це зроблять з задоволенням. Кажуть не вийобуватись - будь ласка.
Тому апелювати в даному випадку до патрульних не має жодного смислу.
   
Она защищала обкуреных пацанов которые три часа гоняли по городу?  ;o

 І не тільки вона. Всі місцеві педрили теж.
   
всех расстрелять и водителя, и полицейских, и папу который прислал машину

Отличная идея (tu)

   
Отличная идея (tu)
а насправді по закону винуватцям ніц не буде. Найтлі не один раз згадувала свого сусіда, який по п'яні на дешевій блясі розїпав пару пристойних авто. Потім забухав і помер. Ніхто компенсації не отримав, а син його вже вступив в спадщину і продав квартиру. Отакоє от..
   
а насправді по закону винуватцям ніц не буде. Найтлі не один раз згадувала свого сусіда, який по п'яні на дешевій блясі розїпав пару пристойних авто. Потім забухав і помер. Ніхто компенсації не отримав, а син його вже вступив в спадщину і продав квартиру. Отакоє от..

Це ви бляху в гілку , мадам, вкрутили просто охуєнно. Філіграно.

Пардон, але на х. я?
   
Це ви бляху в гілку , мадам, вкрутили просто охуєнно. Філіграно.

Пардон, але на х. я?
мсьє, я цим акцент не на блясі зробила, а на соціальному статусі винуватця і тому, що в таких випадках ианюпасам теж покарання не загрожує без всяких підкупів.
   
Ну, ну. Розкажи, як вона не знаючи української мови підписувала офіційні документи.
Ну, ну. Розкажи, як рюкзакян не знаючи української мови підписує офіційні документи.
   
Ну, ну. Розкажи, як рюкзакян не знаючи української мови підписує офіційні документи.

+100
   
Ну то взнали, хто летів на БМВ?
   
Саме так і я бачу. Офігенний аналіз. Бардак що відбувається керований процес.
Проблемою є те що більшість патріотично налаштованих украінських політиків і тепер продовжують вірити в тезк що головне для "маленького" ( ци) украінця є свобода. Те що та 30річна "битва" за свободу крім хаосу в щоденне життя нічого не принесла мало хто розуміє. Державні інституціі потроху деградували до рівня розвалу першого редуту держави- украінського війська. Популізм множився з кожним роком від 90х. Для чого служити 2роки? Зробимо рік. А давайте півроку. А давайте хай служать хлопці коло хати. І паралельно потужний стьоб від "свабодних" клоунів 95кварталу і тому подібних персонажів в тому числі про військо. А чому не стібатися? Піпл хаває.
Чим все закінчилося? Частина свабодних від відповідальності ідіотів з кремлівськими кураторами створили лугандон.
Це і є логічний фініш і справедлива оцінка тому політикому хто від Кравчука Кучми до Янека сиділи онлайн по ночам у сави шустрого і своіми срачами вбивали довіру до держави і влади під гаслом просування свободи слова.
   
Противно читать.. ветка меншовартисных зрадо йобив.

мусором потянуло
   
Зате нагородили квартирою і зброєю поліцейських які впіймали тих хто графіті робить ...
   
Проблемою є те що більшість патріотично налаштованих украінських політиків і тепер продовжують вірити в тезк що головне для "маленького" ( ци) украінця є свобода. Те що та 30річна "битва" за свободу крім хаосу в щоденне життя нічого не принесла мало хто розуміє. Державні інституціі потроху деградували до рівня розвалу першого редуту держави- украінського війська. Популізм множився з кожним роком від 90х. Для чого служити 2роки? Зробимо рік. А давайте півроку. А давайте хай служать хлопці коло хати. І паралельно потужний стьоб від "свабодних" клоунів 95кварталу і тому подібних персонажів в тому числі про військо. А чому не стібатися? Піпл хаває.
Чим все закінчилося? Частина свабодних від відповідальності ідіотів з кремлівськими кураторами створили лугандон.
Це і є логічний фініш і справедлива оцінка тому політикому хто від Кравчука Кучми до Янека сиділи онлайн по ночам у сави шустрого і своіми срачами вбивали довіру до держави і влади під гаслом просування свободи слова.
А своей коррупцией они ничего не убивали и хетьман не продолжает все в Украине умножать на ноль? Скоро все вменяемые сьебут отсюда или Врадиевка будет.
   
а насправді по закону винуватцям ніц не буде. Найтлі не один раз згадувала свого сусіда, який по п'яні на дешевій блясі розїпав пару пристойних аввто. Потім забухав і помер. Ніхто компенсації не отримав, а син його вже вступив в спадщину і продав квартиру. Отакоє от..
сын ещк несовершеннолетний поэтому бывшая жена сдает квартиру такому алконавту. Но машины у него нет. Все остальное чистая правда.
   
Думаю поліції вже треба якось підвищувати рівень обслуговування мажорів в таких ситуаціях.
Приїхали . Стали раком і чекати..
Це точно. Треба законодавчо закріпити, що поліцейський може пройти тести на алкоголь/наркотики замість мажора бо у останнього стрес.
   
Противно читать.. ветка меншовартисных зрадо йобив.

 :weep:
   
Ну то взнали, хто летів на БМВ?

Кто то покруче толстошеева
   
До речі.. Ця беха, нещодавно, була "відтюнінгована", на одному напівлегальному сто, що поряд з інститутом ядрьоної фізики..., і на якому працює такий собі "кулібін", який навчився знімати всі заводські обмеження, закладені концерном бмв в  двигуни власного виробництва. Я пригадав це побачивши номер бехі на фотці.
Думаю...що правоохоронним органам , а вони читають ФУП, слід добряче потрусити те сто і того куулхакєра.
Там і прізвище вспливе...і ще багато чого....
Бачив я цю беху пізно ввечері на початку серпня на пр.ноукі. Було таке враження та відчуття неначе взлітає літак...
   
Соратника Генпрокурора Юрія Луценка – Ярослава Максимця і племінника головного військового прокурора – Андрія Матіоса затримували за водіння у нетверезому стані, але не притягли до відповідальності через "не такий" Драгер.

Про це йдеться у розслідуванні Данила Мокрика для програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом".

Відзначається, що племінник Матіоса – Андрій Матіос на Infiniti FX 37 в ніч на 26 березня 2018 року врізався в огорожу київського швидкісного трамваю на перехресті вулиці Героїв Севастополя і проспекту Комарова.

Але суддя Солом’янського райсуду Києва Марія Зелінська вирішила не притягувати Андрія Матіоса до відповідальності за п’яне водіння, посилаючись на те, що показники Драгера 6820 не можуть бути допустимим доказом.

Така ж історія сталася 13 лютого 2018 року і з давнім соратником генпрокурора Юрія Луценка – Ярославом Максимцем. Максимця за кермом Porsche Cayenne зупинили патрульні на бульварі Лесі Українки.

Але суддя Печерського райсуду Володимир Карабань не визнав доказом ці показники Драгера і закрив адміністративне провадження через "відсутність складу порушення".
:peremoga: в Сомалі  :peremoga:
   
Думаю...що правоохоронним органам , а вони читають ФУП, слід добряче потрусити те сто і того куулхакєра.


Щяз
   

Думаю...що правоохоронним органам , а вони читають ФУП, слід добряче потрусити те сто і того куулхакєра.
Там і прізвище вспливе...і ще багато чого....


Именно єтим правоохоронні органи и займутся, нет сомнений

   
Блін , вже доба минула , а прізвище так і не взнали? Як то може бути? То що , грицака швагєр чи син муженка ?
   
Блін , вже доба минула , а прізвище так і не взнали? Як то може бути? То що , грицака швагєр чи син муженка ?

був сюжет на тсн -називали прізвище
   
був сюжет на тсн -називали прізвище

Євген Гуц
1988 р. н.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія