Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беларус едет по Западной Украине (Львів - Франік) (видео)

Надо ценить нашу вольницу  (tu)
   
Прикольно... Чувак розхвалює що ніяких знаків нема, поліції нема, камер нема, гоняй хоть 120 повз дєрєвні... А чи чув він цифру скільки гине в україні на дорогах? Впєрєді планети всей...
   
Обгоняє по сплошній і пісяє кіпятком від щастя що в україні так можно  :facepalm1:
   
якийсь штабний порохобот
або темний бульбаш який про зубожіння не чув
   
Розвинемо тему, якщо вночі трохи з'їдиш з дороги і ненароком насмерть зі'бєш якогось селюка - то нічого, можно домовитись с суддями, медиками, намалюють що в тебе приступ стався, і будеш їздити далі. Ото демократія!
   
Гарний реплртаж
   
Re: Беларус едет по Западной Украине (Львів - Франік) (видео)

 Все вірно людина говорить!  (tu)
   
Re: Беларус едет по Западной Украине (Львів - Франік) (видео)

Розвинемо тему, якщо вночі трохи з'їдиш з дороги і ненароком насмерть зі'бєш якогось селюка - то нічого, можно домовитись с суддями, медиками, намалюють що в тебе приступ стався, і будеш їздити далі. Ото демократія!

 Вірно, проблем не мало, але те, що він говорить і показує - теж правда.
   
Re: Беларус едет по Западной Украине (Львів - Франік) (видео)

Прикольно... Чувак розхвалює що ніяких знаків нема

 Я не почув, щоб він розхвалював, просто констатував.
   
Вывсеврете!!!
   
.. А чи чув він цифру скільки гине в україні на дорогах? Впєрєді планети всей...
???
   
Мені цікаво, який дибіл видав права цьому інфантильному чудаку на букву М?
   
Дороги на Франківськ Тернопіль Чоп, на всі КПП до польщі  зі Львова дійсно класні, їдеш і не сциш .
   
цікавий чувачок- всі повороти з виїздом на зустрічну
чувак думає що суцільну лінію придумали для ментів
   
цікавий чувачок- всі повороти з виїздом на зустрічну
чувак думає що суцільну лінію придумали для ментів

Он же сказал, шо дальнобой, вот и едет как будто у него за спиной двадцать тонн на прицепе. Ты же видишь как он плавно водит и аккуратно.
   
Он же сказал, шо дальнобой, вот и едет как будто у него за спиной двадцать тонн на прицепе. Ты же видишь как он плавно водит и аккуратно.

Я бачу що він проходить повороти на швидкості яка примушує його виходити на зустрічну смугу. Колись плавно заїде комусь в лоба.
   
Я бачу що він проходить повороти на швидкості яка примушує його виходити на зустрічну смугу. Колись плавно заїде комусь в лоба.

Ето не скорость, а привычка входить  в поворот на длинной фуре. Большие автобусники точно так же ездят, с выездом на встречную на повороте. :о)
   
Ето не скорость, а привычка входить  в поворот на длинной фуре. Большие автобусники точно так же ездят, с выездом на встречную на повороте. :о)

А коли назустріч хтось їде яка в них звичка- зупинятися і пропускати?
І в Німеччині вони теж так їздять? Через суцільні лінії, нафуя вони тоді взагалі потрібні, коли фура не може проїхати поворот щоб за них не заїхати. Може їх скасувати зовсім.

Останнє редагування: 21 серпня 2018 01:02:13 від R.Perl
   
Тоскно все це... Дорога - найкраща частина відео. Все решта - суміш бідосі, розкоші, патріотизму і совкізму. Облізлі від дощу халупи по сусідству з циганствуючими особняками з вежами і парканами в стилі барокко. Слідом за якими - яскраво розмальовані багатоповерхівки, навколо яких - непросохлі болота. Коментатор з претензіює на передові погляди обігнав фуру перед Ямницею так, що ледь не зіштовхнув зустрічну машину, перетнувши суцільну...

Не одне покоління зміниться, поки в Україні щось дійсно поміняється на краще. Таке враження, що всім все навколо абсолютно пофіх, за винятком тих, хто хочуть нагнати понтів, в любий спосіб (з незрозумілих причин).
   
Ето не скорость, а привычка входить  в поворот на длинной фуре.

Ну, він не на фурі. Поганою звичкою лобове зіткнення не виправдаєш.
   
Насправді, це жопа (в плані вседозволеності на дорогах). Ну чуваку подобається...
Я думаю, найближчими роками то буде мінятись, і будуть їбати жорстко, з камерами, штрафами і т. д.

А так, то все решта гарно описав.
   
після наших доріг їздити там, де все заповнено знаками та камерами - то певний стрес :)
з чим я погоджуюся у автора відео: занедбані узбіччя - просто сором, самого дістає
   
Скільки йому заплатив Порошенко за цей репортаж?
   
Скільки йому заплатив Порошенко за цей репортаж?
Не знаю, кому там платив Порошенко, але зміни в кращу сторону в стані доріг за останні 2 - 3 роки помітні неозброєним оком. Поки що це стосується в більшоності випадків доріг державного значення, але колись дійде черга і до місцевих автошляхів.
   
Скільки йому заплатив Порошенко за цей репортаж?

тут коробкой барбарыса явно не обошлось ....
   
з чим я погоджуюся у автора відео: занедбані узбіччя - просто сором, самого дістає

Паскуда Порошенко бур'янів понасаджував!! І не прийде, сцуко, не повисмикує!!!  :X
   
Не знаю, кому там платив Порошенко, але зміни в кращу сторону в стані доріг за останні 2 - 3 роки помітні неозброєним оком.

Неправда! Это видео снято в Польше!
   
Паскуда Порошенко бур'янів понасаджував!! І не прийде, сцуко, не повисмикує!!!  :X

Порошенко нідочого ні до доріг ні до бур*янів.

Дякуємо Сєні за децентралізацію. Як не крути саме при Сєні відбулися декілька системних реформ.
   
Порошенко нідочого ні до доріг ні до бур*янів.

Дякуємо Сєні за децентралізацію. Як не крути саме при Сєні відбулися декілька системних реформ.

Це державні дороги а не місцеві
Децентралізація ні до чого тут
Фінансуються через Дорожній фонд
Закон прийнято в кінці 16 року
До речі перевищення платежів з митниці теж іде на ці дороги

П.с. децентралізація в місцевих дорогах є
   
Тоскно все це... Дорога - найкраща частина відео. Все решта - суміш бідосі, розкоші, патріотизму і совкізму. Облізлі від дощу халупи по сусідству з циганствуючими особняками з вежами і парканами в стилі барокко. Слідом за якими - яскраво розмальовані багатоповерхівки, навколо яких - непросохлі болота.

Років 5 тому в цих краях було майже те саме мінус дороги, їх не було в принципі. Уявляєте яка була срака???

Потрохи, потрохи...
   
Ось ще відео цього автора.
   
Бур'ян вздовж дороги це щось страшне?
В позаминулому сторіччі мешканці одного німецького містечка вирішили прибрати ліс, бо там було *кодло духів, які їм заважало жити*.
Вимели все, старе листя, молоду поросль. Ліс через 30 років засох. З духами було покінчено.
Ви хоч уявляєте, скільки пилу стримують травний покрив  і поздовжнє засадження вздовж доріг? Кілька тон на кілометр дороги від дощу до дощу.
Завжди в селах від дороги садили кущі і дерева, щоб пил стримати.
Особисто я би заборонив косити траву на узбіччях, тільки будяки, борщовик, невластиву нашому регіону рослинність.
   
Бур'ян вздовж дороги це щось страшне?
***
Завжди в селах від дороги садили кущі і дерева, щоб пил стримати.

Ви самі собі суперечите. Кущі і дерева - це ок. А висока трава і бур'яни - не ок. Все просто. З часом так усюди і буде.
   
А коли назустріч хтось їде яка в них звичка- зупинятися і пропускати?
І в Німеччині вони теж так їздять? Через суцільні лінії, нафуя вони тоді взагалі потрібні, коли фура не може проїхати поворот щоб за них не заїхати. Може їх скасувати зовсім.

На однополосной дороге при повороте фуры и автобусы ВСЕГДА выезжают на встречную, иначе заднее правое колесо может хапнуть обочину и машина станет неуправляемой.
   
Бур'ян вздовж дороги це щось страшне?
В позаминулому сторіччі мешканці одного німецького містечка вирішили прибрати ліс, бо там було *кодло духів, які їм заважало жити*.
Вимели все, старе листя, молоду поросль. Ліс через 30 років засох. З духами було покінчено.
Ви хоч уявляєте, скільки пилу стримують травний покрив  і поздовжнє засадження вздовж доріг? Кілька тон на кілометр дороги від дощу до дощу.
Завжди в селах від дороги садили кущі і дерева, щоб пил стримати.
Особисто я би заборонив косити траву на узбіччях, тільки будяки, борщовик, невластиву нашому регіону рослинність.
ще лісопосадки заборонити рубати безконтрольно.
   
Нельзя украинцам давать пряник в виде новых дорог  и без кнута в виде жесткой порки за нарушения ПДД. Иначе "мудрий нарiд" поубивает друг друга.
   
Доречі, цього автора є багато відео на YouTube про його поїздку Західною Україною. Ох там і рве пердаки у кацапів в коментах !
 "Вы всё врете !", "Этого не может быть", "Хахлы все нищее", "А расее круче !" ну і тому подібне. Любо-дорого почитати.  :D
   
чомусь не вставляється

тут ще відео

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=0f9an_gl4lk
   
Років 5 тому в цих краях було майже те саме мінус дороги, їх не було в принципі. Уявляєте яка була срака???

Потрохи, потрохи...

Уявляю і добре знаю. Я тою дорогою їздив до Львова добрих 10 років. Навіть гіршою її частиною - через Перемишляни (автобусом). А  коли переїжджали залізничний переїзд біля Бурштина - була справжня дупа, навіть ще в 2015му. Я навіть писав на ФУПі колись, що не повірю в наявність позитивних змін в Україні, поки не поремонтують ту дорогу. Тепер мушу визнати: позитивні зміни таки є, і не лише ця дорога. Що приємно. Але то - лише крапля в морі. Але тенденція - є, і це приємно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія