Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

нє ну у нього ж немає прямих доказів
тож я його цілком розумію і підтримую в обережності

Ну а в чём осторожность, если он даёт 100%? Это предвзятость, а не осторожность.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

То що там?
Нацжони вже з'ясували,  хто їх дискредитує?
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

То що там?
Нацжони вже з'ясували,  хто їх дискредитує?

Так, фігуранти отримали жосткий виговор від білого вошьдя. І впрєть не будуть залишати свідків з телефонами, це був промах. Справжні арійці такого не допускають!

Останнє редагування: 20 серпня 2018 17:25:33 від Serge_D
   
То що там?
Нацжони вже з'ясували,  хто їх дискредитує?

Пока з'ясувалы, что папа пострадавшей заткнул рот. Дальше неизвестно. Ждём.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків
Via

Ліниво так спитаю - і що, а била лі дєвочка?
Не вдалася гівно-колотнеча, все заглохло.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Ліниво так спитаю - і що, а била лі дєвочка?
Не вдалася гівно-колотнеча, все заглохло.

ну можливо ж приваті поспілкувались з автором поста
типу це ж просто газ
буває і гірше
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

   
Ліниво так спитаю - і що, а била лі дєвочка?

Там было много девочек.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків
Via

ну можливо ж приваті поспілкувались з автором поста
типу це ж просто газ
буває і гірше
Ага, ага, замість мальчика в трусиках тепер дєвочка з кулоном.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Ага, ага, замість мальчика в трусиках тепер дєвочка з кулоном.

та все ок твої вже все парєшалі
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Просто не люблю гопоту. Мне всё равно какими лозунгами они там прикрываются - нацгопота, ауегопота, партиирегионовгопот а, ополченцыгопота и т.д. Главное то, что они делают, а не то, что заявляют о себе.
додайте ще беркутогопота
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

У Львові в трамваї побили жінку-трансґендера

Анастасія Домані розповіла, що нападник акцентував на її ґендерній ідентичності та ображав, а потім наніс тілесні ушкодження.

Люди в переповненому трамваї спостерігали і не намагалися завадити. За словами постраждалої, конфлікт розпочався зі словесної перепалки.

«Далі чоловік почав обговорювати мою зовнішність, кричати «Що це зайшло?», «Ти хто таке? Не чоловік і не жінка», «Чому в спідницю вирядився?» — розповідає Анастасія. Нападник вдарив дівчину у вилицю, пише вона, та наніс ще два удари — в лоб та голову. «Це був перший вагон трамваю, де було досить багато людей, і ніхто не намагався йому (нападнику, — ред.) завадити мене вдарити, бо він зробив це аж тричі.

Єдине, що люди, які сиділи поруч сказали: «Що ви робите?» Але його це ніяк не зупинило, — згадує Анастасія деталі нападу. — Може тому вони і не заступилися. Бо, дійсно, я ж «чоловік», чому мене захищати». Нападник, за її словами, вільно вийшов на своїй зупинці. Виходячи, погрожував: «Я тебе зараз з трамваю винесу, розберемося, покличу друзів».

«Ще мені запам`яталося, як він сказав, що він колишній «беркутівець» і, що мені «мало не покажеться», — каже дівчина. За півгодини після нападу Анастасія Домані подала заяву до поліції та отримала довідку про побої у 8-ій міській клінічній лікарні.
https://1news.com.ua/ipol/u-lvovi-v-tramvayi-pobili-zhinku-transgendera.html
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

А Вія нагло пише. Не опасається, що доведеться вибріхуватись за дії своїх "тітушок-кизяків". Значить таки залякали...
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

А Вія нагло пише. Не опасається, що доведеться вибріхуватись за дії своїх "тітушок-кизяків". Значить таки залякали...
десь вже доведено , що то її "тітушки-кізяки"?
наразі бачу тільки фантазії українофобів .
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

десь вже доведено , що то її "тітушки-кізяки"?
наразі бачу тільки фантазії українофобів .

По дописам вашим і по реакції ваших керманичів видно, що таки ваші жевжики працювали там "кизяками"
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Йопані кізяки в "свастоні". Коли вже будуть патрулі з нагайками? проти неформалів, носіїв шмоту, ітд.

Останнє редагування: 20 серпня 2018 18:28:46 від Serge_D
   
Короче, всё к тому идёт, что "дети подрались. Ну бывает". Если уж власть имущие не хотят расследовать дела своих детей, то, что говорить о простых украинцах.
   
Що, задзеленчав дзвоники від авачіни?
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Йопані кізяки в "свастоні". Коли вже будуть патрулі з нагайками? проти неформалів, носіїв шмоту, ітд.



А кого вы 6 страниц обсуждаете? ;o
   
Нужны военные патрули по городу
Ось якраз на вихідних пізно ввечері бачив патруль нацгвардії? в районі контрактової.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

А кого вы 6 страниц обсуждаете? ;o

Ну нагайок пока ше нема, от я й питаю - коли вже!
Бо відстають від своїх ідейних вдохновителів.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Всіх ціх бірців за нравственность треба на дврз і в ато. Уйобки не знають куди енергію дівати то їх научать.

тоесть АТО место для дерьма?

вотоно че, михалыч..
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Ну нагайок пока ше нема, от я й питаю - коли вже!
Бо відстають від своїх ідейних вдохновителів.



Так газовые баллончики есть! (tu)
   
Пока з'ясувалы, что папа пострадавшей заткнул рот. Дальше неизвестно. Ждём.

не зрозумів, хто що заткнув
пост на місці, зараз його бачу

P.S. в коментарях батько пише, що закривав пост від сторонніх, бо всілякі на кшталт вії набігали і розповідали йому що у нього донька прастітутка і лізбіянка
тепер він знову відкрив пост

Останнє редагування: 20 серпня 2018 19:41:16 від Стиви Джи
   
не зрозумів, хто що заткнув
пост на місці, зараз його бачу

Тут писали, что уже нет. Но ладно. Главное, что никого не найдут, если заранее к главным подозреваемым претензий нет. Даже если Сюмар с дочерью в центре Киева дали по голове без какой либо реакции, то, что? Никто даже не знал об этом, пока она не проговорилась.
   
Тут писали, что уже нет. Но ладно. Главное, что никого не найдут, если заранее к главным подозреваемым претензий нет. Даже если Сюмар с дочерью в центре Киева дали по голове без какой либо реакции, то, что? Никто даже не знал об этом, пока она не проговорилась.

батько пише, що поліція веде перевірку
справу не закрито
   
Что-то у меня есть сомнения, что набежали люди, вроде Вии. Вия, как раз их оправдывала. Набежали те, кто не согласен с беспределом националистов. Поэтому и закрыл.
   
батько пише, що поліція веде перевірку
справу не закрито

Хто веде? Аваков? Давай я заранее тебе навангую. Ничем это не закончится.
   
Хто веде? Аваков? Давай я заранее тебе навангую. Ничем это не закончится.

якщо ці утирки - з "національних жон", то звісно, що нічим не закінчиться
   
якщо ці утирки - з "національних жон", то звісно, що нічим не закінчиться

Ну вот и проверим, как раз. Аваков или не Аваков.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків
Via

А Вія нагло пише. Не опасається, що доведеться вибріхуватись за дії своїх "тітушок-кизяків". Значить таки залякали...
Тиць-трандиць. Вія стібеться з дебільної новини, як дєвочку з кулоном догнали десь в Сільпо і там знову били під відеокамерами супермаркету.
Доблесні слідчі хай відеозаписи переглянуть, чи тями нема?
Ім'я "девочкі з кулоном" наразі також невідоме, триває безсенсовий срач.
Продовжую не вірити, що троє дядьків били дєвачку у центрі міста і ніхто не заступився, проте одразу знайшовся фотограф. Маячня суцільна.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Тиць-трандиць. Вія стібеться з дебільної новини, як дєвочку з кулоном догнали десь в Сільпо і там знову били під відеокамерами супермаркету.
Доблесні слідчі хай відеозаписи переглянуть, чи тями нема?
Ім'я "девочкі з кулоном" наразі також невідоме, триває безсенсовий срач.
Продовжую не вірити, що троє дядьків били дєвачку у центрі міста і ніхто не заступився, проте одразу знайшовся фотограф. Маячня суцільна.

Чого це не захистили?
Пише батько що люди втрутились і допомагали. І скора і поліція теж спрацювали нормально.

А чого ти так наїзджаєш на потерпілу і ні слова проти утирків-тітушок?

Таки з вашої "пісочниці" кизяки?
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків
Via

Чого це не захистили?
Пише батько що люди втрутились і допомагали. І скора і поліція теж спрацювали нормально.

А чого ти так наїзджаєш на потерпілу і ні слова проти утирків-тітушок?

Таки з вашої "пісочниці" кизяки?

Та ні на кого я не наїжджаю. Я прочитала дивну новину. Абсурдну. Пишу вам про це - ви мене не чуєте.
Короткий переказ попередніх серій:
Дівчинка з кулоном йшла по Подолу. Троє чоловіків зірвали з неї кулон, потім побили, потім пшикнули в очі балончиком. Дівчинка пішла в супермаркет, вмивалася там молоком, і її знову наздогнали троє дядьків і побили під відеокамерами.
А от по швидку я щось пропустила, коли і куди вона приїхала? Лікарів хоч не побили?
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

а пост знов з'явився в фейсбук
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

я так зрозумів ботів багато налізло він закрив і вату почистив
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

лет 20 назад Киевские неформалы разной масти собирались на майдане, возле консерватории, в трубе. примерно раз в неделю туда приходили гопники с трои или борщаги и цеплялись к рейверам, если не приходили гопники, то реперы тоепывались к панкам, скейтеры дрались с роллерами, а мусора гоняли палками всю эту движуху, когда они курили шмаль во дворике в Пассаже. сейчас субкультурный разноцветный движняк переместился на Пподол...я хз как они теперь называются...эмо чи хипстеры или неопанки...короч неважно. нефы и есть нефы. дебилы из дальних районов все так же ездят в центр погулять и потаепываться к неформалам и попить пивка. для вас это что то новое? или 30-40 лет назад такого не было? :laugh:
по ситуаци...на фото вижу епаньков, которые напялили на себя свастоун и прилепили на яйца красно-черный шеврон. шо это значит? а никуя, бо так уж вышло, что у молодежи сейчас модно подражать околофутбольным хулсам, правосекам и азовцам. никаких знаков различия и принадлежности к националистическим партийным или общественным организациям на фото нет, за такую куйню "на шевронах" старшие товарищи пистят очень больно...поверьте. 
за то есть ботоферма хейтеров-порохоботов, которые ежедневно тулят дичь про фашистов на улицах Украины, превращая бытовой конфликт гопарей и неформалов (подобных случаев тысячи были и тысячи будут) в политическую травлю, без доказательств...без нихера вообще. сепары со своими мальчиками в трусиках уже давно нервно курят по сравнению с порохоботами.
короч...кем бы небыли гопари, за насилие над девочкой должны ответить по всей строгости. ну а порхатым как обычно  :K . спок ночки.
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

лет 20 назад Киевские неформалы разной масти собирались на майдане, возле консерватории, в трубе. примерно раз в неделю туда приходили гопники с трои или борщаги и цеплялись к рейверам, если не приходили гопники, то реперы тоепывались к панкам, скейтеры дрались с роллерами, а мусора гоняли палками всю эту движуху, когда они курили шмаль во дворике в Пассаже. сейчас субкультурный разноцветный движняк переместился на Пподол...я хз как они теперь называются...эмо чи хипстеры или неопанки...короч неважно. нефы и есть нефы. дебилы из дальних районов все так же ездят в центр погулять и потаепываться к неформалам и попить пивка. для вас это что то новое? или 30-40 лет назад такого не было? :laugh:
по ситуаци...на фото вижу епаньков, которые напялили на себя свастоун и прилепили на яйца красно-черный шеврон. шо это значит? а никуя, бо так уж вышло, что у молодежи сейчас модно подражать околофутбольным хулсам, правосекам и азовцам. никаких знаков различия и принадлежности к националистическим партийным или общественным организациям на фото нет, за такую куйню "на шевронах" старшие товарищи пистят очень больно...поверьте. 
за то есть ботоферма хейтеров-порохоботов, которые ежедневно тулят дичь про фашистов на улицах Украины, превращая бытовой конфликт гопарей и неформалов (подобных случаев тысячи были и тысячи будут) в политическую травлю, без доказательств...без нихера вообще. сепары со своими мальчиками в трусиках уже давно нервно курят по сравнению с порохоботами.
короч...кем бы небыли гопари, за насилие над девочкой должны ответить по всей строгости. ну а порхатым как обычно  :K . спок ночки.

ти так пишеш немов би це нормально
те що було 20-30 років тому не значить що є нормою зараз (та і тоді теж)
якщо з цим не боротись ці хлопці відчують реальну безкарність

ти щось писав здається про нацдружини?
про те що вони за порядком слідкують?
може час звернути увагу на цих дебілів, які ще дискредитують вас?
   
То не гаврилюк часом?!
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

ти так пишеш немов би це нормально
те що було 20-30 років тому не значить що є нормою зараз (та і тоді теж)
якщо з цим не боротись ці хлопці відчують реальну безкарність

ти щось писав здається про нацдружини?
про те що вони за порядком слідкують?
може час звернути увагу на цих дебілів, які ще дискредитують вас?
Звернули
   
Re: 20 річні хлопці в камуфляжі б'ють підлітків

Звернули

тобто?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія