Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

В Маріуполі близько 30 молодих людей напали на відвідувачів в арт-платформі «ТЮ» під час концерту oDemontaGo. Про це «Громадському радіо» повідомила адміністраторка закладу Ксенія Чепа. «Просто налетіли, в двері вломилися. Я бачила, що двоє з них були в футболках Нацкорпуса, в балаклавах було їх близько 30 осіб. Розбили інструменти, побили людей. Я впала за барну стійку, щоб мене просто не заділо», — розповіла Чепа. За словами дівчини, нападники застосували газові балончики. На місці події працюють «швидка допомога» та поліція. Це вже не перший напад на арт-платформу «ТЮ». У лютому 2018 четверо невідомих, які назвалися націоналістами, увірвалися в приміщення під час лекції «Культуртріґері. Дискримінація в культурі та кіно» та вимагали від спікера Всеволода Жейка «з’ясувати стосунки» на вулиці. У квітні 2017 року невідомі вистрілили у вікно будівлі, обійшлося без постраждалих.

Детальніше читайте на Громадському радіо: https://hromadskeradio.org/news/2018/08/19/v-mariupoli-nevidomi-napaly-na-koncert-v-art-platformi-tyu-foto

_xts__[0]=68.ARC7heD1a1dXGP2JAzbMSskZXcGwLsEOyB2PadwPoSsaBfsfAY8sQkRE5930UfyoC8_5o1jaeXnxADKE02ZBBSweOWTHJ4YzfmmXqzoH21wBf3GHwQVUw4i3Lvlk_dnmKe_EmcH0oxo2&__tn__=H-R
   
Я бачила, що двоє з них були в футболках Нацкорпуса

зы
я сколько сейчас стоит футболка нацкорпуса?
   
Я бачила, що двоє з них були в футболках Нацкорпуса
зы
я сколько сейчас стоит футболка нацкорпуса?


Я по своему городу скажу, в Нацкорпусе- редкие отморозки, особенно школота
   
Я бачила, що двоє з них були в футболках Нацкорпуса
зы
я сколько сейчас стоит футболка нацкорпуса?

"...в любом ваєнторгє" (с)
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Конченые
   
Я бачила, що двоє з них були в футболках Нацкорпуса
зы
я сколько сейчас стоит футболка нацкорпуса?

А на одній футболці був напис "Степан Бандера".
Мабуть це і був Степан Бандера.
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Сомали
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Запоминайте ники что работают провокаторами от хуйла!

Топорная работа ублюдки
Хотя, стрыбайте веселише чтобы перед выборами было ясно видно кто есть ху

Останнє редагування: 20 серпня 2018 09:39:13 від colibri
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

СБУ куку! Ловите переодетых хуйловцев!
Контора явно задумалась кто в доме хозяин...на кого працювати
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Это третье нападение на арт платформу!
Два поедыдущих НЕ РАСКРЫТЫ
Силовички опять готовятся К ЗРАДЕ!

Стрельба в Харькове из той же серии
Откроют ворота рузкой весне и сдадут как стеклотару
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Жаль страну
Жалко что все жертвы напрасны....
   
А что у этой "платформы" в приоритетах?
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Кажу ж це провокації мудачуковців вже не вперше! Нацкорпус не має до цього ніякого відношення.
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

В Мариуполе надо вводить комендантский час! С 12 хотя бы

По остальной Украине нужны военные патрули!!!
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Иначе до выборов не дотянем
   
В Мариуполе надо вводить комендантский час! С 12 хотя бы

По остальной Украине нужны военные патрули!!!

Першою віріщати буде Шморкля. Вона вже передбачувала введення військового стану.
От вам головний провідник Х*йла в Україні! :X
   
Ну шо, навішати на Азов вбивство Сармата не вдалося - вирішили замастити дрібною хуліганкою....
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Вона вже передбачувала введення військового стану.
Отжеж ті боти. Й сюди Тюльку вже приплели. Головний бенефіцеар від введення військового стану - чинний президент, бо з такими рейтингами це один з варіантів зберегти владу. А Тюлька верещить, бо тоді її знов посодють... для профілактики :D
   
Я бачила, що двоє з них були в футболках Нацкорпуса
зы
я сколько сейчас стоит футболка нацкорпуса?

візитки яроша вже стали неактуальними, тепер футболки нацкорпусу в тренді  (tu)
   
В Мариуполе надо вводить комендантский час! С 12 хотя бы

По остальной Украине нужны военные патрули!!!
Чого це раптом?
А чим вони там займаються в тому клюбі?
   
ті, кого віддухопелили в маріку на концерті- діти відомих у місті волонтерів

https://www.facebook.com/tumariupol/photos/a.1707797872796444/2121102974799263/?type=3&theater

Поки ми готуємо звернення до громади, бігаючі між поліцією, лікарнями та журналістами, з'явилися нові подробиці.

Серед пошкоджень від нападу є тяжкі. В одного з відвідувачів, учня школи, зламано ребро. У школяра Саші Тараканова зламаний ніс, потрібна складна операція. Хлопцям по 16 років, батьки в шоці. Діти пішли на перший концерт друзів, а повернулись покаліченими.

Батьки деяких дітей не хочуть звертатися до поліції, бо побоюються рекації нападників. Закликаємо батьків постраждалих дітей згуртуватися та не мовчати. Ми запевняємо, що будемо вимагати від правоохоронців знайти злочинників.

Оскільки мам молодих зірок - хіба не найвідоміші волонтерки Маріуполя, Олена Зототарьова та Аня Котельнікова, ми не маємо сумнівів: разом ми зробимо все, щоб знайти нападників. (Доречи, поки їхніх дітей екстремісти били ногами, мами в той час їздили до наших військових морпехів)

Дякуємо всім, хто висловлює підтримку та пропонуює допомогу.

Для бажаючих зібрати кошти на нову гитару та барабани для групи, публікуємо номер карти соліста групи, сина нашої Ані Котєльнікової: 4149 4978 2635 6273 Данил Тохтарь.

схоже, у нападників буде великий попаболь з морпєхами
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

повторяется история с регулярными нападениями на заграничных болел в Киеве в предерии Евро 2012 чего отродясь не наблюдалось.
неплохо бы Рабиновича потрясти по этому вопросу.
   
якщо ця группа состояла із ватників то правильно зробили
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Шо не нравиця?? Це патріоти! по завєтам Сашка білого.
А нєчого нєблагонадьожну музику слухати. Сьогодні слушаєш ти джаз рок , а завтро батьківщину продаси!
Зовсім не повторюємо за комуняками, просто так вийшло.

Останнє редагування: 22 серпня 2018 00:51:33 від Serge_D
   
Пкрвыми , кто должен отловить эту хулиганствующую школоту , так это те , кто реально себя считает какими-то националистами , дать звездюлин за дискредитацию и доставить в полицию.
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Пкрвыми , кто должен отловить эту хулиганствующую школоту , так это те , кто реально себя считает какими-то националистами , дать звездюлин за дискредитацию и доставить в полицию.

Не смеши, они это поощряют. Если не напрямую руководят.
   
они это поощряют.


Они это кто?

ПомниЦЦа во второй половине 40-х тоже гарцевали отморозки в форме УПА. Только они были из НКВД.

Останнє редагування: 22 серпня 2018 01:00:42 від Южанин
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Они это национальни дружины,состоящие из членов бойцовских клубов и хулсов. А хулсам нужна активность, псевдодеятельность. Им нужно ощущать причастность к какому то процессу, желательно что бы при этом применить кулаки..  Пож это подганяется идеологическая составляющая, ну скажем "за традиційні цінності" бити підарасів, ліберастів феміністок ну і сучасне мистетство що уособлює ці течії..
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Ты же не думаешь что царь вошьдь хароший, а бояре плохия?
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Ты же не думаешь что царь вошьдь хароший, а бояре плохия?
Я думаю , що в Марику могли діяти і підкацапники, заслані з ордила для шкандалю і дестабілізації.
   
То, как синхронно и организованно пошла волна подобных случаев показывает, что путлер пытается раскачать «тему националистов». Сейчас бы отловить и раскрутить ниточки, через кого он в Украине действует, но вангую, что эти расследования заглохнут, т.к. у путлера всё «схвачено» от начальников РОВД до преза. Государственная система прогнила полностью и только способность народа к самоорганизации удерживает страну от распада.
   
То, как синхронно и организованно пошла волна подобных случаев показывает, что путлер пытается раскачать «тему националистов». Сейчас бы отловить и раскрутить ниточки, через кого он в Украине действует

Это речь вменяемого человека , дальше штабного кремлебота. Технология 40/60.
   
Это речь вменяемого человека , дальше штабного кремлебота. Технология 40/60.
Порохобот как обычно показал дефективность своего аналитического мышления, способность видеть только то, что ему подсовывают. Как показала наша новейшая история, только самоорганизация нашего народа неподвластна влиянию путлера и способна противостоять его агрессии. Отсюда и его ненависть к Майдану, добробатам, волонтёрам и пр. Нынешняя попытка дискредитации самоорганизовавшихс я народных структур имеет кроме внутренне хуйлостановских пропагандистских целей и попытку раскола внутри Украины(чему в этой теме активно способствуют кремле/порохоботы типа Serge_D). Полагать, что продавшиеся путлеру менты, судьи и проч. п@здота раскрутят нити от этих титушек было бы наивно. В лучшем случае дело притормозят, в худшем - по НКВД-шной традиции повесят на своих врагов.
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Я бачила, що двоє з них були в футболках Нацкорпуса
зы
я сколько сейчас стоит футболка нацкорпуса?

долучаєшся до Нацкорпусу, береш участь у який-небудь акції, отримуєш футболку.
потім розачаровано покидаєш лави цієї організації, бо не знав, що там не платять.
так маєш вдома футболку і куролєсиш як хочеш, вдягаючи її і плямуючи ідею націоналізма та конкретної політичної сили.
   
хунвейбіни, чорні пантери, ребели та інші ідіоти також грунтувалися на ідейних засадах.  але використані були як гандони, та викинуті на сміття.
така сама доля буде і у сучасних радикалів від маріка до чопа.
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

 Нынешняя попытка дискредитации самоорганизовавшихс я народных структур

Так ты это, передай структурам чтоб не дискридитировались. . и свои "идеи" держали при себе и никому не показывали.
   
Re: В Маріуполі напали на відвідувачів концерту

Это третье нападение на арт платформу!
Два поедыдущих НЕ РАСКРЫТЫ
Силовички опять готовятся К ЗРАДЕ!

Стрельба в Харькове из той же серии
Откроют ворота рузкой весне и сдадут как стеклотару

Артплатформа має ширму . А що за ширмою? А ОТ ЩО

Пан Россолінський-Лібе мав би виступити з низкою лекцій про «революційного ультранаціоналіста Степана Бандеру» та про «етнічне і політичне насильство ОУН-УПА».

Хороша така артплатформа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія