Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виктор Ющенко: "Тимошенко и Янукович — два сапога пара" :love:

Кстати Алежка а ты мне не напомнишь с кем он ездил разрывать тот контракт
высокий лысый с усами ( министром по моему тогда был ) чей он человек

Останнє редагування: 13 серпня 2018 09:58:46 від vadym
   
Він передав йому владу у відповідності з законом після проведених виборів. Чи, може, йому треба було, як хуйлові, засісти на Банковій, поки вперед ногами не винесуть?
його винесли би звідти ще раніше ніж хряка
   
Ющенко Порошенко Янукович Тимошенко
Господи да за что это все Украине
За глупость, конечно. И Бог тут не при делах.
   
Re: "Тимошенко и Янукович — два сапога пара"  :love:

Не знал, что Маkakа настолько была наглой с назначением Медведчука






   
Алежкак напомни мне фамилию этого мудака что слева и скажи чей он человек


   
Звісно, ну як же пропустити нагоду сернути в бік Ющенка!
Дебіле, він лише зробив так, як вимагав закон.
закон вимагав покарати фальсифікаторів виборів і учасників сепаратиського збіговиська в сєвєродонецьку.
то чому ж не покарав?
   
Кстати Алежка а ты мне не напомнишь с кем он ездил разрывать тот контракт
высокий лысый с усами ( министром по моему тогда был ) чей он человек


Плачков
ахметовська соска

потім київенерго керував у Ахметова знову ж таки
   
Також в рамках змови Янукович і Тимошенко готували сценарій імпічменту президенту Ющенку. Процес мав розпочатися в 2009 році одразу після травневих свят – уже станом на 12 травня мало бути зібрано 226 підписів під поданням про ініціювання питання про усунення президента з посади.

13 травня, на другому сесійному засіданні після святкування Дня перемоги, вже мало відбутися повне обговорення подання, 15 травня – розгляд кандидатур спеціального прокурора і спеціальних слідчих, 21-22 травня – створення спеціальної слідчої комісії Верховної Ради. І так далі.

Загалом Тимошенко і Янукович підготували вісім сторінок з покроковим розписом дій. Власне, сам імпічмент Ющенку вони планували оголосити 6 серпня 2009 року.

   
А чего он не рассказал зачем Януковича воскресил из политического небытия?
ага, на третий день по писанию
хватит постить идиотизмы в стиле юльков

   

https://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/24/7023382/

Вперше переговори щодо широкої коаліції почалися навесні 2008 року, і наочним проявом цього стала мовчазна реакція Юлії Тимошенко на військову операцію Росії в Грузії. З початком парламентської сесії восени 2008 року фракція Тимошенко почала голосувати синхронно з Партією регіонів попри те, що перебувала в коаліції з "Нашою Україною".

Коаліція розпалася, але дострокові вибори також не вдалося провести. У підсумку, була укладена ще одна коаліція за участі блоку Литвина. А навесні 2009-го Партія регіонів і БЮТ вийшла на фінальний етап переговорів.

Якщо в 2008-му посередником від Януковича був Андрій Клюєв, то навесні 2009 року в них включився Рінат Ахметов, який делегував Бориса Колеснікова. Однією з умов Януковича на переговорах була відмова уряду Тимошенко від спроб повернути резиденцію Межигір'я в державну власність. Вона виконала забаганку партнера - і позови щодо Межигір'я, подані від імені Кабміну Євгеном Корнійчуком, були відкликані з суду.

Але події почали розгортатися за іншим сценарієм. Янукович відчув, що популярність Тимошенко падає. Крім того, він заручився підтримкою Ющенка та групи Фірташа, почав формувати альтернативний виборчий фонд, окремий від Ріната Ахметова, і згодом відмовився від ширки. Підготовлений пакет документів так і не був підписаний.

Всі пам'ятають промову Януковича з Лаври на трійцю, де він оголосив про вихід з переговорів, відео Тимошенко "всё пропало" і вибори 2010 року.

В 2009 році, коментуючи переговори про широку коаліцію, Тимошенко аргументувала це бажанням зупинити кризу: "Від 2004 року країна поділена навпіл. Щоб об’єднати країну, треба було навіки закопати глибоко в землю всі приватні образи, всі амбіції та особисті владні апетити. Наша політична сила була готова на такі жертви...".

Але вже в 2014 році, коментуючи ці документи про створення широкої коаліції, Тимошенко назвала їх "абсолютною дурницею".
   
Плачков
ахметовська соска

потім київенерго керував у Ахметова знову ж таки
Ааааааааааа Ахметовские патриоты
   
А помните как Ющара на стадионе зимой перед донецкими в белых штанях гарцевал
а те на него смотрели как на кусок говна
брезгуя даже поздороваться
   
ну наконец то дрыщи и донецкие уебки сошлись в одной ветке намаза на дрыща. показательная ветка  :weep:
   
ну наконец то дрыщи и донецкие уебки сошлись в одной ветке намаза на дрыща. показательная ветка  :weep:

Ющенко хотел в Донецке всех сделать украинцами, а неожиданно сам стал донецким  :laugh:
   
Ющенко хотел в Донецке всех сделать украинцами, а неожиданно сам стал донецким  :laugh:
Если б Ющенко стал донецким, Донецк был бы украинским.
   
А помните как Ющара на стадионе зимой перед донецкими в белых штанях гарцевал
а те на него смотрели как на кусок говна
брезгуя даже поздороваться
то маккакка гарцевала. Аж скопитилась і розтяглась в бєлом пальті на червоній доріжці.
   
Кононенко дав бабла Дрищу, зняв офіс, тепер він з екранів не вилазитиме, буде Юльку поливати

тільки ефект буде  протилежний, ціну йому вже всі знають і на чорний піар уже є відторгнення у суспільства
   
Юльки, зачем ваша богиня притащила к Ющу фотокарточки Медведчука?
   
ці руки ні чього не крали. и хто после этого верит этому пидару? :weep:
   
Ну я не дкмаю що Ющенко так нахабно бреше.
Значить події мали місце бути.
Мда, шо ж так макака шкварлися, якось по тупому це виглядає.
   
Юльки, зачем ваша богиня притащила к Ющу фотокарточки Медведчука?

"Вона залишила купу фотографій Медведчука у різних позах спілкування."  :laugh:

З.Ы. Андреевич ...  (tu)
   
Ну я не дкмаю що Ющенко так нахабно бреше.
Значить події мали місце бути.
Мда, шо ж так Т***о шкварлися, якось по тупому це виглядає.
Тю. Бо Вана з Януковичем два сапога - пара.
Ющенко ж сказав. А він їх обох знав як облуплених.
   
Юльки, зачем ваша богиня притащила к Ющу фотокарточки Медведчука?

Оцю фотку?
   
Оцю фотку?
Показати зображення...

Нет,  там в каких то позах.

А тут все ОК, официальные лица на официальном мероприятии
   
Оцю фотку?
Показати зображення...
Ні
Оцю

   
У юльков сейчас полундра.  Объявили "свистать всех на ФУП "  :gigi:
   
— Другий тур президентських виборів — виходять Янукович і Тимошенко. Якби ви тоді підтримали Тимошенко, то Януковичу було б набагато важче...

— А за що підтримати Тимошенко?

— Проти Януковича.

— Мені здається, я тоді сказав, що Тимошенко і Янукович — дві проблеми одного гатунку, два чоботи з однієї пари. Це моя позиція була тоді і є зараз. Чому ви мене примушуєте, щоб я по-іншому вчинив?

Я не вважав, що Янукович — це план для України. Я не вважав, що Тимошенко — це план для України. В чому моя провина? Як президент, я забезпечив чесні вибори, де 14 млн з однієї сторони голосували, як вони хотіли, і з другої сторони. Ви голосували так, як ви хотіли? Яка у вас претензія до президента? Президент зробив свою місію.

Я підтримував Януковича? Ні. Я підтримував Тимошенко? Ні!
+==========================================================================+
Ну, Дрищ - брехло відоме, він свого ПАРТНЕРА - хряка буде відбілювати всіма засобами.
А під час кампанії 2009-2010-го років він ЖОДНОГО слова проти хряка не сказав, все гавкав
тільки на Тимошенко.
   
олежка не на жизнь, а на смерть xyярит. а то без ротердам+ и прочего можно не потянуть жизнь в киеве и поездки по миру. мы тебя понимаем. ебашь  :lol:
   
хай розкаже, хто в Україну Фірташа і РУЕ привів, хто кришував
хто СБУ віддав Хорошковському
хто Януковичу нашу україну на виборах продав
хто боявся на Майдан прийти щоб Януковича не прогнівити
   
б***ь, прийти і на голубому глазу просити призначити Медведчука віце-прем'єром  :facepalm1:
Тут юлька діє прямо як поруччик ржевський з анекдоту як дамі впендюрить.  :gigi:
   
Він передав йому владу у відповідності з законом після проведених виборів. Чи, може, йому треба було, як хуйлові, засісти на Банковій, поки вперед ногами не винесуть?
+================================================================+
МуМурандум та універсал - це два документи зради Помаранчів та України.
І від цього дрищу вже не відмитися ніколи! Як кажуть віруни - це печатки диявола.
   
олежка не на жизнь, а на смерть xyярит. а то без ротердам+ и прочего можно не потянуть жизнь в киеве и поездки по миру. мы тебя понимаем. ебашь  :lol:

Дидусь, я в отличии от тебя против "Роттердам+" с 2016 года выступаю. До начала блокады должен был быть "Роттердам-".

Но ты не отвлекайся от вопроса. Так зачем maкаka тащила Медведчука в вице-премьеры?
   
ясно стало одне - судячи по тому яким поросячим візгом кричить ахметовський шнирь, то Юлька є головною загрозою тому рудому виблядку.
Дрищи ж не дивують, вони готові злягатися з ким завгодно, навіть з тими на чиїх руках кров загиблих на Майдані і на Донбасі.
Гнила порода
   
Ющенко Порошенко Янукович Тимошенко
Господи да за что это все Украине
за перших трьох ми повинні завдячувати кучмі, вони пташки з його гнізда і усі троє разом, як і Кучма, остерігалися тимошенко. А ось Юлія Володимирівна - she is a self-made woman  (tu)
   
Щодо два сапога пара він безумовно правий
саме так, але він не уточнив що пара сапогів це він з януковичем,
адже разом намагались украсти у держави чорноморські шельфи,
украли сотню мільярдів гривень через Нацбанк і т.д.
разом знищували Юлю, яка як могла ставила цих злодіїв на місце.
   
Показати зображення...
Показати зображення...
+===============================================================================+
І хто ці папірці підписав??? Я теж можу надрукувати угоду про продаж України від імені шоколада...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія