Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виктор Ющенко: "Тимошенко и Янукович — два сапога пара" :love:

— У вас є дані, що у Тимошенко з хуйло хороші відносини, і що він може на неї впливати?

— Це запитайте в неї.

— Нам розповідали, що коли ви були президентом, а Юлія Тимошенко — прем'єр-міністром, вона привела з собою Віктора Медведчука до тодішнього секретаря вашої адміністрації Віктора Балоги. Тимошенко просила Балогу призначити Медведчука послом до Росії. Які у неї сьогодні можуть бути відносини з Медведчуком?

— Не послом. Вона спочатку рекомендувала призначити його віце-прем'єром в її уряд. В 2005 році.

— З вами про це говорили?

— Так.

— Ви відмовилися?

— Так. У мене був шок. Вона залишила купу фотографій Медведчука у різних позах спілкування. 8-:

Останнє редагування: 13 серпня 2018 08:56:02 від Alezka
   
— Другий тур президентських виборів — виходять Янукович і Тимошенко. Якби ви тоді підтримали Тимошенко, то Януковичу було б набагато важче...

— А за що підтримати Тимошенко?

— Проти Януковича.

— Мені здається, я тоді сказав, що Тимошенко і Янукович — дві проблеми одного гатунку, два чоботи з однієї пари. Це моя позиція була тоді і є зараз. Чому ви мене примушуєте, щоб я по-іншому вчинив?

Я не вважав, що Янукович — це план для України. Я не вважав, що Тимошенко — це план для України. В чому моя провина? Як президент, я забезпечив чесні вибори, де 14 млн з однієї сторони голосували, як вони хотіли, і з другої сторони. Ви голосували так, як ви хотіли? Яка у вас претензія до президента? Президент зробив свою місію.

Я підтримував Януковича? Ні. Я підтримував Тимошенко? Ні!
   
— Це ви про "ширку" зараз говорите?

— "Ширка" — це фракція, а в "ширки" був дорожній план. Один з них — це зміна Конституції. Вони написали Конституцію і принесли її мені. Тимошенко принесла, щоб я вніс цю Конституцію. Це перерозподіл влади на два терміни президента і два терміни прем'єр-міністра. Що Тимошенко гарантує Януковичу вибори в парламенті, а Янукович гарантує поділити силовиків...

— Вона вам це прямо принесла?

— Так.

— Що ви відповіли?

— Я послав Івана Степановича Плюща, царство йому небесне, до Януковича з таким посланням, бо він йшов на поводу. Я знав, що він не автор цієї Конституції.

— А хто був автором? Медведчук, Тимошенко?

— Івана Степановича я попросив передати одне — якщо цей текст Конституції як проект появиться в парламенті, бо Януковича могли купити тільки виборами в парламенті на президентство, я оголошу дострокові президентські вибори. Ніхто по цій Конституції, що ви написали, у президенти не піде. Ви будете йти до людей, пояснювати їм, аргументувати, але за кулісами обрати президента в Україні я не дозволю.
   
— Другий тур президентських виборів — виходять Янукович і Тимошенко. Якби ви тоді підтримали Тимошенко, то Януковичу було б набагато важче...

— А за що підтримати Тимошенко?

— Проти Януковича.

— Мені здається, я тоді сказав, що Тимошенко і Янукович — дві проблеми одного гатунку, два чоботи з однієї пари. Це моя позиція була тоді і є зараз. Чому ви мене примушуєте, щоб я по-іншому вчинив?

Я не вважав, що Янукович — це план для України. Я не вважав, що Тимошенко — це план для України. В чому моя провина? Як президент, я забезпечив чесні вибори, де 14 млн з однієї сторони голосували, як вони хотіли, і з другої сторони. Ви голосували так, як ви хотіли? Яка у вас претензія до президента? Президент зробив свою місію.

Я підтримував Януковича? Ні. Я підтримував Тимошенко? Ні!

ну тут  він правий  ...
   
Re: "Тимошенко и Янукович — два сапога пара"  :love:

да. дрыщ лучший корешь донецих уёбков. кто б их ещё вытянул з говна в 2005 и дал власть
   
ну тут  він правий  ...

Не знал, что Маkakа настолько была наглой с назначением Медведчука
   
Не знал, что Маkakа настолько была наглой с назначением Медведчука

можливо її щось пообіщали в москві за вивід медведчука в владу
   
Я так розумію що він і з петі мільярд просить.....
   
А чего он не рассказал зачем Януковича воскресил из политического небытия?

   
Я так розумію що він і з петі мільярд просить.....

А я думаю, що тут навпаки - Петро сам суне мильярд за невеличку послугу ;)
   
да. дрыщ лучший корешь донецих уёбков. кто б их ещё вытянул з говна в 2005 и дал власть
Звісно, ну як же пропустити нагоду сернути в бік Ющенка!
Дебіле, він лише зробив так, як вимагав закон.


Останнє редагування: 13 серпня 2018 09:12:56 від Гервасій
   
Дебіле, він лише зробив так, як вимагав закон.
не дебил он, а пидар. как и все дрыщи
   
не дебил он, а пидар. как и все дрыщи
Ти чорноротий дебіл.
   
Щодо два сапога пара він безумовно правий,  але це він витягнув хряка і тихенько передав йому владу.
   
він витягнув хряка і тихенько передав йому владу
Він передав йому владу у відповідності з законом після проведених виборів. Чи, може, йому треба було, як хуйлові, засісти на Банковій, поки вперед ногами не винесуть?
   
дрыщ авторитет  :facepalm:
   
Щодо два сапога пара він безумовно правий,  але це він витягнув хряка і тихенько передав йому владу.

Влучний комент на УП:

   
Щодо два сапога пара він безумовно правий,  але це він витягнув хряка і тихенько передав йому владу.

за хряка голосувало докуя мільйонів людей, громадяни хряка двічі судимого бандюка собі вибрали президентом  :lol:
   
зачетно кремлядей корчит от напоминания об их зависимости от кацапского агрессора.

«тарган боїться світла»(с)

Чтобы не быть раздавленным народным каблуком хряк сдриснул к хозяйвам, а тимошенко до поры, до времени продолжает лавировать...
   
А універсал він з Януковичем підписав теж згідно закону і конституції? Чи просто притягнув овоча в підтримку на війні проти Тимошенко?
   
А чем пара сапогов Порошенко Ющенко отличается от пары Тимошенко-Янукович
Кто мне может это сказать
   
дрыщ авторитет  :facepalm:

А что нет? Бывший лидер оранжевой команды.
   
Юща точно нельзя обвинить в том,  что он помогал Кремлю продвигать свои интересы в Украине
   
В западло читать
а он там не рассказывал как он в Вене в палаце у Фирташа ховался от корреспондентов
   
Я не вважав, що Янукович — це план для України. Я не вважав, що Тимошенко — це план для України. В чому моя провина? Як президент, я забезпечив чесні вибори, де 14 млн з однієї сторони голосували, як вони хотіли, і з другої сторони. Ви голосували так, як ви хотіли? Яка у вас претензія до президента? Президент зробив свою місію.

Да уж. И эти 14 млн. готовы снова лбы бить, ничему история не учит.
   
Осилил первые абзацы
12 тыс дол аренда офиса
Бля а кто эту шалаву содержит
   
Юльки,  а зачем Медведчука тянули на вице-премьера?
   
Осилил первые абзацы
12 тыс дол аренда офиса
Бля а кто эту шалаву содержит

Там же ответ есть:

Ющенко стверджує: особняк йому орендують "небайдужі партнери". Але озвучувати їх прізвища екс-президент не захотів, назвавши наші уточнення "надто дрібними у час, коли в країні йде війна".
   
— Другий тур президентських виборів — виходять Янукович і Тимошенко. Якби ви тоді підтримали Тимошенко, то Януковичу було б набагато важче...

— А за що підтримати Тимошенко?

— Проти Януковича.

— Мені здається, я тоді сказав, що Тимошенко і Янукович — дві проблеми одного гатунку, два чоботи з однієї пари. Це моя позиція була тоді і є зараз. Чому ви мене примушуєте, щоб я по-іншому вчинив?

Я не вважав, що Янукович — це план для України. Я не вважав, що Тимошенко — це план для України. В чому моя провина? Як президент, я забезпечив чесні вибори, де 14 млн з однієї сторони голосували, як вони хотіли, і з другої сторони. Ви голосували так, як ви хотіли? Яка у вас претензія до президента? Президент зробив свою місію.

Я підтримував Януковича? Ні. Я підтримував Тимошенко? Ні!
п***а как дышит купили сученка с потрохами
   
А універсал він з Януковичем підписав теж згідно закону і конституції? Чи просто притягнув овоча в підтримку на війні проти Тимошенко?
Пропало все!
   
Там же ответ есть:

Ющенко стверджує: особняк йому орендують "небайдужі партнери". Але озвучувати їх прізвища екс-президент не захотів, назвавши наші уточнення "надто дрібними у час, коли в країні йде війна".
12 тыс дол
 назвавши наші уточнення "надто дрібними у час, коли в країні йде війна"

 :lol:
   
Ющенко Порошенко Янукович Тимошенко
Господи да за что это все Украине
   
Юльки,  а зачем Медведчука тянули на вице-премьера?

Разве можно так сходу и сразу в лоб  :laugh:
   
Одного понять не могу такой сильный народ а в лидерах одна мерзость
   
Совки=убютки=уские убийцы украинцев.
   
назвавши наші уточнення "надто дрібними у час, коли в країні йде війна"

 :lol: Ха-ха Узнаю брата Колю
   
Юща точно нельзя обвинить в том,  что он помогал Кремлю продвигать свои интересы в Украине
А кто разорвал привязку транзит-цена на газ
   
Шмаркач конкретно работал на одну из кремлевских группировок Фирташа
   
Шмаркач конкретно работал на одну из кремлевских группировок Фирташа
Не забывая при этом и про донецких
у всех сосал
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія