Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Настольная лампа

ФЗВ. Настольная лампа

Посоветуйте, пожалуйста, кто в теме.

Хочется получить максимально здоровый свет - по спектру, температуре, яркости - чтобы глазам было комфортно работать и с документами на бумаге, и на компьютере.

Дизайн - на втором месте.

   
Re: ФЗВ. Настольная лампа



Перевірена часом. Кілька поколінь насолоджувались.

Тут все - природній спектр, плавні налаштування яскравості, мобільність і повна незалежність від примх електропостачання.

Всього 200 гривень.

Останнє редагування: 16 липня 2021 18:00:55 від Маковій
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Показати зображення...
Перевірена часом. Кілька поколінь насолоджувались.

Тут все - природній спектр, плавні налаштування яскравості, мобільність і повна незалежність від примх електропостачання.

Всього 200 гривень.

Очень красивая, смотрел на нее.

Был еще вариант развести костер на столе и второй - использовать обогащенный уран для подсветки.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Очень красивая, смотрел на нее.

Был еще вариант развести костер на столе и второй - использовать обогащенный уран для подсветки.

Ну от. Все ти знаєш. То навіщо запитуєш?

 :)
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Показати зображення...
Перевірена часом. Кілька поколінь насолоджувались.

Тут все - природній спектр, плавні налаштування яскравості, мобільність і повна незалежність від примх електропостачання.

Всього 200 гривень.
Каноничная должна быть другой - ёмкость под керосин металлическая

Это какой-то китайский новодел

Или наоборот, очень древняя. Помню, краснопузые даже фляги для военных делали из стекла в 40 годах
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Ну от. Все ти знаєш. То навіщо запитуєш?

 :)

Ну может быть еще какие-то варианты.

Дуговую сварку не предлагать - у меня от нее глаза устают.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

А по теме

Кто юзает лампы для ноутбука? Светодиодные

Есть модель проверенная?
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

А есть такие где регулируется яркость и световая температура?

И желательно без всякого мерцания?
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

В идеале лед, индекс цветопередачи Ra 90+, с нормальной частотой (не должно быть мерцания, когда смотришь на леды через камеру телефона. Температура около 5000
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Re: ФЗВ. Настольная лампа

Если мерцания нет, то норм. Хотя эти маркетинговые штучки с изменяемой температурой дурь полная.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

В идеале лед, индекс цветопередачи Ra 90+, с нормальной частотой (не должно быть мерцания, когда смотришь на леды через камеру телефона. Температура около 5000

Та ну… 5000 це сліпуче білий колір, ріже очі як електрозварка. 3000-3500, не більше.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Якщо нема приладу вимірювання CRI, то можна у магазині порівняти світло лампи із світлом сонця. Потрібен білий папір, освітлене сонцем підвіконня і розетка поблизу.
Нахиляємо лампу над папером, прикриваємо рукою сонце на освітленій лампою ділянці (робимо тінь), регулюємо лампою освітлення так, щоб по яскравості співпадало .
Якщо лампа зовсім погана - різницю в кольорі одразу видно очами.
Точніше оцінити можна навіть сфоткавши освітлений папір телефоном, достатньо підняти кольорове  насичення фотографії у будь-якому фоторедакторі.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Встаєш о 4 ранку - лягаєш о 8  вечора. І буде тобі до х.я природного світла
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Я доволі тривалий час (років 5) використовую для читання DELUX TF-450, але я до неї використовую не рідний блок живлення, а регульований (міняю яскравість). Не знаю, як вона зараз по якості, але мій екземпляр має практично еталонний колір.
До речі, в мене вона живиться в т.ч. від акумулятора, якого вистачає на цілу нічку.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Якщо нема приладу вимірювання CRI, то можна у магазині порівняти світло лампи із світлом сонця. Потрібен білий папір, освітлене сонцем підвіконня і розетка поблизу.
Нахиляємо лампу над папером, прикриваємо рукою сонце на освітленій лампою ділянці (робимо тінь), регулюємо лампою освітлення так, щоб по яскравості співпадало .
Якщо лампа зовсім погана - різницю в кольорі одразу видно очами.
Точніше оцінити можна навіть сфоткавши освітлений папір телефоном, достатньо підняти кольорове  насичення фотографії у будь-якому фоторедакторі.

Для нормальних смартфонів існує маса додатків, якими можна визначати ВСЕ - спектри, світосилу, індекси, мерехтіння і таке інше. Який нафіг папір як тест в 21-му віці?
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Для нормальних смартфонів існує маса додатків

Але ідеальних матриць не існує. Тому лише порівнювати з еталоном (сонце). Або купляти вимірювач CRI до телефону.

Останнє редагування: 16 липня 2021 18:41:00 від andry
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Та ну… 5000 це сліпуче білий колір, ріже очі як електрозварка. 3000-3500, не більше.

Там відбите світло. При такій температурі буде найкраща передача відтінків
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Мда, розбалувалися селяни. Давно в поле не п.здували зрання...
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Я доволі тривалий час (років 5) використовую для читання DELUX TF-450, але я до неї використовую не рідний блок живлення, а регульований (міняю яскравість). Не знаю, як вона зараз по якості, але мій екземпляр має практично еталонний колір.
До речі, в мене вона живиться в т.ч. від акумулятора, якого вистачає на цілу нічку.

в мене така ж, там 2 кольори
синій нічник, і жовтий - ніби нормальний.
основновна лампа - маленький галоген
дуже приємний і теплий колір
імхо
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Я доволі тривалий час (років 5) використовую для читання DELUX TF-450, але я до неї використовую не рідний блок живлення, а регульований (міняю яскравість). Не знаю, як вона зараз по якості, але мій екземпляр має практично еталонний колір.
До речі, в мене вона живиться в т.ч. від акумулятора, якого вистачає на цілу нічку.

Для чтения с бумагм или при работе за компьютером и документами?
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Хочется получить максимально здоровый свет - по спектру, температуре, яркости - чтобы глазам было комфортно работать и с документами на бумаге, и на компьютере.

Німб .

Сам мріяв , що-би ліхтарика на нічну риболовлю не брати , але , але , але ... ))
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

А вот такое  - хорошее или дрянь?

Показати зображення...
https://www.citrus.ua/umnye-nastolnye-svetilniki/nastilniy-svitilnik-xiaomi-mijia-lamp1s-biliy-658191.html?sc_content=15405_1
Хорошая. У меня есть такая и Xiaomi-Philips гибкая, так же потолочные светильники: удобно, качественно и красиво. Автоматизацию так же использую.

Та ну… 5000 це сліпуче білий колір, ріже очі як електрозварка. 3000-3500, не більше.
Это всё от генетической привычки к лучине и керосинке. 5000К - отличный и качественный белый свет с небольшим жёлтым оттенком. Для освещения дома использую светодиоды с 5000К и Ra=95 приличных брендов - очень приятный свет с хорошей цветопередачей.
ЗЫ: Для отчаянных адептов жёлтого света придумали ДНАТ :gigi:
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Или наоборот, очень древняя.
В мене є схожа, ще совдепівська.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Для отчаянных адептов жёлтого света придумали ДНАТ
Їх придумали як лампи з найбільшим свого часу ККД. Вони не придатні для внутрішнього освітлення, бо CRI в них менше, ніж 40.
5000К це приблизно як сонце вдень в ясну погоду. На любителя, звісно. Але для локального освітлення краще щось тепліше.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Не только светильник

Зеленая лампа — это не просто светильник, это символ свободы, воли и стремлений. В 1927 году в Париже было создано воскресное литературно-философское общество «Зелёная лампа». Собрания происходили обычно в доме Мережковских. «Пламя нашей Лампы светит сквозь зелёный абажур, вернее, сквозь зелёный цвет надежды», — говорил Д. С. Мережковский на первом собрании.

Литературное общество состояло из лучших представителей русской зарубежной интеллигенции, где великие умы после Октябрьской революции сыграли важную роль в интеллектуальной жизни первой эмиграции.

Настольные зеленые лампы в 21-ом веке

В наше время зеленый цвет, как и светильники с зеленым стеклом не теряют популярности. Достойный выбор представлен у немецких светотехнических брендов, таких как Berliner Messing Lampen или польской фабрики Kutek.

 

   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Для чтения с бумагм или при работе за компьютером и документами?

Стоїть біля монітора, тому вибирав кольорову температуру таку, щоб було комфортно переключатися з монітора на папір та назад.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Та ну… 5000 це сліпуче білий колір, ріже очі як електрозварка.

5000K - це ідеальний для роботи білий колір, він близький до післяобіднього сонячного світла (в полудень пряме сонце дає десь 5500K).
Сліпучий - це вище 6000K
Нижче 5000K вже помітно жовтить, зокрема 4000K - це вже як сонце увечір.
Нижче 3000K - це світло лампи розжарювання, вогнища, свічки.

Вдома для загального освітлення юзаю лампи з кт 4200-5000K.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Конструктивно лампа має бути така :



Туди якісну світлодіодну лампу. Всілякі патичкі з інтегрованими діодами в переважній масі - неякісне як конструктивно, так і світлотехенічно.
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Показати зображення...

хі хі хі

в мене монітор зелений  :)

System Color - Green

/
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Посоветуйте, пожалуйста, кто в теме.

Хочется получить максимально здоровый свет - по спектру, температуре, яркости - чтобы глазам было комфортно работать и с документами на бумаге, и на компьютере.

Дизайн - на втором месте.
Дуговая лампа
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Хорошая. У меня есть такая и Xiaomi-Philips гибкая, так же потолочные светильники: удобно, качественно и красиво. Автоматизацию так же использую.

Это всё от генетической привычки к лучине и керосинке. 5000К - отличный и качественный белый свет с небольшим жёлтым оттенком. Для освещения дома использую светодиоды с 5000К и Ra=95 приличных брендов - очень приятный свет с хорошей цветопередачей.
ЗЫ: Для отчаянных адептов жёлтого света придумали ДНАТ :gigi:
А можна моделі світлодіодів?
   
Re: ФЗВ. Настольная лампа
den

Безеус  на моніторі
Регульована
Температура і інтенсивність
Блимання нема
Гарна штука
40 баксів
Є для ноутів теж подібні

   
Re: ФЗВ. Настольная лампа

Показати зображення...
Перевірена часом. Кілька поколінь насолоджувались.

Тут все - природній спектр, плавні налаштування яскравості, мобільність і повна незалежність від примх електропостачання.

Всього 200 гривень.

У мене є така - дві штуки !  X(
Тре відкопати на горищі....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія