Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Ни як "вмиешь", а батерфляем Бррнто, батерфляем
Ок
Давай
50-60 метрів
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

дмхз ще правильніше плила.

Я тобі в ванній ідеально покажу один гребок.


То що ти показав, це показуха.
Ти реально пів басейну не можеш проплисти.

Это батерфляй Бронто. Яким ти не плаваешь зовсим бо не вмиешь. В тебе нема сил пиднять себе над водою. Бо тяжкий дуже
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ок
Давай
50-60 метрів

Для початку ти хочь 10 покажи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мои были еще зимой....
То Бронто мой виклик типа принял.
Плавать не умеет от слова совсем. 1 км. Так и не сделал.

та я прикалываюсь... просто идем на уменьшение дистанции -- интересный соревновательный феномен  :D

А ты потянешь кролем 1 км?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та я прикалываюсь... просто идем на уменьшение дистанции -- интересный соревновательный феномен  :D

А ты потянешь кролем 1 км?

Не знаю, думаю если потренироваться с месяц. А сейчас нет. Брасом элементарно
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Кстати Бронто. 1 км. Был челендж. Брасом ты его не выполнил ибо обещал зимой это сделать в Хорватии потому что тебе негде плавать.
Т.е. ставим - не выполнил. Верно?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну на спине неправильно плывет.
Смешно. Именно из за спины меня взяли в спортивную группу. Я была единственной спинисткой. Огрехи по видео естественно есть, гибкость и подвижность суставов уже не та. Снято с первого дубля.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

першими були відео Хорвата на морі, але з невеличкими дистанціями. Другими були відео Турча в басейні метрів на 20. Зараз дмхз в басейні метрів 8. І шо воно далі буде?  :D

Для того, чтобы увидеть технику вполне достаточно 2-3 гребков. Кстати, первый раз увидела себя со стороны. Очень неплохо, поэтому перестала стесняться и гребла дельфином сегодня на озере.
20 гребков осилила, это приблизительно 50 м. Для меня результат очень приличный.







И таки да, остатки кастриков прям на пляже.
Посреди озера отмель, натянута волейбольная сетка и стоят качели)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Смешно. Именно из за спины меня взяли в спортивную группу. Я была единственной спинисткой. Огрехи по видео естественно есть, гибкость и подвижность суставов уже не та. Снято с первого дубля.
я не хотела тебя обидеть. Просто там места мало и ты медленнл красиво руку в воду опускаешь. А надо херачить как сенокосилка а негде
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Для того, чтобы увидеть технику вполне достаточно 2-3 гребков. Кстати, первый раз увидела себя со стороны. Очень неплохо, поэтому перестала стесняться и гребла дельфином сегодня на озере.
20 гребков осилила, это приблизительно 50 м. Для меня результат очень приличный.

И таки да, остатки кастриков прям на пляже.
Посреди озера отмель, натянута волейбольная сетка и стоят качели)

классный пляжик  (tu) 
Я не спорю по поводу техники, но ты ж знаешь что от нее останется через 50 метров без тренировок.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Кстати Бронто. 1 км. Был челендж. Брасом ты его не выполнил ибо обещал зимой это сделать в Хорватии потому что тебе негде плавать.
Т.е. ставим - не выполнил. Верно?
Де твій кілометр?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

классный пляжик  (tu) 
Я не спорю по поводу техники, но ты ж знаешь что от нее останется через 50 метров без тренировок.
Не знаю. Форма восстанавливается достаточно быстро.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я не хотела тебя обидеть. Просто там места мало и ты медленнл красиво руку в воду опускаешь. А надо херачить как сенокосилка а негде
Негде, да. Сегодня херачила на озере, но снимать смысла нет.
Если Бандер1вець выставит такое же короткое видео на пару гребков, мне будет достаточно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

дмхз ще правильніше плила.

Я тобі в ванній ідеально покажу один гребок.


То що ти показав, це показуха.
Ти реально пів басейну не можеш проплисти.

По твоей логике, если вопрос в количестве проплытого, у тебя тоже должны были быть первые гребки прекрасными. Но нет.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Правильно... Неправильно... Цель то двигаться из точки в точку. Сможет хорват переплыть речку неправильным дельфином - и ладно
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Правильно... Неправильно... Цель то двигаться из точки в точку. Сможет хорват переплыть речку неправильным дельфином - и ладно
Во-во
Я неправильно перепливу, а клоун на половині річки здохне.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я не перепливу ріку батерфляєм. Тільки брасом або чимось подібним на брас.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Негде, да. Сегодня херачила на озере, но снимать смысла нет.
Если Бандер1вець выставит такое же короткое видео на пару гребков, мне будет достаточно.

навіщо мені це ?
не зрозумів твоєї логіки.
ти паказала себе- я похвалив.  (tu)

Турч з Хорватом якісь виклики один одному кидають - мені байдуже. їхня справа.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

нажаль не получится. у нас все залы закрыты до 16 июля. а потом будут открыватся постепенно. нужно будет бронировать онлайн и ходить по залу в маске...

для чего это упражнение? спина или плечи?

грудні і спинні мязи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я зараз вже в Києві, практично щодня плаваю по 0.5-1 км, але бачу, що техніка не дуже. Ви в дитинстві займалися плаванням, а я не мав такої змоги у своєму селі  :shuffle:
От і зараз якраз на пляжі)
Але може наступного року спробую проплити "із села в село..."там є такий собі заплив із Рожнів у Пухівку на Десні)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

навіщо мені це ?
не зрозумів твоєї логіки.
ти паказала себе- я похвалив.  (tu)

Турч з Хорватом якісь виклики один одному кидають - мені байдуже. їхня справа.
Челлендж використовується щоби домогтися довіри аудиторії. Мені неважлива чиясь похвала, бо я знаю ціну свому плаванню. Хочу впевнитись, що ти гарно плаваєш, тим більш що зробити це неважко.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я зараз вже в Києві, практично щодня плаваю по 0.5-1 км, але бачу, що техніка не дуже. Ви в дитинстві займалися плаванням, а я не мав такої змоги у своєму селі  :shuffle:
От і зараз якраз на пляжі)
Але може наступного року спробую проплити "із села в село..."там є такий собі заплив із Рожнів у Пухівку на Десні)
(tu)
Це дуже круто! Головне, щоб твій заплив був безпечний.
Мене відкрита вода трохи лякає.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu)
Це дуже круто! Головне, щоб твій заплив був безпечний.
Мене відкрита вода трохи лякає.
А що саме лякає, цікаво? Що не бачиш дна?)
Там той заплив на початку червня, 6,5 км, як через Босфор. хз як воно буде наступного року, може буде холодно, як цього? А в гідрокостюмі я ще не пробував плавати) хтось тут здається плавав, здається, Gunselo
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мене відкрита вода трохи лякає.
Мене лякає колір води в Гідропарку  :facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мене лякає колір води в Гідропарку  :facepalm:
Нуу, вчора тут витягли кілька раків, а вони живуть наче в більш менш чистій воді?
Але так, водичка вже цвіте. Але баланс користь від плавання/шкода від брудної води поки що на користь першого)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А в гідрокостюмі я ще не пробував плавати) хтось тут здається плавав, здається, Gunselo

 Я на полювання плаваю у гiдрокостюмі.  Для  нулювої плавучесті в мене пояс з свинцовими грузами.  Ти будеш пливти без поясу,  тобто  з підвищченою плавучестю.  Неопрен  на закритій порі  буде тебе  добре тримати ,  хош - пливи, хошна спині валяйся,  ледве шаволячи ногами) 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Також, коли плисти до місця не  один  км -  я цепляю
 буй, корисна штука. Поперше тебе бачать усякі навіжені  на скутерах- катерах, по друге - можна трохи повисіти.  Якщо пхнеш по морю і  волна плюється в трубку-  так легше перепочити.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Також, коли плисти до місця не  один  км -  я цепляю
 буй, корисна штука. Поперше тебе бачать усякі навіжені  на скутерах- катерах, по друге - можна трохи повисіти.  Якщо пхнеш по морю і  волна плюється в трубку-  так легше перепочити.
Там буї входять до обов'язкового екіпірування. Ну, хз, 6 км я ще за один раз не плавав, навіть за течією
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Нуу, вчора тут витягли кілька раків, а вони живуть наче в більш менш чистій воді?
Але так, водичка вже цвіте. Але баланс користь від плавання/шкода від брудної води поки що на користь першого)

500 метров в день?
 :nea:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

500 метров в день?
 :nea:
Сьогодні 800 було. При цьому половина дистанції проти течії)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Тут на пляжі зєлєбоби монтують якусь мегасцену для виступу 95 кварталу  :facepalm:
За словами пляжного рятувальника
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Там буї входять до обов'язкового екіпірування. Ну, хз, 6 км я ще за один раз не плавав, навіть за течією
Течія яка,  бокова чи зустрічна?  Ти я так поняв десь на київських водоймах плаваєш?     Якщо підготовка є я  дихалка поставлена ти можеш плисти ( в разумних, негероїчних  межах)  або  поки не змерзнеш, або поки не зголоднієш. 
  Гідрік не дасть змерзнути ( короткий для далніх запливів  негоден за межами тропичних вод)  , а  на   підживлення  я беру в карман буя або в рукав пару  снікерсів.
   Взагалі то перши рекорди  кращче ставити  у супроводі лодки чи байдарки.
 
 
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Також  у мене на перчатці на усілякий пожарний   підколота  ігла з набалдашником.  Кажуть -   може статись у нагоді.
  Раз було  хватануло на ікрі, таки  (суб'єктивні)  враження, ниби  волокна м'язів "перехлеснулись".   І ногою не ворухнути, біль непереборний.  Я  був готовий вже поясом  жертвувати, та якось размассажував.    Але тоді я чотири часи водою шлявся, й перепірнав трохи.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мене лякає колір води в Гідропарку  :facepalm:

Завжди така вода була в Дніпрі. То норм колір. От коли вона зацвіте, от тоді дійсно жах. Ти ж наче писав що киянин
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Течія яка,  бокова чи зустрічна?  Ти я так поняв десь на київських водоймах плаваєш?     Якщо підготовка є я  дихалка поставлена ти можеш плисти ( в разумних, негероїчних  межах)  або  поки не змерзнеш, або поки не зголоднієш. 
  Гідрік не дасть змерзнути ( короткий для далніх запливів  негоден за межами тропичних вод)  , а  на   підживлення  я беру в карман буя або в рукав пару  снікерсів.
   Взагалі то перши рекорди  кращче ставити  у супроводі лодки чи байдарки.
 
 

Зараз вода в річках Київщині 27-28
До гідріка ще 2 місяці
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зараз так, вода навіть трохи затепла. Це я про наступний рік пишу, на початку червня була цього року + 18 чи 19 :)
Там течія в Десні наче попутна, як і в Босфорі. Трохи стрьомно плавати більше години, ніколи не пробував. Чи колись годину 20 хв плив, вже не пам'ятаю.
Просто ми ходимо з дружиною на пляж, і коли я довго плаваю і фіг зна куди запливаю, вона починає нервувати і потім мені влітає  :)   :facepalm:  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Челлендж використовується щоби домогтися довіри аудиторії.

Аааа. Акдиторії яка мене обісцяною обриганою вишиванкою і алкоголіком обзиває безпідставно вже рік часу ?
А ви з ними спілкуєтесь.
Увольтє мадам.
Це не моя аудиторія.
Мені їхні відгуки байдужі.
Ваші зрештою також.
Алаверди.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Завжди така вода була в Дніпрі. То норм колір. От коли вона зацвіте, от тоді дійсно жах. Ти ж наче писав що киянин
Коли я був киянином фоток з дрона ще не було пан Гансело. Цвіль пам'ятаю.

Акдиторії яка мене обісцяною обриганою вишиванкою і алкоголіком обзиває безпідставно вже рік часу ?
Бандер1вець, жарти в сторону. Якщо ти вибачаєшся за те що поляпав язиком на моїх батьків, то я тебе обісцяним і зариганим називати не буду (але якщо нажерешся, то алкашем назвати не гріх).

Готовий вибачитись?

Останнє редагування: 12 липня 2021 22:15:34 від Хома Л.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Доречі, викликаю юзера Білий Хорват на челендж. Табличка множення на 3 і 7. Готовий?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Доречі, викликаю юзера Білий Хорват на челендж. Табличка множення на 3 і 7. Готовий?
Давай
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія