Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Якщо в Вел. Британії майже всі щеплені то що тут дивного? І хто сказав що щеплені не заражаються? Просто при зараженні залежно від напруженості імунітету вірус або нейтралізується відразу, або починає розмножуватися і незначна кількість заражених клітин ліквідується непомітно без ознак хвороби. Такі звичайно можуть заразити інших. Ну або якщо імунітет недостатньо сильний то може бути хвороба в легкій формі. Такі звичайно теж заразні.

І звідки ти висмоктав тих 6 місяців? Імунітет в кожного індивідуальний. Там що через 6 місяців стається квантовий перехід від нормального титру антитіл до нуля?  :D

ти як фонарик. Маленький. Можеш освітити шматочок. Потім інший шматочок. Ти не прожектор. Разом картину не охоплюєш. На жаль.

спробуй прикинути цифри. Ось зараз беремо:
заражено 26911
померло 158
приймаємо умовно що всі померлі нещеплені. Хрін з ним. Смертність серед них хай буде 2 відсотки.

158*50=7900 нещеплених серед заражених

тобто серед заражених 7900/26911*100=29 відсотків нещеплених
а мало би бути 34 відсотки. Бо така пропорція в Британії щеплених.

Тобто заражаються більше щеплені. Спробуй дійти через математику. Якщо одразу не схоплюєш.
   
Re: короновірус в Україні

З'явилася поточна статистика з Харкова.
Госпіталізовано з ковідом - 947.
Серед них невакцинованих - 96,5%

Продовжуємо дискутувати і не заважаєм природі робити свій відбір  :D
   
Re: короновірус в Україні

З'явилася поточна статистика з Харкова.
Госпіталізовано з ковідом - 947.
Серед них невакцинованих - 96,5%

Продовжуємо дискутувати і не заважаєм природі робити свій відбір  :D
96,5% повністю невакцинованих, чи в тому числі з однією дозою? Якщо не мав симптомів, вакцинувався, піднялась температура, після чого госпіталізували з діагнозом коронвірус, то куди записали, в 96,5% чи 3,5%? Який відсоток в Харкові невакцинованих?
   
Re: короновірус в Україні

96,5% повністю невакцинованих, чи в тому числі з однією дозою? Якщо не мав симптомів, вакцинувався, піднялась температура, після чого госпіталізували з діагнозом коронвірус, то куди записали, в 96,5% чи 3,5%? Який відсоток в Харкові невакцинованих?
:facepalm1:  :gigi:
Нахєр воно мені надо ???

Вирішили загрузити іпанутою математикою, щоб довести що чорне - це біле?  :D
   
Re: короновірус в Україні
Via

З'явилася поточна статистика з Харкова.
Госпіталізовано з ковідом - 947.
Серед них невакцинованих - 96,5%

Продовжуємо дискутувати і не заважаєм природі робити свій відбір  :D
То в Харкові все йде по плану - корона косить невакцинованих. Ваксерам це ж на руку, нє?
   
Re: короновірус в Україні
Via

96,5% повністю невакцинованих, чи в тому числі з однією дозою? Якщо не мав симптомів, вакцинувався, піднялась температура, після чого госпіталізували з діагнозом коронвірус, то куди записали, в 96,5% чи 3,5%? Який відсоток в Харкові невакцинованих?
Нема сертифікату - значить невакциновані. А що там насправді з захворюваністю, ніхто не дізнається, тестування нема.
   
Re: короновірус в Україні

:facepalm1:  :gigi:
Нахєр воно мені надо ???

Вирішили загрузити іпанутою математикою, щоб довести що чорне - це біле:D
Ну спочатку ви вирішили загрузити. Й дійсно іпанутою. Тому що самому невідомо, що в тих цифрах чорне чи біле. Якщо випадок захворювання відбувся в результаті вакцинації, а його відображають як хворобу невакцинованого то що це? І чим більше буде заражень саме після конкретної вакцини, тим більший вийде коефіцієнт її ефективності. Якщо всі відразу будуть хворіти після вакцини то вийде що вона має 100% ефективнісь. То хто видає чорне за біле?

Останнє редагування: 16 вересня 2021 22:34:50 від Cталкер
   
Re: короновірус в Україні

То в Харкові все йде по плану - корона косить невакцинованих. Ваксерам це ж на руку, нє?

Честно говоря, пофиг... У нас с понедельника дальше послабляют ограничения... Бизнес уже почти на уровне 2019 года... Госпитализации падают... 93% взрослого населения вакцинировано... Кто не хочет вакцинироваться, как по мне, хрен с ними... Имеют право...
   
Re: короновірус в Україні

спробуй прикинути цифри. Ось зараз беремо:
заражено 26911
померло 158
приймаємо умовно що всі померлі нещеплені. Хрін з ним. Смертність серед них хай буде 2 відсотки.

158*50=7900 нещеплених серед заражених

тобто серед заражених 7900/26911*100=29 відсотків нещеплених
а мало би бути 34 відсотки. Бо така пропорція в Британії щеплених.


 :facepalm1:

На основі даних за 1 день? Такі вселенські висновки? Ще й з припущеннями про смертність? А якщо смертність 1.5% припустити? А тим померлим в той же день робили тести що вони пройшли як заражені? Ти про статистику чув щось?
   
Re: короновірус в Україні
Via

Честно говоря, пофиг... У нас с понедельника дальше послабляют ограничения... Бизнес уже почти на уровне 2019 года... Госпитализации падают... 93% взрослого населения вакцинировано... Кто не хочет вакцинироваться, как по мне, хрен с ними... Имеют право...
Де це таке дивне місце з 93% вакцинацією, Ізраїль?
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Де це таке дивне місце з 93% вакцинацією, Ізраїль?

Вия, сколько ты меня знаешь, столько я живу в Ирландии...
   
Re: короновірус в Україні
Via

Вия, сколько ты меня знаешь, столько я живу в Ирландии...
А, точно! Ти диви,  а як це ірландців так прогнули?
   
Re: короновірус в Україні

А, точно! Ти диви,  а як це ірландців так прогнули?

Никто никого не прогибал... Когда поехал вакцинироваться на первую дозу уже в 8 утра парковка была забита.. Проверяли даже паспорта, чтобы те, кто младше 16, не просочился... Через три недели уже возраст с 12 до 15 допустили к вакцинации... И стоят очереди по прежнему...
   
Re: короновірус в Україні
Via

Никто никого не прогибал... Когда поехал вакцинироваться на первую дозу уже в 8 утра парковка была забита.. Проверяли даже паспорта, чтобы те, кто младше 16, не просочился... Через три недели уже возраст с 12 до 15 допустили к вакцинации... И стоят очереди по прежнему...
А можеш пояснити цей феномен? Це фантастична законослухняність чи така впевненість, що у разі ускладнень все одно врятують, медицині так довіряють? Або ще щось інше?
   
Re: короновірус в Україні

Ну спочатку ви вирішили загрузити. Й дійсно іпанутою. Тому що самому невідомо, що в тих цифрах чорне чи біле...
Я виклав повідомлення замглави Харківської ОДА. Без ніяких своїх коментарів.
Ви почали вимагати "розгорнутий звіт", з купою своїх безцінних уточнень і запитань.
Ще раз надаю початковий текст, цифри там говорять самі за себе, перекрутити їх ніяк не вдасться, навіть форумним "спецам".

По состоянию на 16 сентября в больницах Харьковской области находится 947 пациентов, у которых диагностирован COVID-19.
Подавляющее большинство из них не были вакцинированы.
Об этом сообщил замглавы Харьковской облгосадминистрации (ХОГА) Михаил Черняк.
"Из этих 947 человек, которые сегодня находятся в больницах, только 3,5% являются вакцинированными.
Это свидетельствует о том, что, как говорил министр здравоохранения Виктор Ляшко,
пандемия становится пандемией невакцинированных. Ни одного человека из вакцинированных нет - ни в реанимации,
ни среди мертвых", - сказал Черняк. Источник: https://censor.net
   
Re: короновірус в Україні

А можеш пояснити цей феномен? Це фантастична законослухняність чи така впевненість, що у разі ускладнень все одно врятують, медицині так довіряють? Або ще щось інше?

Это просто нормальные люди, которые не смотрят Фокс и РашаТудэй и слушают специалистов... И доверяют тем, кого избрали... Бо знают их лично...

Побочка у вакцин ничтожная...

У меня дочь в Англии два раза ковидом переболела.. Альфой в октябре и дельтой в июне... Уже получила первую дозу Комирнати...
   
Re: короновірус в Україні
Via

Это просто нормальные люди, которые не смотрят Фокс и РашаТудэй и слушают специалистов... И доверяют тем, кого избрали... Бо знают их лично...

Побочка у вакцин ничтожная...

У меня дочь в Англии два раза ковидом переболела.. Альфой в октябре и дельтой в июне... Уже получила первую дозу Комирнати...
Комирнаті - це якась нова вакцина, чия? У нас такої нема.
Про наші вибори я промовчу.
   
Re: короновірус в Україні

Комирнаті - це якась нова вакцина, чия? У нас такої нема.

Це назва вакцини компанії Файзер біонтех. У народі просто "пфайзер"
   
Re: короновірус в Україні

Це назва вакцини компанії Файзер біонтех. У народі просто "пфайзер"

Да.

А "модерна" называется спайквас... А Джонсон и Джонсон - Йансен... Ну Ковишилд и так все знают...

Йансен у нас в аптеках колють... Однодозовая она...
   
Re: короновірус в Україні

Комирнаті - це якась нова вакцина, чия? У нас такої нема.

це каже та, що твердить про наявність в неї купи інформації  :facepalm:
   
Re: короновірус в Україні
Via

це каже та, що твердить про наявність в неї купи інформації  :facepalm:
Може мені ще вивчити всі мови світу, щоб не упустити якоїсь надважливої інформації про Корону?
   
Re: короновірус в Україні

Може мені ще вивчити всі мови світу, щоб не упустити якоїсь надважливої інформації про Корону?
мова тут не причем. именно так не всех языках назвается файзеровская вакцина. и больше никак
и так она пишется в нашем сертификате
   
Re: короновірус в Україні

:facepalm1:

На основі даних за 1 день? Такі вселенські висновки? Ще й з припущеннями про смертність? А якщо смертність 1.5% припустити? А тим померлим в той же день робили тести що вони пройшли як заражені? Ти про статистику чув щось?

я брав цифри з запасом. Якщо рахувати точніше, то стане тільки гірше.

беремо останній пік заражень коли британців ще не кололи. 67775 випадків.
беремо пік смертності з тієї ж хвилі. 1824 трупа.
1824/67775*100=2.69% - рівень їх смертності без вакцин. По статистиці, на якій ти так наполягаєш. Тобто, ми міняємо 2 не на 1.5%, а на 2.7%.

Уточнюємо інші дані. Отримуємо 31266 випадок в середньому за тиждень. І 139 смертей відповідно. Як і раніше приймаємо, що всі померлі нещеплені.

Тоді 139/2.7*100=5164.8 нещеплених заразилося.

Це складає 5165/31266*100 = 16.5 відсотків нещеплених, що заразилося. Переважна кількість заражень приходиться на щеплених. 83.5 відсотки. При тому що щеплена тільки третина.

Як бачиш, стало ще гірше.

І тобі лишається тільки два виходи. Вчинити як баштан. Ну її нафіг, ту нудну математику.

Але я раджу визнати, що твої пазли складені неправильно. Вони не збігаються. Треба напружувати думалку, щоб усвідомити це. І потім пробувати скласти правильно.
   
Re: короновірус в Україні

Я виклав повідомлення замглави Харківської ОДА. Без ніяких своїх коментарів.
Ви почали вимагати "розгорнутий звіт", з купою своїх безцінних уточнень і запитань.
Ще раз надаю початковий текст, цифри там говорять самі за себе, перекрутити їх ніяк не вдасться, навіть форумним "спецам".

По состоянию на 16 сентября в больницах Харьковской области находится 947 пациентов, у которых диагностирован COVID-19.
Подавляющее большинство из них не были вакцинированы.
Об этом сообщил замглавы Харьковской облгосадминистрации (ХОГА) Михаил Черняк.
"Из этих 947 человек, которые сегодня находятся в больницах, только 3,5% являются вакцинированными.
Это свидетельствует о том, что, как говорил министр здравоохранения Виктор Ляшко,
пандемия становится пандемией невакцинированных. Ни одного человека из вакцинированных нет - ни в реанимации,
ни среди мертвых", - сказал Черняк. Источник: https://censor.net

По перше  я нічого від вас не вимагав, а просив уточнити. Один раз. Після того як виявилось що для вас математика іпанута більше не наполягав.
По друге про видачу чорне за біле почали ви. Я раз підкреслюю, що всі що потрапили в лікарню з ковідним діагнозом в результаті прийнятої вакцини пройшли в статистиці як невакциновані. Тому цифра 3.5% занижена.
По третє я розумію для вас ті 96,5% невакцинованих дуже вражаюча. Але зважте що в середньому в Україні 89% невакцинованих. То навіть коли б вакцинація нічого не давала то 9 з 10 пацієнтів лікарень був би невакцинований. До речі ці дані корелюють з моїм прорахунком по 13 штатах США. Повна вакцинація зменшує ризик потрапляння до лікарні не більше ніж в 2,5-3 рази порівняно з невакцинованими і частково вакцинованими. А може й менше. Залежно від того скільки потрапило в лікарню заражених саме від вакцинації.
І по четверте, навіть коли прийняти 97,5% за чисту монету і вважати що туди не потрапило жодного, хто захворів саме від вакцинації то є ще одний фактор ризику набагато вищий ніж відсутність щеплення. Споживання огірків. 99% від тих хто попав в лікарню з діагнозом ковід за останні два тижні їли огірки. Тому в першу чергу треба перестати їсти огірки. Це наглядний приклад маніпуляції з тими 97,5% хто був не вакцинований.
   
Re: короновірус в Україні
Via

мова тут не причем. именно так не всех языках назвается файзеровская вакцина. и больше никак
и так она пишется в нашем сертификате
То в мене ж нема сертифікату, і ні в кого з знайомих нема.
Я вам вірю, не нервуйтеся. Буду знати.
   
Re: короновірус в Україні
Via

мова тут не причем. именно так не всех языках назвается файзеровская вакцина. и больше никак
и так она пишется в нашем сертификате
Дивіться, що я вичитала у сусідній гілці:

Valentyncьогодні в 00:10
IP/Host: ---.nycmny.fios.verizon.net
Crux Ansata, 16 вересня 2021 22:56:48
Розгорнути попередні цитати...


При всем уважении, адвокат не совсем прав. Pfizer вакцина еще под EUA. FDA полностью лицензировала "вакцину" для BioNTech и она получила маркетинговое название Comirnaty.

Трик здесь в том,  что хоть это химически и биологически почти идентичная бурда, и компании работают совместно, юридически это разные вакцины по уровню сертификации и самое главное по своему статусу liability для компаний производителей и государства.

Вы правы, пока вакцины Comirnaty не хватает, они пытаются втулить населению вакцину Pfizer находящуюся под Emergency authorization, которую наклепали сотни миллионов доз и государство её купило. Естественно с соответствующими откатами.
   
Re: короновірус в Україні

У Вінниці після багатомісячної перерви знову працює система оповіщення населення через гучномовці.
Закликають народ дотримуватись запобіжних заходів та вакцинуватись.
   
Re: короновірус в Україні

Це назва вакцини компанії Файзер біонтех. У народі просто "пфайзер"

аггаа, швабанись одною, дістанеш побочки, тебе пошлють накуй і так звані доххнора скажуть deal with it  :pleasantr: ,

а швабанись другою і дістанеш побочки можеш навіть звертатися в печерський суд

але ви це в прес-релісі не прочитаєте  8-)
   
Re: короновірус в Україні

це каже та, що твердить про наявність в неї купи інформації  :facepalm:

а що Віа неправильно сказала  8-:
   
Re: короновірус в Україні

мова тут не причем. именно так не всех языках назвается файзеровская вакцина. и больше никак
и так она пишется в нашем сертификате

 :laugh:  :weep:

 :facepalm:

ну то на таку так звану вакцину де написано у сертифікатах будемо чекати  :love:
   
Re: короновірус в Україні

Дивіться, що я вичитала у сусідній гілці:

Valentyncьогодні в 00:10
IP/Host: ---.nycmny.fios.verizon.net
Crux Ansata, 16 вересня 2021 22:56:48
Розгорнути попередні цитати...


При всем уважении, адвокат не совсем прав. Pfizer вакцина еще под EUA. FDA полностью лицензировала "вакцину" для BioNTech и она получила маркетинговое название Comirnaty.

Трик здесь в том,  что хоть это химически и биологически почти идентичная бурда, и компании работают совместно, юридически это разные вакцины по уровню сертификации и самое главное по своему статусу liability для компаний производителей и государства.

Вы правы, пока вакцины Comirnaty не хватает, они пытаются втулить населению вакцину Pfizer находящуюся под Emergency authorization, которую наклепали сотни миллионов доз и государство её купило. Естественно с соответствующими откатами.

Вия, это брехня кацапского тролля... Было две торговых марки, одна у Пфайзера, вторая у Бионтек... На момент полной регистрации Пфайзер решил использовать одну и ту же марку... Там в той же ветке все это выложено... Странно, что ты ограничилась только проплаченным кацапским пропагандоном Валегом...

ПыСы. В Украине был только Бионтек по-любому....
   
Re: короновірус в Україні

аггаа, швабанись одною, дістанеш побочки, тебе пошлють накуй і так звані доххнора скажуть deal with it  :pleasantr: ,

а швабанись другою і дістанеш побочки можеш навіть звертатися в печерський суд

але ви це в прес-релісі не прочитаєте  8-)

Ещё один образованный... Не можешь ты у нас в суд обращаться в случае побочки... Хоть Комирнати, хоть Йансен... Бо шоб вакцинироваться в ирландии надо опросник заполнить и с рисками согласиться... Иначе не вколють... У меня аллергия на антибиотики... Так мне тётка первую дозу колоть не хотела.... Пришлось жёстко настоять...
   
Re: короновірус в Україні

То в мене ж нема сертифікату, і ні в кого з знайомих нема.
Я вам вірю, не нервуйтеся. Буду знати.
видите как интересно.
а подавляющее число моих знакомых вакцинирована и у них есть сертификаты.
и люди самостоятельно и настойчиво искали возможности вакцинироваться, ну кто не мог это сделать легко - как я на работе
два мира - два образа жизни
   
Re: короновірус в Україні

Ещё один образованный... Не можешь ты у нас в суд обращаться в случае побочки... Хоть Комирнати, хоть Йансен... Бо шоб вакцинироваться в ирландии надо опросник заполнить и с рисками согласиться... Иначе не вколють... У меня аллергия на антибиотики... Так мне тётка первую дозу колоть не хотела.... Пришлось жёстко настоять...

 :facepalm:
   
Re: короновірус в Україні

беремо останній пік заражень коли британців ще не кололи. 67775 випадків.
беремо пік смертності з тієї ж хвилі. 1824 трупа.
1824/67775*100=2.69% - рівень їх смертності без вакцин. По статистиці, на якій ти так наполягаєш. Тобто, ми міняємо 2 не на 1.5%, а на 2.7%.


Знову дані за один день?  :facepalm:

А те що тоді покосило найчутливіших до уваги не беремо? А що штам був інший теж? А охоплення тестуванням було таке саме? А давай для смертності може ще візьмемо дані з будинку престарілих? Вірогідність висновків буде приблизно така сама.

Ти про значущість відхилень чув? Коефіцієнти Стьюдента всякі? Візьми методичку з лабораторних з фізики з вишу якогось і подивися як обробляються результати вимірювань.

Для певного результату треба брати перших-ліпших людей з вулиці і робити їм тести,  і дізнаватися про вакцинацію, набрати хоча б 1000 позитивних і тоді рахувати і порівнювати. Ну або хоча б при тестуванні симптомних враховувати вакцинацію.  Тоді можна буде про щось говорити. Такі дані є?

Останнє редагування: 17 вересня 2021 08:32:12 від WASQ
   
Re: короновірус в Україні

Вия, это брехня кацапского тролля... Было две торговых марки, одна у Пфайзера, вторая у Бионтек... На момент полной регистрации Пфайзер решил использовать одну и ту же марку... Там в той же ветке все это выложено... Странно, что ты ограничилась только проплаченным кацапским пропагандоном Валегом...

ПыСы. В Украине был только Бионтек по-любому....

Я вже два дні з Вії офігєваю: чи вона ідейна, чи за гроші, чи просто тупа. До того вона взагалі нічого про вакцину не писала.
   
Re: короновірус в Україні

Я вже два дні з Вії офігєваю: чи вона ідейна, чи за гроші, чи просто тупа. До того вона взагалі нічого про вакцину не писала.

Сам поражён...
   
Re: короновірус в Україні

По перше  я нічого від вас не вимагав, а просив уточнити. Один раз. Після того як виявилось що для вас математика іпанута більше не наполягав.
По друге про видачу чорне за біле почали ви. Я раз підкреслюю, що всі що потрапили в лікарню з ковідним діагнозом в результаті прийнятої вакцини пройшли в статистиці як невакциновані. Тому цифра 3.5% занижена.
По третє я розумію для вас ті 96,5% невакцинованих дуже вражаюча. Але зважте що в середньому в Україні 89% невакцинованих. То навіть коли б вакцинація нічого не давала то 9 з 10 пацієнтів лікарень був би невакцинований. До речі ці дані корелюють з моїм прорахунком по 13 штатах США. Повна вакцинація зменшує ризик потрапляння до лікарні не більше ніж в 2,5-3 рази порівняно з невакцинованими і частково вакцинованими. А може й менше. Залежно від того скільки потрапило в лікарню заражених саме від вакцинації.
І по четверте, навіть коли прийняти 97,5% за чисту монету і вважати що туди не потрапило жодного, хто захворів саме від вакцинації то є ще одний фактор ризику набагато вищий ніж відсутність щеплення. Споживання огірків. 99% від тих хто попав в лікарню з діагнозом ковід за останні два тижні їли огірки. Тому в першу чергу треба перестати їсти огірки. Це наглядний приклад маніпуляції з тими 97,5% хто був не вакцинований.

На хера так нахабно брехати? Як же вони тоді порахували 3,5%?

Ти ідіот чи прикидаєшся?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія